Opinie o Hurtownia Drobiu Koko Jolanta Kozyra w Młoszowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hurtownia Drobiu Koko Jolanta Kozyra. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hurtownia Drobiu Koko Jolanta Kozyra o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Drobiu Koko Jolanta Kozyra w Młoszowa

Hej, czy Specjalista ds. eksportu ma ogólnie jakoś z góry wyznaczoną stawkę czy ona się zmienia wraz ze stażem nabytym? Bo nawet jak patrzę w oferty stare co tam 3 lata temu były, to pisali, że te zarobki zależą od wyników. W sumie to jakaś podstawa tam w ogóle jest teraz?

Mońka

Widziałam tu skargi na niskie płace, coś się poprawiło w tym roku? Byłabym wdzięczna za info, jak się kształtują stawki. Interesuje mnie też kwestia nadgodzin, zdarzają się? Jeśli tak, to czy są dodatkowo płatne?

Seiya
@Mońka

stawki są od 18zł do 24zł zależy jakie stanowisko pracy

Iwo Nowy wpis
@Seiya

Na jakim stanowisku są te niższe widełki a na jakim wyższe? Te 24 zł wygląda nieźle. Do tego jeszcze jakieś premie i inne dodatki, czy na coś takiego to już się nie nastawiać?

Marek Nowy wpis
@Seiya

Gdzie masz stawke 24 zl chyba kietwonicybtyle maja

Czy zdarzają się nadgodziny w Hurtownia Drobiu Koko Jolanta Kozyra?

Teraz Mateusz rządzi. A z niego to jest dusigrosz i skąpiec, pracowników to on w ogóle nie szanuje.

Aplikowałeś do firmy Hurtownia Drobiu Koko Jolanta Kozyra? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Red

Żałośnie niskie stawki na taką robotę a niektórzy pracują już za mniej niż minimalna

Niska płaca jak na obecne czasy. Bardzo skapi są szefowie na pieniądze. cięzko im nawet podwyżke dać 1 marny złoty do godziny, nie mówiąc o nadgodzinach czy sobottach i świetach gdzie praktycznie nigdy nie dawali żadnego dodatku. maja tyle sklepów i firme! Miliony pewnie zarabiają co roku dla siebie a żyły z nich takie są że szkoda gadac.

Damian
@Andrzej

Niska, tzn. jaka? Coś bardziej konkretnego? Chodzi o najniższą krajową czy jednak coś więcej? Byłbym wdzięczny za podanie chociaż w przybliżeniu. Praktycznie nigdy nie dawali żadnego dodatku, tzn., że jednak sie zdarza?

Dzień próbny

Czy płacą za dzień próbny?

Johny

Calkiem spoko praca pieniądze nie duze ale zawsze na czas

Gabriela
@Johny

Nieduże tzn? A piszesz, że spoko z perspektywy którego stanowiska?

radek

wykorzystuja i tyle jakoś ukraińcom Zusu nie odtracaja tylko polakom dla obcokrajowców wszystko zrobia1

Leszek
@radek

Piszesz o rzekomym wykorzystywaniu ze strony pracodawcy, a tak naprawdę nie bardzo rozumiem, co masz na myśli. Przypuszczam, że chodzi tu o poziom pensji, który oferowany jest przez tego właśnie pracodawcę, ale mogę się oczywiście mylić. Zdradzisz Radku, co dokładnie chciałeś swoim wpisem przekazać? Będę Ci wdzięczny.

Radek
@Leszek

taka że był pobierany zus pracownikom ze swojej własnej wyplaty! a ukraincom nie byl już no ale w tej chwili sie to zmieniło ponoc od 2 miesiecy!

Sprawiedliwy

Teraz to dopiero nami pomiatają i ograniczają ze wszystkim palić nie wolno tylko w jednym miejscu! Kary jakieś za byle co nie można wyjść na pole z ubraniem roboczym! Mam nadzieję że się ludzie zaczną zwalniać to się szefostwo nauczy szanować pracowników! Bo wcale tak dużo nie płacą a pomiatają nami jak byśmy byli tam niewolnikami!

niedouczony wieśniaku
@Sprawiedliwy

W żadnym zakładzie pracy, branży spożywczej, nie można wychodzić na zewnątrz,w ubraniu roboczym!!!!!a tym bardziej palić!!!! zakaz palenia obowiązuje na terenie całego zakładu.Chcielibyście wszędzie palić i chodzić byle gdzie w ubraniu roboczym,no szkoda.

Pobierają zusy z naszych wypłat a stawki dają od 15 do 17zl A najniższa stawka to 18,30 wiec nas okradają i za nasze pieniądze sie rozbudowują i jeżdżą mercedesami! I budują i remontują sobie domy o jeżdżą na wycieczki za okradanie nas z pieniędzy!

rafii

Najniższa stawka to 18.30 zł a oni każa sobie oplacać Zus z swoich wyplat więc nawet Najnizszej krajowej wiekszośc pracowników nie zarabia! I Ciagle pieniedzy nie maja ale na rozbudowe firmy maja szmalu od (usunięte przez administratora) bo ciagle sie rozbuduwuja a dla pracowników tylko wiecej roboty!!

Gutek

A może po prostu ktoś wybrał dla siebie niewłaściwą pracę? Firma ok, praca również i zarobki przyzwoite.

Don

@Tytus a jak się pracuje jak trzeba to nie ma problemów ?

Tytus

Największym problemem jest brak chęci do pracy u niektórych osób.

Kristof

Jedyny plusw tej firmie że płacą! Ale żadnych dodatków za nadgodziny ani za soboty czy święta czy premii nie ma. I na dodatek potrafią stawki obniżyć! I ZUS potracac jeszcze z własnych wypłat!

Sprawiedlwy

Tam wykorzystują pracowników stawki nie raz tam obniżali i teraz też obniżyli ZUS z własnych wypłat każą sobie opłacać nawet z 1/4 czy 1/2 etatu nie polecam pracy tam!

belladonna

praca na tzw myjce to jakaś porażka , zimno , lejąca się woda , brak odpowiedniej odzieży ochronnej dla pracownika , w takich warunkach to zapalenie płuc po jednej zmianie , jednym słowem dramat , nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Drobiu Koko Jolanta Kozyra - Młoszowa

• Jak się pracuje w Hurtownia Drobiu Koko Jolanta Kozyra?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Drobiu Koko Jolanta Kozyra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Drobiu Koko Jolanta Kozyra?

Hurtownia Drobiu Koko Jolanta Kozyra
  • Przy Skarpie 1