Opinie o Grześkowiak Marcin w Łobzowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grześkowiak Marcin. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grześkowiak Marcin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grześkowiak Marcin w Łobzowiec

Dominik Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma w ogóle prowadzi swoją działalność? Taka cisza na forum pracowniczym to dość nietypowe!

muchomor Nowy wpis

Witajcie czy przestrzegane są warunki pracy i przyjmowania ludzi w tym czasie.Ludzie tu wraca ja z zagranićy i kombinują bo np ich bliscy ostatni czasy wrócili z zagranicy.I vichsczen jak baki .Przychodzą do roboty jakby nigdy nic śmiga lazic bezobjawowi!!!!.Nie koniecznie osmarkani itp.Ludzie jezeli wracacie lub ktos ms bliskich pomyslcie i nie narazajcie innych mozesz byc bezobjawowo zarszadz innych!!!!!.Rzucanie na działy z czerwoną burakiem skupiska ludzi.Pamietac ze chory to nie znaczy osmarkani!!!!!.Po takim kontakcie odechciewa się spokojnie do firmy lazic!!!!.Więc ci co mają rodziny i przebywają z ludźmi dobitkami z zagranicy strzeżcie się ludźmi którzy!!!! Bo co z tego że krewny wrócił i ta osoba co np pracuje w taki h produkcjach naraża innych na bezpieczeństwo.Ludzie planujecie sie logiczne ze jak ty inni członkowie siedzicie w domach jezeli nie stwierdzone to wcześniej sie ogarnijcie ludzie brak slow !!!!!.To nie zwykły katar !!!!,Rece opadają!!!z slipiami!!!! Firma nie brac pod uwage osmarkanych lecz tchurzace!!!! ciche akcje a potem zarazenia skad co .Myslec to wstyd kraść a nie spotykać się z ludźmi bo wrócił ktos z rodziny.I kombinuje musze musicie zatajeniem kontaktu narazac innych!!!!!! Pamiętać sie a nie bo sie uda kombinować nie wyda sie. To ze Polską to Rządzący Patol.Temperature mierzyć pracownika a nie że ktoś wraca kontakty z rodziny czy innych co robili na Polską granicę pogieci sa ci co się zadają z ludźmi co powinni po przyjeździe kwarantanna a ze władze nie zjadają.To czy by mysla ze po co tam bo co to za podejście!!!!.Ludzie myślcie tyczy się to takich co sobie wiecie jaja chyba robia tak trudno to opanować i taki wstyd!!!!!!!!!!

nowy Nowy wpis

@fragles to jako nowy pracownik nie bede musial sie dopominac o multisport tak?

Czy Grześkowiak Marcin zapewnia kartę multisportu?

fragles

Witaj co do karty to nowi maja wszystko starzy musza sie prosic .Tam wiara polamana nalezy sie senatorium. Rechabilitacja wieksza kasa i benifity.Wyzysk jak cholera ile sie da.Ake karty daja jak wazeline walniesz to tak ;)))

Hanna
@fragles

Co miałeś na myśli pisząc o wyzysku? Czy macie dużo nadgodzin czy chodziło Ci o jakieś inne aspekty pracy? Proszę rozwiń swoją opinię, bo to niepokojące, a ująłeś to bardzo ogólnikowo.

fragles
@Hanna

Witaj co do wyzysku na mysli poswiecasz sie od siebie ,lub jestes np dokladny itp.A ktos wysysa z ciebie mozliwosc z mozliwosci .Chodzi o wysysk silowy godzinny .A np za nie duzr pieniadze uwazam ze toaie dzieje dla tego ze jak masz swoje zdanie bo kazdy jest tylko czlowiekiem nic wiecej .O to chodzi ze tam czesto dajesz palec a chca lape.Ale jak od poczatku postawisz jasne warunki to oki.Czasem tam nadwyrezaja dobroc i ciezka prace rzadko i nie warto pokazywac.Kiedy trzeba to poprostu sobie nie dac i tyle !!!!!

wynalazek i robol Nowy wpis

Hejka dla vipow jak mu sie spodoba innym auli to chore a stawy mięśnie itp w łeb idzie szok sa firmy 20 osób spokojnie tu sie znajdzie minimum tylko głupie wymówki kręcenie chore to a powinno byc ze kazdy i zbyt jest i polowa firma benefit daje do placa Benifity pytac się ostro bo trzeba samemu sie rechabilitowac!!!!!Takie karty w takim czyms powinno byc obowiazkowe

