Opinie o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanatorium Mielec. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanatorium Mielec o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Wyjazd

Mam termin na 25.10.2021 , jadę z trójmiasta, mogę zabrać 2-3 osoby Slaweknec@gmail.com

ania
@Wyjazd

Ja jade ze Skierniewic, chetni by, skorzystala, ale nie wiem czy Panu bedzie po drodze?

Basia
@Wyjazd

Tez mam termin na 25 .10.2021r do Krynicy Zdroj,poszukuje transportu z Lomzy,

Panie Wojtku proszę napisać do mnie na annabrzuszczak@wp.pl podam wtedy telefon

Basia

Jadę wraz z mężem do sanatorium Mielec w Krynicy Zdrój w terminie 15 listopad z Radomia możemy zabrać .jeśli ktoś chętny proszę pisać pod postem

Janek

Turnus 13.9-4.10 2021jestem już tydzień jedzenie dobre syte jest czysto w pokojach i w środku senatorium jak już czytaliście poprzednie opinie nikomu nie dogodzisz jednemu za zimna zupa drugiemu coś innego mam pokuj 4 osobowy ale jest nas 3 musi być przerwa między łóżkami jedynym problemem który mam mam to sąsiad imprezowicz mało tego chrapie jak niedźwiedź zaliczyłem już nockę na korytarzu od tygodnia śpi też starsza kobieta bo też ma problem z współlokatorkami niema komu tego zgłosić pani na recepcji powiedziała jak się nie podoba to do domu jechać ale żeby było można zrobiłbym to dzisiaj ale za każdy dzień trzeba zapłacić 70zl.tragedia a pytałem że chce pokój w którym nikt nie chrapie .zabiegi masz wypisywane w ten sposób, lekarz nie patrzy w papiery tylko mówisz co cie boli a on przepisuje odpowiedni zabieg .Na chwilę obecną jest bardzo zimno ,do zwiedzania jest Góra parkowa,slotwiny wieża widokowa i jawozyna

@Janek

To po co się tam wybrałeś liczyłeś na komfort za 400zł? to nie wczasy chociaż dla ludzi którym nic nie przeszkadza to są super wczasy , imprezowicz mówisz jemu pewnie nie przeszkadza to że ty taki nie do życia i ci wszystko przeszkadza on chociaż coś wyniesie z tego sanatorium. nie ma nic za darmo drogi Janku. Może spróbuj z tą panią z korytarza i razem niech was zakwaterują może razem się dogadacie.

@Witold

Masz rację Witku. On sam nie wie czego chce, Nie wiem czy ta pani by z nim wytrzymała???

@Aga

A pani aga z Panem Witkiem coś teges bliższa znajomość?

@Witold

A może chciałbyś się zamienić miejscami to byś zrozumiał drugiego

@Janek

Niestety nie miałam przyjemności poznać pani Agi ale z tego co napisała to osoba która nie robi problemu z niczego więc z pewnością miło by nam się rozmawiało natomiast są ludzie tacy jak Janek że jemu przeszkadza pewnie wszystko mogłeś wynająć sobie pokój w hotelu krynica lub Mercure blisko był a z kolegą który chrapał trzeba było wyjść na dancing i od razu lepiej by ci się spało

@Janek

Z pewnością z twoim kolegą Janku bym się dogadał z tobą myślę że nie skoro na forum piszesz bzdury o kimś że chrapie taka przypadłość a panie w recepcji sam pomyśl logicznie jak i skąd miały wiedzieć czy ktoś chrapie czy nie to nie wczasy tylko sanatorium a ty najwyraźniej o tym zapomniałeś

@Witold

W pokoju miał super kolegów, miałam okazję ich poznać.(usunięte przez administratora)

Dzień dobry. Czy ktoś wybiera się do tego sanatorium na turnus od 13 września 2021 r.? Początkowo cieszyłam się, że to góry i pochodzę sobie, ale czytając opinie jestem przerażona.

