Opinie o Magnes Media sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Magnes Media sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magnes Media sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnes Media sp. z o. o. w Wrocław

Jest tu ktoś z firmy z Leszna lub pracował tam? Bo na ich stronie nie ma żadnych opinii??

Ochotnik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Bardzo dobry pracodawca, tak słyszałem, ciężko się dostać?

Gregory
@Ochotnik

Nie wiem czy prowadzi sie rekrutacje teraz ale z mojego doświadczenia wiem, że to co się usłyszy na temat warunków pracy, współpracy, zarobków itp. podczas rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie mija się z rzeczywistością.

Jula
@Ochotnik

Bardzo dobry pracodawca??? To chyba jakis żart bo jest wręcz odwrotnie! Odeszłam stamtąd po 2 miesiącach bo miałam dość, w tym czasie odeszły stamtąd trzy inne osoby. Nigdy więcej.

@Ochotnik

prowadzi na spec. ds. sprzedaży, łatwo się dostać bo warunki trudne do zaakceptowania przez większość kandydatów np. umowa zlecenie za śmieszną kwotę

ELWIRA

Czy faktycznie jest tak żle , jak piszą w gazetach i na forum o tej firmie (usunięte przez administratora),nie chcę pracować akordowo (usunięte przez administratora)Szukam dobrego pracodawcy z zasadami .

@ELWIRA

Tak, jest kiepsko. Przed podjęciem pracy u nich czytałem negatywne opinie o magnes media ale myślałem, że są przesadzone i naciągane. Teraz sam, jak u nich trochę popracowałem i odszedłem, odradzam prace u nich jak ktoś mnie o nich pyta.

tom

Pracownik Biurowy

Rozmowę przeprowadzał Pan Prezes. Na tym etapie rekrutacji wszystko było w porządku, chodź potem wyszło szydło z worka.

1. Poprzednie doświadczenie zawodowe 2. Zainteresowania 3. Co wiesz na temat firmy

Terenowy Wawa

Pytanie do pracowników terenowych Magnes Media z Wrocławia. Otóż jakiś czas temu, kierownictwo zapowiedziało u nas (oddziała Warszawa), wprowadzenie tzw. "optymalizacji tras" dojazdu do klienta. Z tego co się zorientowałem, ma to wyglądać w taki sposób, że jakiś tam system będzie dobierał, "optymalne" trasy dojazdu do kolejnych punktów na mapie, po to żeby ograniczyć czasy dojazdów oraz koszty paliwa. Nie ukrywam, że w Warszawie trochę się boimy tego rozwiązania, bo nigdy nie wiadomo, co wynikanie z tej całej baranowej, technologicznej rewolucji. Podobno są problemy przy niespodziewanych objazdach, albo dużym natężeniu korków, czego oczywiście system nie bierze pod uwagę, a później trzeba się grubo tłumaczyć. Podobno u was we Wrocławiu, to już od jakiegoś czasu funkcjonuje, więc chciałbym poznać waszą opinię na ten temat. Jak taka "optymalizacja" trasy wynika w praktyce, i jak jesteście rozliczani w przypadku objazdów, zboczeń z trasy, i tak dalej. Czekam na informacje.

roko
@Terenowy Wawa

Z tego co mi wiadomo, we wrocławiu nie było tragedii, z tą optymalizacją tras. Bo przecież wprowadzili to, żeby pomóc ludziom nie znającym topografii miasta, a nie im zaszkodzić. Przynajmniej ja nie słyszałem, a też robię w sprzedażowym, żeby terenowi żalili się na to rozwiązanie jakoś szczególnie. To prawda, że kierowcy dostali sugerowane trasy dojazdu do klienta, ale z tego co mi wiadomo, nikt ich jakoś szczególnie nie rozlicza, w przypadku zmiany trasy wymuszonej przez czynniki zewnętrzne. Każdy robi swoje, tak jak robił wcześniej, nie ma się za bardzo czym przejmować.

@roko

Dzięki za informację Roko. Czyli nie ma się za bardzo czym przejmować, tą całą "optymalizacją" tras. Dobra wiadomość, bo u nas co po niektórzy terenowi w stresie od tygodnia chodzą, jak tylko usłyszeli o tych zmianach. Jutro im przekażę co i jak, i będzie spokój.

winietkaa
@Terenowy Wawa

Szumnie zapowiadana optymalizacja tras, niewiele zmieniła właściwie w naszej codziennej pracy. Co po niektórym zmieniła się trochę rejonizacja, i musieli się uczyć nowych dojazdów, ale to właściwie jedyne utrudnienie o jakim mi wiadomo. Możesz spać spokojnie ;)

@winietkaa

Wprowadzili już także w Wawie. Nic się właściwie nie zmieniło dla sprzedawców. Wiele hałasu o nic.