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Grześkowiak Marcin odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Dagmara

A chciałam właśnie spróbować na produkcji, ale po tym co tu piszecie to się zastanawiam.

wynalazek i robol
@Dagmara

Hejka Dagmara jak sobie nie dasz i bedziesz miec zdanie zrobisz to co należy nikt ci nie zaskoczy polowa wiary ma rację na produkcji porabani sie znajdą ale najlepiej robic swoje sa rzadzicielki co myślą ze na produkcji prezesi bo nowa osoba ale bierz żartem ale stanowczo .Produkcja zenada ogolnie trepko spoko inne działy jak to produkcja najlepszy to dskle wydawanie skrzynek pojemników Bo lekka praca ale produkcja ceny dźwignie te jeżdżenie wszystko napisze ale na myjni spoko ale egzema lap .Są dzialy gdzie mniej fenomenie tam sałatki tez madralinscy zalezy gdzie z kim czasem pojebanie bo niewiedza o której wyjdę masz np 14 to ci kaza walić z godziny na godzinę ze 15 lub 16 .Nie ma pewnej organizacji zenada!!!!.Zarobki male do biura znajomi sie tylko na infolinię zamówienia zenada produkcja najgorsza.Rozwoju brak!!°rzucają po działach a inne starsze baby wielce w jednym.miejscu na produkcji jest zenada tam ci nie polecam zniszczony życiem czlowiek lapy flejowaty klimat te fartuchy bleee ubrania masakra .Jak maz ambicje startuj biuro.Dzial burak uwalnia stoisz przy parze jak kurki w górki.brudna uratowana i rządzące krzycząc baby kazda prawie szef zenada.Mowimy swoje zdanie polowa to prawda!!!!! To praca na przetrwanie lub zaznaczenie produkcja tylko tam daja nie pozwolą sie wybić nic .Zielone pudełko prestiżowe stoisz pakujesz tylko cały wyrka tam.w miarę polecamy Reszta dzialy 3 osobowe jest jeden fajny mega fajne panie. rzadko sie zdarza ale tam juz obsada jest.Pozdrawiamy!!! Szok szef ziomali.Bierze co chore to .Ale gdzie chcesz iść?????

Czarek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Może warto coś zmienić w firmie?

iwona i Bozena
@Czarek

Wiesz pozytywne jest to ze na produkcji napijesz sie soku sprobujesz surowy za dame jak glod przycisnie.I nic juz pozytywnego nie ma;)))I kaciki poznawcze z Obcokrajowcami wymienisz sie ich fantazjami i opowiesciami jak u nich zle i niedobrze.I jak im w Polsce sie podoba duzo pieknych slowianek .Ukraina tym zyje zarobic i (usunięte przez administratora) !!! Nikt tu niechce siedziec juz powoli na Niemcy (usunięte przez administratora)tak sie wycwanili za 12 zl nie da sie wyzyc stawka dla kamienioloma!!!! .Ciuchy z flaneli, stolowek brak zimno lazisz w ciekich lumpach po dworze.Wlasne kurtki smiech!!!! Zimno polary wyliczine dla vipa !!!! Zarcie w kontynerach zamiast dac pracownika by nie wyrzucac .To psy ogrodnika sam nie wezmie nikomu nie da!!!!.Tyle tam pozytywnosci.Przed mowcy mowia to co prawda .Zgadzam sie bo swiat maly duzo ludzi sie przewija rotacja sama sie robi.A opinie ida w swiat.Niestety trzeba sie z tym liczyc i przyjac na klate !!!!.Jak prowadzi sie firme nie mala z krytyka trzeba sie liczyc i tyle !!!!.A nie unikac ludzi do pracy bo co ludzie powiedza taka branza.Produkcja to same pierdoly !!!! .Niestety!!!.

bemat2

Ja kupiłam w sobotę 28.12 2019 sórówkę u Grześkowiak fakt mają pyszne ale zmieżam do sedna więc córka jedząc znalazła kawałek plastiku szczęście ze nie połkła bo ostry był.

