Opinie o Magnes Media sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Magnes Media sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magnes Media sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnes Media sp. z o. o. w Wrocław

Wrocławianin

Jeśli rzeczywiście chcesz się czegoś nauczyć, zobaczyć od wewnątrz jak wygląda praca dobrze zgranej redakcji, działać przy tworzeniu materiałów na przynajmniej średnim poziomie itp. to slowo wroclwawian jest jednym z ostatnich miejsc, które bym Ci polecił (mówiąc wprost - tam tego nie znajdziesz). Współpracowałem z nimi 3 miesiące i jednego się nauczyłem (o czym inni też tu wspominają) - sprawdzać dokładnie pracodawcę przed podjęciem pracy i uważnie czytać umowy (oraz ważne pytania o wypłatę, obowiązki, czas pracy nie zostawiać na później). (usunięte przez administratora)

stażysta

aktualnie jestem na wakacjach od studiów, sesja zaliczona. więc trzeba poszukać jakiejś praktyki. Powiecie mi czy Słowo Wrocławian to miejscd dla praktykantów? próbowałem w większych dziennikach, ale niestety tam jest bardzo duża konkurencja. Mam teraz jeszcze 2 miesiące wolnego to chciałbym to wykorzystać produktywnie. Nie liczę na wynagrodzenie, bo utrzymują mnie rodzice tylko na naukę. pozdrawiam i czekam na opinie

Nie polecam

(usunięte przez administratora)Wiele osób tutaj odpowiedziało na pytanie dlaczego odeszli ze slowa wroclawian i po jakim czasie. W każdym razie osób, które przwineło się przez tą firmę jest sporo i większość z nich nie ma dobrego zdania o niej (ja dołączam do tej grupy).

Razem ze mną zaczynały jeszcze dwie osoby. Z jedną trzymałyśmy się razem i jej też dobrze szło. Została w pracy jeszcze z resztą po tym jak ja odeszłam. Drugi był facet, nie chciało mu się dzwonić, kombinował, siedział na fejsie to go wywalili po dwóch tygodniach… Trzeba robić swoje systematycznie, dużo dzwonić, wymyślać fajne tematy i nie ma problemu. :)

Pracownik Biurowy

Rozmowę przeprowadzał Pan Prezes. Na tym etapie rekrutacji wszystko było w porządku, chodź potem wyszło szydło z worka.

1. Poprzednie doświadczenie zawodowe 2. Zainteresowania 3. Co wiesz na temat firmy

@przed rozmowa, na początku powiedziano mi, że po trzech miesiącach. Po przepracowaniu dwóch miesięcy byłam o to zapytać i tydzień później dostałam.

Zuzia

Byłam tam kiedyś na praktykach, a razem ze mną kilka innych osób. Czasami było sporo pracy, ale fajne jest to, że większość tekstów napisanych przez stażystów jest umieszczana w gazecie (oczywiście po odpowiedniej korekcie). Daje to sporo satysfakcji :)

Fajerwerków niema, normalna praca, brakowało mi socjalu, ale za to atmosfera świetna, super ludzie. Kierownictwo jak robisz swoje też jest w porządku, gorzej jak masz obsuwy. Na początku jest najciężej. Po okresie próbnym jest ok, wszyscy dostają umowy o pracę.

Gruby

Ta stronka to opinie dwóch – trzech hejterów pod kilkoma nickami. W gazecie pracuje stały skład handlowców – wystarczy spojrzeć na ilość reklam, żadne inne wydawnictwo(Wyborcza, Wrocławska, Fakt, Ekspres) na Dolnym Śląsku nie ma tylu klientów i takiego składu handlowego. Wypłaty zawsze są na czas i każdy wie ile dostanie(nie słyszałem, żeby ktokolwiek dostał choćby z jednodniowym opóźnieniem) – część ekipy pracuje w trybie na wydania, cześć na miesiące – to nie wszystkim pasuje. Rotacja jest, na okresie próbnym, w dziale handlowym. Tam sprawa jest prosta – sprzedajesz, zostajesz. Jeśli nie, to sam/sama zrezygnujesz. Jak ktoś przetrwa pierwsze trzy miesiące próbne, to potem już jest z górki i dołącza do stałej ekipy. Hejterzy i wylewacze żalów z pewnością sobie z tym nie poradzili(albo nie chcieli) i teraz mają pretensje. Bez ściemy, to nie jest lekka praca i trzeba się mocno napracować, żeby mieć dobre wyniki, ale się da. Jak jest problem, to zawsze każdy Ci pomoże, ale nikt nie zrobi sprzedaży za Ciebie. Atmosfera jest ciepła, wszyscy współpracują, nieczęsto zdarzają się jakiś napięcia. Teraz z firmie szukają ludzi, bo otwiera się wydanie w Krakowie i tyle.

