Opinie o Dorota Czoprowska Przedszkole Niepubliczne Krasnal w Malbork

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dorota Czoprowska Przedszkole Niepubliczne Krasnal. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dorota Czoprowska Przedszkole Niepubliczne Krasnal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dorota Czoprowska Przedszkole Niepubliczne Krasnal w Malbork

Zbychu Nowy wpis

Na stronie przedszkola czytam, że pracują tu dwie Panie kucharki oraz Pani, zatrudniona, jako pomoc kucharki. Czy zatem coś komuś wiadomo, by było miejsce dla drugiej pomocy? Ile na co dzień jest pracy, i czy atmosfera w kuchni sprzyja dobremu gotowaniu? Żona bardzo lubi gotować i ma doświadczenie, jako pomoc kuchenna w lokalach gastronomicznych.

Basia

Nie polecam tego przedszkola. W grupach po 30 dzieci a nawet i więcej. Ze strychu śmierdzi wilgocią. Dziecko po powrocie do domu jest przesiąknięte tym smrodem. Wiecznie wszy w przedszkolu. Czas pandemii przyzwyczaił Panie że nie muszą nic robić. Za mało uczą dzieci. Straszą dzieci ze nie pojda na spacer... Pani dyrektor zbiera tylko kasę nie liczy się dla niej dobro dzieci tylko kasa im więcej dzieci tym lepiej. (usunięte przez administratora)

Małgorzata
@Basia

Nie mam pojęcia ile prawdy jest w tym, co Pani tutaj wypisuje ale rozumiem, że Pani dziecka już tu na pewno nie ma? Czy te wszystkie spostrzeżenia zostały zgłoszone wprost do dyrekcji? Pytam, bo ciekawa jestem reakcji

Krystyna
@Basia

W jakim celu Pani wypisuje te bzdury, jakie wszy, jaki smród, wszystkie sale odremontowane czyściutkie, co dziennie coś się dzieje w przedszkolu, pełno zajęć! Zawsze można liczyć na profesjonalne wsparcie pedagogiczne!

Michal Nowy wpis
@Basia

Nie wiem co za bzdury ta Pani wypisuje. Chyba jakas konkurencja . Duzo zajec, mile Panie.

Magdalena Nowy wpis

Bardzo dobre przedszkole, plac zabaw super, nie ma lepszego w Malborku i Panie nauczycielki muszą być dobre skoro radzą sobie z moim urwisem:)

Marcin Nowy wpis
@Magdalena

Szanowna Pani, czy to przedszkole jeszcze funkcjonuje? Próbowałem znaleźć coś o nim w Internecie i z wyjątkiem kilku postów na social media, znalazłem jedynie informację, że firma jest już wykreślona z rejestru przedsiębiorców. Czy to prawda, a jeśli nie, to gdzie szukać bardziej konkretnych wiadomości?

Beata

Przedszkole na wysokim poziomie. Wspaniałe udogodnienie dla naszych maluchów. Fantastyczny profil językowy jak i wiele innych atrakcji rozwijających rozwój naszych maluchów. Polecam wszystkim rodzicom.

@Beata

Ile razy w tygodniu dzieci maja języki ?czy jest to jeden język czy więcej? Jaki jest koszt miesięczny?

Beata
@Monika

Nic prościejszego jak zadzwonić bezpośrednio do przedszkola i pytać Panią Dyrektor, a najlepiej jako osoba zainteresowana przyjść osobiście, z pewnością otrzyma Pani wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania!

Aplikowałeś na stanowisko nauczyciel wychowania przedszkolnego oferowane przez firmę Dorota Czoprowska Przedszkole Niepubliczne Krasnal? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Malbork
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Hydraulik - montaż instalacji na jachtach
Sunreef Venture S.A.
Ewa.B

Polecam wszystkim zatroskanym o swoją pociechę rodzicom! Różnorodność zajęć i wyjazdów, zaangażowanie, otwartość na sugestie i uwagi oraz ciepła kadra! Szczerze polecam i dziękuje ????

Katarzyna

Wspaniałe przedszkole! Moc atrakcji dla maluchów! A Panie nauczycielki z poświęceniem i zaangażowaniem podchodzą do swojego zawodu! Chylę czoła!

Małgorzata

Czyli to oznacza, że żaden z rodziców nigdy wprost żadnej skargi / uwagi czy też zażalenia nigdy nie składał? Bo to zastanawiające w odniesieniu tego, co poprzednia Pani tutaj napisała

Leon.T
@Małgorzata

Tego nie napisałem, proszę czytać ze zrozumieniem,, pod maską anonimowości można pisać wszystko! Z mojej strony jest to bardzo dobre przedszkole, co udowodniło w różnego rodzaju występach! Pozdrawiam Panią Małgosię i Panią Beatę młodszej kadry pedagogicznej nie znam!

Leon.T
@Małgorzata

A tak przy okazji, jak Pani coś nie pasuje to po prostu niech Pani tam nie posyła dziecka, nikt nikogo nie zmusza i wyszuka Pani sobie lepsze przedszkole i tyle w temacie!

Krystyna

Cieszę się że moje dziecko chodzi do tego przedszkola, mnóstwo zabawek, przepiękny plac zabaw, cudowna atmosfera, dziecko z przyjemnością chodzi!

