Opinie o It Systematic Group Bukowczyk Piotr w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy It Systematic Group Bukowczyk Piotr. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie It Systematic Group Bukowczyk Piotr o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o It Systematic Group Bukowczyk Piotr w Krosno

Mercedes Nowy wpis

Witam. Mam internet od nich od 17lat jeszcze jak sam właściciel jeździł i montował wszystko ! Przez ten okres czasu nie mialem żadnych problemów z nimi! Wiadomo jak ruter się popsuł to chyba oni go nie produkowali???? ale po zgłoszeniu na następny dzień wymianiaja na nowy!! Polecam ta firmę

klient Nowy wpis

Od niedawna jestem nowy klientem tej firmy , chociaż po tych opisach przyznam, że miałam wątpliwości, ale obiecałam sobie, że przetestuję i napiszę jak faktycznie jest. Po prawie miesięcznych testach (filmy, gry...) stwierdzam, że wszystko super działa, nic nie zacina i nie muli. Nie wiem skąd tyle takich dziwnych opinii??? W porównaniu z radiówką, którą miałam z innej firmy ze światłowodu z Tej firmy jestem mega zadowolona!!!!

klient Nowy wpis

Jan Nowy wpis

Firma porażka. Robią przyłącz w domu nie mając możliwość uruchomienia internetu. Oczywiście ani słowa o tym, dopiero po zrobieniu przyłącza na pytanie kiedy ruter zamontują, mówią, że za kilka miesięcy. Zwodzą kilka miesięcy, że podłączą i po blisko 5 miesiącach nadal nie ma internetu. Kłamią jak z nut. To jakaś banda dzieciaków. Po samym przyłączu wyciągnięty kabel tv z peszla, którego nie potrafią włożyć z powrotem. Zwisający ucięty kabel tv na balkonie. Od znajomego wiem, że to ich znak firmowy, przy okazji roboty zepsuć coś w domu, uszkodzić już istniejące jakieś przyłączenie kablowe. Wezwę ich do naprawienia szkód i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Czyli po ich demolce nie dość że nie ma internetu to jeszcze szkody w postacji braku przyłącza tv w jednym z pomieszczeń.

Brałeś udział w rekrutacji do It Systematic Group Bukowczyk Piotr. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Miłosz

Wala w ciula z transmisja + ping jest minimum 400 nie da sie nic zrobic na pakiecie internetu pobieranie jest tragiczne wgl to nie polecam zdziercy po całej lini niech sie ogarna

Hubert

słaby net, nie polecam film trwający godzine oglądasz 4 podpisując umowe z tymi oszustami strzelasz sobie w kolano, przemyśl to.

Zostaw merytoryczną opinię o It Systematic Group Bukowczyk Piotr - Krosno

It Systematic Group Bukowczyk Piotr