Opinie o Casinos Poland Sp z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Casinos Poland Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Casinos Poland Sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casinos Poland Sp z o.o. w Warszawa

Hit kasyno Poznań

Praca za najniższa krajową, pracownicy zacofani nie potrafią się prawidłowo wysłowić zyjący w przekonaniu że pracują w najbardziej prestiżowym miejscu, poniecaja się i interesują się bardziej życiem klientów niż swoim własnym.

@Hit kasyno Poznań

Bardzo mile miejsce bardzo lubie tam przychodzic poznaje duzo ludzifajna atmosfera krupierzy i dyrekcja mila fajni ludzie pyszna kawa czarna ja poznalem duzo ludzi fajnych polecam pozdro

@Hit kasyno Poznań

Pozdrawiam Dyrekcje kasyna Hit Novotel i Citi Park wszystki h krupierow krupierki kelnerki barmanow recepcjonistki pozdrawiam Kochani i zycze wam wszystkiego Dobrego Andy

Andrzejek
@Hit kasyno Poznań

Automaty Ruletka Black Jack kolorowo duzo milych ludzi, polecam szczerze polecam Hit Casyno Poznan Novotel i Citi Park

Andrzejek Nowy wpis
@Andrzej

Pozdrawiam wszystkich krupierow Z Hit Casyno Poznan Novotel i Citi Park pizdrawiam Was kochani i dziekuje ze zawsze zyczyliscie mi wygranej, zawsze uwielbialwm grac w ruletke z wami i jeszcze bede chcial pozdrwiam was kochani super miejsce dla osob po tygodniu pracy polecam

Andrzejek Nowy wpis
@Andrzej

Pozdrawiam wszystkich z Casyna Andrzej

pracownik Nowy wpis
@Hit kasyno Poznań

w Poznaniu nie ma Casinos Poland, pomyliłeś kasyna ;)

Wiktor

Czy pracuje się także w nocy?

@Wiktor

Szacun dla Romka

Andrzej Nowy wpis
@Wiktor

Pyszna kawe maja

gracz

POBUDKA !!! - dotrze do was rzeczywistość ? "Nowe przepisy dopuszczają możliwość urządzania gier na automatach w salonach gier, ale ich wyłącznym organizatorem jest jednoosobowa spółka Skarbu Państwa, wykonująca monopol państwa w tym zakresie". Co oznacza, że wszelkie koncesje które prędzej czy później wygasną już nie zostaną wydane.

@gracz

Lubie tam przychodzic jest milo

Jak jest z pakietem medycznym w Casinos Poland Sp z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Dobre miejsce zeby sie zrelaksowac cicha spokoj, ladne kobiety mila obsluga kelnerki mile ladne Pozdrwiam Dyrekcje Hit Casyno Novotel Poznan

Pozdrawiam mila Dyrekcje Hit Casyno Novotel I Citi Park Rownierz Kelnerki krupierow krupierki i tak dalej obsluge cala mile miejsce polecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Casinos Poland Sp z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Czy jest możliwość pracy w Casinos Poland Sp z o.o. na część etatu?

buhahe

tak, na 0/4 etatu

Czarna

Witam.Mam pytanie .Czy jest możliwe trafić w kasynie na automacie cała ścianę wild i wygrać na becie 1,2 zł tylko 120 zł.Taka sytuacja zdarzyła sie w kasynie w Gdansku

tutuli

i na stronie Casinos Poland zauważyłaś właśnie, że nie dostali koncesji w Poznaniu? kilka postów wcześniej "Casinos Poland zapewne musi zatrudniać zaufanych pracowników, tak żeby nie dochodziło do żadnych zaniedbań." takie i podobne nieprzemyślane moderowanie szkodzisz firmom

Maja

@wyspa, zauważyłam właśnie tę informację na stronie internetowej Casinos Poland. Byłeś pracownikiem tej firmy? Może jesteś w posiadaniu odpowiednich informacji odnośnie do możliwości dalszego funkcjonowania tego miejsca? Twoja wypowiedź posłuży innym użytkownikom forum.

tutuli
@Maja

"@wyspa, zauważyłam właśnie tę informację na stronie internetowej Casinos Poland" nie kłam Majka

Robert
@Maja

To otrzymali już koncesje? Kiedy znów otwarcie w Poznaniu???

wyspa

temat do zamknięcia, nie dostali nowej koncesji

Maja

Ciekawa jestem jak długo może potrwać taka sytuacja? Czy ktoś orientuje się, jaka jest procedura pozyskiwania takiej koncesji? A co z osobami, które były w Casinos Poland zatrudnione? Czy zostaną przywrócone do pracy?

Forumowicz123

Witam Państwa. Ktoś orientuje się czy zamknięcie kasyn w poznaniu jest tymczasowe ? Przeprowadzam się z innego miasta i posiadam doświadczenie w pracy w kasynie a na chwile obecną z tego co udało mi się ustalić na Placu Andersa zamknięto 2 kasyna oraz w City Parku również. Ktoś coś wie ?

Gosc
@Forumowicz123

Czekają na koncesje.

Gosc
@Forumowicz123

Czekaja na koncesje

Maja

Zachęcam każdego, kto wie coś więcej na ten temat do podzielenia się swoją wiedzą z innymi użytkownikami naszego forum. Czy zamknięcie kasyn to konsekwencja jakichś nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu? Może któraś z osób pracujących ostatnio w Casinos Poland znajdzie czas, żeby napisać o tym kilka słów.

