Opinie o Biuro Handlowe Per-Med Ryszard Jarosław I Przemysław Ziora sp.j. w Skoczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biuro Handlowe Per-Med Ryszard Jarosław I Przemysław Ziora sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Handlowe Per-Med Ryszard Jarosław I Przemysław Ziora sp.j. o rekrutacji.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Handlowe Per-Med Ryszard Jarosław I Przemysław Ziora sp.j. w Skoczów

Olga

Powiecie za co dokładnie można liczyć na premie, bo ktoś pisał, że za brak l4 ktoś inny, że zawsze ma premie i zastanawiam się czy ta premia jest możliwa w każdym miesiącu? W jakiej wysokości można się jej spodziewać?

@Maciej

Na żadne święta nie dostaniesz żadnej premii, koperty, ani nic takiego.Premia w zależności od płci oczywiście.Kobiety miały 200-300zl.

Boguśka Nowy wpis

Pisaliście ostatnio, że niewiele osób pracuje w biurze, a ja właśnie chciałabym dostać się na etat biurowy tylko nie znalazłam żadnego wakatu. Co mogę zrobić żeby w ogóle być wziętą pod uwagę? Niby nie polecaliście (usunięte przez administratora) w biurze, ale ja wolę sprawdzić na własnej skórze. Macie tutaj określony dress code czy to jest dowolna sprawa?

Czy w Biuro Handlowe Per-Med Ryszard Jarosław I Przemysław Ziora sp.j. pracuje się na open space?

Materacowa Nowy wpis

Nie ???? jest dział biurowy i kilka osób przy biurku z prezesem ????a reszta osób na hali produkcyjnej

@Materacowa

Jakie to stanowiska, które pracują razem z prezesem? Trzeba jakoś na to zasłużyć w tej firmie czy wystarczy dostać się na przeznaczone do tego stanowisko? Na produkcję biorą każdego czy są specjalne wymagania?

kadrowa Nowy wpis

Ty się módl (jeśli chcesz tam pracować) żebyś nie trafiła do biura razem z "prezesem" . Jedna kobieta przypłaciła pracę z nim załamaniem nerwowym (karetka zabrała ją bezpośrednio z biura) , inne się zwalniały bo nie wytrzymywały jego wrzasków , rzucania segregatorami i nawału obowiązków ( w dodatku "prezes "wie wszystko lepiej ) . Nawet Panowie zatrudnieni w tej Firmie odchodzili na własne żądanie . Chodzi po Skoczowie opinia ,że " jeszcze się nie urodziło pokolenie, które nie pracowało w Per-Medzie "

Materacowa

Pracowałam nie polecam, Na hali jedna wielka zawiśc i obgadywanie ( gorzej jak w przedszkolu) dojrzałe kobiety a jedna na drugą gada, szef niby wie i chce z tym zrobic porządek ale jakos mu to nie wychodzi. Ale dla niego to lepiej bo skłócona załoga lepiej będzie pracować. Żadnej pomocy ze starszych pracownikow, no może raz na jakiś czas jakiejś się odwidziało i coś pomogła i wytłumaczyła, a tak to trzeba czekać na kierowniczkę hali - a ta jak już sie pojawi na hali to jest zaraz obskakiwana przez wszystkich. Przerwy niby 15min a pracownicy dłuższym stażem siedzą nawet i pol godziny a nowych pilnują z zegarkiem w ręku, atmosfera w pracy najważniejsza a tam wielkie dno

@Materacowa

Jak wyglądały Pani pierwsze dni w pracy i pierwsze styczności z obecnymi pracownikami? Było jakieś szkolenie, co pomagało przejąć obowiązki, i czy zdarzyło się, że ktoś robił Pani ewidentnie pod górkę, czy po prostu niektórzy mało byli skorzy do pomocy?

Materacowa

Tam to mnie po prostu już nie zdziwi. Szkoda mojego czasu tam spędzonego i nerwów z powodu sfrustrowanych starszych pań. Szkolenia żadnego nie było .. niby trzeba nosić buty ochronne a wszystko leży w szatni a pracownicy po hali w sandałkach.

