Casinos Poland Sp z o.o.

Poznań

Opinie o Casinos Poland Sp z o.o.

miiiiki 2013-10-04 11:11
może dlatego, że ustawa hazardowa zabrania reklamowania się. Strona internetowa jest formą reklamy
Krzysztof 2013-10-10 00:41
Odpuść sobie @maro - ciężka harówa za grosze, opodatkowane napiwki, chamscy klienci, przebywanie w zadymionych pomieszczeniach, ciągłe niewyspanie itp.
Krzysztof 2013-10-10 17:25
Tyle ile wszędzie - teraz już nie ma zmiłuj. Zresztą powiedzmy sobie szczerze napiwki są małe, bo ruch jest słaby. Masz zamiar dalej dealować ?
didi 2013-10-23 07:42
jest lepiej?....chyba tak
kasynowiec 2013-10-23 20:39
@didi - ale w jakim sensie jest lepiej: możesz napisać coś więcej.
Krzysztof 2013-12-19 21:03
To zależy od wielu czynników: po pierwsze ilość gości ( z tym akurat nie jest najlepiej ) wpływa na wysokość napiwków, po drugie wynik kasyna od którego zależy premia uznaniowa ponieważ podstawa zarobków jest oprócz napiwków i premii częścią tego co jak napisałeś: "wyciągnąć na rękę", po trzecie wysokość napiwków zależy od stażu pracy i stanowiska.
Na marginesie na jakim stanowisko chciałbyś startować ?
ona 2014-01-02 22:09
Czy moze ktos napisac ile dostaje krupier na reke? I czy kurs krupierski jest platny, czy wszyscy zostaja zatrudnieni po takim kursie? Bo zastanawiam sie czy warto..
Somebody 2014-01-03 14:10
Krupier dostaje duzo ale raczej nie w Polandzie. Zapytaj sie ile dostaniesz na starcie punktow tipowych, a ile srednio ma kierownik lub inspektor. Jak to przeanalizujesz to zrozumiesz dlaczego nie jest to oplacalne. Pozdrawiam
pawel 2014-01-06 11:45
Wybiera sie ktoś na spotkanie dotyczące szkolenia 7-go stycznia w hotelu NH Poznań? A może zna ktoś jakieś szczegóły? Na czym konkretnie polega to spotkanie?
pan kracy 2014-01-06 14:26
ja się wybieram, mało informacji dostałem przez tel. idę zobaczyć
ciekawy 2014-01-06 14:54
O jakie spotkanie chodzi i o jakie szkolenia ?
Wi 2014-01-26 18:44
Jak było na tym spotkaniu, jakie są warunki pracy?
jot 2014-05-16 19:02
za małe
nastawione na nowicjuszy
gorsze od konkurencji
kasynowiec 2014-05-21 11:44
To się zwolnij i nie blokuj pracy innym.
aldi 2014-05-22 13:36
W kasynie w Łodzi w manufakturze pracuje się świetnie. atmosfera jest dobra i coraz wiecej gości. fajny dyrektor i management, ja jestem jak najbardziej za. jesli ktos chce aplikowac do nas to niech pisze na lodz@casinospoland.pl strona nie dziala, bo ustawa hazardowa tego zabrania.
ugabuga 2014-06-05 16:38
praca praktycznie zawsze w nocy, kasyno całe zadymione od fajek, które gracze palą NON STOP w OGROMNYCH ilościach, klienci bardzo często niemili, wynagrodzenie oscylujące w granicach 1,7-1,9 (barman)
gerda 2014-09-09 23:41
Fakty -umowa najniższa krajowa - w tym dodatek nocny, praca głównie na 2 i 3 zmianę - jest głównie 1 osoba na zmianie czyli Ty, tipy w zależności od ilości klientów, przerwa na choćby przekąskę zapomnij,pracownik to nikt a śmierdzący klient to vip.
Tomasz 2014-09-11 09:44
Skoro jest tak źle: bo "najniższa krajowa" oraz ciężka praca z nieprzespanymi nocami i pijanymi pełnymi pretensji gośćmi to co was tam trzyma ? Nie lepiej iść do handlu - przynajmniej praca w dzień ?
Hingle 2015-01-09 21:14
Nie jest taka zła? Przecież Casinos Poland to z tego co się orientuję największa firma zajmująca się branżą w Polsce. Myślę, że zdobyć u nich pracę nie jest tak łatwo, bo liczę na to, że zatrudniają największych profesjonalistów w swoim fachu. Swoją drogą możecie powiedzieć jak wygląda proces rekrutacji do Casinos?
sosrrsos 2015-01-31 18:52
