Opinie o Piekarnia s.c. Usługi Ogólnobudowlane s.c. Maria i Kazimierz Byrtek w Grodziec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia s.c. Usługi Ogólnobudowlane s.c. Maria i Kazimierz Byrtek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia s.c. Usługi Ogólnobudowlane s.c. Maria i Kazimierz Byrtek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia s.c. Usługi Ogólnobudowlane s.c. Maria i Kazimierz Byrtek w Grodziec

Helena Nowy wpis

Opinie podzielone i nie wiadomo w co wierzyć. Mam mieszane uczucia co do atmosfery w firmie i wypłat na czas po tym co przeczytałam. Ciekawi mnie czy to była zemsta byłego pracownika czy prawda. Może jakiś aktualny pracownik się wypowie jak to jest z tymi wynagrodzeniami teraz i ich terminowością?

BB Nowy wpis
@Helena

Z tego co wiem to ta firma została wydzierżawiona ( szefostwo poszli na emerytury ) a panowie , którzy się wcześniej wypowiadali wrócili z podkulonym ogonkiem do tych ,, złych pracodawców '' , ale jak firmę przejęli nowi to znowu zwiali , bo nie nadążali za wymogami i nie zapłacili za mieszkanie ani P, Kindze za obiady . Pozdrawiam i dajcie tym ludziom święty spokój . A odnośnie wypłat - nigdy się nie spóżnili z wypłatami i nikomu nic nie zalegają , byłam do końca i wiem to na 100% . Szkoda , że inni pracownicy wiedzą o tych oszczerczych wpisach nie reagują , przykre

Jak długo trwa proces awansu w Byrtek M. i K. S.C. Piekarnia?

Darek

Witaj. Tam nigdy nie dostaniesz awansu. Zero szacunku dla pracowników. Dramat.

Wariat

Masakra nie starajom się i nic nowego nie ma masakra co za piekarnia nie polecam a szef chodzi i oprasza to nie jest normalne pijom i ine uszywki majom

@Darek

Darku chyba Ty nie powinieneś narzekać traktowali Cię jak świętą krowę a Ty im taką świnie podłożyłeś i co Ci to dało zmieniasz pracę jak rękawiczki , nigdzie zatrudnienia ,przyznaj się dlaczego od nich zwiałeś ? bo facet twojej dziewczyny wychodził z kicia i bałeś się , że ci miskę wyklepie , taki z ciebie chojrak a długi kto ci pomógł spłacać ? ile firm zaliczyłeś po ucieczce ? chyba z pięć więc u nich pracowałeś najdłużej i na legalu WSTYD ! zero wdzięczności

@BB

Co ma życie prywatne z zawodowym .... pojechałem bo można gdzie indziej zarobić i chciałem odciąć się od tego zajebistego według Państwa towarzystwa. Miałem dość uwag wedle szefa i opóźnienia w wypłatach i jeszcze jak szef chodził pijany to jest według Pani normalne .. właśnie widać jacy tam ludzie pracuje co życie prywatne mieszają z pracą już w Pani wypowiedzi widać zawiść, że można lepiej jak u Was, więc trzeba jeszcze dopowiadać swoje 3 grosze, a że by tylko było lepiej u Was :D Śmiechu warte

BB

opóznienia w wypłaatach ? piekarze dostawali co tydzień a my reszta co miesiąc więc taki jesteś wiarygodny bo wiem , że nigdy nie dostałeś z opóżnieniem WSTYD

