Opinie o Kobex Export-Import Zakład Pracy Chronionej Bartosz Łącki sp.j. w Starachowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobex Export-Import Zakład Pracy Chronionej Bartosz Łącki sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kobex Export-Import Zakład Pracy Chronionej Bartosz Łącki sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobex Export-Import Zakład Pracy Chronionej Bartosz Łącki sp.j. w Starachowice

Renata

@obi12, skąd posiadasz takie informacje? Możesz napisać źródło z którego wypłynęła taka informacja, której nie potwierdza użytkownik @Obi74451? Sprecyzuj, proszę, przekazaną informację.

Obi 74451

Jestem pracownica w sklepie obi w gdansku na matarni, pan kierownik dominik nie robi praktycznie nic, szatnie oraz toalety pracownicze sa zawsze brudne nie wspomne o sklepie ,smierdzace a w dodatku jak sie zwroci uwage kierownikowi to wielce oburzony bo korona by spadla z glowy jakby musial sprzatac toalete, uwarza sie za niewiadomo kogo a sam oszukuje swoich pracownikow. Caly market widzi jak oszukuje pracownikow, wychodzi codziennie o 13 a wczesniejsza pracownica ktora sie zwolnila mowila ze wpisuje sobie codziennie dodatkowe godziny pracy ktorych nie wyrabia prosze zrobcie cos z nim albo zmiencie nam kierownika bo tak dalej byc nie moze wykorzystuje swoich niepelnosprawnych pracownikow zeby oni za niego robili cala brudna robote a sam godzinami codziennie siedzi na palarni

obi12
@Obi 74451

Podobna ta pracownica zostala wydalona z Obi na polecenie Dyrekcji sklepu

Obi74451
@obi12

Niestety jest pan w błędzie, ta pracownica pracuje i bedzie nadal pracowac. Na Pana miejscu bałabym sie o swoja posade

Renata

@Gość, jakie konkretnie zachowanie kierownika względem pracowników w firmie Kobex Eksport-Import Zakład Pracy Chronionej Roman Łącki & Marek Łącki, budzi w Tobie zastrzeżenia odnośnie tej osoby? Możesz szczegółowo przedstawić tę kwestię? @Obi 74451, również wypowiadasz się o praktykach kierownika firmy w której pracujesz. Czy fakt ten zgłaszany był szefostwu firmy? Były jakieś reakcje z ich strony? Zachęcam do sprecyzowania tej sytuacji.

Obi74451
@Renata

Tak bylo zglaszane do pana Szulpita i byla rozmowa na ten temat na odprawie, ale jak widac nic nie skutkuje, pan ktory sprzata na oko 40lat w kombinezonie odblaskowym wykonuje swoja prace nalezycie i nawet chodzi i zbiera wozki z parkingu po naszych "cudownych" klientach, za to do kierownika mam zastrzezenia. Jezeli nie zmieni swojego podejscia i przekroczy pewne granice ktore mam na skraju wyczerpania to wezwe policje macanie i naruszanie ciala jest karalne a wtedy bede zmuszona wezwac policje nie wspominajac o tym ze oszukuje wszystkich mowi naszemu kierowniku nie powiem jakiemu dzialu bo sie wyda kim jestem ze on dzisiaj o 13 wychodzi a dopisuje sobie godziny jest to potwierdzone zrodlo prosze sprawdzic liste obecnosci w tej firmie i monitoring z kamery bo oszukiwanie i klamanie ma krotkie nogi

P.prezesie z całym szacunkiem,jeśli Marcinek,kierownik na Animexie nie zmieni podejścia do pracowników to może się zdarzyć że stracicie placówke bo nikt nie zechce pracować pod takim kierownictwem

Firma Kobex Export-Import Zakład Pracy Chronionej Bartosz Łącki sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Handlowiec, specjalista ds. sprzedaży. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Firma wykorzystuje ludzi na godziny duzo nadgodzin ktore nie sa płacone ktore znikaja , jakies niedogodziny przy stałej pensji ?! Sa wyrownywane urlopem jakas masakra inna liste godzin sie podpisuje niz sie pracuje .