Czytam takie rzeczy w komentarzach, że premia tutaj zależna od...płci. Na poważnie? Bo mam poważne pytanie w tej kwestii, jak to wygląda odnośnie zarobków. Czy kobiety zarabiają tyle samo, co mężczyźni? Czy jest równość w tej kwestii? Mam nadzieję, dajcie znać, muszę się upewnić. Jak będzie praca to byłabym zainteresowana.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Biuro Handlowe Per-Med Ryszard Jarosław I Przemysław Ziora sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Olga

@Olga

Jeden dzień l4 i masz po premi.

Ddd
@Olga

Jeden dzień L4,opieki czy urlopu na żądanie i masz po premii.

Paulina
@Ddd

Za jeden dzień leci cała premia? Czy liczy się to jakoś proporcjonalnie? Jak często przyznawana jest ta premia? Raz w roku? Czy częściej? Duża ona jest?

Ddd
@Paulina

Za 1 dzień L4 leci cala premia dokładnie,premie są co miesiąc

Maciej
@Ddd

A jak duża to kwota? Zwłaszcza w stosunku do podstawy? I co firma szykuje na zbliżające się Święta Wielkanocne?

@Maciej

Ela

Chciałam zapytać o opinię na ten moment jak jest w firmie Per med? Wypłaty jakie? Zakres obowiązków? Czy są premie ?

Wacľaw
@Ela

Nigdy nie chodź pracować,pozalujesz

Ela
@Wacľaw

Może Pan rozwinąć swoją odpowiedź,długi czas szukam pracy a ogłoszenie do Per med nadal aktualne ale chciałabym poznać prawdziwe opinie żeby nie wpakować się na mine

@Ela

Jeżeli ogłoszenie jest wziąc aktualne to chyba mówi przez sie samo, że nikt tam pracować nie chce i muszą ciągle szukać

Łucja

Jak w ogóle w tej firmie na chwilę obecną z atmosferą pracy? Przeczytałam, że premie, benefity, podwyżki w 2021 były niemal niemożliwe. Poprawiło się coś pod tym względem? Wiadomo wszystko poszło do góry, ile netto się tam teraz da zarobić? A z tą odzieżą na zmianę? Zapewniają?

Ludwik
@Łucja

Nie polecam firmy,oszustwo i (usunięte przez administratora),za marne grosze

xyz

Zdecydowanie odradzam, brak szacunku ze strony pracodawcy do pracowników..Pensja rośnie tylko wtedy kiedy państwo dźwiga pensje minimalną, na inne podwyżki stałej wypłaty po czasie nie ma co liczyć, jedynie na premie za niechorowanie. Według Polskiego prawa pracodawca jest obowiązany dostarczyć pracownikowi nieodpłatnie odzież i obuwie robocze,jeżeli odzież własna pracownika może ulec zniszczeniu lub znacznemu zabrudzeniu...No w PerMedzie, trzeba brudzić swoją odzież, ponieważ szef nie czuje żadnego obowiązku do zaopatrywania pracowników w odzież, od biedy można liczyć na buty robocze. O jakichkolwiek premiach świątecznych, benefitach, dodatkach, szkoleniach można jedynie pomarzyć.Duża presja na pracowniku o ilość.O umowę o pracę ze zleceniowej trzeba się trochę postarać.Czasami trzeba isć z 2 zmiany na 1 zmiane lub z 1 na 2 zmiane bo akurat taka potrzeba. Z pozytywnych stron - Wypłaty terminowo na czas.

Zawiedziony pracownik

Jaruś
@xyz

Zdecydowanie przewyższone ego właścieli, z czego jeden nic nie robi

Darko
@xyz

Cześć, jeśli widzicie ze w zakładzie pracy jest coś niezgodne z kodeksem pracy dajcie znać, niech właściele nie czuja się bezkarni, a na łapówki tez trzeba wyłożyć

Aleksandra
@Darko

A nie łatwiej byłoby przekazać im tę informację w wiadomości prywatnej? Nawet w sposób anonimowy, ale wtedy byłaby pewność, że faktycznie ją zobaczą

@Darko

Kontrole nic nie dają bo są zapowiedziane i potrafią wszystko ładnie posprzątać tak aby wyglądało, że wszystko jest w porządku.Natomiast każda uwaga, która powie się osobiście i tak do nich nie dociera bo czują się najmądrzejsi i zlewają każdy problem, który się zgłasza.W ostateczności słyszy się tekst, że jak się nie podoba to można się zwolnić bo pracowników mogą brać " spod Biedronki" .