Były Pracownik
@Wariat

Dzień dobry. Jestem bardzo zaskoczona opiniami, jakie Państwo mają czelność wypisywać tutaj na temat firmy. Odnośnie pana @Darek chciałabym przypomnieć, iż dostawał Pan wynagrodzenie w terminie, zostało Panu zapewnione zakwaterowanie, a mało tego, nieskromnie przypominam Panu, że w dniu swojego PORZUCENIA STANOWISKA PRACY, przyszedł Pan i próbował wymusić zaliczkę na poczet ucieczki. Pamiętam również, jak dziś jak pisał Pan do wszystkich z owej paskudnej firmy i pytał czy może wrócić, więc skąd ta chęć skoro taki dramat sobą reprezentuje? Wydaje mi się, że to w jaki sposób Pan był traktowany bardzo mija się ze stanem jaki próbuje Pan tutaj przedstawić. O szacunku można by było dużo mówić. Panie @Wariat (Dawid, sądząc po ortografii), pisze Pan opinie na temat swój rozumiem? Bo jak widzę mówi Pan, że pracownicy piją i "majom uszywki", więc chciałabym zapytać jakie jako pracownik daje Pan sobą świadectwo przyznając się do takich rzeczy publicznie? A no ja chętnie przypomnę ile razy interweniowała policja u Pana? Ile to razy zawijano Państwa w kajdankach? Bo skoro jest Pan na tyle śmiały aby mieszać prywatne rzeczy z pracą to też chętnie bym porozmawiała z Panem na ten temat. Mimo wszystko, z tego co dobrze się orientuje szefostwo nie wnikało w Państwa prywatne sprawy i ja rozumiem, wypowiedzieć się na temat pracy, ma Pan do tego pełne prawo ale nie powinno się raczej poruszać prywatnych kwestii ani szefostwa, ani pracowników, bo nikt tu Pana uzależnień nie wylicza. I przypominam bo wiem, że skory jest Pan do grożenia "prafnikami" Art. 24. [Ochrona dóbr osobistych] § 1. Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny. § 2. Jeżeli wskutek naruszenia dobra osobistego została wyrządzona szkoda majątkowa, poszkodowany może żądać jej naprawienia na zasadach ogólnych. § 3. Przepisy powyższe nie uchybiają uprawnieniom przewidzianym w innych przepisach, w szczególności w prawie autorskim oraz w prawie wynalazczym.

Tylko wariaci są coś warci
@Były Pracownik

Szanowna Pani. PAN Dariusz przyszedł po swoje zasłużone i przepracowany pieniążki A skoro Pani nazywa to zaliczka to nic dziwnego, że nawet Grzegorz uciekł od Państwa to raz. Dwa ja pisząc o uzywkach dobrze wiecie o co chodzi ale nikt o tym głośno tu nie napisze, ani tam tematu nie poruszy. Ok zgadzam się była interwencja policji , wszystko spowodowane było towarzystwem które się tam znajduje. Bez powodu nie ma nazwy ten dom jakiej ma :) pozdrawiam

Kochana
@Tylko wariaci są coś warci

Ten dom nazywany jest chyba tak ze względu na to jaką opinie tam Pani Ania robiła, czyż nie? Samo z siebie nic się nie dzieje przypominam. Jakoś w tym momencie odkąd opuściliście w końcu mieszkanie jest SPOKÓJ, CISZA, NIE MA INTERWENCJI i wszyscy są na maksa zadowoleni. Proszę zapytać brata :) Wypłata jest 10, nie każdego dnia miesiąca, którego Wam się zażyczy przypominam. Od tego jest umowa, gdzie jasno określone są warunki i daty rozliczenia.

Tylko wariaci są coś warci
@Kochana

Przez Anię? Ciekawe. A to, że szefostwo uderzyło pod wpływem alkoholu pracownika o imieniu Marcin to już głośno nikt o tym tu nie wspomni. Cieszę się, że jest spokój. Szkoda, że dalej są używki i alkohol wiadomo mi z pewnego źródła. Jak u Państwa tak kolorowo jak tu pisane to dlaczego większość odchodzi , zostają tylko Ci którym takim towarzystwo pasuje ! Tak zwani NIELICZNI :D pozdrawiamy

Małgorzata
@Tylko wariaci są coś warci

A Ty głośno wspomniałeś o tym uderzeniu, czy nabrałeś odwagi dopiero w internecie? Takich rzeczy nie zamiata się pod dywan.