Wulkan Etna i Elizabet i Gre

Witajcie firowicze co tu tak malo komentarzy czyzby celowo wymazane no co . Prawda to prawda przed tym sie nie ucieknie.!!!!.Gdzie benyfity gdzie porzadne ogrzewanie !!!.Co to ma znaczyc.Stolowki kuzwa brak hale jak w obozie tragedia jednym slowem .Przerwa jak do psow z smyczy nie wiesz kiedy sie najesc a kiedy dojsc na hale to jest tragrdia!!!.Rece bola miesnie plecy na dzialach dzwiga sie k.......a.Ciezkie skrzynki z towarem kobiety 80 kilo dzwigaja czasem wiecej.Czy wy myslicie sa ludzie ktorzy wzorowo pracuja a niedocenieni.Kto im zdrowie wroci poniszczeni nie ma czasu czlowiek zadbac bo ciagle w tej robocie.Co poniektorzy bujana pieknie wugladaja w konia na kase robia juchca oklamuja pracownikow i matacza siano .Wdzyscy to wiedza i ci ludzie zarzadzajacy niestety nadal pelnia obowiazki kierownicze !!!!!!.To zamiast konsekwencje ponoesc za oszukiwanie to nadal sobie w firmie siedza.Inne firmy co znamy konsekwencje ponosza.A tu patologiczne rozwiazania ze noe ma ludzi noe zastapionych !!!! Wezcie sie ludzie ogarnijcie jest tyle madrych inteligentnych co chca pracowac to sie wtyke zatrudnia a to nie poplaca jeszcze bardziej oszukuja matacza makaron na uszy nakrecaja szefostwu.A oni im ufaja.Mala uwaga do wlascicieli .Docencie dobrych pracowitych a kabla matacza pszusta mowimy nie.Zadbajcie o ludzi benifity lecznicze bo w wodzie hemikaliach dzwigaja ciezkie skrzynki na produkcji cebry itp .Oraz dzial ktory zasluguje na pochwale i na benifity to jest garstka ludzi ktorzy powinni otrzymac awans a noe tylko dzwigac te fizyczne roboty szok faceci powinni pomoc a noe kobity dzwigaja.Kontrola i konteola warunki placy i zdrowotnosci bo kobieta to koboeta.A tekst zmoenic robote to noe problem ale docencie dobrych pracownikow a jest ich nie wiele.A szczegolnie kobiety to nie drwale by dzwigaly skrzynki z jakimys przyprawami .czy kapusta albo warzywami i ciezko wioslowaly jak wieslarki kajakarki czy osilki.xxl wiek mamy !!!.Wiec apel traktujcie ich zgodnie z prawem a nie jak w obozie.Bo nigdy nic lepiej noe bedzie przeswietlijcir tych najbardziej podsteonych co graja ze sa najlepsi lecz .Docencie dzialy na produkcji nienawisc klutnie zniewaga i wyscig jak Bin Disel tragedia brak slow.Ludzie walczcie noe sztuka zwolnic za racje.Zwalnia sie noerobow oszusyow kretaczy itp.Kamery sa to maglowac zle ogniwa .To wszystko prawda. Wiec szanujcie i dawajcie awans a nie tylko produkcja i wioslowanie w brytwannach lub mycie wiader.Zero rozwoji .Wiec przemyslcie to pozdtawiamy!!!

Iza

Mam wrażenie, że te wszystkie wpisy pochodzą od jednej osoby. Czyżby strata pracy tak bardzo wzburzyła?