Zofia
@Xyz

Czyli jeżeli twierdzą że mogą brać pracowników " spod Biedronki " to nie patrzą jakoś bardzo na doświadczenie podczas przyjmowania do pracy ?

@Zofia

Nie, nie jest potrzebne doświadczenie bo niby do czego skoro czynności są dla każdego różne, załadunki tirów dla osób z produkcji to norma...Idziesz z początku fajnie pod ochroną, a potem masz robić więcej, szybciej i wszystko.

Iza
@Xyz

To na żadne podwyżki nie ma co liczyć jeśli zakres obowiązków się zwiększa?

@Iza

Podwyzki w permedzie to niezły żart, szefostwo nowe Audi A6 + kilka innych aut, a ty dostaniesz co najwyżej 100zł więcej po roku na więcej usłyszysz " pandemia była jest ciężko, surowce drożeją, nie ma szans na podwyżki "

Aleksandra
@Xyz

To może w drugą stronę powinno się coś z tymi obowiązkami zrobić w takim razie? Bo jeśli jest ciężko to raczej idzie zauważyć, że ktoś się przepracowuje a wydajność wtedy raczej spada?

xyz

Zgadzam się z przedmówcami, brak szacunku dla pracownika. Więc polecam jeśli.....szukasz pracy na miejscu, nie przeszkadzają Ci huśtawki emocjonalne pracodawców, którzy przy gorszym dniu odreagowują na pracownikach, znaczy że masz nerwy ze stali ;). Pensja nie ma tak dużego znaczenia, chcesz zarobić na waciki. Nie przeszkadza Ci że liczysz wszystko i sprawdzasz w Excelu bo przecież program do tego jest zbędny. Ale to już wyższa filozofia... Życzę powodzenia

Izabela

Jaka atmosfera pracy jest w Per-Med? Powiedzcie, czy warto dołączyć do zespołu. Dobrze traktują pracowników?

Odpowiedź
@Izabela

Brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika ze strony właściciela. 0 benefitów, 0 szkoleń, 0 dodatków. Premie żałosne. Szkoda czasu na tego pracodawcę. Radzę omijać tą "firmę" z daleka. FATALNY WYBÓR na miejsce do pracy. STANOWCZO NIE POLECAM!

@Natalia
@Odpowiedź

Wszystko Izabelo zależy od tego, jak pracownik wypełnia swoje obowiązki i czym zajmuje się w pracy. Bo wiem, że niektórzy niestety zajmują się czymś innym niż praca, a raczej załatwiają prywatne sprawy : facebook , pracuj pl. itp.. to trudno się dziwić pracodawcy. Jeśli jesteś zaangażowana, aktywna ,a Twoje podejście do obowiązków poważne, to ja nie mogę narzekać. Zawsze otrzymuję premie, zgodnie z tym na co się umówiłam. Sama praca jest bardzo interesująca, można zdobyć duże doświadczenie i wiedzę. SZCZERZE POLECAM.

Łucja
@@Natalia

Witaj, zainteresował mnie temat premii, o których wspomniałaś. Jakie są warunki ich przyznawania? Czy trudno jest je spełnić? Ile wynoszą premie w Per-Medzie? :)

Arkadiusz

@Odpowiedź ojj słabo to wygląda..A powiesz jaka umowa jest?

Lord2001

Witam mam pytania odnosnie pracy w Per Medzie w Skoczowie.Czy pracuje sie na zmiany ? Czy pracuje sie na akord? Jesli tak to jakie stawki?

Asia

Macie może multisporta ?