Tylko wariaci są coś warci Nowy wpis
@Małgorzata

Świadków było wielu, ale już nnie będę tego rozstrzasal . Niech sobie robią co chcą..

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Byrtek M. i K. S.C. Piekarnia? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

dziwne

Pracodawca w tej piekarni jest dość nieokreslony, z wszystkim robi problem. Z początku może i sielanka się wydawać, ale przepracujesz tydzień i sam przejrzysz na oczy i uciekniesz jak reszta. Dobrych ludzi miała - piekarzy , ale zero szacunku do nich więc o czym mowa ...

@dziwne

myślę że jak by miała dobrych to by wszystko zrobiła aby zostali ale o byle jakich to nie walczyli tylko by by

Wujek
@BB

Każdy broni swojego gniazda. Jak się ludzi szanuje to zostają, ale jak porządni ludzie mają pracować w takich warunkach ... o jakich to nie będę wspominał.

Małgorzata Nowy wpis
@Wujek

Porządni i mądrzy ludzie się szanują i uciekają w podskokach.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Byrtek M. i K. S.C. Piekarnia? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wiola

jak ja pracowałam sprzedawcy mieli skrócone godz. pracy ale pracownicy produkcyjni mieli wolne

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Piekarnia s.c. Usługi Ogólnobudowlane s.c. Maria i Kazimierz Byrtek się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Nie polecam. Traktowanie pracowników jak sz.. ty. Wyzywanie od najgorszych oraz opóźnienie w wypłatach Pracujesz za paczkę bułki tartej. Więcej jak tydzień nie wytrzymasz. Porażka.

@Gość

Kochany "Gościu", pracownicy Piekarnii Byrtek powiązani są umową o prace z owym miejscem, co obliguje pracodawce do terminowego wypłacania wynagrodzenia. Ponadto, zapewniam Cię, że w ciągu mojej wieloletniej pracy w tym miejscu nigdy nie zdarzyło się, abym dostała wynagrodzenie później niż 10 dzień każdego miesiąca. Nadto, jeśli definiujesz traktowanie pracownika jako "szm..ty" to chciałabym przypomnieć o stosowanej technice wymuszania wypłaty o godzinach późno wieczornych a nawet i nocnych (23), przed terminem wypłat i zastraszaniu pracodawcy policją - z jakich pobudek? tego nikt z nas nie wie. Nie mniej jednak, oszukiwanie godzin pracy, wymuszanie wypłat przed terminem w godzinach niepracujących, zastraszanie a przede wszystkim wystawianie tak niszczących opinii na temat tego zakładu pracy można przypisać pod paragraf. Twoje niezadowolenie wynikające z czystej zawiści niestety nie jest adekwatne do stanu rzeczywistego panującego w tej firmie. Pozdrawiam uprzejmie i życzę większej pokory i życzliwości. Pracownica Piekarnii Byrtek.

Wiola
@Gość

Fałsz , pracowałam tam kilka ładnych lat i nigdy się nie spóznili z wypłatami więc nie kłam a wiem , że piekarze dostają tygodniówki jak chcą i zaliczki nikomu nie odmówili , kobita zapyla z wypłatami żeby tylko zdążyć do 10 -tego więc nie wiem czemu Ci tak zależy żeby zniszczyć im opinię a to całkiem fajni ludzie są , powinieneś jak najszybciej wycofać ten wpis zanim się tobą zajmą bo ja powiadomię ich i mogę być świadkiem w tej sprawie i sądzę , że wielu się znajdzie

admin

Jak wyglądają zarobki w firmie Byrtek M. i K. S.C. Piekarnia ? Na jakim stanowisku można najwięcej zarobić i czy łatwo jest awansować? Dodaj swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia s.c. Usługi Ogólnobudowlane s.c. Maria i Kazimierz Byrtek - Grodziec

Piekarnia s.c. Usługi Ogólnobudowlane s.c. Maria i Kazimierz Byrtek
  • 262