Opinie o Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski w Piaseczno

Benek

A jak w ogóle przebiega rekrutacja? Trudno jest ?

Księgowy

Udało mi się tam dostać na rozmowę, wymagania mają dośc wysokie. Wynagrodzenie, które mi zaproponowano było ok, z tego co chodziłem na rozmowy w okolicy, to w sumie najwyższe. Niestety nie udało się załapać, ale będę próbować. Wyglądają na porządną firmę

Edyta

@Karolina, czy sama osobiście zgłaszałaś się z prośbą o odbycie praktyk w firmie Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski, czy może aplikowałaś na jakieś ogłoszenie o naborze praktykantów? Jak ocenisz poziom wiedzy, który zdobyłaś w trakcie tych praktyk? Osoby zatrudnione były dla Ciebie pomocne?

Byłam u nich na praktykach, biuro jest super!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa w firmie Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Edyta

@Gos, do której konkretnie wypowiedzi odnosi się Twój wpis w temacie opinii o pracy w firmie Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski? Jak wiadomo każda z osób może mieć inne doświadczenia związane z danym miejscem pracy, dlatego chciałabym, żebyś w odrębnym komentarzu opisała, jak oceniasz tego pracodawcę? Przedstaw, proszę plusy i minusy tego miejsca pracy.

Gos

Też tak sądzę.

Edyta

@Ewelina, dziękuję za Twój kolejny wpis, czy możesz dodać jeszcze, jak wyglądał poziom wynagrodzeń, który oferowała firma Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski nowo zatrudnionym osobom? W trakcie trwania umowy z pracodawcą można było liczyć na podwyższenie wynagrodzenia za rzetelną i sumienną pracę? Opisz, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Ewelina

Grafik był między 8.00 a 17.00 8 godzin, kiedy ja pracowałam w zespole było 10 osób, atmosfera była super

Edyta

@Ewelina, dziękuję za Twój wpis. Czy możesz do swojej opinii dodać informację, jak wyglądała praca w firmie Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski pod względem godzinowym? Były to stałe godziny pracy, czy może elastyczny grafik? Jak ocenisz atmosferę pomiędzy pozostałymi pracownikami, którzy byli zatrudnieni w tej firmie? Zachęcam do dalszej aktywności.

Ewelina

Uczciwa firma, pracowałam u nich rok czasu i złego słowa nie powiem. Wynagrodzenie zawsze na czas, niestety mąż zmienił pracę i musieliśmy się przeprowadzić

Edyta

W chwili obecnej firma Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski poszukuje pracownika na stanowisku głównej księgowej w swojej firmie. Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie między innymi samodzielne sporządzenie sprawozdań finansowych oraz nadzór nad pracą pozostałych księgowych. Czy ktoś z Was zamierza aplikować na to wolne stanowisko do pracy w tej firmie? Zachęcam do wypowiedzi.

Hanna

Czy firma działa bez zmian? Przestaliście zupinie pisać!

Nowa

Jakieś informacje? Jakaś opinia? Kwestie wynagrodzenia? ktoś, coś?

Filip

Tak rzadko piszecie, czy tak dobrze się pracuje i nikt nie chce zaglądać na to forum?

pigwa

Zastanawiające jest dlaczego przez ostatni rok pojawiły się ogłoszenie o pracę i to nie raz czy dwa tylko kilkakrotnie. Czy w tym biurze występuję taka rotacja pracowników, jeśli tak to jaki jest powód - płace, forma zatrudnienia, praca po godzinach za friko. Proszę o info.

Krystyna
@pigwa

Na przełomie ostatnich 6 miesięcy znów pojawiło się kilka ogłoszeń. Wiec myślę że rotacja jest duża. Ja bylam na rozmowie i niestety kwote jaką Pan Grochowski proponował byla śmieszna. Rozmowa tez nie była najprzyjemniejsza. Odnioslam wrażenie że Pan Grochowski myslami jest gdzieś indziej. I w sumie cieszę się że nie dostalam tam pracy.

Bardzo pozytywne biuro, fakt młodzi ludzie, ale mają ogromną wiedzę. Pozdrowienia dla p. Łukasza! Wg. mnie obecnie najlepsze biuro rachunkowe na południu Warszawy.

b

młode biuro, młode osoby, które gdzieś muszą się nauczyć. Wszyscy tak zaczynali, ważne że chcą poprawiać :)

a

W firmie pracują osoby sympatyczne, ale niedouczone.Mylą się przy pisaniu dokumentów, poprawiają.

marta

nie chodzi o rotację, byłam tam na rozmowie i z tego co mi wiadomo oni po prostu szybko się rozwijają

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski - Piaseczno

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski
4.4/5 Na podstawie 27 ocen.

Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski