Opinie o Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski w Sosnowiec

Biebronka1

Witam, proszę mi powiedzieć jaka atmosfera panuje między pracownikami w sklepie Katowice ul. Wrocławska, szukają tam pracownika a ja jestem zainteresowana

@Biebronka1

Oby lepsza niż na Kaliskiej, bo tam panuje kolesiostwo i wyzyskują ludzi.

@Biebronka1

Podobno poszukują

Klient
@Odpowiedz

Maciuś na Wrocławskiej jest świetnym miejscem z przemiła wykwalifikowana obsługa, serdecznie polecam to miejsce! Na szybie widać kartkę, ze poszukują pracownika.

Często kupuję pieczywo i ciasta , w tym roku zamówiłam pączki dla siebie i koleżanek w pracy pączki miały być z różanym nadzieniem NIESTETY nadzienia w nich nie było, a do tego pączki nie były świeże tylko z dnia poprzedniego,szkoda wydanych pieniędzy więcej się nie skuszę wiem, że nie tylko ja miałam bez nadzienia. Szkoda bo przez coś takiego firma na pewno straci chętnych na słodkości. Nie są to odosobnione przypadki może warto sprawdzić pracowników za to odpowiedzialnych bo ceny za pączki nie były niskie. ( dodam, że koleżanki poleciły mi robić zdjęcia potwierdzające tą opinie) Moje sugestie dla Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski: Zwrócić uwagę na wykonane produkty bo nie tylko z pączkami są takie problemy z tortami również (stąd reklamacje chociażby w cukierni na Warneńczyka w Sosnowcu)

Tomasz
@Anna

Bardzo jest nam przykro z zaistniałej sytuacji. Ponieważ nasze wyroby nie są wykonywane przez maszyny jak w zakładach przemysłowych tylko przez ludzi musiał nastąpić błąd człowieka, ktoś poprostu zapomniał nadziać pączka konfiturą. Dziękujemy za informacje napisane na tym portalu. Napewno wyciągniemy wnioski na przyszły rok. Proszę dać nam szanse i pozostać naszym klientem. Z pozdrowieniami Cukiernia Piekarnia „Maciuś”

Paula
@Anna

Polecam do zakupu pączków w nowo otwartym punkcie w Będzinie: Manufaktura Pączka. Codziennie świeżo wysmażane, różnorodność smaków. Zapraszam 11 listopada Będzin.

Wstrząśnięta i nabita w watę
@Tomasz

Chleb ig wygląda jak wata farbowana karmelem beżowy bez smaku kupiony w sosnowcu na Barbary njgdy więcej To coś ni żytnie ni pszenne farbowane myslalam ze piekarz zapakowal walec waty po zabarwieniu inka cena byla postcovidova by zarobić przed deltą

Była "pracownica"

Żart a nie miejsce pracy, nie polecam nikomu - przedłużanie umowy zlecenia ile wlezie, by w razie czego zwolnić pracownika bo ktoś ma humor albo trzeba wcisnąć kogoś po znajomości. W tych czasach flacha ważniejsza od wiernego pracownika. Skandal.

Nurbanu

Kochane ekspedientki z Kaliskiej . Mocie pączki ? Momy. To całuje rączki. A ciasteczka mocie? Momy . To całuje w usteczka A zupe mocie ?

