Opinie o Eco-Beef Sp. z o.o. w Rzeniszów Zielona 21

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eco-Beef Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eco-Beef Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-Beef Sp. z o.o. w Rzeniszów Zielona 21

Kalina Nowy wpis

Hej, jest szansa ze dostanę od was opinie o pracy w biurze. Jak ostatnio szukali pracownika administracyjnego, to proponowali widełki 3 200–4 000zł na umowie o pracę. Nie była to minimalna, więc na plus, a obecnie jak płacą?

Emilia

No może i będzie długa ale pytanie czy wiarygodna? Skąd macie pewność na to wszystko?

@Emilia

Odradzam każdemu kto szuka normalnej pracy! Bardzo dużo pracy z poganianiem w tle, mobbing, obgadywanie i fatalne podejście dyrekcji . Praca w zimnie i pospiechu to cały obraz

Marzena

A czy to wiąże się z dużą rotacją czy jednak ludzie zostają tutaj z jakichś względów? Jak z zarobkami, opłaca się chociaż tu pracować ze względu na finanse? Podasz jakies widełki?

Były pracownik Nowy wpis
@Marzena

Duża rotacja, bardzo często nawet dniówki nie wytrzymują, braki w pracownikach uzupełniane obcokrajowcami a „starzy „ pracownicy już z przyzwyczajenia nie chcą zmian. Kasa taka jak wszędzie na produkcji.

Emilia Nowy wpis

Ciekawa bym była czy to, że zatrudniają ludzi spoza Polski to jakiś problem? Są konflikty z tego tytułu czy dlaczego to podkreślasz?

Były pracownik Nowy wpis
@Emilia

Taka polityka firmy, mniej problemów z pracownikami z agencji

Krzysztof

Skąd masz takie informacje, pracujesz tam? Jestem ciekaw jaka panuje atmosfera w Eco-Beef, wiesz coś na ten temat? Mam nadzieję że niedługo napiszesz coś więcej, daj znać koniecznie.

Gggreg
@Krzysztof

Atmosfera jest dobra akurat, pod tym względem jest okej

Justyna

Jakieś szkolenia ciekawe mieliście w ostatnim czasie ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Eco-Beef Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Tytus

Firma działa od 2006 roku więc staż w branży stosunkowo duży. Praca w dobrej atmosferze choć bez fajerwerków.

Mi się podoba praca w tej Firmie, jak ktoś tam PRACUJE, to nie narzeka, jak narzeka nikt nikogo na siłę nie trzyma Nie jestem z kadry kierowniczej.

szybki

Macie rację porażka! Totala ściema przed "i tutaj znak?" kim. PRACOWNIKAMI. Jak Jesteście zainteresowani napiszę coś więcej debata Diabeł i Pavarotti ma sens a Eco niech się zastanowi.

eco

hej Pavarotii a może Pavarotti i Ty Diabeł, jeśli jesteście tymi za których się podpisujecie to byście wiedzieli że Pieńkosz już 4 lata pracuje na innym zakładzie. Proponuję wytrzeźwieć "koledzy"

Ten zakład omijać z daleka ciężka praca za wynagrodzenie 1500 zl jeden dzień na urlopie wypracowanym brak premi ludzie którzy tam pracują większości osoby nie do pracy z ludźmi za nadgodziny nie ma zapłacone kobiety dzwigaja po 25 kg same przez cały dzień !!!!!! Tylko desperaci maga tam pracować!!!

Pavarotii

Diabeł masz racje ta firma to porażka,mała kasa i zero swiadczeń!!!Pieńkosz robi wszystko żeby okraść pracowników i sobie napchać kieszenie.Dziwie sie że jeszcze nikt nie pociągnął go do opowiedzialności za krzywdy ludzkie.

diabeł

Banda złodziei i oszustów a w szczególności Grzegorz Pieńkosz bezwzględny,nieobyty cham.Ludzie opamiętajcie się nie pracujcie za marne grosze,śmieją się z was.Ta firma to porażka.

ecco

nie ma ciepłych posiłków np: w wegrzynowie b.dużo nadgodzin wszystkie soboty pracujące po 14 godz prawie i niektóre święta omijać dalekim łukiem... dyrekcja jeszcze dowala wiecej pracy

Beef

Plusy: Godziny pracy od 6 do 14 (góra do 16). Pozytywni ludzie (na niektórych stanowiskach). Dobra współpraca z pracownikami. Deputat'y przeważnie przed świętami. Ciepłe posiłki. Umowa o pracę. Minusy: Niskie wynagrodzenie nie adekwatne do ilości obowiązków System premiowy. Brak wartościowych szkoleń czy innych benefit'ów. Brak możliwości rozwoju. Niedocenianie jednostek i nie dbanie o ich utrzymanie w firmie. Duży nacisk na sprzedaż i efektywność, za niskie wynagrodzenia. Firma traci na jakości jak i dobrych pracowników. Ciężka komunikacja z biurem jak i dyrekcją. Dużo obowiązków na jedną osobę, nie częsta ale duża ilość pracy po godzinach. Chaos organizacyjny

mon_darko

Omijać z daleka ! nie polecam nikomu (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-Beef Sp. z o.o. - Rzeniszów

• Jak się pracuje w Eco-Beef Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco-Beef Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco-Beef Sp. z o.o.?

Eco-Beef Sp. z o.o.