Opinie o Ogólnozakładowy Związek Zawodowy Pracowników PKS Zielona Góra Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ogólnozakładowy Związek Zawodowy Pracowników PKS Zielona Góra Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ogólnozakładowy Związek Zawodowy Pracowników PKS Zielona Góra Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogólnozakładowy Związek Zawodowy Pracowników PKS Zielona Góra Sp. z o.o. w Zielona Góra

Ochroniarz dworca PKS Strasznie wulgarny w stosunku do młodzieży. Zamiast zwrócić uwagę odrazu wylatuje z łapami i wulgarnym językiem

OnaOna Nowy wpis

Chciałam dojechać do miasta z Płot. Na przystanku, na rozkładzie jazdy podane godziny, na stronie PKS tak samo, nawet zadzwoniłam na infolinię żeby się upewnić czy dany autobus będzie jechał, pomimo tego, że był spóźniony już 8 minut. Pan w słuchawce poinformował mnie, że autobus będzie na pewno, ale może mieć opóźnienie. Owszem, jechał opóźniony o 28 minut i nawet nie zatrzymał się na przystanku bo jak się okazało (zdążyłam przeczytać na kartce, którą miał za szybą) był to autobus zastępczy. Więc po co te wszystkie rozkłady i potwierdzanie informacji na infolinii i wprowadzanie ludzi w błąd??? Żenada.

Łucja

Widzę że firma aktualnie prowadzi rekrutacje na stanowisko kierowcy autobusu. W ogłoszeniu nie wspomnieli o doświadczeniu, czy ktoś z was wie czy samo prawo jazdy kat. D wystarczy?

BP
@Łucja

Raczej trzeba mieć doświadczenie jak wszędzie. Warto próbować

Łucja
@BP

Pracujesz może w firmie? :) Zastanawiam się jaki rodzaj umowy jest proponowany dla nowego pracownika, zlecenie i okres próbny czy umowa o pracę?

@Łucja

Tylko tam przyjmą cię bez doświadczenia ale... zajadą cię na śmierć Dostaniesz 20-sto letniego złoma którym bym ziemniaków nie przewoził a co dopiero ludzi i 19,5zł za godzinę przy 12-14 godzinach pracy dziennie.O prawach kierowcy czy pracownika to zapomnij.Częste zamiany tacho bo przerw nie przestrzegają bo ludzi nie ma.70%to emeryci albo tuż przed emeryturą.

Weronika
@Kolec

Ale te 19,5 za godzinę to na rękę, czy brutto? Bo w tym roku najniższa to 19,70 zł brutto, to mi się nie zgrywa z tym co piszesz... :)

@Weronika

Na rękę ale policzyłem cały czas pracy czyli jazda plus postoje.Pracujesz po nawet 15h dziennie 6dni w tygodniu.Na koniec miesiąca dzwoni pani z księgowości i mówi,że powinieneś mieć np3-5dni wolnego ale nie miałeś bo panowie z planowania nawalają na każdej linii więc bierzesz urlop za ten czas oni płacą100 i jest wszystko ok.Przynajmniej u nich.Jeśli nie masz doświadczenia to nigdzie nie znajdziesz pracodawcy co cię zatrudni tylko u nich bo są zdsperowani.Za2-3lata nie będzie miał kto tam jeździć bo średnia wieku to 60+ ale tak długo oni nie pociągną.Absolutnie nie daj się na opłacenie kursu przez nich bo zrobią z ciebie (usunięte przez administratora) na 2 lata.

Kolec cd
@Kolec

Takie info dodatkowe:byłem jakiś czas temu u Niemca w DB czyli taki PKS niemiecki.Godziny pracy są podobne ,tam max12h ,na 2tyg masz 3 dni wolnego czyli jak w PKSie.Różnica: Nowe mercedesy,wszystko w systemie czyli żadnych kartek ,1550€ zamiast 1000€ po przeliczeniu,plan ustalony na miesiąc a na bieżący tydzień wisi w holu ,o mechanikach i warsztacie nie piszę bo aż żal i przykro pisać co się dzieje w Zielonej.

Teresa
@Kolec cd

Czyli to sugestia, żeby się wziąć, spakować i wyjechać? Skoro nówki merce to one już w automacie itp?

