Opinie o Bags Sadoch & Gąsior sp.j. w Dobre

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bags Sadoch & Gąsior sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bags Sadoch & Gąsior sp.j. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bags Sadoch & Gąsior sp.j. w Dobre

Pasażer Nowy wpis

Dzień dobry chciałem odradzić wszystkim jazdę tym o to Bagsem, szczególnie jazda z siwym panem jest dramatyczna krzyczy na wszystkich, gdy ktoś chce bilet kupić za 9,50 i daje 10 zł to mówi że albo da 50 groszy albo nie wyda reszty chociaż ma jak wydać. Ogólna atmosfera naprawdę nie za ciekawa i jeszcze nie miłe odzywki do starszych osób przez siwego pana . Nie polecam

Prośba Nowy wpis

Godziny kursów B1 w stronę Mińska mazowieckiego i Warszawy to żart. Mając lekcję na 8 musze jechać o 6.45 bo innego autobusu nie ma bym zdążył. Z powrotem jeszcze gorzej bo muszę zwalniać się z lekcji -czego nie chce robić- by zdążyć na autobus o 16.20 i 17.18 bo inaczej muszę czekać godzinę na kolejny. Powinniście zwiększyć częstotliwości autobusów tak by jeździły co 15-20 minut a nie od godziny 14 co godzine bo to jakiś żart. Tak samo żartem jest to że autobus który ma być o godzinie 8.35 w ogóle nie przyjeżdża i jadąc na lekcje o 9 40 nie mam wyboru i muszę jechać o 8.15 a później czekać godzinę. Proszę więc o zmianę by jeździły co 15-20 minut tak jak kiedyś bo teraz to jest żart

. Nowy wpis

Kursy bagsów na linii B3 w kierunku Mińska mazowieckiego są skandalem. Ludzie stoją przy samej szybie. Nie ma gdzie nawet stanąć. Powinna być większa częstotliwość kursów na tej linii.

Jakie są mocne strony pracodawcy Bags Sadoch & Gąsior sp.j.?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Bags Sadoch & Gąsior sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Random

Kurs w dniu 20.10.2023 o godzinie porannej z dobrego do warszawy przez okuniew to jeden wielki skandal kierowca nie zatrzymywał się na przystankach i nie wypuszczał wszystkich ludzi autobus jechał za mały jak na tak pokaźną liczbę osób. Ludzie nie mogli wyjść ze swoich miejsc aby dostać się do wyjścia a do tego kierowca po mimo naciśnięcia przycisku nie wypuszczał ludzi.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Bags Sadoch & Gąsior sp.j.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Aldona C

CZY NIE MOZNA ZMIENIC AUTOBUSU PORRANNEGO KTORYM JEZDZI PAN JUREK kurs z dobrego 4.00 NA BARDZIEJ WYGODNY NP. TE JEZDZACE W GODZINACH SZCZYTU SETRY PROSZE O POZYTYWNE PODEJSCIE DO SPRAWY JEZDZIMY WSZYSCY DO PRACY I KAZDY CHCIAL BY SIE ZDZEMNAC CHWILE Z MINSKA DO WARSZAWY Z GORY DZIĘKUJĘ

Smb

Porażka, autobusy jeżdżą jak chcą, rozkład widmo wisi chyba dla zasady. Szczęśliwy ten, kto na linii posiada jeszcze innego przewoźnika bo BAGS to masakra. Wstyd !!!

Czy w Bags Sadoch & Gąsior sp.j. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Katarzyna

Autobusy pierwsze jadące w kierunku warszawy totalna żenada. Nic nie dbają o komfort pasażerów szczególnie rano kiedy każdy chce się przespać w drodze do pracy!!!!! Już nie wspomnę o kursie nr 2 z dobrego totalna porażka siedzi się jak w nocniku!!!! Nie polecam lepiej pociagiem jeździć przynajmniej komfort jakiś a tu w Bagsie ceny z kosmosu!!!!!

@Katarzyna

A to o jakim komforcie mówisz, jak to sobie w ogóle wyobrażasz? Ja osobiście to w ogóle nie umiem spać w komunikacji publicznej.

@Katarzyna

Siedzenia sztywne bez regulacji tyko w godzinach szkolnych autobusy puszczają wygodne porażka nie polecam wogole kurs nr 2 dramat . Jeden plus to że kierowca szybko jezdzi:)

Maria
@Katarzyna

A pytanie czy bezpiecznie? i czy przepisowo przede wszystkim, bo to też ważny aspekt. I czemu dzieciakom takie wygody gwarantują, oni jakoś więcej płacą za te busy?

