Opinie o Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek w Rybnik

Do jakiego stopnia się tu ze stawka dogadasz? Zarobki są rynkowe czy może dałoby rade cos ponad sobie ugrać? Przyznam przy tym, że aktualne oferty mi się nie ukazały, mam jedynie przed sobą te nieco dawniejsze. Czy od kolejnego roku możliwe ze będzie ktoś potrzebny? mam prawie dwa lata doświadczenia jako cukiernik, czy obecnie to wystarczające?

Karol Nowy wpis

Proszę się z takimi pytaniami zgłosić bezpośrednio do firmy . Pozdrawiam

reew Nowy wpis

Proszę się skontaktować z biurem w siedzibie firmy.

2 lata doświadczenia? ja to mam aktualnie 0. Także po Rybniku będę czegoś szukać, chcę spróbować jako Cukiernik właśnie. Jak oceniacie jakieś przeszkolenie lub cokolwiek? W jakim sezonie by mnie przyjęli? Biorą uczniów?

Czy w firmie Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek są regularne szkolenia pracownicze?

Basia

W odniesieniu do poprzedniej opinii dotyczącej średniego stażu w cukierni to jak oceniacie bieżące warunki? interesuje mnie głównie atmosfera, w jaki sposób Pracodawca o nią dba i jakie występują relacje pomiędzy współpracownikami? Czy za każdym razem pod koniec roku można spodziewać się jakichś podwyżek?

@Basia

pracowałem, szef w porządku a ze stawkami można się dogadać, nie jest żle. Polecam

Aplikowałeś do firmy Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Jaka umowa obowiązuje w Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek podczas okresu próbnego?

Dzień dobry. Na okresie próbnym jest umowa zlecenie. Pozdrawiam

Ilona
@rekrutacja

Witam, jaka średnia liczba osób przechodzi sukcesywnie okres próbny? praca podczas niego odbywa się na standardowej stawce? czy po przejściu na umowę o pracę istnieje możliwość jej negocjacji czy trzeba przepracować minimum rok?

@Ilona

Proszę takie pytania kierować na adres email cukiernia-dlaciebie@wp.pl , ponieważ portal Go Work.pl nie jest do zadawania pytań i prowadzenia konwersacji lecz do dodawania opinii o pracodawcach. Pozdrawiam

obserwator

Wlasciciel kombinator.Zaprasza do pracy na pokaz i w sumie nie wiadomo o co mu chodzi...szuka chyba kogos innego a nie pracownika.

Irena
@obserwator

Czemu tak uważasz? To to za pokaz? Bo chyba nie masz na myśli rozmowy o prace?

@obserwator

Proszę o większe sformułowanie tej opinii ? jeżeli chodzi o rekrutację która jest przeprowadzana to są zapraszane osoby które wyraziły chęć podjęcia pracy w naszej firmie, niestety nie wszyscy zostają zatrudnieni.

@Irena

Niestety jesteśmy skazani także na negatywne opinię czasem wywołane emocjami. Pozdrawiam

Jakie są warunki zatrudnienia w Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek?

Bożena

Witam. W firmie jest wiele stanowisk pracy i na każdym stanowisku są inne warunki pracy. Serwis GOWORK służy do opiniowania a nie do udzielania informacji o pracodawcy. Zapraszamy z zapytaniem na adres email cukiernia-dlaciebie@wp.pl po takie informacje z podaniem konkretnego stanowiska które państwa interesuje. Pozdrawiam

Rafał
@Bożena

Rozumiem, że każde zapytanie oferty o pracy nie zostanie bez odpowiedzi?! w takim razie proszę powiedzieć w jakim czasie dostaje odpowiedz potencjalny kandydat na cukiernika?

Rekrutacja
@Rafał

Dzień dobry. Nie jesteśmy w stanie odpowiadać na wszystkie przesłane zgłoszenia, wybieramy tylko te które nas zainteresują i umawiamy na spotkania. Pozostałe zostają bez rozpoznania. Pozdrawiam

Czy Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Manager

Wszystko jest uzależnione od zajmowanego stanowiska, etatu, oraz okresu zatrudnienia. Prosimy złożyć w siedzibie firmy CV wtedy mozna się wszystkiego dowiedzieć Pozdrawiam

Grażyna
@Manager

To dajecie tą umowę czy nie? Jaki problem odpowiedzieć wprost? Ja bym chciała od razu dostać umowę o pracę a nie jakieś zleceniówki.