@Teresa

Ja osobiście się nie zdecydowałem-każdy decyduje za siebie.Chciałem pokazać jedynie jaka jest różnica gdyby ktoś myślał o pracy u Niemca.Mają lepszy sprzęt ,mniej się wyjeździ km ,dają trochę więcej kasy ale czas pracy zostaje podobny.Jestem daleki by namawiać do pracy u Niemców ale może komuś taka informacja się przyda.

Kolec Nowy wpis
@Łucja

Czy nadal szuka Pani pracy?Szukam zmiennika na trasęNiemcy-Polska.

Teresa Nowy wpis
@Kolec

A ona przypadkiem już sobie nie odpuściła po tym jak napisałeś, że zajedzie się tu na śmierć? Bo widzę, że nawet już nie raczyła odpisać. Myślisz, że uda Ci się zmiennika znaleźć po tak negatywnej opinii, którą wystawiłeś? ;p

Asia

Pks zielona Góra to totalne (usunięte przez administratora) człowiek nie może dojechać do pracy bo pks zawiesza połączenia. Wakacje i zero połączenia nad morze i w góry. Banda złodzieji totalne zero nie polecam nikomu

Elżbieta
@Asia

Takie rzeczy trzeba iść zgłosić do odpowiedniego punktu a nie wylewać swoje frustracje w internecie. Kierowcy to też ludzie! Jestem ciekawa czy sprawa została załatwiona czy skończyło się tylko na pisaniu tutaj?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ogólnozakładowy Związek Zawodowy Pracowników PKS Zielona Góra Sp. z o.o..
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
veritas

Firma jest zarządzana przez niewłaściwe osoby, ludzie mają łyse pensje. Duża odpowiedzialność pracy, złomiaste autobusy i marne pensje. Pracownicy liżący co trzeba prezesowi zarabiają 2 razy więcej niż ich koledzy na tych samych stanowiskach. Prezes zastrasza pracowników i związki zawodowe, zabierając im wszelkie możliwe dodatki i przywileje.

HWDPKS
@veritas

Pks zg to banda (usunięte przez administratora) i kompetentnych kłamców. Ps dworzec w sulku to już ze 2 rok remątują. Hmm rusztowanie stoi czy to dobry znak?

Kamila
@HWDPKS

Z Twojego wpisu ciężko mi wywnioskować, czy byłeś pracownikiem firmy, czy wypowiadasz się z innej perspektywy. Jeśli jesteś lub byłeś zatrudniony w PKS Zielona Góra, mógłbyś napisać coś więcej o atmosferze w firmie? Co podobało Ci się najbardziej, a co chciałbyś zmienić? Twój komentarz może być pomocny dla osób, które poszukują zatrudnienia.

W.A.

KIEROWCY -PKS-U ''TZW. ZIELONEJ LINI '' CO NIEKTÓRZY TO NIUPRZEJMI I CHAMSCY KIEROWCY -WYMUSZAJĄ PIERWSZEŃSTWO , TRĄBIĄ KLAKSONEM JAK POPADNIE NA PIESZYCH KTÓRZY PRAWIDŁOWP PRZECHODZĄ PRZEZ ULICĘ I NA PASACH -CZUJĄ SIĘ NICZYM ''ŚWIĘTE KROWY'' !!! BYŁAM ŚWIADKIEM NIE JEDNEGO ''INCYDENTU '' W ICH WYKONANIU W OKOLICACH UL. DWORCOWEJ I PRZY SKLEPIE BIEDRONKA ...RESZTE ZOSTAWIE DO PRZEMYŚLENIA CO DO NIEKTÓRYCH KIEROWCÓW KTÓRYM SIĘ ZAWSZE SPIESZY ...

Azert
@W.A.

Racja i popieram tą opinię też miałem nie fajne ''starcie'' z tymi zielonymi autobusami -chamy jak ich mało ! niestety taka prawda

byly pracownik

Stawki 8-10zl brutto to maks . 0 mozliwosci rozwoju , 0 perspektyw na podwyzke . 0 zaplecza socijalnego po 300zl na swieta. Brak mikrofali ... 2016 a na zakladzie zakaz mikrofali . dobrze ze pozwalali grzac wode w czajniku i srac przy zapalonym swietle

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnozakładowy Związek Zawodowy Pracowników PKS Zielona Góra Sp. z o.o. - Zielona Góra

Ogólnozakładowy Związek Zawodowy Pracowników PKS Zielona Góra Sp. z o.o.
  • Jana Z Kolna 2A
    65-014 Zielona Góra

Ogólnozakładowy Związek Zawodowy Pracowników PKS Zielona Góra Sp. z o.o.