@Anna

Ja jadę z okolic Katowic. Też nie jestem zadowolona z tego wyjazdu. Byłam już w podobnym sanatorium w Stróżach. Po tamtym turnusie do dzisiaj mam..... Tyle że ekipa była wspaniałą i przeżyliśmy ten turnus, na lajcie. Krynicę znam, byłam tam wielokrotnie, i wiem że nudy

@Aga

Też nie mam chęci jechać....Aż się boję pomyśleć co tam zastanę, jak czytam te Państwa opinie:(

@Aga

Krynica i nudy? Hmm... ciekawe :) Dla mnie Krynica jest super miejscówką. Będziemy z żoną trzeci raz w tej miejscowości. Poprzednio byłem w Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowym. Złego słowa na ten ośrodek nie powiem. Mam nadzieję, że tym razem również pobyt będzie rewelacyjny, chyba że koronawirus zmieni/ł krynickie zwyczaje. Tak, czy siak, nudzić się nie zamierzamy :)

KAZIA
@Anna

DZIEN DOBRY byłam w lipcu i poczatek sierpnia 2021 jest okropnie brudno w jadalni jest około 80 osob w 1 turze łózka so z płyty z jakiej sie robi meble w pokoju 3x3 jet 3 łózka o szafa na ubrania na 2 osoby stara komoda obskurna czasy PRL JEST FATALNIE NIE ma lawek na dworze tylko 2-3 dla palaczy sam podjast jest ze starj kostki niech pani sobie zmieni na inne pozdrawiam

irena.zolynska@interia.pl
@Anna

Pani Aniu też mam tam. skierowanie. W Krynicy już byłam tylko w sanatorium wojskowym byłam bardzo zadowolona,myślę ze i tym razem nie będzie żle,pozdrawiam.

@Anna

Ja mam zamiar jechać ale po przeczytaniu tych opini mam obawy

Anna D.
@Anna

Witam, ja też jadę 13 września z Warszawy. Ja też trochę obawiam się opinii ale to jednak góry i piękna okolica. Dobrze byłoby nawiązać kontakt . Ja przyjadę rano około 11.00 pociągiem z Warszawy. Pozdrawiam.

@Anna D.

Ja w Krynicy będę już w niedzielę. Ale w Sanatorium dopiero w poniedziałek rano. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że poznamy się na miejscu.

Becia
@Anna

Ja wlasnie jestem i nie polecam naprawde kpina jechac 800km do danatorium i miec zabiegi picie wody 3 inhalacje nie wiadomo po co jak jestem tu na stawy, parkingplatny , wfiplatne, tv platne balkony zamykaja na klucz trzeba bylo walczyc zeby byly dostepne panie w recepcji pracuja chyba za kare szczegolnie ta w rudych wlosach zero empatii do ludzi, brak miejsca ogolnodostepnego dla kuracjuszy przy sanatorium palarnia przy wejsciu do budynku czy ktos chce czy nie musi wachac smrody naczynia na stlowce czedto sa brudne , szczegolniesztucce i szklanki ogolnie nie polecam

@Anna

Witam jest już pani w senatorium i jak jest naprawdę bo waham się co do wyjazdu albo proszę o telefon 665101180

Malgorzata
@Anna

Ja również jadę w tym terminie. Mam nadzieję że miłe towarzystwo zrekompensuje wszystkie niedociągnięcia.

@Malgorzata

Też od 13 Września. Ja też mam taką nadzieję że będzie super ekipą. Na to bardzo liczę.

ona
@Anna

kilka lat temu miałam przyjemność być kuracjuszką w/w sanatorium, to był mój pierwszy raz....nadmieniam. Zabiegi były rewelacyjne i wielki ukłon całemu personelowi , który wkładał tyle serca w wykonywaną pracę. Najbardziej żle wspominam posiłki a najbardziej obiady, które składały się z starego pokrojonego w kostkę chleba i zawiesiny płynnej przypominającej zupę.... i tak co dnia. Gramatura wagowa wędliny nigdy się nie zgadzała, zawsze brakowało. A co najgorsze to to ,że panie kucharki na kuchni palą papierosy i się z tym nie kryją. Szczerze to decyzja należy do ciebie, mam tylko nadzieję, że coś się zmieniło na lepsze ale czytając opinie to sądzę, że nadal jest (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@Anna

I słusznie,ja w nim byłem trzykrotnie i faktycznie Mielec ciężko pracuje na najgorszą opinię wśród krynickich sanatoriów.To wyjątkowo podłe miejsce.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanatorium Mielec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Mario

Witam. Od 4 października jadę na turnus do Mielca. Trochę zasmuciły mnie te wszystkie opinie i ta niska ocena 2,9. Chyba najgorzej w Krynicy i nie tylko. Mam pytanie czy w pokojach jest jakiś czajnik żeby można było sobie kawkę poranną zrobić i telewizor?

