Opinie o Jerzy Dziuba Stal-Mech w Kocmyrzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jerzy Dziuba Stal-Mech. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jerzy Dziuba Stal-Mech o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jerzy Dziuba Stal-Mech w Kocmyrzów

User Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Przyjmują pracownika na przyuczenie?

Jarek Nowy wpis

Bardzo konkretną firmą od 2 lat zero problemu wszystko do dogadania .

Stefan Nowy wpis

Bardzo fajna firma testowaliśmy już kilka ale mają bardzo dobre zaplecze i wiedzę naprawdę polecam z ręką na sercu

Administrator Nowy wpis

W firmie Jerzy Dziuba Stal-Mech poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Mechanik?

Firma Jerzy Dziuba Stal-Mech prowadziła rekrutację na stanowisko Mechanik - Serwisant wózków widłowych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Kryatian

Najgorsza firma serwisowa wózki. Brak terminowości serwisu . Zenada nie polecam. Szkoda ze nie da sie dac oceny zero

Stefan
@Kryatian

Na nich można zawsze liczyć mają dużo pracy bo są doświadczeni sam wiem co mowie

Piotrek

Ja byłem na próbie chcialem zostać, już po próbie i rozmowie z szefem ładnie pięknie lecz nagle wyszły mi inne prywatne sprawy i niestety musiałem zrezygnować szkoda mi było ale.. , osobiście polecam p Jerzy z synem b uprzejmi, poprostu normalni ludzie!

Lukasz

Powiem tak pracuje już prawie rok jestem bardzo zadowolony jeśli jesteś w porzadku i chce się pracować fajna firma wypłaty na czas i miła atmosfera jeśli niestety się tylko narzeka to nigdzie dlugo się nie popracuje ludzie co tu pracują przedemna są zadowoleni ja osobiście polecam

Edyta
@Lukasz

A podasz jakieś konkretne zalety pracy tu, tak gdybym chciała się tutaj zatrudnić?

Lukasz
@Edyta

Pracodawca , możliwość zawsze się dogadania wypłata a przede wszystkim uczciwość do klienta i pracownika to naprawdę jest wielkie lal nie musimy kłamać klienta

Danuta
@Lukasz

No ale to chyba zwykły standard jest jakby nie patrzeć. Przecież to normalne, że firma powinna szanować innych ludzi czyli klientów i swoich pracowników. W jakiś poprzednich miejscach pracy zmuszano Cię do oszukiwania, że tak bardzo w tej firmie to doceniasz? Jest tu coś jeszcze godnego uwagi?

Krzysiu

Pracuje w firmie niedawno 3 miesiące ale stwierdzam bardzo fajna firma jak na razie Super sie pracuje . Podoba mi się to że szanuje bardzo klientów i pracowników widzę na razie przyszłość w tej firmie !!!

Edyta
@Krzysiu

Można wiedzieć jaką dostałeś stawkę na początek? Syn szuka pracy właśnie w okolicach Kocmyrzowa i rozważa złożenie CV do tej firmy.

@Krzysiu

Super, że szanują innych. A jak dogadujesz się z pozostałymi pracownikami? Atmofera jest w porządku?

Foremniak - Obi

Jestem klientem tej firmy mają w utrzymaniu u nas 27 wózków naprawdę żetelna firma posiadają bardzo dużą wiedzę i zaplecze wózki szybko naprawiane i przedewszystkim odbierane w udt za pierwszym razem wcześniej mieliśmy inne serwisy autoryzowane i było nieporozumienie naciąganie pieniędzy tą firmę mogę polecić z ręką na sercu . Pozdrawiam wszystkich czytelników i polecajcie zawsze sprawdzone firmy

Beata
@Foremniak - Obi

Dobrze wiedzieć, że Stal-Mech należy do tych rzetelnych firm. Słyszałam, iż oferują: remonty kapitalne wózków widłowych, remonty i regenerację paleciaków, naprawy bieżące u Klienta oraz nacinanie opon (pogłębianie bieżnika). Czy coś jeszcze wchodzi w zakres usług tej firmy? Daj mi znać.

@Beata

Serwis całodobowy wózków widłowych, diagnostykę komputerową, serwisy udt

Patrycja

Czy zapewniają szkolenie na wózki widłowe?

Karol

@Jaro a badania finansuje szef?

