Opinie o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Wściekła

A kto by chciał pracować w firmie, w której nie płacą wynagrodzenia w terminie. Jeżeli masz ochotę pracować za darmo bo zalegają z wypłatami po 2-3 miesiące to składaj CV. Powodzenia...

Agnieszka

@Domi,@Tess, jak sądzicie, czy są szansę, aby z powodzeniem odzyskać należne środki, które zalega Wam firma Nowakowski Piekarnie? W ogóle szef firmy kontaktuje się w jakiś sposób z wierzycielami i stara się zapewnić, że wszystko będzie uregulowane? Przedstawcie, jak to wygląda.

Agnieszka

@M., wiesz może, dlaczego firma Nowakowski Piekarnie wypłaca wynagrodzenie zatrudnionym pracownikom z opóźnieniem? Co jest powodem tego, że tak długo trzeba czekać na należne środki? Chciałabym również wiedzieć, czy często zdarza się, że pracownik musi zostawać po godzinach? Są one w późniejszym czasie rozliczane? Przedstaw, jak to wygląda.

Tess
@Agnieszka

Bo ma komorników na koncie, co przyjdzie przelew, to jest egzekwowany. Iglotex i wiele innych firm, wszyscy czekają.

Domi

Komornik na komorniku, wyczekuje, aż posadzą w końcu Pana Nowakowskiego za kratki. Powinien zaznać dotyku metalowej kraty. Sam w końcu wymienił sobie wodę w basenie za 10 tysięcy, a ja głupia czekam, aż mi zapłaci faktury. Ciekawe za czyje pieniądze synek poleciał do Cancun. Czy defraudacja w Polsce jest legalna? Oddajcie cudze pieniądze Zakończyć działalność

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Agnieszka

@olo, dziękuję za odpowiedź. Napisz nam, jak wyglądały kwestie wzięcia urlopu, kiedy byłeś już zatrudniony przez firmę Nowakowski Piekarnie na podstawie umowy o pracę? Można było bez problemu otrzymać wolny dzień w dogodnym terminie, czy raczej należało dostosować się do pozostałej kadry pracowniczej? @Magda, są to kompletnie dwie inne firmy? Również, jeżeli chodzi o lokalizację?

olo

Piszę o piekarni Nowel w Legionowie. Pracowałem tam od samego początku i jak to jest na początku bywało ciężko. Jednak bardzo miło wspominam tamte chwile. Po 3 latach niestety musiałem się zwolnić(zbyt duża odległość od mojego miejsca zamieszkania).Dyrektor nerwus, ale można było się z nim dogadać. Kierownicy bardzo fajni. Jak przedstawiłeś argumenty to szli na rękę. Pracownicy jeszcze fajniejsi. Z wypłatami bywało różnie, dopiero po jakimś czasie się unormowało tj. 10 była już na koncie. Wiadomo każda praca jest ciężka. Polecam każdemu

Magda
@olo

Olo, Twoja opini dotyczy innej firmy- Nowel i Nowakowski Piekarnie to nie jest jedna spółka.

Pl

Tylko zobaczcie ludzie. Wszystkie opinie dotyczące św. Pamięci Pana Wojtka i jego wypadku śmiertelnego zostały usunięte. To hieny a nie ludzie. Jak mocno musi ich boleć prawda jeśli usuwają opinie. Pan kierownik zakładu chciałby żeby nie rozprzestrzeniać plotek. Otóż prawda będzie opisywana i nie tylko tutaj.

Magda
@Pl

Może dlatego, że wyżej wymieniony wypadek miał miejsce w innej firmie?

Agnieszka

@Anonim, czym są spowodowane potrącenia wypłat za pracę w firmie Nowakowski Piekarnie? Są jakieś zasady przyznawania wynagrodzenia, które regulują przedstawioną przez Ciebie kwestię? Pracodawca zatrudnia na podstawie umowy o pracę, czy może umowy zlecenie? Sprecyzuj swój komentarz. @olo, czy pracując w firmie Nowakowski Piekarnie zatrudniony pracownik, ma z biegiem czasu szansę na awans? Możesz przedstawić, jak wyglądają możliwości awansów w tej firmie?

olo
@Agnieszka

Jak się zatrudniałem te 5 lat temu to były początki więc o awans nie było trudno, jak ktoś się nie nadawał to następny. Nie wiem jak to teraz wygląda. Myślę że jak mają wyszkolonych pracowników np. na maszynach to ciężko będzie o awans, no chyba że albo się zwolni albo go zwolnią. Do wynagrodzenia też nie mam zastrzeżeń, wiadomo jak coś schrzaniłeś to premię zabierali. Co do umowy to przez rok miałem umowę zlecenie dopiero potem umowę o pracę na 5 lat

Agnieszka

Czy ktoś z Was pracuje może, bądź pracował w piekarni Nowakowski? Jeśli tak, bardzo proszę o podzielenie się z innymi użytkownikami opiniami. Jaka panuje atmosfera? Czy firma daje umowę o pracę od pierwszego dnia? Ile czasu trwa okres próbny? Również bardzo proszę o merytoryczne opinie, takie które pomogą naszym użytkownikom. Po to powstało nasze forum.

