Opinie o Biuro Nieruchomości Kosarska Małgorzata w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biuro Nieruchomości Kosarska Małgorzata. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Nieruchomości Kosarska Małgorzata o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Nieruchomości Kosarska Małgorzata w Zamość

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Biuro Nieruchomości Kosarska Małgorzata?

Jak wygląda podstawa w Biuro Nieruchomości Kosarska Małgorzata?

Sprzedający

Porażka. Praca z właścicielką to jedna wielka pomyłka. Omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)

@Sprzedający

Nikomu nie polecam współpracy z tą kobietą. Zachowuje się jak rozkapryszone dziecko, uciekajcie od niej

Anna Nowy wpis
@Kupujący

I ja wszystkie negatywne opinie teraz już potwierdzam (usunięte przez administratora) baba, niekompetentną i naraża klientów na straty

Ludzie co wy piszecie ta Pani jest bardzo miła , spokojna bardzo pomocna o jakich wy dokumentach piszecie, ktoś co pisze to chyba sam o sobie. Klienci sa bardzo zadowoleni, moja rodzina kupowała i sprzedawała i polecam wszystkim tą Panią.

@Anna

Tak milutka bardzo serdeczna tylko jej uprzejmość uzależniona jest od kwoty zaliczki. Kompletna porażka kontakt z tą kobietą. Trzeba było poprosić o dodatkowe dokumenty to by Ci pokazała co to kultura z jej strony.

Jaro Nowy wpis
@Anna

Miła jak dużo zarobiła nie zważając na klienta Jest dużo innych pośredników, uczciwych i godnych polecenia Omijajcie te panią wielkim kregiem

Kuba

Uciekajcie póki możecie, kobieta jest nie ogarnięta, wredna jak ktoś jej coś powie, zwróci uwagę. Brak słów na jej podejście do klienta

@Kuba

Potwierdzam, wszystko się zgadza, najgorsza osoba na jaką trafiłem ,jeżeli jej się coś nie podoba potrafi zwyzywac . Wprowadza ludzi w błąd,umawia terminy nie informując samych zainteresowanych Wystarczy poprosić o dodatkowe dokumenty zmienia swoje nastawienie.!

@Kuba

Miałem okazję przekonać się o kulturze tej kobiety . Nie polecam nikomu ,wredna i arogancka kobieta !!!

Jola Nowy wpis
@Kuba

Potwierdzam Ta Pani jest niekompetenta a jak ktoś coś zrobić lub powie nie po jej myśli mści się Ludzie uważajcie Godna pożałowania postawa

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Biuro Nieruchomości Kosarska Małgorzata? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Olka

@anonim a mówisz to jako pracownik? Czym się tu zajmowałeś/aś? I czy oprócz negatywnej oceny szefowej, to reszta ci się podobała?

@Olka

Mówie to jako klient, nie jestem zadowolony ani z pracy tej kobiety ani z traktowania,ustala terminy o których nie informuje zainteresowanych, to jak się odzywa. Wszystko jest na nie na biuro jak i na właścicielkę

Jan

Gdyby nie to że zaliczka dana i nie ma możliwości wycofania bez straty pieniędzy to chętnie bym się wycofał. Kobieta z biura nie potrafi nic ogarnąć. Mowi to co chce, a jak prosi się o jakieś dokumenty to jest wredna. Wmawia że nie trzeba, że wszystko jest ok, nie chce jej się załatwić potrzebnych dokumentów, daje tylko to co uważa za potrzebne. Nie polecam nikomu

@Jan

Proszę Pana ta kobieta wszystko ogarnia i to bardzo dobrze.

@Jan
@Anna

Ogarnia ale co, może ma pojęcie co do dokumentów ale tych co jej potrzebnych, ale jak chcesz żeby coś dołączyła czego nie ma ( wystarczy iść do urzędu) to robi sceny, grozi straszy wyzywa. nie wie co to kultura, wredna baba, i zdania nie zmienię!!!

Oczekujemy na nowe info. Napiszcie co nowego słychać w firmie Biuro Nieruchomości Kosarska Małgorzata w mieście Zamość, bo nic jeszcze nie wiadomo.

Nie polecam nikomu kontaktu z tą kobietą. Zachowuje się karygodnie. Jeżeli ktoś się sprzeciwi i powie co myśli to obraza, kombinuje z dokumentami jeżeli ktoś jej powie czego oczekuje od niej. Osobiście odradzam

Ktos

Dokładnie wszystko się zgadza. Wredna kobieta, dopóki jej przytakujesz to miła a później nie przebiera w słowach. Szybko zapomina o czym mówiła, wypiera się wcześniejszych ustaleń. Uciekać od niej jak najdalej

@Ktos

Potwierdzam ta kobieta to jakaś nie poważna, traktuje ludzi jak by była lepsza od nich. Nie polecam!!!

ANNA
@Ktos

Ta kobieta nie jest wredna jest bardzo dokładna tłumaczy bardzo spokojnie nic nie zapomina to bzdura wymyślona z palca, zawsze uśmiechnięta i opanowana. Ktoś pisze z zazdrości.

Ktos
@ANNA

Ona nie wie co to kultura, owszem miła jest na początku ale jak coś jej nie popasuje to wtedy pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Pochwaliła się jak uderzyła klienta?

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Nieruchomości Kosarska Małgorzata - Zamość

Biuro Nieruchomości Kosarska Małgorzata