@Grażyna

Dzień dobry. Proszę czytać ze zrozumieniem ponieważ już taka odpowiedż była udzielana. Zapraszamy z CV do naszej firmy, Pozdrawiam

Olga
@Manager

To CV to trzeba złożyć w siedzibie tylko, czy może są jakieś kanały online, mailowe, gdzie można wysłać plik z CV?

@Olga

cukiernia-dlaciebie@wp.pl

Czy Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek ma ściśle ustalone godziny pracy?

Manager

Dzień dobry. Każde stanowisko w naszej firmie ma swoją specyfikę godzin pracy. Pozdrawiam

@Manager

A czy zdarza się robienie nadgodzin czy raczej nie praktykujecie idei zostawania po godzinach?

Grażyna
@Manager

hmm a od czego to zależy? bo mnie np interesuje praca od 7 do 15 to gdzie mam wysłać CV?

@Marta

Wszystko można się dowiedzieć w siedzibie firmy. Rybnik Na Okrzeszyńcu 43a

@Grażyna

Nasz adres mailowy cukiernia-dlaciebie@wp.pl

Moim zdaniem bardzo niedobre ciasta

Przypominam, iż to portal dotyczący opinii miejsca i warunków pracy w danym zakładzie, a nie do opiniowania indywidualnych gustów kulinarnych:-) Rozumiem, że jednak była potrzeba skosztowania wszystkich naszych propozycji, by wyrobić sobie taką opinię, zawsze można było zrezygnować po jednym cieście, a tu z marszu opinia dotycząca "ciast" czyniąc ją bardzo niewiarygodną.

M

Ciekawa praca dająca nowe możliwości. Pracownicy chętni, aby wszystko pokazać i nauczyć nową osobę. Szef wyrozumiały i otwarty.

Jaki dress code obowiązuje w Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek?

W zależność od zajmowanego stanowiska. Po za tym co te pytanie ma wspólnego z opina o firmie? Takie i inne pytania proszę kierować na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy

Filomena

@INNA A wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę ,a opinia o firmie byłaby zupełnie inna.

Mała

Pracowałam tam 4 lata i wspominam bardzo miło ten czas ludzie ok szło się dogadać wypłata zawsze na czas nigdy nie było że nie ma kasy na wypłatę szef w porządku miałam przyjemność z szefem pracować na zmianie i zawsze było dobrze na luzie

Teleexpress

Gratulujemy udziału Twojej firmy w Teleexpressie w dzisiejszym odcinku. Zapraszamy do obejrzenia raz jeszcze reklamy cukierni na www.teleexpress.tvp.pl odcinek z 23.02.2020 r. 14 minuta i 40 sekunda :-) Najtańsze pączki w całej Polsce tylko w Cukierni dla Ciebie!

Zofia Krauze

Ciasta bardzo smaczne, panie w sklepie bardzo miłe i sympatyczne Polecam wszystkim tą cukiernie

AMELIJA

Wyroby cukiernicze są dobre Szef bez zarzutu współpraca z innymi pracownikami dobra

Milou

Niejednokrotnie zamawialiśmy tory, ciasta itd. Zawsze starannie wykonane i przede wszystkim PRZEPYSZNE! Cena też przystępna dla każdego :) polecam serdecznie!

Asia

Polecam prace z przyjemnoscia chodze do pracy.Szef nie stoi nam za plecami mamy wytyczne co zrobic i to robimy.I idziemy do domu.

Staly pracownik

Rowniez nie dam sobie powiedziec nic zlego na szefa.Marny pracownik zawsze bedzie mial do czegos problem.A moze Adameekss do Jagodki sie przyjmij tam ci tez sie nie podobalo....

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek - Rybnik

• Jak się pracuje w Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek?

Cukiernia Dla Ciebie Łukasz Ogryzek
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Na Okrzeszyńcu 43A
    44-218 Rybnik