@Karol

Oczywiste że Tak złoci ludzie I dlatego nie raz inni koledzy to wykorzystują negatywnie a takich ludzi należy szanować

@Jaro

Powiem tak pracowałem w różnych serwisach autoryzowanych i ja musialem wyszukiwać pracy wszystko naciagać a to było meczące a przede wszystkim trasy a tutaj nie ma problemu diagnostyka to wózków jest ułatwia to pracę mam podane co mam zrobić nie zależy na tym aby siedzieć u klienta i godzin nadrabiać wykonuje swoją pracę i jadę dalej wszystkie części mam doatarczane bezpośrednio do mnie co potrzebuje to jest wiec nie narzekam jest nas tu dwoch ja i moj kolega w Krakowie jest więcej ale firma ma dobre układy z dostawcami części i nie ma problemu . Tyle moge określić od siebie pozdrawiam serdecznie ????

@Karol

oczywiście że tak

Jaro

Firma w porządku wypłata ok zatrudnienie uczciwie wszystkie badania bhp tak jak ma być wiadomo należy wykonywać swoje obowiązki ale nikt nikogo nie ściga jeżdżę na oddziale w Częstochowie ale naprawdę fajnie ludzie polecam naprawde pracodawcę. Przede wszystkim uczciwość wobec klientów nie musimy nic naciągnąć ani ciągnąć godzin u klientów w wcześniejszej pracy to była standard a tu nie szef mówi uciwosc na 1miejscu

@Jaro

Jest miło słyszeć naprawde ludzi co wypowiadają się prawdą naprawde warto doceniać na uczciwości wychodzi się w górę a nieuczciwi ludzie szybko spadają w dół

klient

Byłem klientem tej firmy. Póki załatwiało się z Założycielem Firmy (usunięte przez administratora) wszystko było okej. (usunięte przez administratora)potrafi kilka razy się umawiać na usługę serwisową a nikt nie przyjeżdża, potem tłumaczy się, że zapomniał, że on wpisał chłopakom w grafik etc. (usunięte przez administratora)

@klient

Czemu ktoś pisze opinie nie informując swoich danych jeśli jest jakiś problem pisze się meila do firmy a nie gupoty na forach proszę o przedstawienie danych swoich lub usunięcie opini jeśli firma ma dużo pracy oznacza że są dobrzy w tym co robia

@Dawid

A Ty Dawid pracujesz w Stal-Mech? Czy to że są dobrzy w tym co robią, to tylko Twoje przypuszczenia? Pytam, bo zastanawia mnie, jak ich pozycja na rynku i tym samym sytuacja finansowa.

@Alicja

tak pracuje i jest to rzetelna firma ma dużo pracy dlatego iż są dobrzy i dlatego są terminy super firma i wspaniali ludzie jak to firma rodzinna na której zalezy

Jakie są warunki zatrudnienia w Stal-Mech Jerzy Dziuba?

Umowa o prace

@Tomek

A mógłbyś powiedzieć coś więcej o tych warunkach w Stal-Mech? Czy jest tam ZFŚS? Jeśli tak, to co on obejmuje?

Miłosz

Super opinie! Zachęcają do pracy, a czy firma może rekrutuje aktualnie?

Polecam firmę pracuje 2 lata wypłata o czasie umowa o pracę wiadomo należy pracować Ale jest fajnie

Polecam firmę pracuje już 2 lata wiadomo jak wszędzie należy pracować Ale wypłata o czasie szefostwo w porządku więc jest git

Henryk

Nie dziwią takie wpisy bo Stal-Mech ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Wiecie może czy rekrutują?

Krzysiek

Bardzo polecam godna polecenia Firma Pracuje w niej 14lat wypłaty o czasie docenienie człowieka bardzo polecam

Alicja

@Piotreek, @Michałekk, dziękuję za Waszą opinię. Możecie napisać coś więcej o pracy w firmie Stal-Mech? Co najbardziej podoba się Wam w pracy? Czy można liczyć na dodatkowe benefity pozapłacowe, pakiet świadczeń socjalnych, premie? Aktualnie nie znalazłam ofert pracy do firmy Stal-Mech, czy można złożyć aplikację mimo to?

Zostaw merytoryczną opinię o Jerzy Dziuba Stal-Mech - Kocmyrzów

• Jak się pracuje w Jerzy Dziuba Stal-Mech?

Zobacz opinie na temat firmy Jerzy Dziuba Stal-Mech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jerzy Dziuba Stal-Mech?

Jerzy Dziuba Stal-Mech
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 283
    32-010 Kocmyrzów