Opinie o Eneria Sp. z o.o. w Wojkowice kościelne

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eneria Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eneria Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eneria Sp. z o.o. w Wojkowice kościelne

Ciekawy

Co tam sie pozmienialo ze na pracuj.pl pisze ze eneria to dzial bergerat monoyeur?

Xxx
@Ciekawy

Praca jak praca płacą mniej niż powinni , wszyscy mechanikowi dają przynajmniej tyle samo tak ze warto się zastanowić . Jak trafisz do będzina to tylko współczuć - kierownik (usunięte przez administratora) ???????????? . Jak nie ma pracy to PATROL do roboty od 5 lat . W trakcie miesiąca odeszło 3 pracowników ciekawe co nas czeka pod BM

Ciekawy

Gabriela
@Ciekawy

A co to za dział, bo pierwszy raz takie coś widzę?

@Ciekawy

Doszło do przejęcia eneria sp. z o.o.

Alicja
@Anonim

To dobrze czy źle? Większy wchłonął mniejszego, może to oznacza podwyżki...

Ewelina
@Anonim

A z jakiego powodu doszło do przejęcia?

@Anonim

a tego popapranca co w bedzinie rzadzil wywalili? mati nie placz hehe

Xxx Nowy wpis
@Ciekawy

Czy w Eneria Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Mechanik umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 26 kwietnia na Praca.pl.

Krzysiek Nowy wpis

witam od jakiegos czasu poszukuja na stanowisko koordynatora w Bydgoszczy? Jak to jest ze rekrutacja nadal trwa? nie ma chetnych? czy może coś kryje się za tym stanowiskiem? znajomy aplikował i się nie odezwali.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Eneria Sp. z o.o.?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eneria Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
cat

mati nie tankuj na auchan bo u obajtka 30gr znizki przez wakacje ;-)

@cat

Mati idz do Berzerakow szukaja admina serwisu. Robota ta sama ale Grzesiu cie nie bedzie (usunięte przez administratora)hehe

Walec

Kto w eneri pracuje ten sie w cyrku nie śmieje

NewWorker

Nie wiem jak stricte mechanicy, ale w biurze atmosfera wydaje się być miła, kasa na poziomie sredniej krajowej, praca 8-16 (mechanicy zdaje się troszkę inaczej pracują). Luxmed, siłownie, dodatek do obiadów, sluzbowy laptop/komórka, trochę szkoleń. Natomiast z tego co widze to do B-M w życiu bym nie poszedł. Na tę chwilę na plus w samej Enerii.

Ewelina

Firma Eneria działa w sektorze elektroenergetycznym w zakresie dostawy najwyższej jakości produktów i usług. Spółka posiada potencjał i wiedzę. Obecnie prowadzona jest rekrutacja, poniżej zostawiam link. https://eneria.pl/kariera/ Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy i szkolenia oferuje firma?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Eneria Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

zatrudnij sie i sprawdz

Izabela
@Odpowiedz

Fajnie jednak dowiedzieć się o tym wcześniej, zanim zacznie się pracę w danym miejscu. Czy masz jakieś informacje na ten temat? Forum właśnie służy temu by uzyskiwać odpowiedzi na pytania jakie się pojawiają odnośnie danej firmy.

Czy w obrębie jednego działu w Eneria Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

nick

nie, bo tam jest tylko jeden lider. w bedzinie ;-)

Pandemia

Struktury zarządzania z dykty. Zarząd wydaje zalecenia aby mechanicy plowi czekali w domu na tel. Od koordynatora żeby nie wchodzić na hale, A co robi Pan GJ jak gwałtownie wzrasta na Śląsku liczba zakażeń to każe mechanikom polowym przyjeżdżać na hale i wszyscy razem pracują. Nie ma znaczenia jakie są wytyczne dyrektorów i zarządu GJ sam sobie ustala zasady jak by to była jego firma.

mati
@Pandemia

przeciez pisalem juz dawno ze chlop jest niereformowalny. przelozeni z warszawy o tym wiedza i toleruja juz tyle lat. ewenement na skale swiatowa. jego nie mozna leczyc jego trzeba sadzic. wspolczuje wszystkim ludziom ktorzy musza z nim pracowac.

@Pandemia

gdyby byl jeden oddzial to by go juz dawno na zbity pysk wywalili. a tak to nie ma nad soba zadnej kontroli i robi co chce. warszawce opowiada bzdury i nikt go nie skontroluje. trzeba sprawe zglosic do prezesa bo jego bezposredni przelozony go kryje.

Terror w Będzinie

(usunięte przez administratora) opanował sztukę zastraszania, zwolnieniem z pracy bo jest wirus. A tu się okazuje że w tej branży pracy jest sporo i konkurencyjne firmy chętnie przyjmą doświadczonych pracowników.

