Opinie o Bar Kinga Eugeniusz Gielniak w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bar Kinga Eugeniusz Gielniak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bar Kinga Eugeniusz Gielniak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bar Kinga Eugeniusz Gielniak w Chorzów

Kacper Nowy wpis

Czy bar działa do późnych godzin nocnych?

Ewa Nowy wpis

Powiem Wam tak, ja pracowałam tam dość długo i zwolniłam się tylko i wyłącznie ze względu na nie paujące mi godziny. Jak w każdej pracy raz jest lepiej raz gorzej ale jezeli Ty jesteś w porządku oni też są w porządku, nie dam powiedzieć złego słowa na szefostwo! Ich jedyny warunek to to żeby ktoś nie "zawalał" pracy i nie przychodził pijany itp... (a niestety to się często tam zdarza i to kobietom!!!!) a już mówienie że jedzenie jest niedobre czay też nieświeze to cios poniżej pasa! Szef prawie codziennie robi zakupy zeby nie magazynować jedzenia. Pozdrawiam Szefostwo z KINGI zawsze bardzo chętnie wpadam do nich w odwiedziny i utrzymujemy ze sobą bardzo miłe kontakty! Ewa

Felyketonuria Nowy wpis

Ciekawe, jak jeszcze dlugo PUP bedzie uraczal bezrobotnych ta oferta pracy??? Przeciez to chore, tam przewionelo sie juz kilkunastu pracownikow i to jest naprawde nie mozliwe, zeby wszyscy byli do bani; tam ktso ma z glowa ewidentnie jakie big problem; kiedy to sie skonczy? to jest po prostu nie ludzkie ! nawiasem mowiac, po paru posilkach tamze, dostal w prezencie opryszczke , a w finale znalazlam piekny gruby wlos w gulaszu, spalony placek przewrocony tylko na druga strone ...i to byl final zarcia tamze

jak najdalej z tamtad uciekajcie dziewczyny ci ludzie sa [usunięte przez moderatora] i maja rozdwojenie jaznii sa niemili antypatyczni potrafia wmowic czlowiekowi cos czego nie bylo zarowno ona i on bo to malzenstwo on sie jej boi jak ognia [usunięte przez moderatora] a nie facet

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bar Kinga Eugeniusz Gielniak? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pracownicy utrzymania czystości ul. Niedźwiedziniec
Chorzów
BHP Protect System Sp. z o.o.
annim

uciekać jak najdalej, nawet jeśli na początku są mili to tak prędzej czy później będą próbować cię upodlić. nie warto.

A JA POWIEM TYLE, NIKOMU NIE POLECAM PRACY W TYM BARZE,BARDZO NIEMIŁA ATMOSFERA,SZEFOWA APATYCZNA,A SZEF PRZY NIEJ TAKI SAM, WYZYSK I CIĄGŁE PRETENSJE O NIC STANOWCZO ODRADZAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Bar Kinga Eugeniusz Gielniak - Chorzów

Bar Kinga Eugeniusz Gielniak
  • Św. Kingi 1 lok. 2