Opinie o Eurobud Chajewscy Sp.j. w Starogard Gdański

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eurobud Chajewscy Sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eurobud Chajewscy Sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja masy betonowej prefabrykowanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurobud Chajewscy Sp.j. w Starogard Gdański

Klient

Malbork. Z tego co wiem Godziny pracy beznadziejne od rana do wieczora i nigdy nie wiadomo co Cię czeka. Wyzysk człowieka przez człowieka. Złodziejstwo w Malborku sięga zenitu. Księgowa na macierzyńskim a lewą kasę ciągnie. Kierownik też na brak kasy nie narzeka. Beton sprzedają w cenach jakich im się podoba. Żadnej zgodności cen. Jednemu (mi) po 240 innemu (sąsiadowi) Po 220 a w papierach pewnie 210. -netto bez faktury! Gdzie reszta kasy?Po za tym kierownik debil jakich mało. Beton nigdy nie jest na czas! Kiedy nie dzwonię to zawsze słyszę "Nie ma problemu!" A potem godzinne spóźnienia.

Szczęściarz

Ta firma to jakieś nieporozumienie. Kierowcy pracują często po 16h. Na umowie najniższa krajowa a do koperty reszta. Podpisują dwie listy obecności. Jedna po 8h dla Państwowej Inspekcji Pracy a druga do wypłaty. Zdarza się, że trzeba pracować 24h i jaśnie pan Maciek z klanu nawet słowa Dziękuję nie powie. I jeszcze z łaską zamówi jakieś jedzenie. Ludzie ochodzą i przychodzą następni i jeszcze dzięki temu jakoś się kręci.

Zdenerwowany klient

Kompletny brak kompetencji w realizacji zamówień. Na całą budowę budynku z zelbetu, można na palcach jednej ręki policzyć, ile razy zamówiony beton przyjechał na czas. Standardowe opóźnienia to ok 2h. Kłamią, że gruszka już wyjechała, że zaraz powinna być, albo, że mają awarię na węźle, a po rozmowie z operatorem gruszki okazuje się, że żadnej awarii nie było, a on przez ostatniego 3h (czas oczekiwania na beton) obskoczył jedno zamówienie. Nie polecam, a wręcz odradzam współpracę z takim "węzłem". Śmiech na sali.

sokolowski

TATA - wlasciciel BUC , SYNOWIE - nieudacznicy uwazajacy sie za bogow dzieki kasie TATUSIA , placa minimum plus cos tam pod stolem. Ciezko sie pracuje bo miec imbecyli za szefow to tragedia. Jezeli cos im nie wychodzi tzn nie maja kontrachentow bo juz sa dosc znani na rynku to z dnia na dzien wywalaja pracownikow. W zimie standardowo jestes wywalany z roboty na sezon znowu sobie zbieraja kadre

kiedys pracujacy
@sokolowski

Zawsze znajda się jelenie i dzięki temu ta firma jeszcze prosperuje !

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurobud Chajewscy Sp.j. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Eurobud Chajewscy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurobud Chajewscy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurobud Chajewscy Sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurobud Chajewscy Sp.j.?

Kandydaci do pracy w Eurobud Chajewscy Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurobud Chajewscy Sp.j.
2.2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Skarszewska 5
    83-200 Starogard Gdański