Opinie o Casinos Poland Sp z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Casinos Poland Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Casinos Poland Sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casinos Poland Sp z o.o. w Warszawa

kolo

A co uważają te osoby, które pracują tam od bardzo dawna (czyli z z najdłuższym stażem)? Ilu jest takich którzy są przy grach od 10 czy więcej lat? czy może to wyłącznie praca na 2-3lata i spadam?

heh

Dla mnie jest to dość istotne, żeby zatrudnienie mogłoby być dobre, a świetnie, że wypłata jest adekwatna do zadań.

Nicki

Po półtora roku pracy zarobki wynoszą 2300-2600. Razem z napiwkami. Ale właśnie napiwki, od teraz firma powinna odprowadzać podatek i składki ZUS co jest jednoznaczne z obniżeniem o 33% sumy napiwków. Na razie sprawa nie jest wyjaśniona. Napiwki czyli jakieś 40% zarobków są "wstrzymane". To magiczne słowo nie oznacza nic innego jak brak środków na życie dla pracowników. Zapraszamy ;)

8zsasiadami
@Nicki

dokładnie, pracownikom zostały wstrzymane napiwki!!!!! pieniądze nie są wypłacane, jedyne wynagrodzenie jakie w tym momencie dostają pracownicy to śmieszne 1500-1800zl!!!!!! przypominam - pracując po nocach, w święta, weekendy!!!!! wyzysk i ignorancja przez pracodawcę!!!! sprawa powinna zostać nagłośniona i trafić do gazet!!! niewolnictwo XXI wieku

Valdosta
@8zsasiadami

Powiem wam dlaczego, CP ma duze problemy z finansami, i ratuja sie czym moga prawdopodobnie nie bawem uslyszycie o bankructwie, zyczliwy

aktualny pracownik

Praca bardzo fajna i polecam, lecz nie w CP :) Jedynym atutem pracy w CP jest bardzo fajna ekipa (krupierzy,inspektorzy). W Poznaniu są 3 kasyna i w obu pozostałych zarobisz lepiej niż tutaj. Wypłaty to około 1360 zł (minimum krajowe) + napiwki z nimi bywa różnie. Po pół roku powinno się zarabiać (z tego co mówią na rozmowie) około 2 tyś, po 2 latach pracy około 2,5 tysiaca (zakladajac ciągle, że napiwki będą dobre bo przy marnych nadal może to być 2,200 zł). Niestety to co jest powiedziane na rozmowie bardzo różni się od realiów. Premia jest uznaniowa (czyli jak ktoś ma zły dzień to jej nie da - jest wtedy "wyrownanie do wynagrodzenia minimalnego"), umowa jest na 1500 zl BRUTTO (a napisane jest pensja zasadnicza i nikt nie potrafi tego wyjaśnić co to tak naprawdę znaczy), w skład wypłaty wchodzi ZRYCZAŁTOWANY dodatek za godziny nocne (czyli defacto go nie ma bo jest wliczony w 1500 zł BRUTTO), na każdym kroku firma szuka możliwości obniżenia Ci pensji. O samej pracy mogę powiedzieć, że jest ciekawa i przyjemna (na pewno nie ciężka). Zmiany po 10h około 160h w miesiącu (nadgodziny NIEPŁATNE, oddają 3:2 czyli siedzisz godzine dłużej to kiedyś jak nie ma ruchu wychodzisz 1,5h szybciej) Bardzo polecam pracę krupiera lecz osobiście ŻAŁUJĘ, że poszedłem do CP zamiast do konkurencji.

aktualny pracownik
@aktualny pracownik

@aktualny pracownik praca przyjemna (na pewno nie ciezka)?????? chyba pracując na ranne zmiany gdzie nic się nie dzieje! Weekendy, nocki, święta pracujące za psie pieniądze!!! Z debilami a nie graczami którzy w ogóle cie nie szanują jako człowieka. Jak to nie jest ciężka praca to nie wiem co nią jest. Juz zapierdalanie przy lopacie nie niszczy tak psychiki.

Mariusz
@aktualny pracownik

Tak, bo u konkurencji płacą uczicwie i sowicie... Wszyscy szukają oszczędności gdzie mogą, tu jest kapitalizm !

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Casinos Poland Sp z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
tajfun

Jako obecny pracownik powiem tak: zarobki nie są jakąś rewelacją, przynajmniej na początki, potem jest lepiej. Ale dużo zależy od tego, co zarobiło samo kasyno. Dochodzą tzw. tipy, z których może uzbierać się niezła sumka, ale to zależy od frekwencji i od tego czy goście zechcą je dawać (a to już często też zależy od podejścia pracownika. Rozwój: są działy i kasyna, gdzie wyższe stanowiska są obsadzone i tego już się nie przeskoczy. Dla osób bez doświadczenia jest to ciekawy start, alczkolwiek trzeba być odpornym na zachowania klientów: podobnie jak w usługach goście bywają różni, a tu dodatkowo jest cały przekrój społeczeństwa. Socjal: umowa o pracę, płacone składki, ubezpieczenie, pakiet w Luxmedzie to na początek lekarz podstawowy i zniżka na pozostałych, po 3 latach dostęp do wszystkich (z wyjątkiem stomatologa), dodatki do pracy w święta, dofinansowanie na Święta B.N., jak również tzw. "grusza". Możliwość wykupienia karty Multisport. Co jeszcze chcecie wiedzieć?

