Opinie o F.H.U. Sara Zalewska Restauracja Wrzosowa Chata w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie F.H.U. Sara Zalewska Restauracja Wrzosowa Chata. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Sara Zalewska Restauracja Wrzosowa Chata o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Sara Zalewska Restauracja Wrzosowa Chata w Bielsko-Biała

Maciek Nowy wpis

Witam. Postanowiłem w końcu napisać jedno, dwa zdanie. Wiem już na pewno, że w tym tygodniu był mój ostatni pobyt w tym lokalu po trzeciej wpadce. Może dla kogoś śmieszne i co ja się czepiam. Nie. Nie czepiam się tylko stwierdzam fakty. Pierwszym razem zamówiłem dwie kawy, została podana tak jak ma być czyli, podstawka na niej serweteczka i ciasteczko. Wszystko ok. Po jakimś czasie zamówiliśmy jeszcze raz to samo ale zostało już podane bez serweteczki i ciasteczka. Trudno brakło. Następnym razem zamówiliśmy dwie kawy, zostały podane letnie. A już w tym tygodniu po prostu nie wytrzymałem. Przychodzimy, zamawiam dwie kawy i oczywiście niby wszystko ok ale ja dostaję kawę z dwoma torebeczkami cukru ale jexna pusta i nie przez uszkodzenie tylko ktoś użył tego cukru, końcówka tak oderwana ładnie i co? To jest normalne? Nie. To nie jezt normlne. Takie rzeczy nie mogą się przydarzyć. To ktoś robi tą kawę, daje cukier i nie czuje, że pusty ale wszystko w Pani która podaje. Nie wie co podaje lub poda wszystko co w kuchni przygotują? Dziękuję bardzo. Było miło ale się skończyło.

Czy w F.H.U. Sara Zalewska Restauracja Wrzosowa Chata występują paczki/bony świąteczne?

Misiek Nowy wpis

Bardzo dobre jedzenie i super obsługa byliśmy na Sylwestrze było mega super polecamy

Natalia Nowy wpis

Czyli Firma nie ma problemów finansowych?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie F.H.U. Sara Zalewska Restauracja Wrzosowa Chata? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Justyna

Witam nie zgadzam się z opiniami sama pracowałam tam przez 6 miesiecy ja mogę dodać że nie każdy da rade pracować na kuchni tam jest dużo pracy i co niektórzy nie dają rady i szukają dziury atmosfera jest bardzo fajna wypłata zawsze na czas i nawet wcześniej bez żadnych problemów a co do syfu jak ktoś napisał jak się nie sprząta za sobą to się zrobi syf pozdrawiam Justyna

Bujam salą haha

Wredne oszczerstwa na temat Wrzosowej Chaty to kpina Amanda 28.10.2017 10:29 Erina 21.10.2017 00:07 jak myślałyście że przyjdziecie jako pomoce kuchenne i do waszych obowiązków będzie należeć jedynie siedzenie i picie kawy to za przeproszeniem "chyba was (usunięte przez administratora)" Gastronomia to nie miejsce na pogaduchy ani na siedzenie . Trzeba zapitalać a nie siedzieć i obierać ziemniaki przez dwie godziny i narzekać że kręgosłup boli . Wy nigdy nie pracowałyście w gastronomi ani w podobnym obiekcie nie wiecie co to jest praca !!!! Zresztą "Wrzosowa Chata" moim zdaniem jest spoko jedzenie ok klimat ok warto przyjść zjeść z rodziną Wiadomo jest długi czas oczekiwania ale goście nie rozumieją że staramy się jak najlepiej by dostawali jedzenie jak najszybciej ale w niedziele to czasami nie możliwe Pozdrawiam serdecznie klientów jak i właścicieli lokalu naprawde super miejsce

KIKI

Ten koto pisze o pracy na kuchni a nie ma o niej pojęcia, po prostu nie wie o czym pisze bo się tam nie nadaje. Praca na kuchni nie należy do łatwych. TA POMOC KUCHENNA WIDZIAŁA CHYBA BIAŁE MYSZY.

Erina

(usunięte przez administratora)Pracowalam miemiesiac temu przez tydzien jako pomoc kuchenna. Atmosfera ok, współpracownicy naprawdę byli w pożądku. Ale... myszy biegajace po kuchni nikogo nie dziwia, syf brud i masakra. Przychodzisz do pracy gdzie oboecuja Ci zlote gory jak to wspaniale u nich zarobisz. A potem odbierajac wyplate slyszysz stawke 9zl na godzinę przy braku umowy... smiech na sali zwłaszcza ze roboty jest po lokcie. Przypominam ze najnizsza krajowa wynosi teraz 10.50... oj wrzosowa robiciw to zle. Bardzo zle

Wrzosowa Chata
@Erina

Od 16 lat jesteśmy restauracją, która dobrze prosperuje i nigdy nie mieliśmy takich opinii na nasz temat. Ten i następny wpis o naszej restauracji są totalną bzdurą, zapewne napisane przez jedną i tą samą osobę . Zawiść i zazdrość ludzka nie znają granic. Skoro "Panie" u nas pracowały i uważają, że to co napisały jest prawdą to powinny podpisać się prawdziwym imieniem i nazwiskiem a nie wypisywać anonimowo takich oszczerstw na nasz temat. Zgłosimy to na policję aby znaleźć te lub tą osobę i pociągnąć ją do odpowiedzialności karnej za szykanowanie i zniesławienie zgodnie z art. 212 i 216 § 1 Kodeksu karnego.

Amanda

Ja podobnie jak pani przedemna napisala. 3 dni za darmo !?!?!? Kto to widzial. Pozatym syf na kuchni ,smrod!

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Sara Zalewska Restauracja Wrzosowa Chata - Bielsko-Biała

F.H.U. Sara Zalewska Restauracja Wrzosowa Chata
  • Górska 16