Opinie o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Schollglas. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schollglas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

ona

Uważam podobnie "sympatyczne dziewcze troche szalone ale nie grozne i nie zauwazylem zeby ogladala sie za zonatymi"

On

A to ze dziewcze sie w karcie kontroli jebnela a koleżanka z wiekszym doswiadczeniem nie sprawdzila. Gwiazdka z D zmiany powinna byla isc i walczyc o swoje. Dziwie sie ze ktos ja obsmarowal sympatyczne dziewcze troche szalone ale nie grozne i nie zauwazylem zeby ogladala sie za zonatymi, niby panienka wiec o co tyle mowienia

gość

w koncu wierzy mezowi a oni nigdy nie klamia hihi

gość

NO WŁAŚNIE NIE JESTEŚCIE ANONIMOWI także w pracy no chyba że dla idiotki z kugera ona uwierzy we wszystko hihihi

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Schollglas? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sandomierz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.

Siedzicie tu i obsmarowujecie tyłki innym ,a ty kolego bądź koleżanko co opisałaś łes gwiazdę na piecu ze zm d w pochwe mi nie zaglądałaś les zęby wiedzieć co i jak. I pamietaj nie jestescie anonimowi w internecie po nr IP łatwo dojcs co i jak..

gdybym byla bardzo uszczypliwa to bym juz dawniej opisała cała sytuacje jaka jest na poiecu i wogóle w pracy ,jednak tego nie robie bo po co robota jak robota a ze ludzie zawistni to cóz poradzic,to ze rozmawiam z kazdym to nie oznacza ze sypiam znim al udzie oj tak beda gadac nikomu nie dogpodze

a

Dajcie już spokój. Nie ma większych problemów???? Zajmijcie się pracą a nie życiem innych!!! Ktoś waszym zdaniem źle robi, to wy tego nie róbcie. Każdy zapłaci za swoje grzeszki, bo każda decyzja, zachowanie niesie za sobą zawsze konsekwencje. A jaka decyzja takie konsekwencje, nie widziane waszym spostrzegawczym wzrokiem. A życie nie jest czarne albo białe. Macie żal do garbatego,że ma dzieci proste...

gość

na to wychodzi ze na kazdej zmianie jest kure....two. zm a pani z kontroli, ówczesny brygadzista póżniej pan z ramek zn b pani narazie niepracuje zm c panie i panowie z pieca i zm d też piec. z kim one to robią skoro tam wiekszość zonatych.najgozej mówilo sie o zmianie a kiedys o pani z kontroli taraz o piecach zm c mały ciąża duży jedna próbowała do wszystkich drugą testowało dwóch na zmianie a ta gwiazda z d zm to co nawywijala?

q
@gość

on testowol a baba torbe na porodowke pakowala

Dobrze obeznany

Pani miska opisujesz swoich przełożonych i współpracowników a sama jesteś niezłym głupolem nawet do kontroli jakość nie nadawałaś.I pamiętaj że dla takich k...wek jak Ty nikt nie będzie miał szacunku gwiazdo zm D z dużego pieca.

Prawda prosto w oczy

Miska taka puenta dla Ciebie: "Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły"

ciekawe

Tak zm D jest znana z nienawidzącej kobiet brygadzistki, szefowej plującej jadem za pieca i mruka hartownika przy którym trzeba się domyślać co robić, co idzie, jaki papier itp zc c znana z brygadzisty kochającej kobiety, szefowej na piecu tryskającej fałszywą słodkością i bezgraniczną skromnością;) i hartownika mówiącego wszystko co leży na sercu bez względu na konsekwencje. Na D podmiany nie ma na C odkąd szefowa szefuje podmiana jest i wolne na zawołanie ale oczywiście tylko dla kobiet lubiących szefową bo na D wolne go nie ma. Wystarczy zmiane zmienić i wszystko gra i buczy...

miska

Polecam gorąco zwlaszcza zmiane D ,jedna łysiejaca dama siedzi w kiosku i opisuje szkło nic nie robi w groncie rzeczy tylko je i mlaska przy tym a na domiar złego rzadzi ludzm jakby szefowa całego zakładu była oczywiscie ma na to przyzwolenie naszej szanownej brygadzistki gdyz ta znowu analfabetka do granic mozliwosci nie umie nic oprocz wyzwisk typu kurw a ,nadaje sie jedynie do sprzatania pasazu bo to jej swietnie wychodzi z czym innym ma problem i wtedy wkracza jej szanowny małzonek chłopina dobry i spokojny az zal patrzec na co on trafił. Hartownik facet bijacy rekordy on mysli ludzie maja wiedziec o czym nawet slowa nie rzeknie no chyba zeby opierpdolic .Dac czlowiekowi troche kasy to by nawet za 200 zł drugiego udupił ,ogólnie grupa nie zgrana.Jedno drugirmu wilkiem.chartownik z małego pieca pan P Judasz fałszywiec i wdodatku lizi (usunięte przez administratora) i ta jego pomocnica co by mu najchetniej wylizał aa kobieta kochajaca prace ale tylko w towarzystwie pana P.Zarobki marne goraąco zimno brak podmian sikac mozna w majtki byleby od tasmy nie opdejsc ale kogo to obchodzi ,A przypominam jestesmy ludzmi huta to nie wszystko miejmy to na uwadze troche szacunku usmiechu zwłaszcza od chartownikow brygadzistów bądzcie za ludzmi bo dzieki nim piastujecie swoje stanowiska premie itp.

chodofca bananuf

W rzeczy samej. A propos-jaka cena banana na giełdzie???

antonówka

Dokładnie robota robotą ale sady są ważniejsze więc na nocce trza troche się kimnąc w pierzyne przy maszynie.

oprysk

musieliśmy przykrywac sie papierami i tekturami bo rano czekały na nas ogrody i pola no i trza było pryskać!

Prawda prosto w oczy

Zastosowano odpowiedzialność zbiorową,to po pierwsze.A po drugie:liczyła się ilość i jakość a nie wywołanie taniego efektu pracownika który to pracuję co do sekundy aby innych nie "drażnić".A na innych wydziałach to może nie "używano" na nockach tektur (i nie tylko tego zresztą).A kpiną jest mentalność 4xM-widać że ma ambicję zostać jakimś typowym "zakładowym kapo"

mmmm

Kpina to była jak na nockach na ramkach od przerwy przykrywało tekturkami i się spało i na własne życzenie macie 3 brygady dodam własne życzenie!!!!!!

Prawda prosto w oczy

"Premia" na ramkach to jest jakaś kpina

xxx następny poziom

Co chcecie od dr M chcieli premię na ramkach to dał chcieli premię na piecu też dał więc nie narzekajcie lenie tylko brać się do roboty a będzie lepsza kasa . Dobrych FACHOWCÓW to prawie już nie ma w tym zakładzie tak żebyś wiedział panie XXX.

Fliperos

Syf i zapierdól za najniżsżą w jednym oraz kierownictwo brak słów!

Zostaw merytoryczną opinię o Schollglas - Sandomierz

• Jak się pracuje w Schollglas?

Zobacz opinie na temat firmy Schollglas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Schollglas