@Nurbanu

Widzę w tym miejscu nic się nie zmieniło a minął już ponad rok - nadal patologia

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Obserwator z boku

To miejsce to jawna kpina z ludzi. Znajoma podjęła się tam pracy, na legendarnej ulicy na K w Sosnowcu - oczywiście standardowy model: umowa zlecenie 3 miesiące, potem okres próbny a potem pełna umowa (żart w 2021). Pierwszy tydzień wyglądał tak, że kazano jej przyjść do pracy pomimo braku książeczki (była w trakcie wyrabiania), by się "szkolić" - szkolenie polegało na zapierdzielaniu na kasie i wykładaniu wszystkiego podczas, gdy reszta ekipy albo siedziała na boku albo gadała przez telefon. W drugim tygodniu zaczęły się dziwne komentarze od współpracowników na temat wyglądu i nie tylko i finalnie wielka pani menadżer piekarni (żart roku ta kobita) stwierdziła, że znajoma się nie nadaje bo rzekomo "tajemniczy klienci negatywnie ją ocenili". Pracownika po dwóch tygodniach, bez wiedzy ani szkoleń. Nagle na miejsce znajomej pojawiła się nowa osoba, prawdopodobnie po znajomości - więc trzeba było zrobić miejsce pracy komuś z rodzinki albo komuś kto postawił flachę. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

franio

nie polecam kierowniczka wredna i jej syn naj lepszy zarobki spoko ale ludzie nie fajni

Abc

Czemu tak sądzisz

defener

zgadza się wystarczył tydz poniżania

defener

zgadza się wystarczył tydz poniżania

Nie polecam tego pracodawcy, oszukują na rozmowie o pracy po czym człowiek dowiaduje się że zamiast 11zl nagle ma otrzymywać 7.50 bo dopiero się uczy... Umowy nawet nie dostałem...

11zł/h w 2018r to na pewno za stróżowanie bo chyba nie za pracę na piekarni? A te 7.5 to nie wiem jak skomentować.

Była pracownica

Ja również nie polecam. Pracowałam 3 dni bez umowy. Umowa zlecenie. Nie zdążyłam umowy podpisać i poszłam na chorobowe. Nagle do mnie pisza ze nie mogą mnie ani dzieci ubezpieczyć na umowie zlecenie bo się uczę mimo że nie przedstawiłam ani kopii legitymacji ani zaświadczenia że szkoły. Dzwoniłam do ZUS-u i się okazało że ubezpieczyć mnie muszą bo szkoła weekendowa tego nie zrobi ale pracodawca dalej leci w zaparte że nie mogą mnie ubezpieczyć na zleceniowce. Porażka. Nie polecam. Lepiej trzymać się z daleka.

Basia
@Była pracownica

Dlaczego w ogłoszeniu pisze ze jest umowa o pracę?

Były pracownik 2020
@Basia

Wprowadzają ludzi w błąd z tą umowę o pracę. Mi powiedziano że po trzech miesiącach umowy zlecenie będzie umowa o pracę poczym pracowałam bardzo dlugo na zleceniu i nagle z dnia na dzień człowieka zwolnili. Ja również nie polecam firmy obiecują cuda. Ze niby dwa weekendy wolne w miesiącu że niby premie do 500 zł a nic z tego niema człowiek pracuje od poniedziałku do niedzieli a i tak wiecznie za malo. Bardzo często dziewczyny które są kierowniczkami nie nadają się do tego stanowiska ale szefostwo nic z tym nie robi bo chyba tak im wygodniej. Albo nawet nie zdają sobie sprawy że te dziewczyny tylko liczą na premie.

Iwona

Jak wygląda współpracuja w tej firmie, jakie są prawdziwe zarobki, chodzi mi o nowo otwarty punkt w Katowicach na ul. Wrocławskiej.

Były pracownik Sosnowiec
@Iwona

Umowa zlecenia 17 brutto :/

Rumba
@Iwona

Tam jest nowa pracownica i mamy jej dość Nie przychodź na ten punkt bo stracisz psychikę w 1 dzień. Pani Małgosia jest uszkodzona genetycznie . Zarobki sa bardzo dobre . Poszukaj sobie innego punktu .

Były pracownik Sosnowiec

Nie polecam pracowałam pół roku i tylko przeciągali umowę zlecenie

Czekolada

Na Kaliskiej pracuje kreatorka ludzkich żyć.

Balbina
@Czekolada

Niech kreatorka ludzich żyć, już nigdy nie wróci na Kaliską .

