Opinie o Przewodnickie Biuro Turystyczne Pttk Trakt Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przewodnickie Biuro Turystyczne Pttk Trakt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przewodnickie Biuro Turystyczne Pttk Trakt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przewodnickie Biuro Turystyczne Pttk Trakt Sp. z o.o. w Warszawa

Paweł Kedzierwski Nowy wpis

Kiedy tu trafiłem, byłem jedynie prostym wykonawcą. Dzięki kierownictwu biura stałem się człowiekiem sukcesu. To najlepsza rzecz, jaką szef może podarować pracownikowi. Dziękuję Wam za to!

Małgorzata

Cześć, wiecie coś na temat obecnej działalności biura? Ich strona wygląda jakby działała ale w googlach mają informację o zamknięciu na stałe. Coś konkretnego się wydarzyło?

Rafał Nowy wpis
@Małgorzata

Tak. Biuro zostało zamknięte z powodu na gigantyczne malwersacje. Miasto wydało nakaz eksmisji spółce.

Beata Mazurek Nowy wpis
@Małgorzata

Tak. Biuro Faktycznie jest zamknięte. Rozmawiałam z Panią Kierownik Biura ,która od 20 grudnia 2019 roku do 20 marca 2022 roku pełniła funkcję Zastępcy Kierownika Biura. Pani Sabina Norbert Bobin fatycznie w rozmowie potwierdziła to ,że biuro jest zamknięte na stałe.

Paulina Nowy wpis

Kierownictwo biura jest super.

Darek

Kto tu zarządza tym biurem !!! Skandal. -Uważam, że dorastanie w rodzinie homoseksualnej jest dla dziecka lepszą opcją, niż wychowywanie się w domu dziecka czy w „normalnej” rodzinie, gdzie nie ma miłości - powiedziała do TVP INFO kandydatka na Prezydenta Rzeszowa Sabina Bobin.

Czy rekrutacja na stanowisko Robotnik w firmie Przewodnickie Biuro Turystyczne Pttk Trakt Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Pani Sabina Bobin jest osobą doskonale zorganizowaną. Łatwo nawiązuje kontakty i posiada przyjazne usposobienie, co korzystnie wpływa na postrzeganie jej przez klientów, jak i współpracowników. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą, czym szybko zjednuje sobie ludzi. Dzięki tym cechom potrafiła w krótkim czasie osiągnąć wyniki na takim poziomie, co pracownicy o dłuższym stażu. Pozwoliło jej to awansować na stanowisko kierownika biura spółki już po 6 miesiącach od zatrudnienia. Jest skuteczna w działaniu, konkretna i rzeczowa, a jednocześnie bardzo przekonująca. Potrafi szybko i precyzyjnie ocenić potrzeby klienta, co często podkreślali nasi stali kontrahenci. Jest dyspozycyjna, życzliwa i bardzo oddana obowiązkom. Jej praca zawsze była wysoko oceniana przez przełożonych. Posiadanie takiego handlowca jest cenne dla każdego zespołu zajmującego się sprzedażą. Pani Sabina Bobin działa skutecznie, jednocześnie budząc sympatię klientów. Potrafi zachować cierpliwość i zimną krew w sytuacjach stresowych. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że kwalifikacje oraz cechy osobowościowe Pani Sabiny Bobin predestynują ją do pracy w działach, których celem jest pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji.

Sędzia

Szczerze to muszę przyznać, że dla Pani Smyk nie jest ważna sprawiedliwości i obiektywizm. Ta Pani jest finansowana przez partię Zbigniewa Ziobry i otrzymuję od rosyjskiej agencji co miesiąc 100 000 tys zł za skazanie niewinnego człowieka. Sam się aż boję co to będzie po przegranej (usunięte przez administratora) u ? Oni wszyscy począwszy od Smyk, Mittery, Zając itp pójdą siedzieć. Ci ludzie co tydzień tworzą lewe dowody, opłacają pseudo świadków za duże pieniądze i zlecają montaże monitoringów celem matactwa w procesie. To są opłaceni przestępcy w togach. Dlaczego Pani Bobin była brutalnie zgwałcona i pobita przez służby ponieważ mówi o nich całkowitą prawdę. Jest nie wygodna. Mimo to Jacek R ciągle chodzi na wolności.

Edyta Szkrzypecka

Pan Kierownik Biura PBT PTTK TRAKT Norbert Sabina Bobin to człowiek żyjący bez luksusów, żyjący swoim życiem, zawsze pełen uśmiechu, takiej ludzkiej, bezinteresownej życzliwości, ciepła. Pomimo bolesnych doświadczeń z udziałem Prezesa Radziszewskiego on wciąż miał uśmiech na twarzy i potrafił się dzielić z drugim człowiekiem wszystkim co miał, posiadał.

Mariola Kasprzyk

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Prezes Sabina Bobin za wkład w rozwój naszego stowarzyszenia HEJT STOP oraz za możliwość współpracy z Panią. To dzięki Pani nasze stowarzyszenie wciąż pnie się do góry i odnosi kolejne sukcesy. Dziękujemy za to, że nieustannie motywuje Pani wszystkich pracowników do działania, a także za to, że wciąż dzieli się Pani z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Od lat wyznacza Pani cele, które razem jesteśmy w stanie osiągnąć. Dziękujemy, że możemy w tym uczestniczyć i wspólnie pracować na sukces. Jesteśmy dumni, że mamy takiego szefa którym jest Pani Prezes Sabina Bobin.

@Mariola Kasprzyk

No to super jak tak pozytywnie oceniasz współpracę z tą Panią. Miło czytać takie opinie. A tak z ciekawości, ile można w firmie zarobić? Piszesz o celach, więc domyślam się, że jest jakiś system premiowy?

Helena

Hm, czy ktoś w tym biurze w ogóle pracuje poza panią opisywaną tu w prawdziwych peanach z imienia i nazwiska? Mam na myśli przewodników, jak i osoby administrujące biurem, sekretariat itp. :) Chyba pani kierownik ma jakichś podwładnych? Chociaż jednego :)

Nina

Telefon kontaktowy do Pani Kierownik Biura PBT PTTK TRAKT Sabiny Bobin jest następujący : 697 908 868. Pani Sabina Bobin zawsze odbiera telefony od pracowników i proszę wierzyć że żadne kursy się nie odbywały w biurze spółki PBT PTTK TRAKT. To jest zwykłe (usunięte przez administratora) Pana Jacka Alberta Radziszewskiego. Pani Sabina Bobin zgłosiła sprawę do prokuratury okręgowej w Warszawie.

Artur Glowacki

Natalia Siwiec

Pani Kierownik Biura PBT PTTK TRAKT Sabina Bobin jest bardzo kompetentna. Naprawdę jako przewodnik miejski bardzo dobrze potrafiła zarządzać biurem. Polecam

admin

Czy podoba Ci się komfort pracy w firmie Trakt Przewodnickie Biuro Turystyczne Sp. z o.o. ? Jak oceniasz atmosferę pracy oraz zespół pracowników? Pomóż innym poznać firmę i napisz swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Przewodnickie Biuro Turystyczne Pttk Trakt Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Przewodnickie Biuro Turystyczne Pttk Trakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przewodnickie Biuro Turystyczne Pttk Trakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Przewodnickie Biuro Turystyczne Pttk Trakt Sp. z o.o.
  • Kredytowa 6
    00-062 Warszawa
  • NIP: 5260214195 KRS: 0000197904

Przewodnickie Biuro Turystyczne Pttk Trakt Sp. z o.o.