Opinie o Stelmet sp.j. Stec i Gątarski w Wolica Ługowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Stelmet sp.j. Stec i Gątarski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stelmet sp.j. Stec i Gątarski o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stelmet sp.j. Stec i Gątarski w Wolica Ługowa

Daria Nowy wpis

@Jacek a powiedz ile mniej więcej da się zarobić na sam poczatek?

Pawel Nowy wpis
@Daria

2500 z premia

Jacek

Pracuję już kupę lat, trochę prawdy w komentarzach jest ale, część to bzdury. Praca przy piecach fakt może do najczystszych i lekkich nie należy ale wynagrodzenie jest dobre i mało prawdopodobne, aby gdzieś na miejscu lub w okolicach dostać więcej. Młodziki którzy przychodzą do pracy, chcieli by od razu kokosy zarabiać. Ogólnie nie ma co narzekać, szef jest wymagający, ale nigdy problemów z nim nie ma, w biurze pracują osoby młode więc również problemów jakiś nie ma.

Slawek Nowy wpis
@Jacek

No tak a jeszcze do tego dostajesz gratis pylicy płuc z tych pyłów albo chodujesz raka świetna prac. Tam system filtrów to ściema nie działają Zobacz ile pyłów wszędzie to wszystko wyjdzie za kilka lat. A właściciele się śmieją że mają durni do pracy i trzecia kokosy

Kola Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy.?

Bartosz

Trudno znaleźć informacje o pracy w firmie a na tym forum też od dość dawna nikt nie podzielił się opinią.

Slawek
@Bartosz

Praca tam to nieporozumienie warunki tragiczne zero bhp nasz tylko pracować i się nie odzywać. O socjalu zapomnij warunki do pracy tragiczne w upały po 50 stopni na hali a linia idzie i trzeba robić a do tego dużo elementów idzie bez chłodzenia. Poszukaj sobie coś innego teraz pracy nie brakuje

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stelmet sp.j. Stec i Gątarski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Kuba

Czy to znaczy, że jest tu system ciągłej pracy czy to nadgodziny? Może ktoś wyjaśni?

Safran
@Kuba

System 4 brygadowy chodzisz do pracy cały czas a kasa marna

Adrian

Bylem dzis na rozmowie i powiem szkoda czasu marne zarobki a trzeba procowac w soboty i niedziele

Witam Już zakończyłem przygodę z tą firmą i dobrze bo tam jest istny (usunięte przez administratora). Ludzi gonią jak psy zero szacunku nawet dla starszych. Warunki pracy tragiczne zima jest zimno prawie jak na polu przeciągu a latem po 50 stopni a ciągle gonią bo pilne. Szczerze odradzam tam prace.

Mateusz

Znów noc na hali zimno a trzeba coś zapisać na kartkę drzwi na hale otwarte bo się dymi z pieców na kamery jest a wentylatory stare

Pytanie dla właścicieli nie macie pieniędzy na nowe wyciągi musi się tak dymic jest coraz gorzej

Piko

Nie polecam pracujesz tam i nie ma dodatku za noce i 4 brygady a poza tym wychodzi więcej dni pracy a nikt za to nie płaci. Polecam też spojrzeć na zdjęcie satelitarne tego zakładu (usunięte przez administratora) nawet trawa w koło nie rośnie a warunków szkodliwych nie ma

Teraz firmą cierpi na brak ludzi do pracy ciekawe dlaczego

Wojtek

Też tam pracowałem miesiąc i szybko uciekam bo tam jest masakra

sławek

Witam Ja tez tam pracowałem chwile tam jest ciągłą rotacja bo warunki są bardzo ciężkie zero bhp brak ubrań ochronnych brak wentylacji brak sprawnych wózków w zimie mróz na hali bo po co inwestować w ogrzewanie. Firma dno ostatnie.

tomek

Witam Mój znajomy tam pracowal i tez zle sie o tej firmie wypowiadał. Mówił że tam nie ma warunków do pracy w lecie po 50 stopni a zima na halach minis, brak ogrzewania. I brak wyciągów bo lepiej inwestować w kamery jak w nowe filtry. Wiec sami pomoście jak tam jest.

adam

Witam Tam ciągle przyjmują ja mieszkam nie daleko i tez tam pracowałem ale tylko tydzień . Jesli ktos chce tyrać jak wół po nocach i w weekendy to tylko tam i dostaniesz 80 zl za niedziele System 4 brygadowy a płaca na poziomie 1700 netto. Nie polecam

staś

witam pracowałem tam kilka lat i powiem szczerze nie ma się tam co pchać firma porażka pracownicy traktowani jak śmieci liczy sie tylko przerób i kilogramy bo z tego jest zysk dla właściciela

admin

Czy trudno jest się dostać do pracy w firmie Stelmet S.C. Stanisław Gątarski Sławomir Stec? Wiesz coś więcej na jej temat? Podziel się z nami swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o Stelmet sp.j. Stec i Gątarski - Wolica Ługowa

Stelmet sp.j. Stec i Gątarski