@Mario

Jest ręcznik, jest dzbanek i szklanki i telewizor odplatny35zl od osoby. WI. FI platne42zl. Proponuję być wcześnie rano bo są ładne pokoje.

@Mario

Byłam na turnusie w sierpniu , tez miałam obawy po przeczytaniu opinii .. ale na szczęście rozczarowanie było ale na plus . Czajnik jest , radio jest , posiłki smaczne .. czysto , przyjemnie . Wiele można by tam zmienić … oczywiście że tak . Ale nie jest źle . Tak jak piszą .. pozdrawiam

B.W.
@Halszka

Zgadzam się w 100%. Byłam w czerwcu , uważam że warunki nie były złe. Zakwaterowanie super pok 503, polecam no i przede wszystkim współtowarzyszki pierwsza klasa. Uważam , że to od nas zależy jak nam jest, bo czepiać można się zawsze i do wszystkiego. Pozdrawiam

@Aga

Dziękuję bardzo za informację. Jeśli chodzi o pokoje to myślałem, że oni już mają po planowane kto gdzie i z kim. A z tego co Pani pisze to wnioskuję, że można sobie wybrać?

@Halszka

Dzięki bardzo za informację. Trochę mnie podniosły na duchu ????. Pozdrawiam serdecznie.

aneczka306
@Mario

Witam, byłam w Mielcu 2 lata temu. Czajnik był, TV również, ale dodatkowo płatny, ok 40 zł od osoby o ile dobrze pamietam.

urszulasaks@ gmail.com

witam,ja tez jadę 4 pazdziernika z siedlec

Kuracjuszka
@B.W.

jak Pani poleca pokój 503 to nie pozostaje mi nic innego jak dodać swoją opinie. Ja byłam w tym sanatorium w listopadzie kilka lat temu. Właśnie w pokoju 503. Teraz znowu dostałam skierowanie do Mielca i w te pędy pobiegłam go oddać. Wolę siedzieć w domu niz tam znowu pojechać. To pokój narożny na ostatnim piętrze - nie dość że było w nim potwornie zimno i wilgotno, to jeszcze ciągle brakowało ciepłej wody, jakby tam nie dochodziła. O innych sprawach wolę nie wspominać, gdyż można by było napisać na ten temat książkę. Zimno zresztą było w całym budynku, kaloryfery wyłączane na noc, w ciągu dnia grzały tylko sporadycznie. Nawet w najgorszych snach nie przypuszczałam, ze dostanę tam znowu przydział

emilia

Właśnie dziś z mężem dostaliśmy skierowanie do sanatorium.turnus od 25.10.2021 r.Jesteśmy w kropce czy jechać czy zmienić sanatorium? Opinie niezbyt pochlebne l mamy obawy czy jechać.

@emilia

Jestem obecnie na turnusie. Też miałam takie obawy, ale nie jest aż tak źle jak piszą. Wyżywienie jest okej. Braki w bazie medycznej, ale panie są miłe i robią co mogą. Pokoje są czyste i sprzątane co 2 dzień

Wika
@Aga

A co z tzw wieczorkami tanecznymi i atrakcjami ? i czy jest rygor odnoście powrotu o 22?