Ktoś

Czy można za darmo jako pracownik brać sobie pieczywo?

Ktoś 56
@Ktoś

Jeśli pracujesz na punkcie gdzie jest wypiekany chleb i się dogadasz z piekarzami to masz za darmo chleb i bułki.

Jak ma na imię czarna Pani ktora sprzedaje chlebek na Koszalińskiej? Fajna jest :) specjalnie przez nią jestem tu codziennie po pieczywo, a mieszkam w DG

Nurbanu

W sądzie na Kaliskiej mówią ,że najtańszego i najlepszego adwokata znajdziesz w piekarni Maciuś na Kaliskiej w pączku .

Nurbanu

Teściwa mi mówiła , że w piekarni Maciuś na Kaliskiej mają świetną maszynę do cięcia chleba . Spytaj teściowej ile piła ?

Nurbanu

Czy w poście w piekarni Maciuś na Kaliskiej można opiepszyć jakąś babę? Można- byle nie tłustą .

Anatol

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Oliwa
@Anatol

Tak. Firma potrzebuje pracowników, w szczególności piekarz i cukierników. Rozrasta się w szalonym tempie więc warto aplikować. Dobry pracodawca!

@Oliwa

@Oliwia, czy mogłabyś doprecyzować, co konkretnie sprawia, że poleciłabyś to miejsce jako potencjalnego pracodawcę? Jakie są plusy pracy w Piekarni Maciuś? Twoja opinia byłaby dla mnie bardzo pomocna.

Oliwq
@Piotr

Sympatyczni współpracownicy, ciekawa, rozwijająca praca,dobru pracodawca. A i pieniądze lepsze niż w Biedzie.

@Oliwq

Bardzo miło wypowiadasz się o firmie i współpracownikach. Wspominasz o wynagrodzeniu. Czy mógłbyś napisać na jakim jest poziomie, a także jakie są możliwości uzyskania premii?

wesoła kasia

Chleby i bułki przepyszne, ciasta i słodkości wyśmienite! Bywam często na ulicy Zielonogórskiej, obsluga jest tam znakomita, panie zawsze uśmiechnięte i świetnie doradzą, polecam wszystkim

Justyna
@wesoła kasia

Świetnie, że wyroby z Cukiernio-Piekarni Maciuś Ci smakują. Często robisz u nich zakupy? Obecne komentarze nie przedstawiają Cukiernio-Piekarni Maciuś w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. Dlatego pora to zmienić. Jeśli zatem znajdzie się na forum pracownik tej piekarni, to niech, chociaż pokrótce, opisze tego pracodawcę. Czy przyjmują tam osoby bez doświadczenia, do przyuczenia?

Roma

Ciasta mdłe,za słodkie, podobnie torty. Chleb niedobry.Źle rozłożony towar, brakuje dobrego menagera.

Kazimierz

@Pracowniczka, pracodawca na rozmowie o pracę powinien poinformować Cię o obowiązującej stawce godzinowej. Rozumiem, że wyjaśniłaś to nieporozumienie? Czy podjęłaś zatrudnienie i mogłabyś napisać jakie masz obowiązki i jakich kwalifikacji od Ciebie oczekuje pracodawca? Czy możesz łączyć pracę z nauką i masz elastyczny grafik? Twoja opinia będzie bardzo cenna dla przyszłych pracowników.

Pracowniczka

Nie polecam tej piekarni w kwestii współpracy. Niestety na rozmowie nie zostałam poinformowana że w dniach kiedy się uczę moja stawka jest o wiele mniejsza niż była ustalana podczas rozmowy w momencie gdy zapytałam dlaczego mnie nikt o tym nie poinformował stwierdzono że nie zapytałam. Po prostu śmiech w biały dzień to ich obowiązek mnie poinformować że w momencie kiedy się uczę stawka jest inna. Jednym słowem zostałam oszukana

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski?

Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski
1.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Piękna 5
    41-219 Sosnowiec