Opinie o Pikuła Sp. z o.o. w Jasło

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pikuła Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pikuła Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pikuła Sp. z o.o. w Jasło

Borys Starnacki

Byłem zatrudniony w firmie i mogę polecić. Praca w całkiem fajnym zespole, ludzie mili życzliwi i pomocni w ogarnięciu wszystkiego na początku, zawsze można liczyć na pomoc. Dzięki

Dokonałem zamówienia na dwie takie zasuwy, działają bardzo dobrze w buforze przepompowni, szczelne i godne polecenia.

Amadeusz

Rynny faktycznie dobrze się sprawdzają, są odporne na działanie słońca.. Mogę szczerze polecić -Amadeusz

Jędrzej

Zamówienie dotarło na czas, zamówiłem kręgi betonowe wszystkie były we wzorowym stanie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pikuła Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bartosz

Korzystałem z usług firmy już 3 raz i jestem zadowolony z poziomu obsługi klienta.

Damian

potrzebowałem zamówienia na już, zamówiony produkt bardzo szybko dotarł, jestem zadowolony z usługi.

Roman

Firma godna polecenia, dostarczony produkt działa jak należy.

Katarzyna

Materiały zostały do nas dostarczone na czas ceny bardzo dobre tak jak jakość produktów.

JACEK

Zamówienie dotarło na czas, polecam.

Jestem zadowolony

Jestem zadowolony z zakupów Obsługa na 6+ Pełen profesjonalizm.

Dobrzyń

Zamówienie kompletne, zero problemów z realizacją. Materiały dotarły całe, bez uszkodzeń.

Marek Jaworski

Firma faktycznie godna 5 gwiazdek, lubię robić u nich zakupy. Realizacja ekspresem : )

Mleczarski A.

Bardzo podoba mi się standard sklepu. Polecam ze względu na dostępny asortyment.

Krystian

Obsługa klienta na najlepszym poziomie - chętna i życzliwa. Ceny niskie jak za produkty z asortymentu.

Dawid

Obsługa chętnie pomaga, doradza i ma całkiem sporą wiedzę. Polecam

Marko

Bardzo wyszukany asortyment Już nie pierwsze zakupy i jest git

RySOBud

Z firmą współpracuję od 2 lat i do dzisiaj zero problemów. Dostawy na umówiony czas a ceny przystępne.

Janek

Polecam szczególnie za obsługę, wszystko w miłej atmosferze i bezproblemowo załatwione.

Adrian Raczkowski

Sprzedawane produkty dobrej jakości, nie mam zastrzeżeń.

Mario

Dobry pracodawca, pracowałem łącznie 2 lata a zmiany dokonałem tylko z powodu dostania oferty pracy bliżej domu. Zarobki bardzo dobre, płaca na czas. Asortyment jest spory i trzeba się w tym ogarniać, ale to kwestia czasu : ) Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Pikuła Sp. z o.o. - Jasło

• Jak się pracuje w Pikuła Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pikuła Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pikuła Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pikuła Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 9