Opinie o Beata Heichel Żłobek Niepubliczny Eko-Park w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Beata Heichel Żłobek Niepubliczny Eko-Park. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Beata Heichel Żłobek Niepubliczny Eko-Park na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beata Heichel Żłobek Niepubliczny Eko-Park w Niepołomice

Kamila

Wiele dobrego o nich słyszałam. Polecacie?

Magic
@Kamila

Przedszkole zapewnia różnorodne zajęcia edukacyjne, które pomagają dzieciom rozwijać ich kreatywność i zdolności społeczne.

Iwona

Jak oceniacie?

Miaa
@Iwona

Atmosfera tam panująca jest ciepła i przyjazna, co sprawia, że mój syn czuje się tam jak w domu. To fantastyczne miejsce dla każdego malucha.

Kamila

Wiele dobrego o nich słyszałam. Polecacie?

Weronika
@Kamila

Dzieci chodzą i jest wszystko ok. Fajnie prowadzone zajęcia, wykwalifikowana kadra.

Dominika
@Kamila

Tak, córce bardzo się podoba, jest bardzo zadowolona z zajęć, mnie też cieszy to że wraca uśmiechnięta i zadowolona

Renii

Jak najbardziej :)

@Kamila

Jak najbardziej. Super prowadzone zajęcia. Córka bardzo zadowolona, chętnie chodzi do przedszkola, a po przeprowadzce myśleliśmy że będzie z tym problem - na szczęście jest wszystko super :)

Dorota

Tak, super przedszkole!

Beata
@Kamila

Tak, ciekawie prowadzone zajęcia, Panie przykładają sie do swojej pracy.

Simii
@Kamila

Dzieci są bardzo zadowolone a to według mnie kluczowa kwestia. Super opieka, fajne zajęcia.

Daria
@Kamila

Oczywiście :) Super kadra. Panie naprawdę sprawdzają się i widać że wybrały taką pracę nieprzypadkowo.

@Kamila

Też proszę o więcej odpowiedzi. Bo myślimy czy wybrać EkoPark.

ok
@Marta

Dzieciaki zadowolone a to według mnie najważniejsze. Ciekawie prowadzone zajęcia, zapewnione dobre, zdrowe jedzenie. Polecam!

Maja

Tak, świetny zespół

Loopi
@Kamila

Super przedszkole! Polecam bo naprawdę jest ok. Dzieci bardzo zadowolone.

@Kamila

Jest ok, super kadra, świetnie prowadzone zajęcia

Paulina
@Kamila

Tak, córka chodziła do tego przedszkola i było ok.

@Kamila

Ja jestem zadowolona bo jest naprawdę ok. Dzieci zadowolone.

Paula
@Kamila

Chodziły do tego przedszkola moje dzieci i było wszystko ok. Jedzonko, miłe Panie, fajnie prowadzone zajęcia.

Justyna
@Kamila

Jest dobrze, zajęcia przemyślane, ukierunkowane na rozwój kreatywności wśród dzieci

Asti
@Kamila

Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Jest w nim rewelacyjna opieka i bardzo dobra współpraca z Paniami.

Harti
@Kamila

Oczywiście. Super kadra i bardzo fajnie prowadzone zajęcia. Nie pracują tutaj przypadkowe osoby i to od razu widać, bo podejście do dzieci jest naprawdę super.

Lenka
@Kamila

Taaaaak! Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu kadry i ich zaangażowania w rozwój każdego dziecka.

bella
@Kamila

Atmosfera w przedszkolu jest ciepła i przyjazna. Moje dziecko bardzo szybko się zaadaptowało

Magic Nowy wpis

Miaa Nowy wpis

Edukacja jest na wysokim poziomie, a zajęcia są kreatywne i dostosowane do potrzeb dzieci. Serdecznie polecam to przedszkole każdemu rodzicowi.

Iwona

Jak oceniacie?

@Iwona

Miłe Panie, fajne miejsce dla najmłodszych. Polecam :)

Ann
@Iwona

jak najbardziej ok, zajęcia fajnie prowadzone, dobre jedzonko, polecam

Paulina
@Iwona

Miejsce przyjazne dzieciom, zajęcia ciekawe, córka zadowolona. Dbają o to żeby dzieci się nie nudziły i dobrze organizują zajęcia.

@Iwona

Jest ok, wykwalifikowana kadra, ciekawie prowadzone zajęcia, dzieci się nie nudzą. Oby tak dalej :)

Ebbi
@Iwona

Pracownicy są świetnie zorganizowani i dbają o każdego malucha. Przedszkole ma także dobrze zaprojektowane bezpieczne przestrzenie.

Fami
@Iwona

Pozytywne przedszkole. Dobra kadra, fajnie prowadzone zajęcia, dobre jedzenie.