@Wika

Jest gdzie potańczyć Artystyczna, Cristal Silesii. W Mielcu nie ma. Z powrotami późniejszymi nie ma problemu. Atrakcji jest wiele, wycieczki i ogniska góralskie. Ja bynajmniej nie narzekam na nudy.

ania
@emilia

Tez mam skierowanie od 25 pazdziernika. Bylam 3 lata temu w Krynicy w Energetyku bylo tam super. Teraz mam obawy czytajac recenzje. Krynic za to przepiekna

Aga

Kochani każdy pisze jak jest źle w Krynicy. Ja spędziłam ten czas wspaniałe, nawet bym została jeszcze dłużej.Ale niestety turnus jest tak krótki. Będę miło wspominać Krynicę. Mam tylko jedną uwagę. Personel medyczny słabo

Aga

13.08.2021..jestem obecnie kuracjuszką..nic nie brakuje nikomu...zabiegi i osoby obsługujace nas są bardzo miłe,starają się ..(kaZdy niech zauważy ile wysiłku i bez przerw osoby pracuja..nie ma kolejek ),jedzonko bardzo dobre..panie miłe.pokoje co drugi dzień sprzatane..w recepcji można wszystko załatwic..to jest sanatorium za symboliczną kwotę...ludzie traktują sanatorium jak wczasy..wszystko im się należy.. koleżanka pytała prywatnie to 3 tyg.kosztuje prawie 5 tys.. pozdrawiam wszystkich pracowników sanatorium Mielec.. dziękuje za wszystko

@Aga

Aga dlaczego uważasz, że pobyt w sanatorium finansowany przez NFZ może mieć niższy standard, niż pobyt opłacany prywatnie? Ośrodek otrzymuje odpowiednio wysokie wynagrodzenie i każdemu należy się obsługa najwyższej jakości. Nie oszukujmy się, Mielec nie dysponuje wieloma zabiegami, które mogą zaoferować inne ośrodki, również na NFZ. Wyżywienie?... jest czasami całkiem smaczne, ale równie często cieniutkie. Zakwaterowanie pozostawia w wielu przypadkach dużo do życzenia. Kuracjusze narzekają na ciasnotę. Jednym zdaniem ośrodek ma nad czym pracować, żeby opinie były lepsze.

@Aga

Nigdy w życiu nie pojechałabym do tego sanatorium prywarnie i nigdy z NFZ.Byłam w tym ośrodku 2 lata temu i było to najgorsze sanatorium w jakim byłam.Podam tylko jeden przykład - dostałam inhalacje na choroby kręgosłupa i wszystko na ten temat

Pawel
@Aga

Bardzo dobre sanatorium, można wypocząć i zregenerować się, dobre jedzenie. Fajna okolica, Wdzięczny

@Aga

Byłam na turnusie od 23.08 - 13.09.2021r. i też jechałem pełna obaw. Na miejscu zostałam mile zaskoczona. Wszyscy sympatyczni, pokój 3 osobowy studio po remoncie, sprzątany 2 razy w tygodniu. Mieszkałam w pokoju 202.Zapisane zabiegi spełniały moje oczekiwania... Panie z recepcji, personel medyczny - z klasą. Obiady smaczne. Planuję przyjechać tutaj za rok jako kuracjusz prywatny. Pozdrawiam wszystkich z MIELCA. Jagoda z Łodzi

Byłam na turnusie na przełomie sierpnia i września, obsługa bardzo miła wszyscy sympatycznie nastawieni do kuracjuszy. Miałam zabiegi typowe na moje dolegliwości. Otrzymałam pokój 3 osobowy po remoncie wszystko nowe i czyste. Jadalnia normalna, pomieściła cały nasz turnus, posiłki podawane były ciepłe. Jestem bardzo mile zaskoczona, wystawiam b. dobrą opinię dla Sanatorium Mielec . Pozdrawiam.

@Marta

Podzielam Pani opinię, byłam na tym samym turnusie w Mielcu. Wszystko jest tam w najlepszym porządku. Miałam pokój 3 osobowy studio po remoncie. Sprzątany był 2 razy w tygodniu. Personel medyczny i obsługa na najwyższym poziomie. Aż by się chciało zostać na kolejne 3 tygodnie. Posiłki wydawane na godzinę, smaczne, na stołówce czysto. Wielkie ukłony dla całej ZAŁOGI Mielca!!! Pozdrawiam serdecznie Jagoda z Łodzi

@Marta

Podpisuje się pod Pani opinią. Tylko podejście do Sanatorium mogli by ulepszyć.

