Opinie o Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j. w Puszczykowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j. w Puszczykowo

Jaki jest wkład kierownictwa Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@Roman

Atmosfera? Tam nie ma atmosfery . Jak lubisz kłótnie i (usunięte przez administratora)to jesteś twardy.

Hej. ;) nadchodzi już sezon i zaczęłam się zastanawiać czy nie będzie może przyjęć do kawiarni dla kelnerek? Mam doświadczenie w kelnerce a jak już się zorientowałam na stronie mają otwarte o 7:30 do 21:00. Jak przy tym zmiany się rozkładają?

Olka Nowy wpis

Z przykrością muszę stwierdzić i mimo takiej renomy tej piekarni z , której dotychczas korzystałam kolejny raz znalazłam WŁOSY w chlebie. I odechciewa mi się kupowania czegokolwiek w tej Piekarni. Można sobie dopowiedzieć co jeszcze może znaleźć się w chlebie.

Czy w firmie Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j. są regularne szkolenia pracownicze?

Tyt

Nie ma zadnej????

Roman
@Tyt

Naprawdę w Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak jest tak źle pod względem atmosfery? Co możesz powiedzieć na temat wynagrodzenia, jak kształtują się tu pensje? Znasz firmę od środka więc na pewno będziesz w stanie mi odpisać.

KOBIETA
@Tyt

Nie..

Ja Nowy wpis
@Roman

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j.?

Filson

Najlepsze desery wykonuje Pani Angelika, zawsze widać ze swoją pracę wykonuje z pełną pasją, jestem zachwycony profesjonalnym podejściem do klienta, zawsze uśmiechnięta, piękna, z jej strony zawsze mogę liczyć na pomoc w wyborze najlepszego z najlepszych deserów Polecam serdecznie, gratuluję wspaniałej pracownicy!

@Filson

Ciekawe czy mnie by się udało w podobny sposób obsługiwać klientów, że takie zadowolenie w sieci by wyrażali... :) czy tutaj można nastawiać się na ewentualne napiwki wobec tego? albo czy wiecie może czy rzetelna obsługa jest jakoś dodatkowo nagradzana? co z premiami?

Zuzanna

co do tego wspomnianego tortu ja widziałam aktualne pozytywne opinie w googlach w tym temacie, więc z czego mogą tu wynikać niektóre niepowodzenia w obsłudze? da ktoś znać jaka liczba osób przy tym wszystkim obecnie pracuje i czy jak nie mam doświadczenia to mogliby mnie przyjąć czy nie bardzo?

Torty nie polecam. Zamówiłam a co innego dostałam i z nikim się nie da wyjaśnić sprawy. Wina klienta tak usłyszałam...

@Anna

Dokładnie taka sama sytuacja, umywają ręce od odpowiedzialności, totalnie nie polecam współpracy.

Mario

Kolejny raz zawiodłem się na rożkach BJB z Puszczykowa. Skoro są na wagę, to dlaczego są takie małe. Może są dla krasnali. Polewa tylko na czubku ciasteczka. Aż się boję, że będę chciał kupić je następnym razem to może już będą bez polewy czekoladowej. Tylko to był ich popisowy produkt. Już nie jest wyjątkowy. Kupuję różki tam gdzie dbają o tradycje i jakość każdego produktu.

@Mario

Jeśli chodzi o gabaryty a są na wagę to może chodzi o to, że dzięki temu wygodniej jest postawić na ich ilość np., do poczęstunku? Co do receptury ciekawe czy zacząłeś natrafiać na gorszy sort akurat czy naprawdę wprowadzili zmiany. A może zmieniła się osoba odpowiedzialna za ich wykonanie? Czyli niczego innego nie lubisz tam kupować?

dawid0072011@ hotmail .com

Dzisiaj 21 marca zakupiliśmy ciastka migdałowe z żurawina były tak twarde ze żeby można połamać wszystko po rozpakowaniu wyrzuciłem di śmieci i czuć proszek do pieczenia jakość totalne (usunięte przez administratora) od lat odwiedzam punkt w puszczykowie takiej jakości jeszcze nie było nie polecam tej cukierni i sam będę ja omijać to nie pierwsza wpadka .