Czy pracodawca Biuro Handlowe Per-Med Ryszard Jarosław I Przemysław Ziora sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

jarosław

pracodawca BH "Per-med " nie organizuje nawet szkoleń BHP a co dopiero szkolenia podnoszące kwalifikacje . Poddanie, brak własnego zdania , OGROMNA odporność psychiczna na "jazdy " właścicieli to podstawowe kwalifikacje pracownika .

Regina

@Becia To czy się opłaca zależy od tego co potrafimy i jak szybko potrafimy robić.

Becia

Czy ktoś się orientuje czy opłaca się szycie chałupniczo w tej firmie? Pozdrawiam

Szkoda czasu, na rozmowe kwalifikacyjna chyba ze ktos lubi pracowac za 2,2 tys zl. Dla mnie to zarobki ani nie wegetatywne. Niestety ludzie sami sobie winni ze sie godzą na tak ponizajacy zarobek. Pytanie do właścicieli , czy wy by chcieliscie miec taką pracę i otrzymywać takie poniżające wynagrodzenie ??

płace PERMED
@997788

Szanowny Panie, jeśli uważa Pan że przychodzenie na rozmowę kwalifikacyjną jest dla Pana stratą czasu, to przepraszam że się Pan fatygował. Dla Pana informacji, bo nie wiem czy Pan dobrze zrozumiał : 2 200 netto, nie brutto bo u nas zawsze mówimy o wynagrodzeniu netto za pracę 1-zmianową 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Nie wiem czy to mało dla osoby bez doświadczenia, młodej. Tutaj podaję Panu jaka jest najniższa stawka od 1 stycznia 2019 r. płaca minimalna dla osób pracujących na podstawie umowy o pracę wyniesie 2250 zł brutto, czyli około 1634 zł netto. Średnia wynagrodzenia dla woj. śląskiego jest oczywiście wyższa i w 2018 wyniosła około 2 900 netto. Tak może Pan powiedzieć że nasza oferta jest poniżej średniej, ale to jest oferta dla początkujących.

Karol

Akurat zarobki to bardzo indywidualna część negocjacji przed podpisaniem umowy.Takie informacje nie na forum

Poszukiwacz

witam, jak wyglądają zarobki w tej firmie ?

Współwłaściciel

Szanowni Państwo, zajmujemy się produkcją i dystrybucją od lat. Cieszymy się na rynku nieposzlakowaną opinią wśród naszych odbiorców i dostawców. Zawsze wśród pracowników znajdują się osoby lepsze i gorsze. Naszych dobrych pracowników zawsze doceniamy, szanujemy i premiujemy - jest to duża grupa naszych pracowników, którym zresztą, za to dziękujemy. Faktem jest to, że brzydzimy się : kłamstwami, oszustwami, kombinatorstwem, nie możemy akceptować braku zaangażowania w pracy i nigdy nie będziemy takich zachowań popierać, ponieważ byłoby to nie w porządku w stosunku do innych pracowników. Na szczęście jest to garstka naszych już byłych pracowników w firmie - którym zresztą zawsze życzymy szczęścia i sukcesów w przyszłości. Jedynie do oceny Państwa pozostawiam to , że żadna z osób powyżej piszących negatywne komentarze , nie przyszła i nie powiedział z jakimi problemami się boryka, a przede wszystkim wypowiadając się anonimowo, tarktujemy to jako pomówienia a nie fakty ( szczególnie pozdrawiam niejakiego P.Janusza - którego nigdy u nas nie widziałem, ale mogę się domyślać o którą Panią chodzi ). Dlatego czytającym, chętnym potencjalnym pracownikom, proponuję zgłosić się, a gwarantuję miłą atmosferę i dobre warunki pracy oraz płacy. Z poważaniem - współwłaściciel

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Handlowe Per-Med Ryszard Jarosław I Przemysław Ziora sp.j. - Skoczów

• Jak się pracuje w Biuro Handlowe Per-Med Ryszard Jarosław I Przemysław Ziora sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Handlowe Per-Med Ryszard Jarosław I Przemysław Ziora sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Biuro Handlowe Per-Med Ryszard Jarosław I Przemysław Ziora sp.j.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Górny Bór 5
    43-430 Skoczów

Biuro Handlowe Per-Med Ryszard Jarosław I Przemysław Ziora sp.j.