Brodaty Brunet
@Iza

Witaj Izabel Co do opisow tu jest pewnie sporo osob Ktore maja te same oparcie .Wszystko musi byc prawda.A skad wnioskujesz tam pewnie sporo ludzi pracuje czy pracowalo .W kazdej firmie jest rotacja . SAM PRACOWALEM NA ROZNYCH STANOWISKACH W TAK DUZYCH I SREDNICH KORPORACJACH .PRACUJE PO KILKADZIESIAT PSOB CHYBA MASZ ROZNE DZIALY .I W ZALEZNOSCI CO BY NIE BYLO KAZDY WIE JEDNO I TO SAMO SPEDY SA WSZEDZIE.NIKT NIENEDZIE ZALOWAL TAKOEJ PRACY .TYLKO LUDZIE PISZA TU BY POZMIENIAC WIELE W TEJ FIRMIE.MUSI BYC TO PRAWDA .BO BRONIA CI CO MAJA DOBRZE .TYLE TO PRAWDY JEST .I NIE MA TO ZNACZENIA CZY JEDNA OSOBA CZY DZIESIEC.WIEC IZABELLO JAK KOCHASZ TA ROBOTE TO PRACUJ I TOLERUJ TA SZOPKE I TE NIEDOGODNOSCI .PRACA POZANORMA GODZINOWA.LUB KTOS TU POSAL WYZYSK CZY CHODZRNIE DO PRACY PO PRACY Z NAWET NIE KILKUGODZINNA PRZERWA TO ABSURD . A TY WNIOSKUKESZ ZE KTOS TU ZALUJE TEJ PRACY BYM SIE NIE MYLIL.WRECZ PRZECIWNIE CHCE COS TAM ZMIENIC I TP....PO DRUGIE PRACODAWCA NIE MA POJECIA CO TAM SIE DZIEJE BY POPRAWIC TA SYTUACJE DOBRZE ZE LUDZIE PISZA I ZROBI KTOS Z TYM PORZADEK .WIEC JAK PASUJE CI KOLCHOZ NIEWIADOMO DLACZEGO TO PRACUJ TAM JAK CI JEST OKI .NIESPEKULUJ IZA BO SZKODA MYSLENIA POZDRAWIAM .

Makowiec .

Witam forowiczow.Widze że wrzy bardzo.Z tego co sie orietuje polowa osob narzeka na firme Tak to prawda wszystko szybko dociera.A mianowice . Brygadzisci zla strategie robia poprostu .Kaza robic prace bo ludzi brakuje i niewiedza inni o ktorej skoncza !!! zamiast weekend ludzi puscic siedza w sobote po 10 godzin wyzysk i w tygodniu to samo masakra co to ma byc.k.....a sie pytam !!!!.Ludzie inspektorat pracy .Piszecie ze hale tak posprawdzac wszystko bo moga klzmac ze nie czynna czy cos co jest nie prawda !!. wyzysk a wlasciciele ciagle wczasy za boalych murzynow .Jak mozecie tak ludzi traktowac marne nadgodziny szok .Ludzie to nie (usunięte przez administratora) .Macie prawa odzywajcie sie .Bo starsza pani brygadzista jest niepowazna niepotrafi zarzadzsc .Tu ktos pisal ze dra ryj... .a to możliwe i tak jest traktuja jak dzieci z przedszkola!!!!

Pabolito Rock

Witajcie ja tez swoje dwa grosze dopowiem.Totalna idiotyczna sprawa z ta firma.Wszystko co ludzie tu pisza jest prawda.Nikt k....a niezrobi porzadku .Stare szefostwo wlasciciele skape to niewiedza co sie dzieje na halach bo k.....a .Brygadzistki wchodza w d.......e !!!! Wstyd k.....a wstyd w h....j.Żenujaca atmosfera .Z ta organizacja pracy hale nie wietrzone tylko tampy otwarte jak do stadniny k.....a koni .Co jest totalna gimela .Zero wywietrznikow k......a klimy biuro tak wszystko maja . . k.........a w (usunięte przez administratora) ....e na maksa .Zenada porazka na maksa .Wescie k.......a ludzie zbuntujcie sie.

Mason

Witam serdecznie jezeli chodzi o wyzysk u pana Grzeska .Atmosfera dzisly produkcji oplakane kierownicy zwani brygadzistami totalna szopka porazka .Garna kase a z ludzi idiotow ribia wykorzystuja do roboty.zszrfostwo stara gwardia w ch.... .ja leca wycieczki olaca ochlapy ludzia to wstyd poprostu.Wykorzystuja w upaly zero k....a nawiewow zal .pl totalny . budy blaszane hale jak do psa to poprostu lekka k.....a przesada zero wentylacji na buroku dziale wyzysk upal para drzwi pozamykane dzial chlodni tylko oki reszta to smiech .inspekcja niech tam wjedzie .Ukraina calowana bo im taka kasa wystarczy i polaka chca pozbyc na takie ochlapy .wyzysk kulanie beczrk z stata gwardia chapaki j......a baby jak cyborgi bo boja sie szefowej blindyny.Dla niej ogorek to raj skspcy nic niedadza surowy wola je......ac do kontynera niz pracownikowi skapcy cholerni bleeeee.tyle tam minusow a oni sie kamofluja rozwiju zero praca w biurze ustawka inni szans nie maja o prace tam zal porazka tylko je....ac na halach zal.