Czy można liczyć w Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j. na prywatną opiekę medyczną?

KOBIETA

Nie

Jakub

Po raz drugi i już ostatni zawiodłem się na tej cukierni!!! ROŻKI z długim terminem ważności lecz nie do zjedzenia Twardy spód jak kamień i krem wysunięty TRAGEDNIA...

mlody

NA OŚ.DĘBINA W PIEKARNI PANIE OBSLUGUJĄ BEZ MASECZEK ,POCHYLAJĄ SIE NAD CIASTEM I KICHAJĄ , A PO DRUGIE NIE PRZESTRZEGAJĄ GODZIN DLA SENIORA PROSZE COS Z TYM ZROBIĆ

mlody

czemu nie przestrzegacie godzin dla seniora na oś,Dębina w piekarni nie przestrzegają godzin dla seniora

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Błaszkowiak Jacek Piekarnia-Cukiernia?

Nie ma????????

konsument

Dzisiaj rano w sklepie przy ul. Kasprzaka w Poznaniu ekspedientki bez maseczek i przyłbic obsługiwały osoby również bez osłony ust i nosa pomimo widocznej wywieszki o takim obowiązku. Ponadto jedna z ekspedientek bez osłony ust, pochylona nad kartonem z drożdżówkami stojącym na ladzie, długo dialogowała ze stojącą takoż vis a vis klientką. Drożdżówki zostały obficie spryskane śliną obu pań. Smacznego!

Larisa

Kościuszki 45, 62-030 Luboń Nie podoba mi się to, że sprzedawcy stoją i liczą pieniądze przy kasie i od razu podają chleb, nie zawsze w czystym opakowaniu na ręku (w kieszeni lub na plecach, tymi samymi rękami po pieniądze i nie wiadomo co jeszcze) oraz „Pastersky” Nie odważę się już kupować, chociaż najczęściej było to dla niego okresowo i szło: jest wyrzucane tak szybko, jak tylko mogą: najpierw na klatkę piersiową lub brzuch. na szlafroku ... fu i fu, a potem próbują wepchnąć je do wąskiej torby i po prostu nie pomagają nogami, chęć kupienia czegoś ze słodkich ciastek znika. Rzeczywiście, w tym przypadku sprzedawca najpierw wyciągnie dłoń na papierze, tj. wygładzanie, a następnie układanie na nim wypieków… No cóż, nie jestem do tego przyzwyczajony przez 22 lata mojego życia w Polsce! I nie kupujemy arbuzów w plasterkach, tylko całe, to wszystko jest niehigieniczne! Przepraszam za tłumacza.

Blazej

Dlaczego dostałem duże razowe z zakalcami??? Czy to celowe? Powtarza się zakupionych kilku bochenkach.

Małgorzata

Zgadzam się z opinią poprzednika. Sklep na Sobieskiego koło Biedronki. Obsługa poniżej zera niemiła dosłownie zamiast podać towar to nim rzucają i bardzo opriskliwe szczególnie ta starsza wysoka Pani. Nie polecam tam zakupów że względu na obsługę Ja już zmieniłam

Krzysztof

Sklep Sobieskiego porażka. Nie wiadomo co tam się dzieje. Bardzo dlugo pracowały Panie które swoim uśmiechem i osobą przyciągały klientów A teraz zostały same naburmuszone babska. Obsługują człowieka jakby były tam za karę. Nie miłe nie uprzejme aż nie chce się tam wchodzić. I do tego (usunięte przez administratora) nabijaja droższy towar niż bierze klient. Ludzie zastanówcie się bo stracicie klientów Jak nie chce im się pracować niech idą na emeryturę bo tutaj zwyczajnie się nie nadają

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j. - Puszczykowo

Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j.
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Poznańska 57
    62-040 Puszczykowo

Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j.