Opinie o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. w Nowy Dwór Mazowiecki

aloc

Człowieku kiedy guliac ? jak człowiek co dzień w robocie ha ha ;))))).No kiedy ja się pytam? ;))))))

lola28

Wypadek był nie w tej piekarni! zwracajcie uwagę, którą firmę obsmarowujecie, bo jest kilka piekarni z nazwiskiem Nowakowski w nazwie i każda innego właściciela.

zaq

Ile wam płacą na godz 6 zł ? - dajecie się robić w balona ;(((((((((((

juri

My chotiem rabotat 12h szo my pracu nie bojam.

qwert
@juri

Rabotaj rabotaj a garb ci sam urośnie ;)))))LOL

qwerty

Taka harówka kiedyś wyjdzie bokiem ludzie tego nie rozumieją praca ponad siły -kiepski pomysł pewnie kasa potrzebna wiadomo .Nie tylko pieniądz się liczy a gdzie człowiek w tym wszystkim ja się pytam ??? ;))))))

Zażarta dyskusja ;))))) No i po co się tak odrazu kłócić??

No i co taka cisza na forum?????? czyżby cisza przed burzą?? ;))))))))

Koles

Co to za wypadek?

Co Ty za bzdury wypisujesz?.Absolutnie się z tobą nie zgadzam ,przyjdz popracuj to zobaczysz i ocenisz sam.A od naszych kierowników to wara !!!.Ja złego słowa na nich nie powiem i wiem co mówię pracuję dość długo -pozdrowienia dla wszystkich

Kochani moi z okazji Świąt Bozego Narodzenia WSZYSTKIM wszystkiego najlepszego ciepłych i radosnych świąt życzę -ona

Wigilia w piekarni(szarych szeregów) w tym roku bardzo fajna było naprawdę miło i Pozdrawiam wszystkich chyba udziela mi się świąteczny nastrój ;))).Postarali się niema co.

nowy

napisz konkretnie ile można zarobić jak pracujesz wszystkie soboty.

nowy

ile uwaz można zarobić na produkcji.

PUK PUK ŻYJECIE LUDZIE?????

marek

witam była na czas wypłata w tym miesiącu.

srutututu

Dyskusja na forum zażarta Q......żwa nie kłóćcie się tak i tych opini za dużo ostatnio;)))))))ha ha LOL

lkjh

Ludzieeee etaty dają i wyngel przywieżli ha ha ;)))) MIŚ;)))))

Wie ktoś ile netto może zarobić kontroler jakości? I jaki jest dokładny adres drugiej piekarni (nie tej na szarych szeregach)?

xswz

2.2

@nikt

tak mało ????

wsx

Zgadza się dodrze mówisz aczkolwiek nikt nas na siłę w tej piekarni nie trzyma .Jak to mówią nie pasuje ci to się zwolnij.A NIE POWINNO tak być za ciężką pracę jaką wykonujemy powinny być konkretne pieniądze.(usunięte przez administratora)Ciekawe czy kiedyś doczekamy czasów cięzko pracujesz dostajesz konkretną kasę -miło by było .

Cytuję

"Obecnie można stwierdzić, iż większość społeczeństwa żyje tylko pracą, wokół niej, życie społeczne nie obraca się wokół wyższych wartości. Tak ukształtowany naród, którego członkowie nie mają czasu na odpoczynek, relacje z bliskimi, nie mówiąc już o głębszej refleksji, jest łatwy do sterowania, manipulacji a przede wszystkim do rządzenia nim. Człowiek musi najpierw zaspokoić swoje najbardziej palące potrzeby w kwestii egzystencji, by dopiero móc się zastanawiać nad wartościami wyższymi jak naród, wolność czy sprawiedliwość. Skupienie całej uwagi człowieka na pracy i konsumpcji jest doskonałym i sprytnym wybiegiem rządzących w celu utrzymania swej władzy i spokoju społecznego. Złudą jest twierdzenie, że gospodarkę można oprzeć na małych lub średnich przedsiębiorstwach o narodowym kapitale, co ma przynieść wcielenie zasad solidaryzmu w życie i ma skutkować brakiem wyzysku. To właśnie w większości tego typu firm odbywają się najgorsze praktyki wyzysku, całkowicie dehumanizujące pracownika. Wskazywanie tu państwa jako winnego ciemiężenia pracowników jest poważnym nadużyciem, głównym winnym jest system kapitalistyczny, a dokładnie ludzie, którzy go tworzą i zgadzają się nań. System ten nastawiony jest na maksymalny zysk jednostki, a nie dobro wspólnoty. System, dla którego ważniejsze są czynniki ekonomiczne, a nie człowiek i naród jasno określa swoje wartości i stawia się w opozycji wobec ruchu nacjonalistycznego. Jakiekolwiek reformy tego systemu będą z góry skazane na porażkę, a jego błędy tkwią w założonych u podstaw wartościach...:

Zostaw merytoryczną opinię o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.