Spoko

Pracując jako handlowiec w oddziale możesz zarobić łącznie(podstawa+prowizje+premie) jak jesteś dobry 3000-4000 netto. Nie ma korpododatków jak enelmedy, czy multisporty. Umowę o pracę można dostać, ale się nie opłaca, bo na zleceniu zarobisz więcej. Atmosfera i ludzie bardzo spoko.

Renata
@Spoko

Podane tutaj dane o zarobkach nijak mają się do rzeczywistości. Nie warto, dużo stresu i niejasne zasady.

Młoda

W drugim mc udało mi się zrobić target i dostałam 3000 wypłaty. Ludzie i atmosfera super. Praca od pn do pt, mi pasuje.

Aaish
@Młoda

Brutto czy netto?

@Aaish

Brutto

Rafał
@Młoda

Sposoby osiągania tzw targetu w magnet media to temat rzeka... Nietrudno znaleść na internecie opinie samych klientów w tej kwestii.

XXX

Nie polecam, szkoda czasu, warunki zatrudnienia są bardzo niekorzystne

@XXX

Pod jakim względem niekorzystne? Byłam dziś na rozmowie

Dlaczego nie polecacie pracy w magnes media?

szczera

szkoda waszego czasu, nie polecam

Agnes
@szczera

Mogę prosić o kontakt z Tobą? Chciałabym poznać szczegóły...

nie polecam

szukajacy
@były pracownik

dz.dobry czy możesz rozwinąć wypowiedź? czy możesz sie ze mna skontaktować?chodzi o sposób pozyskiwania reklam?

zainteresowany
@były pracownik

a co konkretnie było nie tak?

jak się skontaktować?

JavaScript

Widziałem ogłoszenie o pracy dla programistów i mam kilka pytań. Jak się kształtują zarobki dla informatyków? Na jakie dodatkowe benefity można liczyć? Czy praca zdalna wchodzi w grę?

Szkoda czasu
@JavaScript

Pracowałem tam jako grafik i szerze odradzam.

Rafał
@JavaScript

Na twoim miejscu, z takim zawodem, poszukałbym pracy w innej, poważniejszej firmie. O magnes media krążą różne historie, nie bez ich winy, i późnej nawet w cv wstyd o nich wspominać (ja podczas szukania pracy trafiłem na osobę, która ich znała i miała o nich bardzo złe zdanie)

PHP
@JavaScript

Zarobki na tym stanowisku trochę powyżej średniej. Można pracować zdalnie. Benefity słabe. Atmosfera i ludzie bardzo w porządku.

Biedronka

Widziałam ogłoszenie o naborze na stanowisko administracyjne. Warto aplikowac? Proszę o opinię na temat firmy i stanowiska.

Ruda
@Biedronka

W administracji milionów nie zarobisz, benefity też słabe, powtarzalna praca. Za to nie ma dresscodu jak w korpo, mało stresu i generalnie można pracować latami, jak lubisz ten rodzaj pracy. Praca nie dla każdego, trzeba lubić biurówkę ;)

Kaja

Jeśli komuś nie jest po drodze z praca to w żadnej firmie nie popracuje długo!

Baran

Najgorsza firma z jaką miałem doczynienia? Chyba tak...

Odradzam, po kilku tygodniach od rozpoczęcia pracy zaczyna się szukać czegoś innego, bardziej sensownego i opartego na uczciwszych zasadach.

Pracownicy
@Ewa

Potwierdzamy

Taki

Typowe call center, namawianie klienta,zeby wykupił reklamę. Pracuje tylko kilka osob,reszta po kilku dniach rezygnuje. Ze swojej strony nie polecam.

Oszukany przez Magnes Media
@Taki

Witam, A proszę o informację czy osoby namawiające na reklamę w tej firmie widzą tą umowę . Czy kto inny ją przygotowuje i wysyła do klienta?

Mumia

Jak ktoś chce dokopać firmie to zawsze znajdzie powód żeby to zrobić. Pracuję tu i nie narzekam na wypłaty ani na rozliczenia. Jak ktoś ma nierozliczone transakcje to trudno żeby dostał za to kasę!!!

Terazo

Maruderów zawsze jest wielu natomiast pozytywnie myślących mniej bo jak sądzę nie chce im się pisać!

Jacenty

Jesteście pewni, że o firmie nie można napisać cos pozytywnego? Szukając pracy słyszałem dużo dobrego o firmie Magnes Media. A może to złośliwe wpisy?

Zostaw merytoryczną opinię o Magnes Media sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Magnes Media sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magnes Media sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magnes Media sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magnes Media sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Magnes Media sp. z o. o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magnes Media sp. z o. o.