było super nie fajnie :( mały ruch patrzą Cię orżnąć , a wogóle to już zamkneli , czy się myle może już otwarte ??
gerda 2015-02-20 22:07
Ta praca to bagno, mnie tam nic nie trzyma, znajomą tak - w czasach bezrobocia - praca.
koks 2015-05-26 11:38
chcesz pracować w casinos poland, złóż cv i poczekaj, aż będzie kurs, z pewnością Cię na niego zaproszą
zapraszam! 2015-07-19 21:11
Teraz jest kurs także zapraszam!:)
koks 2015-12-21 11:12
od stycznia 2016 nowy kurs
gosc 2016-01-09 11:35
Mylisz sie. Na stanowisku krupiera na poczatku mozna zarobic kolo 1500 na reke.
Mr. Max 2016-01-19 17:44
Żeby dostać podwyżkę musisz przepracować 3 miesiące, a i tak nie masz pewności że ona będzie. Opieka medyczna jest dopiero po trzech latach pracy, więc trochę ściemę walą w ogłoszeniach. A wiecie może jak wygląda sprawa multisporta? Bo każdy tam mówi co innego.
zeroszpil 2016-01-21 23:03
Z zarobkami w cp sprawa wygląda następująco- ~1300+ zł od momentu rozpoczęcia kursu, po 3 miesiącach wychodzi 1400-1500, a napiwki wzrastają co pół roku, więc na początek mamy jakies 1700 a po półtora roku 2200-2500
qqq 2016-01-23 11:29
Jak zaczynasz kurs to nie zarabiasz NIC i nie masz pewności że Cię zatrudnią więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Zarobki na początku też są niższe niż piszesz.
koks 2016-01-25 10:52
trzeba się bardzo postarać (a dokładnie bardzo nie starać), aby po kursie nie zostać zatrudnionym, a sam kurs sprowadzony jest do minimum przygotowującego do pracy, jest to raczej krótkie szkolenie w czasie kompletowania dokumentów,
@zeroszpil realnie opisał zarobki, choć np. styczeń jest dużo, dużo lepszy,
cały czas można się zgłaszać, kurs jest prowadzony w godzinach pracy kasyna, więc szybko (w jeden dzień) można się przekonać na czym ta praca polega, od pracujących krupierów ile się realnie zarabia i jaka jest atmosfera w pracy
zeroszpil 2016-01-26 18:09
No tak, w końcu tam nie pracuję i nie wiem, jak sytuacja wygląda.
qqq 2016-01-27 02:39
Ja też. Czyżby aż tak drastyczne różnice były między miastami?
tajfun 2016-02-03 10:20
Jako obecny pracownik powiem tak: zarobki nie są jakąś rewelacją, przynajmniej na początki, potem jest lepiej. Ale dużo zależy od tego, co zarobiło samo kasyno. Dochodzą tzw. tipy, z których może uzbierać się niezła sumka, ale to zależy od frekwencji i od tego czy goście zechcą je dawać (a to już często też zależy od podejścia pracownika. Rozwój: są działy i kasyna, gdzie wyższe stanowiska są obsadzone i tego już się nie przeskoczy.
Dla osób bez doświadczenia jest to ciekawy start, alczkolwiek trzeba być odpornym na zachowania klientów: podobnie jak w usługach goście bywają różni, a tu dodatkowo jest cały przekrój społeczeństwa.
Socjal: umowa o pracę, płacone składki, ubezpieczenie, pakiet w Luxmedzie to na początek lekarz podstawowy i zniżka na pozostałych, po 3 latach dostęp do wszystkich (z wyjątkiem stomatologa), dodatki do pracy w święta, dofinansowanie na Święta B.N., jak również tzw. "grusza". Możliwość wykupienia karty Multisport. Co jeszcze chcecie wiedzieć?
tajfun 2016-02-17 08:13
Dodam jeszcze coś odnośnie przerw: nie wiem gdzie pracowała "gerda", ale krupierzy/inspektorzy mają przerwy co 20/40 min - policzcie sobie ile ich wychodzi podczas 10h pracy. Czasem zdarza się stać przy stole 1h/1.30 jak jest "tabaka", ale powiedzmy sobie szczerze: przerwy nadal mieszczą się w przepisach określonych przez polskie prawo.
W innych działach przerwy wyglądają trochę inaczej, ale cały czas uważam, że nikt nie jest pokrzywdzony.
aktualny pracownik 2016-03-03 20:58
Praca bardzo fajna i polecam, lecz nie w CP :)