Gambi
@Iwona

Moim zdaniem trzymają wysoki poziom od wielu lat. Świetna kadra, ciekawie prowadzone zajęcia, posiłki zbilansowane, polecam

@Iwona

Dzieci mają wiele rozwijających zajęć, robią mnóstwo prac plastycznych, regularnie organizowane są dni poświęcone przeróżnym tematom.

oki
@Iwona

świetne przedszkole z super kadrą!

Meggis
@Iwona

Nasze doświadczenia z tym przedszkolem są wyjątkowo pozytywne. Zajęcia prowadzone są w sposób zarówno edukacyjny, jak i bardzo zabawowy, co sprawia, że nasze dziecko z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień. Profesjonalizm kadry jest imponujący - każdy nauczyciel wykazuje się ogromną wiedzą pedagogiczną oraz niezwykłą cierpliwością i zaangażowaniem.

Miaa Nowy wpis

Milko Nowy wpis

Jestem pod dużym wrażeniem indywidualnego podejścia do każdego dziecka, co pozwala na uwzględnienie jego potrzeb i zainteresowań.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier budowy w firmie Beata Heichel Żłobek Niepubliczny Eko-Park? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Lenka

Przedszkole EkoPark to miejsce, które z całego serca polecam każdemu rodzicowi. Moje dziecko z niecierpliwością oczekuje każdego dnia spędzonego w przedszkolu, co dla mnie jako rodzica jest najlepszym świadectwem jego jakości.

Milka

Cieszę się, że moje dziecko ma możliwość uczęszczania do tak wspaniałego przedszkola.

oki

Czujemy spokój, wiedząc, że nasze dziecko jest w dobrych rękach profesjonalistów, którzy dbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Jesteśmy zachwyceni tym przedszkolem! Kadra jest wyjątkowo kompetentna i troskliwa. Posiłki są nie tylko smaczne, ale i zbilansowane, co jest dla nas bardzo ważne. Dodatkowo, zajęcia są ciekawe i edukacyjne.

Tricky

Moje dziecko praktycznie każdego dnia wraca z nowymi umiejętnościami i opowieściami. Ciepła atmosfera, fantastyczna opieka i zbilansowane menu to ich standard!

Sammi

Nasz synek chodził tam przez dwa lata - mamy wiele wspaniałych wspomnień. Panie są bardzo zaangażowane, przedszkole jest dobrze zorganizowane. Bardzo dobra komunikacja i ciekawe zajęcia.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Beata Heichel Żłobek Niepubliczny Eko-Park odbywa się również w języku angielskim?

Korti

Super przedszkole, dobra lokalizacja, przemiłe Panie.

OKI :)

Dzieciaki zadowolone a to według mnie najważniejsze. Ciekawie prowadzone zajęcia, które pozwalają rozwijać kreatywność, zapewnione dobre, zdrowe jedzenie. Polecam!

Kondzik

Polecam! Świetne przedszkole! Super opieka, fajnie prowadzone zajęcia, na bieżąco o wszystkim informują.

Asti

Mój syn uczęszcza do tego przedszkola, jest bardzo zadowolony, opieka i tok nauczania jest profesjonalne, Panie bardzo przemiłe, jedzenie bardzo dobrze przemyślane.

Zosia

Przedszkole Ekopark jest niesamowitym miejscem dla najmłodszych. Świetna lokalizacja, otoczona zielenią, sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Wykwalifikowana i oddana kadra zapewnia dzieciom bezpieczne i rozwijające środowisko, w którym mogą zdobywać pierwsze umiejętności i budować pozytywne relacje.

Magda

Przedszkole Ekopark to prawdziwe cudo dla każdego rodzica dbającego o środowisko. Wszystko tutaj jest zaprojektowane tak, by uczyć najmłodszych ekologicznych postaw.

Czy w Beata Heichel Żłobek Niepubliczny Eko-Park zatrudniani są obcokrajowcy?

Basia

Przedszkole Ekopark to prawdziwa oaza dla naszych dzieci w świetnym otoczeniu. Budynek otoczony jest naturalną zielenią, co tworzy niesamowitą atmosferę i pozwala dzieciom rozwijać się w bliskim kontakcie z naturą. Jest to miejsce, gdzie nasze pociechy mogą oddychać świeżym powietrzem, podczas gdy uczą się podstawowych wartości ekologicznych. Sam program najlepszy w okolicy, moje dzieciaki zwiedziły już kilka przedszkoli i jednak w tym zostają na dłużej

Mama

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetna kadra.

Zostaw merytoryczną opinię o Beata Heichel Żłobek Niepubliczny Eko-Park - Niepołomice

• Jak się pracuje w Beata Heichel Żłobek Niepubliczny Eko-Park?

Zobacz opinie na temat firmy Beata Heichel Żłobek Niepubliczny Eko-Park tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beata Heichel Żłobek Niepubliczny Eko-Park?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 23 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Beata Heichel Żłobek Niepubliczny Eko-Park
  • Beskidzka 23