@Maria

Wszystko na pokaz w godzinach szczytu a rano i wieczorem żenada!!!!! Nie polecam tego przewoźnika!!!!!

Dawid

(usunięte przez administratora) w państwie gorzej być nie mogło

Zawiodłem się

Dawid

Składam skandaliczną skargę żenada w dniu 21 grudnia 2020 roku o godzinie 22:00 kierowca który jechał wieczorem nie zatrzymał się na przystanku Kobierne 2 Gdy puszczałem mu sygnał latarką w telefonie to się nie zatrzymał i pojechał sobie dalej. Okropne.

K

Liczba kursów niestety bardzo zmalała, autobusy są zazwyczaj opóźnione lub nawet bywają za wcześnie...dodatkowo z dnia na dzień zmieniają kursy, jak choćby dzisiaj zostały zlikwidowane wszystkie z literka S. Masakra, niestety na Mińsku nie ma konkurencji wiec jesteśmy skazani na tego przewoźnika który dodatkowo jest po prostu drogi.

Kamila .....

Szkoda slow nigdy na czas autobusy niewygodne

ol

Najlepiej gdyby do pracy w wygodnej lektyce nosili ?

Błażej

Mam nadzieję, że tak dobrze wam w firmie iż zapomnieliście zupełnie o tym forum pracowniczym?

wkurzona cieżarówa

do (usunięte przez administratora)

Oburzona Klientka

11 listopada z Warszawy dw Centralny, o godz 8:00 ( i kolejne autobusy z rozkładu jazdy) nie przyjechały mimo tego, że widnieją w aktualnym rozkładzie jazdy na stronie BAGS na dzień 11 listopada 2019. Musiałam przez to czekać na pociąg o godz 9:46, gdzie pracę skończyłam o7:00, a do domu weszłam o 12:00. Miałam do tej pory dobrą opinię, ale to co wczoraj mnie spotkało, zmieniło moje zdanie

Kierowca D+
@Oburzona Klientka

Droga Pani. Są korki i utrudniena po trasie.

Elżbieta
@Kierowca D+

@Kierowca D+ chciałabym wiedzieć, z jakiej pozycji piszesz komentarze. Jeździsz w Bagsie? Jesteś pasażerem tego przewoźnika? Na marginesie, ciekawa jestem, czy firma potrzebuje nowych kierowców.

Angela

Dołączę się do negatywnych opinii. Zadzwoniłam, żeby zgłosić notoryczne spóźnienia autobusów, przez co moje dziecko nie zdąża do szkoły(dzisiejsze opóźnienie prawie 20 minut) . Pan WŁAŚCICIEL najpierw kluczył, że tak jest w poniedziałki. Na moje uwagi, że tak jest codziennie, zrobił się agresywny i powiedział mi, że jak mi sie nie podoba, to nie muszę jeździć Bagsem. Zapomniał, że nikogo za darmo nie wozi i to dzięki klientom ma chleb. Bezczelny, arogancki i agresywny, bez szacunku do ludzi.

Kierowca D+
@Angela

U mnie są 10min. wcześniej.

admin

Znasz dobrze firmę Bags Sp.j. Włodzimierz Sadoch Janusz Gąsior jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

@admin

Autobusy mają bardzo dobre firma godna zaufania .

JIZA
@admin

Mam na temat firmy złą opinię ponieważ dwa razy nie zatrzymał się autobus na przystanku i czekałam na kolejny a przy zakupie biletu pan buł bardzo niemiły.SŁUŻBISTA,PRZEPISOWIEC SŁOWEM KAWAŁ....musiałam się wracać 4 km po legitymację.

Czarna
@admin

Niestety ja też nic miłego nie mogę o tej firmie napisać. Pan Janusz Gąsior jest wręcz agresywny przez telefon. Na moja uwagę, że jeden z kierowców nie przepuścił na pasach dziecka, tylko z ogromną prędkością mu przejechał przed nosem, stwierdził że ma ważniejsze sprawy na głowie. Jak coś się stanie to proszę zgłaszać na policję. Żenada. Jaki szef tacy pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bags Sadoch & Gąsior sp.j. - Dobre

• Jak się pracuje w Bags Sadoch & Gąsior sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bags Sadoch & Gąsior sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bags Sadoch & Gąsior sp.j.?

Bags Sadoch & Gąsior sp.j.
  • Kopernika 3
    05-307 Dobre

Bags Sadoch & Gąsior sp.j.