Stary pracownik
@Piotr

Pracuje w tej firmie sporo czasu.wypłaty ok 2-giego dnia miesiaca za miesiac poprzedni. Zadnych problemow z nadgodzinami

B

Pan Dominik jest takim dobrym kierownikiem ze musi sie ratowac pozytywnymi opiniami na swoj temat ktore osobiscie sobie wystawia.Zenada!Drodzy szefowie zaragujcie na problem bo poinformujemy wkoncu o wszystkim kierownika i prezesa Obi.Przede wszystkim niech ten Pan zrobi cos z higiena osobista bo wychodzi wsrod ludzi.Najprosciej byloby isc i powiedziec wprost w czym problem ale odrazu zostaniemy zwolnione tak jak inni.Panie Bartoszu prosimy o pomoc.

Area

Temu kierownikowi oceniam w skali od 1 do 10 to daje kierownikowi skalę na wysza 10 bo bardzo miły jest i zawsze się uśmiecha i sobie po żartuje sam powiedział ze jak jest praca to tez można sobie po żartować

Milka

Kierownik Obi z Gdyni we wszystkim pomorze w pracy a nie chodzi i tylko pokazuje jak inni kierownicy powindli od tego kierownika się uczyć i na wet powindli do niego na szkolenia przychodzić ini nowi ludzie co mają dostawać stanowiska na kierownika to do szkolenia do kierownika tego dać na przyluczenie

stała pracownica

uwaga na brygadziste Dominika ktory jest tymczasowo na Obi w Gdyni,jest zboczony i coś z nim chyba jest nie tak,pojęcia niema o sprzątaniu a chce uchodzić za wielkiego kierownika,dodatkowo z ust mu śmierdzi-chyba ma problem z higieną,pare lat temu leczył się również psychiatrycznie z powodu zaburzeń osobowości co się potwierdza,najpierw jest łagodny pan brygadzista,miły i kulturalny a za godzine chamski facet bez szacunku do innych,najpierw daje jedno zadanie ktorejś z nas a za chwile przychodzi i wyzywa od idiotek i neguje swoje własne polecenie,przypisując inne,w "naszym pokoju socjalnym" zdarza mu się złapać za pupę niby nie chcąco bądz potrafi polożyc reke na piersi,jeśli kierownictwo z tym czegoś nie zrobi to grupowo się zwolnimy gdyż mamy dosyć takiego traktowania,zanim ten Pan objął nadzór wszystko odbywało się tak jak trzeba,każdy pracowal i nie było skarg,teraz jesteśmy wiecznie zestresowane i boimy się przebywać z nim sam na sam

malennnka

firma bardzo rzetelna miły kierownik aż chce się pracować

Arkus
@malennnka

Takiego kierownika powindla firma do cenić co mają na OBI w Gdyni aż chce się pracować z takim kierownikiem firmy sprzątającej

adam
@malennnka

co sie dzieje w obi włocławek mam takie pyanko bo ponieważ znam tam firme sprzotajoca osoby tam żetelnie dopełniają swoje obowioski sklep jest czysty lecz słyszałem że cała brygada dobrych pracowników idzie na zwolnienie z niewiadomych przyczyn ?????

Zostaw merytoryczną opinię o Kobex Export-Import Zakład Pracy Chronionej Bartosz Łącki sp.j. - Starachowice

• Jak się pracuje w Kobex Export-Import Zakład Pracy Chronionej Bartosz Łącki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobex Export-Import Zakład Pracy Chronionej Bartosz Łącki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobex Export-Import Zakład Pracy Chronionej Bartosz Łącki sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kobex Export-Import Zakład Pracy Chronionej Bartosz Łącki sp.j.