Opinie o Magnes Media sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Magnes Media sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magnes Media sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnes Media sp. z o. o. w Wrocław

Patrycja

@była pracownica ale jak tłumaczy to Magnes Media? To jest w jakimś sensie niedopatrzenie (brak podpisanej umowy) ale mimo wszystko zapłata powinna być uiszczona. Czy Twoi kierownicy komentowali jakoś tę sytuacje?

Patrycja

@Bartek a próbowałeś kontaktować się z firmą? Czasami rekrutacje ogłaszane są wewnętrznie i wtedy zbiera się cv od osób polecanych przez osoby już zatrudnione w firmie? To aktualnie coraz częstsza praktyka.

Bartek

Czy firma nie ma aktualnie potrzeb kadrowych, nic nie mogę znaleźć?

Teresa

Dla chcącego nie ma nic trudnego. Tak jest w przypadku Magnes Media, wszystko wam nie odpowiada. Zawsze można zmienić firmę i będzie po kłopocie. Nie chce mi się wierzyć w te bzdury o których piszecie. Żadna firma nie będzie ryzykowała błędnych umów.

Pracownik Biurowy

Rozmowę przeprowadzał Pan Prezes. Na tym etapie rekrutacji wszystko było w porządku, chodź potem wyszło szydło z worka.

1. Poprzednie doświadczenie zawodowe 2. Zainteresowania 3. Co wiesz na temat firmy

Terazo

Cały czas wałkujecie jeden temat. Umowę może podpisywać osoba dorosła i powinna czytać co podpisuje. Firma nie narazi się na problemy i umowa musi być ok. Często osoby które już podpiszą umowę dochodzą do wniosku że im coś nie odpowiada i robią problemy.

Terazo

Najgorzej jak niektórzy nie pilnują swoich spraw a później konsekwencjami chcą obciążyć firmę. Pracuję i widzę jak niektórzy traktują obowiązki, które do nich należą

Terazo

Nie rozumiem niektórych osób , jeśli ktoś podpisuje umowę to chyba czyta co podpisuje. Po co piszecie takie brednie, że oszukują. Zanim ktoś podpisze to powinien to przeanalizować ale jak ktoś chce dokopać firmie to tak robi.

Pracowalam tam kilka miesiecy, nie polecam. Ludzie stamtad szybko odchodza.

Terazo

Myślę, że Magnes zupełnie nie zasługuje na takie opinie. To przyzwoita firma , niestety ma wielu mało życzliwych ludzi.

Gregor

Magnes Media to niezbyt duża ale fajna firma, dla fajnych ludzi.

Olek

Każdy rodzaj sprzedaży polega na polecaniu i namawianiu klientów do zakupu lub skorzystania z oferty. Jak ktoś słabo sprzedaje niestety nie jest dobrym pracownikiem. Firma oczekuje wyników i to jest akurat normalne!

Patrycja

Zastanawiasz się nad praktykami w Magnes Media sp. z o. o.? Koniecznie sprawdź zakładkę "Praktyki" i daj znać czy znalazłeś przydatne informacje. ;)

Kupczyk

Bardzo fajna firma , pracuję tu w sprzedaży. Nie narzekam na warunki ani na zarobki ale osoby, którym nie chce się pracować maja problemy.

Ludzik

Magnes Media znam jako dobra firmę i nikogo nie zmuszają do pracy. Generalnie sprzedaż polega na przekonywaniu klienta aby zakupił daną rzecz lub usługę. Ja to robię i nie uważam, żebym robiła coś złego.

ciekawy

a czy ktoś może napisać jak przebiega rozmowa rekrutacyjna na stanowisko sprzedawcy powierzchni reklamowej? czy sprawdzają jakoś umiejętności handlowe jeśli ktoś nie ma doświadczenia? jest jakaś scenka żeby coś sprzedać albo coś w tym stylu? z góry dzięki!! :)

Terazo

Mam informacje nieco inne od Twojego wpisu. Jestem zaskoczony bo moja współpraca układa sie bardzo dobrze. Nie mam problemów w żadnej kwestii i nie rozumiem dlaczego miałeś takie kłopoty. Może jakieś niedomówienia są powodem różnicy zdań. Myślę że najlepiej rozmawiać z nimi.

magnes media opinie

Magnes Media to temat rzeka. Ot, chociażby tu taj kilka ciekawych opinii na ich temat: http://www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/wasze-opinie-o/magnes-media-potrzebne-opinie,3754523/ , albo tu wpis na blogu jednego blogera: http://magnes-media.blogspot.com/2016/11/magnes-media.html ale to nie wszystko, bo w sieci na różnych portalach internetowych, forach, facebooku i tak dalej, znajdziecie też inne tego typu wpisy.

detektyw

Proszę o kontakt byłych pracowników

MAREK

BARDZO MOCNO NIE POLECAM...

miki

Konkurencja jest duż pewnie, we wrocławiu jeszcze tym bardziej, wiec moim zdaniem to trzeba ludzi zachecic jakos by korzystali z ich usług a nie podwyższać ceny

Zostaw merytoryczną opinię o Magnes Media sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Magnes Media sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magnes Media sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magnes Media sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magnes Media sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Magnes Media sp. z o. o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magnes Media sp. z o. o.