Jedynym atutem pracy w CP jest bardzo fajna ekipa (krupierzy,inspektorzy).

W Poznaniu są 3 kasyna i w obu pozostałych zarobisz lepiej niż tutaj. Wypłaty to około 1360 zł (minimum krajowe) + napiwki z nimi bywa różnie. Po pół roku powinno się zarabiać (z tego co mówią na rozmowie) około 2 tyś, po 2 latach pracy około 2,5 tysiaca (zakladajac ciągle, że napiwki będą dobre bo przy marnych nadal może to być 2,200 zł).

Niestety to co jest powiedziane na rozmowie bardzo różni się od realiów. Premia jest uznaniowa (czyli jak ktoś ma zły dzień to jej nie da - jest wtedy "wyrownanie do wynagrodzenia minimalnego"), umowa jest na 1500 zl BRUTTO (a napisane jest pensja zasadnicza i nikt nie potrafi tego wyjaśnić co to tak naprawdę znaczy), w skład wypłaty wchodzi ZRYCZAŁTOWANY dodatek za godziny nocne (czyli defacto go nie ma bo jest wliczony w 1500 zł BRUTTO), na każdym kroku firma szuka możliwości obniżenia Ci pensji.

O samej pracy mogę powiedzieć, że jest ciekawa i przyjemna (na pewno nie ciężka). Zmiany po 10h około 160h w miesiącu (nadgodziny NIEPŁATNE, oddają 3:2 czyli siedzisz godzine dłużej to kiedyś jak nie ma ruchu wychodzisz 1,5h szybciej)

Bardzo polecam pracę krupiera lecz osobiście ŻAŁUJĘ, że poszedłem do CP zamiast do konkurencji.
aktualny pracownik 2016-07-03 05:28
@aktualny pracownik
praca przyjemna (na pewno nie ciezka)??????
chyba pracując na ranne zmiany gdzie nic się nie dzieje! Weekendy, nocki, święta pracujące za psie pieniądze!!! Z debilami a nie graczami którzy w ogóle cie nie szanują jako człowieka. Jak to nie jest ciężka praca to nie wiem co nią jest. Juz zapierdalanie przy lopacie nie niszczy tak psychiki.
Nicki 2016-07-31 02:46
Po półtora roku pracy zarobki wynoszą 2300-2600. Razem z napiwkami.
Ale właśnie napiwki, od teraz firma powinna odprowadzać podatek i składki ZUS co jest jednoznaczne z obniżeniem o 33% sumy napiwków. Na razie sprawa nie jest wyjaśniona. Napiwki czyli jakieś 40% zarobków są "wstrzymane". To magiczne słowo nie oznacza nic innego jak brak środków na życie dla pracowników.
Zapraszamy ;)

8zsasiadami 2016-07-31 21:54
dokładnie, pracownikom zostały wstrzymane napiwki!!!!! pieniądze nie są wypłacane, jedyne wynagrodzenie jakie w tym momencie dostają pracownicy to śmieszne 1500-1800zl!!!!!! przypominam - pracując po nocach, w święta, weekendy!!!!! wyzysk i ignorancja przez pracodawcę!!!! sprawa powinna zostać nagłośniona i trafić do gazet!!! niewolnictwo XXI wieku
heh 2016-07-31 23:09
Dla mnie jest to dość istotne, żeby zatrudnienie mogłoby być dobre, a świetnie, że wypłata jest adekwatna do zadań.
didi 2016-11-27 16:01
to ile wam płacą?
kasia 2017-02-22 17:15
Nie. Dużo ludzi rezygnuje, tam coś nie gra. Moja przyjaciółka wytrzymała, stworzone do pracy w kasynie też zrezygnowałą..nawet pensji nie chciała, trzasnęła drzwiami..nie wiem o co chodzi, bo to raczej fajna laska.
Mariusz 2017-02-24 17:36
Tak, bo u konkurencji płacą uczicwie i sowicie... Wszyscy szukają oszczędności gdzie mogą, tu jest kapitalizm !
didi 2017-02-26 20:17
udreczeni nie powinni sie martwic, niedlugo zamkna ta bude i znowu wszyscy beda szczesliwi:) ciekawe gdzie znajda taka robote
kolo 2017-03-14 01:16
A co uważają te osoby, które pracują tam od bardzo dawna (czyli z z najdłuższym stażem)? Ilu jest takich którzy są przy grach od 10 czy więcej lat? czy może to wyłącznie praca na 2-3lata i spadam?
Maja 2017-03-15 11:40
Co możecie powiedzieć więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie Casinos Poland Sp z o.o.? Jakie benefity oferuje firma?
pracownik_kasyna 2017-03-20 11:02
A o jakie konkretnie stanowisko chodzi ?
Maja 2017-03-27 11:41
@pracownik_kasyna chętnie dowiemy się o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie. Jakie stanowisko Ty obecnie zajmujesz?
pracownik_kasyna 2017-04-12 11:54
Obecnie nie pracuję już w kasynie. Natomiast o jakie stanowisko się ty ubiegasz ? Może będę mógł coś opowiedzieć co nie podważa zasady tajemnicy zawodowej.
Maja 2017-04-12 12:47
@pracownik_kasyna nie staram się o pracę w firmie. Jestem redaktorem serwisu gowork.pl i chcę dzięki Waszym opiniom lepiej poznać firmę Casinos Poland. tak aby również osoby szukające informacji na temat pracy, mogły właśnie tutaj znaleźć odpowiedź na swoje pytania.
Chętnie dowiem się jakie są największe plusy pracy w firmie oraz jakie możliwości rozwoju ona oferuje.
Valdosta 2017-04-20 01:58
Powiem wam dlaczego, CP ma duze problemy z finansami, i ratuja sie czym moga prawdopodobnie nie bawem uslyszycie o bankructwie, zyczliwy
Maja 2017-08-11 06:55
@Valdosta a skąd masz informacje o problemach finansowych firmy? Czy mają one jakieś przełożenie na wypłacanie wynagrodzenia pracownikom? To istotne z punktu widzenia potencjalnych, ale i nowych pracowników.
Zostaw swoją opinię o Casinos Poland Sp z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Casinos Poland Sp z o.o.