Opinie o Pikuła Sp. z o.o. w Jasło

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pikuła Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pikuła Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pikuła Sp. z o.o. w Jasło

Rury GRP wybrałem ze względu na sztywność nominalną, sprawują się dobrze.

Bruno

Zakupione rury kielichowe dotarły 2 dni temu. Zero wątpliwości co do poziomu i jakości obsługi jak i produktów. Dostępne w dużych fi.

Bartłomiej

Wykorzystałem kręgi betonowe od pikuły do budowy studni głębinowych do nawadniania upraw, mimo wielkości zamówienia produkt dotarł ekspresowo.

Marciniak

Spółka Pikuła posiada spory asortyment o który czasami ciężko u innych dostawców Jak dla mnie ceny są okej.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pikuła Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Od 15 lat posiadam firmę kładącą przyłącza elektryczne, do tej spory stosowałem rury osłonowe od tej firmy, jak dotąd zawsze zdawały egzamin.

Wykonawca

Firma solidna, jak dotychczas brak opóźnień w terminie realizacji dostaw. Produkty dobrej jakości.

Mirek

Używamy rurek gazowych u nas w firmie i jesteśmy zadowoleni, polecam dostawcę.

Józef

Otrzymałem pomoc w doborze rury do odprowadzenia wody deszczowej, obsługa 10/10.

StawBud

Podczas realizacji budowy stawu rybnego skorzystałem z Geomembrany FolGam B / BZ ponieważ, zależało mi na nie wydzielaniu substancji szkodliwych oraz na gwarancji która obejmuje aż 10 lat. Jestem zadowolony z zakupu

Korczyński

Przepusty drogowe wytrzymałe na zmienne obciążenia, brak wgięć nawet przy sporych obciążeniach, długie odcinki rur nie sprawiły problemów logistycznych. Polecam serdecznie

Filip Marciniak

Wczoraj przyjechały do mnie trzy rury 7m, pomimo długości nie było problemów z dostawą, wszystko było w idealnym stanie.

Kamil

Jestem stałym klientem szczególnie jeśli chodzi o zbiorniki gpr, zbiorniki jakościowo bardzo dobre i nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń. Obsługa sklepu miła Pozdrawiam

Mariusz

Drenaże, sprawdzają się tak jak powinny, duża zdolność odprowadzenia wody, jestem zadowolony z zakupu.

Dominik Piotrowski

Jestem bardzo zadowolony z zakupu nowych rur betonowych, beton wysokiej klasy bez odprysków a rury solidnie wykonane.

Krystian

Korzystałem przy realizacji zlecenia przy odwodnieniu podwórka, kratki uliczne solidne i dobrze dopasowanie, jak się najedzie to nic nie stuka. Polecam Krystian

Damian Kowalczyk

Polecam rury ciśnieniowe, zostały dostarczone na czas, zamówienie w idealnym stanie.

Jan Kamiński

Polecam sklep ze względu na spory asortyment. Rury PVCU świetnej jakości znacznie lepiej odporne na działanie słońca niż te które miałem nieprzyjemność posiadać wcześniej.

Jerzy Pietrzak

Jestem zadowolony z usług firmy pikuła, duży wyszukany asortyment.

Paweł Wójcik

Pracuję, polecam. Wypłata zawsze terminowa, można zdobyć doświadczenie w zawodzie.

Igor Błaszczyk

Zamówiłem 160 złączek PE z zapasem 10 sztuk więcej, ale nie było potrzeby, bo nie było uszkodzonych sztuk.

Zostaw merytoryczną opinię o Pikuła Sp. z o.o. - Jasło

• Jak się pracuje w Pikuła Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pikuła Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pikuła Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pikuła Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 9