Byłam na turnusie w sierpniu. Zabiegi na wysokim poziomie- bardzo miła obsługa,personel - dokładność sprzątania pokoi. Zewnętrzny wygląd powinien być dopracowany, jadalnie trzeba rozjaśnić dodatkowymi ozdobami.

KLIENT
@Ania

ZABIEGI NA WYSOKIM POZIOMIE? Chyba Pani pisze o jakimś innym sanatorium. Może i pomieszczenia w których odbywają się zabiegi określi Pani tym samym mianem. W oczekiwaniu na borowinę stoi się w ciasnym przejściu, zabieg odbywa się w jakieś ciasnej klitce. Nie ma gdzie położyć ubrania. Wszędzie zimno i nieprzyjemnie. Na zabiegach elektrycznych nie lepiej. To wszystko woła o pomstę do nieba. NIe mówiąc już o doborze zabiegów - to dopiero jest ewenement na skalę prawie ogólnopolską. Brak zabiegów wodnych - , mozna wykupić oczywiście odpłatnie. Pewno za dużo wody kuracjusze zużywaliby, gdyby tak jak w innych sanatoriach przepisywano im kąpiele perełkowe, masaże podwodne itp. To wszystko jeden wielki skandal

@KLIENT

Też byłem w sierpniu i nie mam zastrzeżeń wartych odnotowania Ja miałem przepisana kąpiel perełkowa. Woda była zawsze przygotowana na czas, a pani obsługująca zawsze dbała żeby temperatura była odpowiednia (lubię mocno ciepłą). Nie miałem problemu z oczekiwaniem w wąskim korytarzu, bo zawsze wchodziłem do wanny niemal z marszu.

Krzyczek

Mógłbyś napisać jeszcze raz. Tym razem po polsku :)

KLIENT
@Krzyczek

Co za szczęśliwiec - tylko pozazdrościć tej kąpieli perełkowej, przy moim materacu , wodzie do picia, gimnastyce i lampie!!!

@KLIENT

Relaksująca kąpiel perełkowa, to tylko jeden z zabiegów. Ćwiczenia fizyczne również mogę zaliczyć do tych przyjemniejszych zabiegów, a wodę mineralną chyba ma każdy, Nie dyskutuję z lekarzem, który przepisał mi stosowne zabiegi, bo to on ma odpowiednie kwalifikacje i bierze pod uwagę różne okoliczności. Mam chyba taki charakter, że raczej większość okoliczności postrzegam pozytywnie, chociaż nie omijam też krytyki.

Magda

Jestem zachwycona Krynicą, ośrodek ładnie odnowiony. Pani na borowinie i Pan od gimnastyki zasługują na podwyżkę.Jedyny minus brak wieczorku zapoznawczego.

B.G. ŚWIDNICA

JADĘ NA TURNUS 23.08-13 09 2021 CZY JEDZIE KTOŚ ZE ŚWIDNICY LUB OKOLICY

Iza
@B.G. ŚWIDNICA

Tak moja mama się wtedy wybiera

Kris
@B.G. ŚWIDNICA

Moja mama jedzie. Jedzie ktoś własnym transportem?

@B.G. ŚWIDNICA

Witam jak ocenia pani pobyt w senatorium mam na 13 września i po przeczytaniu opini jestem w kropce tel.665 101 180

Iza

Witam czy ktoś wybiera się do tego sanatorium w terminie od 23 sierpnia 2021????

Misia
@Iza

Tak moja mama dostała termin od. 23.08.2021.????

@Misia

Witam i jak ocenia pani pobyt w senatorium

Daria

Dzień dobry, czy ktoś jedzie do Sanatorium w terminie 23.08. z Poznania?

jmm@interia.eu
@Daria

Tak, właśnie dziś dostałam skierowanie...rozważam jazdę. Jestem z Konina.

Malgosia
@Daria

Dzien dobry ,mam skierowanie do sanatorium 23 08 .21 jade z Poznania .prosze o kontakt ?

