Opinie o Atut Agencja Ochrony Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Atut Agencja Ochrony Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Atut Agencja Ochrony Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atut Agencja Ochrony Sp. z o.o. w Warszawa

Mariusz_Warszawa Nowy wpis

Pracuję w firmie ponad 2 lata. Sama firma a raczej główni pracownicy w Warszawskiej siedzibie są ok. Niestety mimo zapisów ustawowych, wynagrodzenie pozostaje na zaniżonym poziomie i to znacznie. Firma nie realizuje umów o pracę, tylko zlecenie/o dzieło, nawet jeśli taki obowiązek nakłada Usługodawca (np: administrator zarządzający danym obiektem). Szkoda, bo przez to większość zatrudnionych to renciści i emeryci a nie osoby, którym by naprawdę bardzo zależało na pracy.... Jak policzyłem ile jestem stratny to z czasem mam zamiar zrezygnować lecz wcześniej zastanawiam się czy by nie zgłosić tego do PIP, bo tak nie powinno być. Podczas gdy aktualna stawka godzinowa netto to ok 21,50 zł to w rzeczywistości mam ok 14,50 zł (tak - czternaście złotych i pięćdziesiąt groszy netto) i to za pracę na obiekcie gdzie naprawdę trzeba mieć oczy dookoła głowy przez cały czas. A do emerytury jeszcze dobrych kilka lat....

admin

Jak wygląda praca i zatrudnienie w firmie Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć dobrą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Atut Agencja Ochrony Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atut Agencja Ochrony Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atut Agencja Ochrony Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atut Agencja Ochrony Sp. z o.o.?

Atut Agencja Ochrony Sp. z o.o.
  • Nocznickiego 15 lok. 26
    01-948 Warszawa
  • NIP: 1181986814 KRS: 0000325073

Atut Agencja Ochrony Sp. z o.o.