Opinie o Magnes Media sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Magnes Media sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magnes Media sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnes Media sp. z o. o. w Wrocław

Mogę śmiało polecić te firmę innym pracownikom. Byłam handlowcem i choć niekiedy trzeba było walczyć o wyniki to firma była w porządku, a premie wynagradzały wysiłki. Po dwóch latach współpracy kończę pracować dla Magnes Media, ponieważ wyjeżdżam za granicę. Pozdrowienia dla wszystkich , trzymacie się :)

richard

A ile płacą grafikowi?

erergtfrgt

hej hej moze ktos z was byłby zainteresowany praca w firmie Magnes Media Sp. z o.o. bo teraz poszukuja stacjonarnego specjalsty do spraw sprzedazy...

obecna

Pracuję w jednym z oddziałów...... bardzo dobrze mi się pracuje POLECAM!!!!

Pracownik Biurowy

Rozmowę przeprowadzał Pan Prezes. Na tym etapie rekrutacji wszystko było w porządku, chodź potem wyszło szydło z worka.

1. Poprzednie doświadczenie zawodowe 2. Zainteresowania 3. Co wiesz na temat firmy

alpha

Podajcie proszę jakieś konkrety. Jak jest z ta podstawa, ile faktycznie wynosi. Jakie są premie netto? Jak to wygląda realnie, czy co miesiąc jest szansa na premie?

Rzeczywista

To praca dla handlowców, jak sprzedajesz to zarabiasz więcej, jak nie sprzedajesz to zarabiasz mniej. Taka jest rzeczywistość

alpha

jakie zarobki są w magnes media? Dziś pojawiło się ogłoszenie, że oferują wynagrodzenie od 3000zł brutto + podstawa. jak to wygląda w rzeczywistości?

Pracujący

Ktoś nieżyczliwy, chyba na bieżąco śledzi i dorzuca jakieś głodne kawałki... We Wrocławiu nie było żadnej rekrutacji na handlowców od mniej więcej pół roku. Teraz będzie we Wrocławiu nowy oddział to jest rekrutacja. Ja pracuję i nie planuję się zwalniać, a jak ktoś szuka pracy i chce pracować to mogę polecić.

Nie zastanawia was to, że magnes media co chwilę poszukuje nowych pracowników mimo, że pracuje tam zaledwie kilka osób? Skąd ta rotacja? Dlaczego ludzie szybko stamtąd odchodzą i wciąż poszukiwania są nowi na ich miejsce?

bo to krętacze
@Ania

to jakaś dziwna firma

szczęśliwa

Ja również po ciężkiej pracy wykonam w tym miesiącu terget i dostanę premię :-) na wczasy jak znalazł.

Jadzia

Ja mam w środę rozmowę na stanowisko Pracownik biurowy z obsługą wierzytelności w tej firmie - czy ktoś był już może u nich na rozmowie lub pracował na tym lub podobnym stanowisku, aby coś doradzic?

hary

a jaka wypłata dla pracownika biurowego, ktoś się orientuje? bo mam niedługo rozmowę.

Pracuję

Pracuję w jednym z oddziałów firmy. Jestem zadowolona, atmosfera jest fajna, pensja w terminie, sprzedaż jak wszędzie, a do tego zbliża się Lato :-)

Tak

Nie chcę cię urazić, ale naprawdę piszesz dziwne rzeczy, Słowo Wrocławian to nie jedyna Gazeta jaką wydają, wystarczy wejść w internet i sobie sprawdzić. Jacy przedstawiciele handlowi w autach? Jaki byłby cel jeździć autem i szukać reklamodawców :-) ale pracowałaś w Słowie to wiesz :-) Pewnie też jeździliście autem po Wrocławiu i szukaliście reklam. Przepraszam cię, nie chciałam Cię urazić tak sobie wyobraziłam te auta.

Tak

Zupełnie jest inaczej, niż piszesz pokojów jest 7 w samym Wrocławiu, a są oddziały w innych miastach. Więc chyba bardzo dawno tu pracowałaś.... nie sugeruję, że kłamiesz, ale jesteś kompletnie nie w temacie.

blinki

komuna paryska nawet

widzę od niedawna

Od niedawna pracuję w Gazecie Słowo i śledzę forum, ogólnie nie widzę potwierdzenia w negatywnych postach. Naprawdę wiem, że posty są pewnie pisane w dobrej wierze, ale trudno im przyznać rację. W żadnej firmie nie ma miodu, a tu pracuje mi się dobrze. Pisanie takich rzeczy jak 5-10 osób to kompletne nieaktualne dane, albo zmyślone.. w samym moim pokoju jest 7 osób, już nie mówię o innych pokojach lub oddziałach.

tuitam

witam jak mozesz napisz cos wiecej na temat tej firmy mam druga rozmowe

Widzący

Zapytaj również o błędy, które robi ta sama osoba od paru postów :-)

Jajacek

Co to znaczy starszy specjalista? Starszy wiekiem czy starszy stażem? Informacji o wynagrodzeniu udziela dział HR. Zapytaj o podstawę i premię, zapytaj o czas wypłaty - po miesiącu czy po wydaniu, zapytaj o minimalny prób sprzedaży, zapytaj o staż ludzi tam pracujących i rotację, zapytaj kioskarza o Słowo. Powodzenia!

aaaaa

Witam, proszę o informację ile można zarobic na stanowisku starszy specjalista ds sprzedaży pow. reklamowych. Jaka jest podstawa, oraz jak wyglądaja premie/prowizje?

Zostaw merytoryczną opinię o Magnes Media sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Magnes Media sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magnes Media sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magnes Media sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magnes Media sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Magnes Media sp. z o. o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magnes Media sp. z o. o.