Donata
@Malgosia

Dzień dobry ????mam na imię Donata i również jadę na turnus 23 .08 do Mielca w Krynicy.. jestem z Poznania, ogarnęłam już dojazd. Miło by mi było gdybyśmy mogły jechać razem. Proszę o kontakt 663 94 86 88

@Malgosia

Ròwnież jadę 23.08.21 z Poznania do sanatorium Mielec, podróż dluga miło by było jechać razem

Sanczo
@Ewa

Cześć Ewa Chętnie zabiorę Ciebie

Niki
@Daria

Czy jest Pani teraz w sanatorium?bardzo proszę o odpowiedź

Niki
@Ewa

Czy jest Pani teraz w sanatorium proszę o odpowiedź

Witam czy ktoś jedzie do tego sanatorium 14 09 2020

Anka

Witam ja również mam od 14 09 jestem ciekawa jak teraz to uzdrowisko wygląda

@Anka

Może jakiś remont zrobili ,najważniejsze jest dobre toważystwo

@Paweł 50

Witam z tego co mi wiadomo to część po remoncie ale najważniejsze jest dobre samopoczucie humoru i pozytywne podejście do życia (usunięte przez administratora)I okolice Dziękuję

aneczka306

W budynku nie ma. Na mieście są

Ja też liczę na to że potańczę a zobaczymy

@Anna

Żeby tylko nie zamkneli to będzie grubo

@aneczka306

To pewnie pójdźiemy

@Paweł 50

Witam czy mogę wiedzieć skąd ty jedziesz ja z Warszawy

Witam jadę z Kielc

@Paweł 50

Witam serdecznie to na miejscu się spotykamy

@Anna

Tak oczywiście też na to licze

@Paweł 50

Witam mam za miesiąc do senatorium ,czy są tam jakieś atrakcje czy nudy jak jedzenie i spanie

Sabina 15.08.2021

po przeczytaniu paru opinii, każdy ma coś do życzenia.Wiadomo,że jedziemy na skierowanie z NFZ..Sanatorium dostaje kasę..pokoje są przydzielane i jeden ma kabinę,drugi ma wannę,,jeden balkon na południe,drugi na północ albo niema go w ogóle..wiadomo ,ze coś się urwie..jednemu jedzenia wystarcza drugi dojada..jak wszędzie i nawet na wczasach za kasę prywatną .. Krzysiu czy Ty lecząc się chodzisz do lekarza tylko na NFZ np.badania,specjaliści ? przychodnie też dostają kasę .Ja korzystam w 70% prywatnie.Bo nie mam wyjścia. Mam zabiegi na kręgosłup z borowiny,laser na ręce,gimnastyka co drugi dzień, interdyn , aquavibron i dodatkowo inhalacje.tak jak każdy 54 zabiegi.Opłaty są nie małe, ale to wtedy trzeba do NFZ zadzwonic i dopytac czy to jest zgodne z regulaminem. Według mnie jedzenie smaczne, osoby obsługujące miłe, na rehabilitacji nie ma kolejek czyli organizacja pracy jest dobra. jestem zadowolona i polecam pozdrawiam

Danuta

Czy ktoś wybiera się do sanatorium od 23.08.2021 z okolic Lublina? Pozdrawiam:)

krystyna

witam, czy ktos wie ak dojechaac z Bialegostoku? otrzymalam skierowanie od 02 sierpnia 21

@krystyna

Witam . Ja tez się wybieram do „Mielec „ w tym samym terminie .

@Halszka

To może wybierzemy się razem ?

Halina
@krystyna

Ja jadę 02 sierpnia z Inowrocławia ale samochodem

Ada

Cześć czy ktoś jedzie do sanatorium Mielec od 2 sierpnia 2021

Róża 55
@Ada

Tak , jadę do sanatorium Mielec od 02-23 sierpnia z Tczewa .Pojadę pociągiem do Krakowa ,a potem autobusem ok.3 godziny do Krynicy .Wysiada się przy Hawanie ,a następnie taksówką pod budynek sanatorium .

@Ada

Ja jadę ????

Czy ktoś z okolic Katowic jedzie na turnus 13.09.2021

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Mielec - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Sanatorium Mielec?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Mielec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Mielec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanatorium Mielec
2.9/5 Na podstawie 390 ocen.

Sanatorium Mielec