Dżaga

Co do pracy obiecanki cacanki .Prezes slucha Pani K brygadzistki zal.pl.Chcesz isc sie rozwijac a nie denila odwalac na chalach .Tylko wtyka ma oki .Ale tez potem wala ich na produkcje .A robia jakies lizusy i zamowienia .Kazdy przez tel moze gadac .Ale nie walisz najnozszy poziom.Wezcie edukukcie ludzi .Lazdy trzyma stolek .A inni propozycja dzial produkcji lub lazisz do biura kila dni lub obiecuja ci dobra prace .A do dzis bez odzewu .Zal kto tam rzadzi.Brygadzistka pani K.Masz ubior jak zul .i nie maja ubran fla coebie pokims wyprane nosisz szafki tez nic zal.Jak dla mnie rozmowa kfalifikacyjna bez rewelacji obiecanki tylko .

Maniol i Natalini

Witajcie kochani .Macie racje tam jest tragedia .Same chapaki obgadywanka.Brygadzistki pprazka pani K.Drze jape innych sie boji.Hale blaszaki budy do kejtra !!!.Upal wyzysk pracujesz nie wiesz kiedy skonczysz .Jak sie nawalisz to zarobisz placa malo !!!. Tym dorywczo czy bez umowy k...a ochlapy rzucaja po dzialach jak debila.To jest porazka masakra !!!.W upaly nie pracuje sie dlugo sa przepisy BHP krore wyraznie mowia po wyzej 30 stopni zero nawiewow (usunięte przez administratora) .Wtedy normalnie pracownik ma prawo opuscic !!! miejsce pracy !!!! Sa upaly zima wala nieszczelnosci ubior ubogi tylko dla vipow marzniesz polary a kurtki to co zal wydac ????!!!! sie pytam co ??. a k...a biuro brygadzistkj szychy klepia dobre wyplaty a nam sroby !!!.inspektorat ma tu wjechac patologiczne systemy pracy i brak organizacja a te na sluchawkach pi.....ja tyle zamowien ze niewiesz kiedy koniec zero organizacji powtarzam w koszach londuja salatki k...a wszystko pracownik .To rzyd k.....a nic ma j......ać i nic niedostac inne to oki bo sa normy atesty sanepidy .Tyle tego ze tom Pana Tadzia sie kryje !!!! zglosic zmienic te pajacowy brygadzistki szef pan Z jest oki Pan prezes M .Jest miekki i ulegly badz koleś movny bo wskakuja te chapaki na glowe i samo wolka w firmie pani brygadzista Pani K. Wchodzi szefowej w tylek na dobrej wazelinie lazi z nia po chali opowiada opowiesci jak dobrze pracuje .Ona wyglada jak podopalaczach haaa!! chapaka jej maz w domu zazyly z siostra bo zony nie widzi a ona pani K .Kocha ta firme i trzyma palec w zadku .Wezcie sid ogarnijcie szefostwo takie cos trzymac w firmie ta druga tez byczy sie na wyjazdach ludzie mowia ze wiecej jezdza niz pracuja a inni srobki powtarzam zarabiaja szok.

Mlody

Wszystko Oki ludzie w porządku tylko brygadzistki strasznie się odnoszą do ludzi , traktują ich jak tzn psy....... Zarobki są super Ale atmosfera masakra.....

***czarna***
@Mlody

Dokladnie ludzie w miare sa spoko zalezy na kogo sie trafi ale na 90% ludzie sa spoko ale te brygadziski to porazka nie umia spokojnie wytlumaczyc tylko krzycza ..brak slow tak jak z kolega sie zgadzam traktuja ludzi jak psy...a co do kasy to fajna;)

Zostaw merytoryczną opinię o Grześkowiak Marcin - Łobzowiec

Grześkowiak Marcin