M.
@Agnieszka

Pan Prezes nie płaci na czas, ludzie czekają na pensje po 3-4 tygodnie, napieprzasz nadgodziny a gdy ktoś wychodzi po 8 h pracy to jest wielce zdziwiony.

@Agnieszka

Nigdy i nikomu nie polecam pracować u Nowakowskich. Bardzo nie miła atmosfera w pracy. Nie ma wsparcia w kolektywie. Za więcej niż pół roku pracy nigdy nie dostałam pełna pensie. Za każdym razem jest potrącenie wypłaty.

Agnieszka

@Pl, czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w firmie Nowakowski Piekarnie? Jak ocenisz warunki pracy oferowane przez pracodawcę? Czy firma ma dobrą renomę wśród okolicznych kupujących? Jeżeli posiadasz doświadczenia związane z pracą w tej firmie to zapraszam Cię do wyrażenia swojej opinii na ten temat.

Karol

Może ktoś ma wiedzę czy firma ma jakieś oferty pracy?

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. uległ zmianie?

ploki

Każdy pracodawca polski jest do szpiku kości zakłamanym s.....em.

gall anonim

Jedna z najgorszych firm nikomu nie polecam

Ewelina

Normalna , spokojna firma. Smutne jest to, że niektórzy tak lubią obrażać innych współpracowników!!!

Karin555
@Ewelina

Dokladnie

Cx3
@Ewelina

Tu nikt nikogo nie obraża. Czujecie się obrażeni bo ktoś pisze prawdę. Nie jest to firma spokojna, a już na pewno do normalności jest daleko. Zapytajcie pracowników produkcji czy jest tak różowo. Wszystko jest super jak się siedzi w biurze. Tam może i jest cisza i spokój a praca załatwiona przez rodzinę.

Jagoda

Byłam, pracowałam. Nie polecam. C(usunięte przez administratora) Normalni ludzie albo odchodzą albo sa zwalniani

Karin

Witam zle sie tam nie pracuje wiadomo nigdzie za darmo sie nie dostanie pieniedzy wielki szacunek dla P(usunięte przez administratora) porzadku czlowiek ja niestety musialam sie zwolnic nie dlatego ze praca ciezka czy malo zarabialam niestety pewna pani tak pode mna dołki kopala ze nie wytrzymalam nerwowo.

normal

Psioczyć tylko wszyscy potrafią a jak zapytać o konkrety to nikt nic nie odpowie

Konkret
@normal

Zarobki na produkcji: 15 zł brutto i premia DO wysokości 290 zł brutto. To wszystko jeśli jesteś starym już pracownikiem (tzn dość długo pracujesz). Praca jest w soboty, niedziele, święta, nie ma wolnych weekendów. Wolnego o ile sobie nie zaznaczysz sam w grafiku będziesz mieć bardzo mało. Możesz pracować nawet kilkanaście zmian pod rząd i nikogo to tam nie dziwi. Powodzenia ;)

@Konkret

Witam pracowalem w koloni klepaczce wyplata ok moze i na czas jeden dzien opoznienia mozna przeżyć ale traktują tam ludzi jak śmieci i nie mówię tu o dyrektorze czy kierowniku produkcji ale o kierownikach zmianowych zwlaszcza (usunięte przez administratora) zachowanie wzgledem ludzi makabra chamstwo i tyle

@Konkret

Jakich dni wolnych nie ma weekend jest wolny no chyba ze jestes z Ukrainy

Konkret
@Gangrens

W Kolonii Klepaczce to może i jest weekend wolny. W Legionowie na Szarych Szeregów niestety NIE!

normal

A ile teraz płacą na początek na produkcji ?

@normal

Najniższa krajowa ale zeby wiecej zarobic musisz sie wykazac tam doceniaja akurat ludzi pracowitych

Babka

Proszę nie wirzyć oszczerstwom wypisywanym przez konkurencje i pracownikow, ktorzy woleli się lenić a nie pracować i zostali zwolnieni. Ja prauje tu juz dlugo i wiem, ze źle nie jest. Kasa sie zgadza, co miesiac pewny pieniadz w kieszeni. Atmosfera dobra, nawet mozliwosci rozwoju jakieś są. Więc ja polecam i nie wierzcie(usunięte przez administratora) co te negatywy wypisują.

kozioł

Nie możesz uszanować, ze ktoś ma inne zdanie od Ciebie? Może ta osoba po prostu nie obija się w pracy i jest doceniana dzięki temu? Ja wiem swoje, w tej firmie źle nie jest, oczywiscie jak dajesz coś od siebie a nie tylko rękę po hajs wyciągasz.

anka
@Babka

dużo osób odchodzi z własnej woli widząc co się dzieje w tym zakładzie i jacy ludzie obejmują znaczące stanowiska nie mając do tego kompetencji. wypłata nigdy nie była na czas i tak jest do dnia dzisiejszego.

Vmax
@anka

Wypłata może i jest na czas tylko co z tego jeśli coraz ciężej i gorzej się pracuje?

normal

Jakieś legendy rozpowszechniasz. ky=to by teraz pozwolił na alkohol w pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.