TZN
@Terror w Będzinie

on mobbingowal duzo wczesniej nawet wtedy gdy o wirusie nikt jeszcze nie slyszal tylko warszawka go chroni i nikt mu nic nie zrobi do czasu az ktos mu nie wytoczy sprawe w sadzie. skonczy sie babci biegunka.

ps
@Terror w Będzinie

poczytaj forum bergerat monnoyeur albo catterpillar. to samo (usunięte przez administratora) co tu.

bergerat monnoyeur

Bylem na rozmowie w grudniu ub. roku.Wszystko ładnie, pięknie, do momentu wysokosci gaży. Zaproponowalem 4 tys. netto.Podziękowali mi za udzial w rekrutacji.Po trzech miesiącach ponownie rekrutacja i widzę,ze tak srednio co kwartał..Jakos nowi mechanicy dlugo nie mogą zagrzać miejsca? Powód?Może nie wiedzą kogo ,szukają...?

bergerat monnoyeur
@bergerat monnoyeur

Za dlugo siedzę w branzy mechanicznej i naganialem się po kopalniach z kluczami w ręku.Będąc kierowcą, mechanikiem, magazynierem, psychologiem i chlopcem do "bicia" przez koordynatorow ,czy kierowników, pracować za najniższą krajową???. Przy wszystkich warunkach atmosferycznych.To nie jest praca dla chlopców ktorym się marzy nowe auto ,laptop,czy czyste rączki. A obecne maszyny naszpikowane technologią rodem z PRC.Marka maszyny nie ma tu znaczenia.Psują się wszystkie. I jak tu koledzy kilka postów nizej , piszą ,ze trzeba pisać wyjasnienie dlaczego popsuł się czujnk? Odpowiedz jest banalna-tandetnie wykonany! W związku z tym trzeba żadać odpowiednich pieniędzy za taką pracę, bo chętnych nie bedzie, co widać na w/w przykładzie.To tyle !

Stefan

A przecież wystarczy być dobrym fachowcem żeby docenić dobrą firmę!!

burczymucha
@Stefan

mozna byc dobrym fachowcem a firma moze byc do bani i na odwrot

hiszpan

GJ

Goering
@hiszpan

a on jest podobny do Rudolfa Hessa (lewa reka Hitlera bo prawa byl Goebels)

Julia
@Goering

Twoja powyższa wypowiedź raczej nie wnosi nic wartościowego do bieżącej dyskusji. A szkoda, bowiem bardzo przydałyby nam się aktualne informacje o pracodawcy, jakim jest Eneria. Z ciekawości odwiedziłam stronę internetową firmy i wyczytałam, iż dobra atmosfera w pracy, przyjazne kontakty międzyludzkie oraz profesjonalizm w działaniu stanowią jeden z wielu kluczowych czynników na które zwracają tam uwagę podczas dobierania personelu. Jestem jednak ciekawa, jak Ty odbierasz atmosferę panującą w tym miejscu pracy? Zechcesz powiedzieć coś na ten temat?

hiszpan

I tak tez sie zachowuje Mati nie placz Buahahahaha

kuznica
@hiszpan

grzes to byl kiedys smaczny i tani bar przed siewierzem ;-)

@Goering

tak to ten co dostal obledu i uciekl samolotem do anglii. widze podobienstwo nie tylko w wygladzie ale tez w zachowaniu. dalej grzes pali w biurze a inni pracownicy wdychaja te opary?

mati
@hiszpan

ciekawe czy mobbinguje ludzi dalej albo wywalili go na zbity pysk

cat

a kto tam jest koordynatorem ten bambosz od komorek?

Lew

Rekrutacja tylko po układzie .To bardzo hermetyczne środowisko.Pracowników przyjmują tylko z polecenia.

grzes
@Lew

ja bylem z ogloszenia ale nie polecam zwlaszcza obecnie bedzin kiedys kuznica piaskowa czyli zaglebie/slask. jak nie wierzycie to sie zatrudnijcie. no i jeszcze ta glupia przerwa 1h na lunch. co prawda zwracaja koszty obiadu do pewnej wysokosci po przedstawieniu rachunkow ale jakby nie bylo jestes 1h dluzej w pracy bo jak dzwoni np klient to sprobuj nie odebrac to na drugi dzien cie juz nie bedzie. powodzenia.

BM

Posłuchajcie fakt jest taki że ludzi do.pracy niema a tym bardziej mechaników lubiących błoto i smar . Dlatego firma ma problemy z mechanikami i tak faktycznie to już chyba przyjmują jak popadnie bo tak naprawde co obchodzi prowadzacego rozmowe o prace kogo przyjmie on ma zapelnic braki kadrowe i koniec kropka a puzniej jest tak jak jest że ludzie są bez ambicji jak zobaczą bałagan niema co oczekiwać cudów że wszystko zaraz dostaniesz musisz czekać na samochód,narzędzia itp. To jest normalne bo jest mocno rozwinięta biurokracja a fakt jest taki nie inny ze czesc osób z biura to chyba przychodzi wypełnić dzień a nie pomagać. 15 lat temu praca w takiej firmie to dla wielu mechaników praca w CAT to było coś a teraz zwykły zakłada pracy. I nie będziesz pracował w CAT tylko bergeratt monoyeur i tak będzie na umowie.

BM

Szkolenia to jest to co napisał mechanik polowy - zgadzam się w 100% żenada i szkoda czasu i max jedno w roku czyli 40h albo i mniej jeżeli chodzi o pensje to tak pisze tu większość osób 3-4tyś i bardzo rzadko podwyżki, (+premia roczna zależna od obrotu i zysku firmy, paczki dla dzieci, multisport, medicover), brak premii kwartalnej - nikt jej nie widział i o niej nie słyszał choć obiecują (jest jak oddział wyrobi jakieś limity ale oddział nigdy ich nie wyrabia). jak toś lubi dużo pracować to może tłuc nadgodziny, Ogólnie firma przereklamowana - słabe zarobki za tak ciężką pracę i ostatnio duża rotacja robi się wśród mechaników Owoce, automaty do wafelków czy napoi to tylko w biurze - polowy mechanik takich przywilejów nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Eneria Sp. z o.o. - Wojkowice kościelne

• Jak się pracuje w Eneria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eneria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eneria Sp. z o.o.?

Eneria Sp. z o.o.

Eneria Sp. z o.o.