Narmalna

W firmie pracuję już długo, wiele widziałam... muszę przyznać, że na początku jest ciężko, ale dłuższa współpraca przynosi satysfakcje i pieniądze. Ekipa jest stała, nie ma problemów. Praca - jak wszędzie w sprzedaży, jest ciężka, ale jak ktoś lubi kontakt z klientami to sprawia mu przyjemność. Nie jest to praca żmudna jak w fabryce, ale luźna, swoje trzeba zrobić i tyle.

Zdziwiona

Pracuję tam od końca ubiegłego roku i jest super. Nie wiem, wy chyba o jakiejś innej firmie piszecie. Ekipa jest super, atmosfera w porządku, na pieniądze nie narzekam, weekendy mam wolne. Jak mam jakiś problem zawsze ktoś pomoże, wszyscy są dla siebie mili i uprzejmi. Sama gazeta też jest fajna, ciekawe artykuły, dużo stron i reklam dużo, bo o to chodzi.

buhah

12 wydań w roku (?)

Były 2

'Sami swoi' - jeśli jest tak dobrze to dlaczego w firmie jest taka spora rotacja i co chwilę poszukują tzw Specjalistów ds Sprzedaży i grafików? Ja również tam byłem, zorientowałem się co i jak (umowa o pracę? urlop? to dobre...) i szybko podziękowałem; Również nie polecam.

Doris

Widziałam oferty pracy w tej gazecie pt. Specjalista ds Sprzedaży ale jestem z Wrocławia i nigdy o niej nie słyszałam, nigdzie jej nie widziałam a to chyba nie ułatwia pracy sprzedawcy powierzchni reklamowych :-)

Sami swoi

Chyba nawet nigdy tam nie byłeś… Umowę o pracę dostajesz z automatu po trzech wydaniach. Zlecenie masz na początku, ale na nim KAŻDY handlowiec ma urlop(płatny!), nazywa się to przerwy w zleceniu i masz to w umowie. A składki emerytalne i zdrowotne masz opłacane. Nie widziałem, aby tam ktoś z handlowców robił nadgodziny, szef mówi czasem, że nie wychodzimy póki nie ma sprzedaży, ale zostają ci co chcą. Wydania faktycznie masz nieregularnie co 4 albo 5 tygodni, ale łącznie masz 12 wydań w roku, więc masz 12 pensji i wszystko gra. (usunięte przez administratora) Zarobki masz takie, jak wypracujesz. Jak się obijasz i czekasz, aż klient sam zadzwoni to najwyżej podstawę dostaniesz. Jak umiesz sprzedawać to łapiesz premie, prowizje, a i zawsze na coś dodatkowego możesz liczyć. Rotację w sprzedaży masz wszędzie, jak pracowałeś wcześniej gdzieś, to wiesz. Zawsze ktoś nowy przyjdzie, czasem ktoś odejdzie, ale bez przesady.

Mam za sobą doświadczenie pracy w Słowie wrocławian i niestety muszę potwierdzić wszystkie negatywne oceny dotyczące tej firmy. Jednym słowem (wrocławianina) - odradzam.

Nic nadzwyczajnego

Żebyś awansował musisz ciężko pracować, czasem zostać dłużej, wziąć na siebie dodatkową robotę, a nie każdy to lubi. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Magnes Media sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Magnes Media sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magnes Media sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magnes Media sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magnes Media sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Magnes Media sp. z o. o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magnes Media sp. z o. o.