Opinie o Zakład Fryzjerski Trendy Aniołek Justyna Jankowska w Chwaszczyno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Fryzjerski Trendy Aniołek Justyna Jankowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Fryzjerski Trendy Aniołek Justyna Jankowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Fryzjerski Trendy Aniołek Justyna Jankowska w Chwaszczyno

Beata Nowy wpis

Dzień dobry, Jestem klientką w tym Saloniku. Jestem zadowolona z usług fryzjerskich , odkąd uczęszczam do tego Saloniku kondycja włosów poprawiła się, koloryzacja jest taka jak oczekuje. Polecam .

Trendy Diabełek Nowy wpis

Bardzo drogo jak na mały salonik na wsi. 50 zł za 5 minutowe podcięcie włosów to chyba przesada.

Teresa S

Korzystam wiele lat z usług Pani Justyny. Czesania ładne i wytrzymałe, atmosfera przyjemna. Polecam!!

Ilona
@Teresa S

Czyli na jakieś imprezy fryzurki ok? Całą noc można przetańczyć z nimi?

Martyna D Nowy wpis
@Ilona

Polecam z całego ♥️ Szczerze, to za każdym razem kiedy się czeszę u Pani Justynki to dopiero po 4 dniach myję głowę.

Urszula Nowy wpis
@Martyna D

4? To odrobinkę nie za długo? A o jakie przykładowe fryzury chodzi?

Asia

Jestem z Synami wieloletnią klientką Pani Justyny, co oczywiście znaczy, iż jesteśmy zadowoleni z usług Salonu. Bardzo sympatyczna i fachową obsługa, ceny niewygórowane, polecamy ! Z pozdrowieniami.

Ilona
@Asia

A powiedz mi długo się czeka po zapisaniu się?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakład Fryzjerski Trendy Aniołek Justyna Jankowska.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta
Chwaszczyno
Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa
logo firmy KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO
Chwaszczyno
Max Xavier 1 Sp. z o.o.
Iza

Chodzę od lat do pani Justyny i jestem bardzo zadowolona, idealnie dobrany kolor, włosy lśniące i ułożone. Bardzo polecam!

Agata

Wszystko na super .Nigdy nikt wcześniej nie czesał mnie tak szybko i dobrze przy moich długich włosach.Pani Justyna czesze mnie na wszystkie imprezy i nie wyobrażam sobie aby mógłby czesać mnie ktoś inny.Jaką sobie fryzurę wymyślę taką zawsze mi zrobi.Zakład fryzjerski godny polecenia .Pozdrawiam całą załogę fryzjerską????

Jestem od lat klientką Pani Justyny i zawsze wychodzę zadowolona . Pani Justyna potrafi doradzić i dobrać odpowiednią fryzurę do konkretnej osoby . Zawsze znajdzie czas i jest bardzo otwarta na różne koncepcje i pomysły . Bardzo polecam.

Zadowolona klientka

Bardzo profesjonalne podejście do Klienta, przyjemna atmosfera, a jakość świadczonych usług doskonała! Cięcie i koloryzacja za każdym razem idealne. Polecam

Anita

Profesjonalna i miła obsługa. POLECAM usługi zakładu fryzjerskie w ,,Trendi Aniołek,,

Ulenka

Jestem bardzo zadowolona z usługi pani Justyny i zawsze wychodzę uśmiechnięta, Pani Justyna potrafi mi zawsze doradzić jaką wybrać fryzurę.Dziewczyny też są zawsze bardzo miłe.

Sylwia

Z całego serca polecam ,od kilku lat korzystam z usług p.Justyny zawsze profesjonalne podejście do klienta, uśmiechnięta. A najważniejsze że zawsze wychodzę zadowolona i piękna .

Magda

Zawsze byłam i jestem zadowolona z usług Pani Justyny.. gdy przychodzę na wizytę zawsze jest pełno ludzi co świadczy o dobrej usłudze i fachowym podejściu do klijenta.. sama jestem fryzjerką i wiem ile uwagi i doświadczenia trzeba poświecić tej pracy..co uważam że te cechy ma Pani Justyna:))

Zadowoleni

Usługa fryzjerska na wysokim poziomie. Pani Justyna bardzo uprzejma. Z salonu korzystamy rodzinnie, mama Tata i dzieci. Jesteśmy zadowoleni. Polecam

Lucyna

Jestem bardzo zadowolona całym sercem mogę polecić.

Aurelia

Od ponad 10 lat korzystam z usług zakładu Pani Justyny i jestem bardzo zadowolona.

Asia

Witam serdecznie. Korzystałam nie raz i za każdym razem jestem zadowolona, układanie włosów na różnego rodzaju okazje - zawsze trafione. Moi synowie chodzą do Trendy Aniołka na strzyżenie i są zadowoleni ???? polecam

Magda

Bardzo serdecznie polecam W tym salonie nigdy jeszcze się nie zawiodłam, zawsze piękne upięcie włosów a także inne zabiegi czy podcinanie, pasemka Bardzo miła serdeczna obsługa

Bożena H.

Do Pani Justyny chodzę od ponad 19 lat ,kiedy jeszcze pracowała w salonie fryzjerskim w Baninie . Chyba to o czymś świadczy .Jest mega super fachowcem w tym co robi ,zawsze dokładna ,uśmiechnięta ,otwarta na potrzebę klientów . Dojeżdżam do Pani Justyny salonu z Gdańska Matarni ,a więc kawałek drogi ,ale dlatego ,że zawsze wychodzę zadowolona. Nie wyobrażam sobie abym mogła zmienić fryzjerkę. Myślę,że Pani Justyna jest osobą dokładną i doświadczoną i w doborze koloru włosów jak i w strzyżeniu . Polecam wszystkim takiego fachowca . A do tego otoczona fajną,młodą ekipą przyszłych fryzjerek ...dziewczyny spokojnie mogą czerpać wzorce .

Danuta

Miła i profesjonalna obsługa. Strzyżenie oraz czesanie na wysokim poziomie. Ja z usług salonu jestem bardzo zadowolona. Salon godny polecenia.

Zakład godny polecenia. Pani Justyna miła cierpliwa zawsze wysłucha czego oczekuje klientka bądź klient. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Fryzjerski Trendy Aniołek Justyna Jankowska - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Zakład Fryzjerski Trendy Aniołek Justyna Jankowska?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Fryzjerski Trendy Aniołek Justyna Jankowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Fryzjerski Trendy Aniołek Justyna Jankowska?

Zakład Fryzjerski Trendy Aniołek Justyna Jankowska
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Gdyńska 65
    80-209 Chwaszczyno