Marlena (mama)

Bardzo dobre przedszkole, najlepsze umiejscowienie w Malborku, boisko park, przepiękny plac zabaw, duży zakres zajęć, bardzo miłe nauczycielki i pomoc nauczycielek, dzieci moje z przyjemnością chodziły do tego przedszkola!

Natalia

Macie w firmie obcokrajowcow ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Przedszkole Niepubliczne Krasnal? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Myślę że pani Szy... Jak sama powiedziała jestem pani dyrektor - szkoda że nie jest człowiekiem. Widziałam jak reagują na nią pracownicy. Współczuję im, po prostu się jej boją.

mama

dziecko przez cały rok szkolny korzystało z logopedy przedszkolnego. Pani Logopeda dzielnie i skrupulatnie prowadziła zeszycik co ćwiczyła z dzieckiem. Dopiero przy skorzystaniu z porad innego logopedy ( w Poradni) okazało sie, że dziecko przy tym układzie języczka nie jest w stanie poprawnie wykonywać ćwiczeń zadanych w przedszkolu. Wniosek - rok ćwiczeń stracony nie mówiąć już o kompetencjach zatrudnionego logopedy.

Matka
@mama

Byłam świadkiem zajęć logopedycznych w tym przedszkolu. W tym samym czasie 3 osoby - 30 minut. W takich warunkach na pewno nie będzie efektów. Każde z dzieci powiedziało po kilka słów. Pani logopeda bardzo sympatyczna, ale nie ma szans na nauczenie kilkoro dzieci w tym samym czasie.

Matka

Dziecko uczęszczało do grupy prywatnej, co miesiąc regularnie wnosiłam opłaty. Grupa liczyła 29 osób. Przy tylu osobach wiecznie jakieś infekcje, wszawice, grzybice i świerzb. O ile kartki z informacją o wszawicy pojawiały się na drzwiach o tyle informacje o świerzbie i grzybicy były ukrywane. Moje dziecko przyniosło z przedszkole świerzb. Nikomu nie polecam tego przedszkola.

Małgorzata P

Syn jako 6-latek zerówkę odbywał w tym przedszkolu. Idąc do szkoły nie znał ani jednej literki (z wyjątkiem podpisania się swoim imieniem). Opinia wystawiona przed przedszkole: spełnia wymogi/ nadaje się do pierwszej klasy. Dodam, że wszystkie książeczki były wypełnione, pokolorowane. Niestety bez efektu. Jakość i efekty pracy z dzieckiem znikoma. (Nie wspomnę o wierszykach i piosenkach) Nie polecam tego przedszkola rodzicom, ktorym zależy na rozwoju swoich dzieci, kreowaniu wyobraźni czy nauce nowych.

Adam W

moje dziecko jest w tym przedszkolu tylko na wakacje. Szokiem dla mnie jest karteczka na dzwiach - uwaga WSZAWICA panuje w przedszkolu, prosze związywać włosy dziewczynkom, etc. Masakra - XX! wiek

Aneta

Wszystkie dotychczasowe opinie na temat Przedszkola Niepublicznego Krasnal to opinie osób, które korzystały z usług. Jednak chciałabym spytać pracowników o warunki zatrudnienia. Jakie one są? Czy firma zapewnia pracownikowi jakieś benefity? Jaka jest atmosfera? Wiem, że zadaję dużo pytań, jednak nikt do tej pory nie napisał nic na temat pracy tutaj, dlatego są to ważne informacje.

Krzysztof

dziecko śpiewa tylko piosenki religijne, mówi wierszyki i refleksje dot wiary (wielki szacun dla pani od religii. ps. nie jestem praktykującym katolikiem). Co mnie zastanawia dziecko nie śpiewa i nie mówi wierszyków w domu co oznacza, że nie ćwiczy w przedszkolu...

Krystyna_N

PRZEDSZKOLE MA GRUPY PRYWATNE I PAŃSTWOWE. W grupie prywatnej córka miała b dobre opinie, a rok później w grupie państwowej na córkę były same skargi od p. wychowawczyni. Przypadek?

Kazimierz B

JEDYNY PLUS TO MIEJSCE - centrum

Rodzic_2018

Moje dziecko uczęszczało do tego przedszkola 3 lata. Przez pierwsze dwa z p. Klaudią dziecko było koleżeńskie, pomocne i chętne do współpracy. Niestety ostatni rok z p. Moniką dziecko przeistoczyło się w agresywne, konfliktowe i zamknięte w sobie - Ciągłe skargi na dziecko, wizyty u Pani Dyrektor. Pewnie długo szukałabym obszarów do poprawy w wychowaniu, gdyby nie spotkania mam na kolejnych urodzinach przedszkolaków. Okazało się, że większość mam chłopców ma podobny problem. Pani skarży się wszystkim mamom na ich dzieci, że biją się , są agresywni, popychają się. Szkoda, że pedagog nie rozumie psychologii chłopców. Najzwyczajniej nie radziła sobie z grupą.

Zostaw merytoryczną opinię o Dorota Czoprowska Przedszkole Niepubliczne Krasnal - Malbork

Dorota Czoprowska Przedszkole Niepubliczne Krasnal
  • Chopina 71