tajfun
@tajfun

Dodam jeszcze coś odnośnie przerw: nie wiem gdzie pracowała "gerda", ale krupierzy/inspektorzy mają przerwy co 20/40 min - policzcie sobie ile ich wychodzi podczas 10h pracy. Czasem zdarza się stać przy stole 1h/1.30 jak jest "tabaka", ale powiedzmy sobie szczerze: przerwy nadal mieszczą się w przepisach określonych przez polskie prawo. W innych działach przerwy wyglądają trochę inaczej, ale cały czas uważam, że nikt nie jest pokrzywdzony.

koks

trzeba się bardzo postarać (a dokładnie bardzo nie starać), aby po kursie nie zostać zatrudnionym, a sam kurs sprowadzony jest do minimum przygotowującego do pracy, jest to raczej krótkie szkolenie w czasie kompletowania dokumentów, @zeroszpil realnie opisał zarobki, choć np. styczeń jest dużo, dużo lepszy, cały czas można się zgłaszać, kurs jest prowadzony w godzinach pracy kasyna, więc szybko (w jeden dzień) można się przekonać na czym ta praca polega, od pracujących krupierów ile się realnie zarabia i jaka jest atmosfera w pracy

qqq

Jak zaczynasz kurs to nie zarabiasz NIC i nie masz pewności że Cię zatrudnią więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Zarobki na początku też są niższe niż piszesz.

zeroszpil
@qqq

No tak, w końcu tam nie pracuję i nie wiem, jak sytuacja wygląda.

qqq
@zeroszpil

Ja też. Czyżby aż tak drastyczne różnice były między miastami?

zeroszpil

Z zarobkami w cp sprawa wygląda następująco- ~1300+ zł od momentu rozpoczęcia kursu, po 3 miesiącach wychodzi 1400-1500, a napiwki wzrastają co pół roku, więc na początek mamy jakies 1700 a po półtora roku 2200-2500

Mr. Max

Żeby dostać podwyżkę musisz przepracować 3 miesiące, a i tak nie masz pewności że ona będzie. Opieka medyczna jest dopiero po trzech latach pracy, więc trochę ściemę walą w ogłoszeniach. A wiecie może jak wygląda sprawa multisporta? Bo każdy tam mówi co innego.

gosc

Mylisz sie. Na stanowisku krupiera na poczatku mozna zarobic kolo 1500 na reke.

od stycznia 2016 nowy kurs

zapraszam!

Teraz jest kurs także zapraszam!:)

koks

chcesz pracować w casinos poland, złóż cv i poczekaj, aż będzie kurs, z pewnością Cię na niego zaproszą

gerda

Ta praca to bagno, mnie tam nic nie trzyma, znajomą tak - w czasach bezrobocia - praca.

sosrrsos

było super nie fajnie :( mały ruch patrzą Cię orżnąć , a wogóle to już zamkneli , czy się myle może już otwarte ??

Hingle

Nie jest taka zła? Przecież Casinos Poland to z tego co się orientuję największa firma zajmująca się branżą w Polsce. Myślę, że zdobyć u nich pracę nie jest tak łatwo, bo liczę na to, że zatrudniają największych profesjonalistów w swoim fachu. Swoją drogą możecie powiedzieć jak wygląda proces rekrutacji do Casinos?

gerda

Fakty -umowa najniższa krajowa - w tym dodatek nocny, praca głównie na 2 i 3 zmianę - jest głównie 1 osoba na zmianie czyli Ty, tipy w zależności od ilości klientów, przerwa na choćby przekąskę zapomnij,pracownik to nikt a śmierdzący klient to vip.

Tomasz
@gerda

Skoro jest tak źle: bo "najniższa krajowa" oraz ciężka praca z nieprzespanymi nocami i pijanymi pełnymi pretensji gośćmi to co was tam trzyma ? Nie lepiej iść do handlu - przynajmniej praca w dzień ?

ugabuga

praca praktycznie zawsze w nocy, kasyno całe zadymione od fajek, które gracze palą NON STOP w OGROMNYCH ilościach, klienci bardzo często niemili, wynagrodzenie oscylujące w granicach 1,7-1,9 (barman)

aldi

W kasynie w Łodzi w manufakturze pracuje się świetnie. atmosfera jest dobra i coraz wiecej gości. fajny dyrektor i management, ja jestem jak najbardziej za. jesli ktos chce aplikowac do nas to niech pisze na lodz@casinospoland.pl strona nie dziala, bo ustawa hazardowa tego zabrania.

jot

za małe nastawione na nowicjuszy gorsze od konkurencji

kasynowiec
@jot

To się zwolnij i nie blokuj pracy innym.

• Jak się pracuje w Casinos Poland Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Casinos Poland Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Casinos Poland Sp z o.o.
2.9/5 Na podstawie 110 ocen.

Casinos Poland Sp z o.o.