Henry

Czy to jakaś ploteczka czy faktycznie??

Adoo34
@Henry

No faktycznie Ale dlaczego to nie wiem

Adoo34
@Henry

Rzeczywiscie tak jest ale dlaczego wszystkie naraz to nie wiem

Maja

@pracownik_kasyna nie staram się o pracę w firmie. Jestem redaktorem serwisu gowork.pl i chcę dzięki Waszym opiniom lepiej poznać firmę Casinos Poland. tak aby również osoby szukające informacji na temat pracy, mogły właśnie tutaj znaleźć odpowiedź na swoje pytania. Chętnie dowiem się jakie są największe plusy pracy w firmie oraz jakie możliwości rozwoju ona oferuje.

FR
@Maja

Potrafiłem spędzać każdą wolną chwile w kasynie, przez parę ładnych lat dzień w dzień. O tym ile straciłem pieniędzy nie będę się tu rozpisywać bo chyba oczywiste jest to że tego typu miejsca stworzono po to żeby zarabiać a nie tracić. Ale przy "odrobinie" silnej woli przestałem odwiedzać to miejsce. Co mnie do tego skłoniło? Zasada tajemnicy zasadowej chyba nie do końca jest rozumiana przez co poniektórych pracowników. Przybliżając... Jeden pracownik nie tylko opowiedział mi o procentowej szansie wygrania przeze mnie ale i opowiedział w szczegółach o kwotach jakie kasyno zarabia, ile wynoszą ich podatki, jakiej wysokości mają napiwki (w tym jaki podatek od napiwków jest im odbierany) oraz ile każdy z pracowników zarabia (ile nowi i ile pracownicy z długim stażem) teraz wiem nawet w jakich kwotach zamykają im się co miesięczne rachunki za prąd... Zdecydowaną większość informacji zdobyłem drogą telefoniczną gdzie wszystkie rozmowy są rejestrowane żeby dbać o bezpieczeństwo moje i osób ze mną współpracujących. (nie zamierzam tęż wykorzystywać w jakikolwiek tych wszystkich informacji). Ale pomijając to wszystko dostałem też szczegółowe informacje o innych graczach. Ba! Tak szczegółowe że nie sądzę żeby ktokolwiek inny mógł wiedzieć więcej. A jeżeli już jeden pracownik (zaznaczam też że to pracownik z bardzo długim stażem) podzielił się ze mną tyloma tak istotnymi informacjami (w tej branży przecież ochrona danych osobowych powinna być jak najlepiej działającą) to co mogą opowiedzieć inni pracownicy innym klientom uczęszczającym do tego typu miejsc? Na dzień dzisiejszy wiem że będę omijać wszystkie placówki które są powiązane z tą jedną firmą. Uwaga dla wszystkich kasyn zatrudniających swoich nowych pracowników. Uważam że powinniście zwrócić większą uwagę na to kogo zatrudniacie jak i dokładnie wyperswadować swoim pracownikom czym jest tajemnica zawodowa i co to jest ochrona danych osobowych.

Kasyno
@FR

Spaliłeś swój post kompletnie mówiąc iż pracownik powiedział Ci jakie masz % szanse na wygrane w grach. Przecież to nie jest raz że tajemnica zawodowa a dwa ogólnie dostępne informacje w Internecie. Pracownik z wieloletnim stażem dopóki nie jest mamagerem bądź wyżej może się tyllo domyślać ile kasyno zarabia. Przestań pisać bajki.

Stella

Rozumiem, że dobrze się tu pracuje?

Maja

@gracz, sumy przegranych, na pewno w każdym tego typu miejscu nie mają przełożenia na pensje. Casinos Poland zapewne musi zatrudniać zaufanych pracowników, tak żeby nie dochodziło do żadnych zaniedbań. Czy ktoś z pracujących może potwierdzić, czy oddanie pracowników, jest w odpowiedni sposób doceniane?

sylred
@Maja

co to znaczy.. "zaufanych " .. pracownikow??

gracz

Dziwne, że mają problemy bo ja jako szaraczek, a nie rekin przesiadujący tam dniami i nocami jako gracz przegrałem od początku tego roku 36 tys. grając można powiedzieć bardzo ostrożnie i na niskich stawkach. To co dopiero inni gracze. Pomnóżcie sobie przegrane, klientów stałych jest około 700, niech każdy od początku roku przegra tylko taką kwotę jak ja, a na pewno przegrywają i 10 krotnie wyższe, to wasze zarobki są jak ponury żart.

Maja

@Valdosta a skąd masz informacje o problemach finansowych firmy? Czy mają one jakieś przełożenie na wypłacanie wynagrodzenia pracownikom? To istotne z punktu widzenia potencjalnych, ale i nowych pracowników.

Maja

@pracownik_kasyna chętnie dowiemy się o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie. Jakie stanowisko Ty obecnie zajmujesz?

pracownik_kasyna
@Maja

Obecnie nie pracuję już w kasynie. Natomiast o jakie stanowisko się ty ubiegasz ? Może będę mógł coś opowiedzieć co nie podważa zasady tajemnicy zawodowej.

Maja

Co możecie powiedzieć więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie Casinos Poland Sp z o.o.? Jakie benefity oferuje firma?

pracownik_kasyna
@Maja

A o jakie konkretnie stanowisko chodzi ?

• Jak się pracuje w Casinos Poland Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Casinos Poland Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Casinos Poland Sp z o.o.
2.9/5 Na podstawie 110 ocen.

Casinos Poland Sp z o.o.