Opinie o Kw Trade Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kw Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kw Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kw Trade Sp. z o.o. w Kraków

Apollo Nowy wpis

Cześć, może troszkę więcej na temat pracy PH w regionie? Liczy się ilość wizyt i 8h u klientów, czy wynik i dobre relacje z klientami? Jaki samochód i czy do użytku prywatnego? Rozumiem, że mimo obsługi sieci to soboty są wolne?

Kw Trade Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Marketingu w Katowice. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Ela Nowy wpis

Jakie zarobki na tym stanowisku?

Gosia Nowy wpis
@Ela

A ile chciałabyś zarobić?

Katarzyna

Jeszcze dwa lata temu PH w firmie mógł podobno spokojnie wyciągnąć 7 tys na rękę. Jak do teraz stawki się zmieniły, podejrzewam, że wzrosły to ile handlowiec teraz na spokojnie może wyciągnąć? 8-9? Chociaż po ostatnich komentarzach widzę, że podobno zero rozwoju. Mylę się z tym wzrostem stawek? Jest tu jakiś handlowiec z dłuższym stażem i opowiedziałby o historii swojego wynagrodzenia na przestrzeni czasu?

Xyz
@Katarzyna

Katarzyna źle to sobie policzyłaś, 7 tyś to była sama podstawa na rękę do tego gruba premia

Katarzyna Nowy wpis
@Xyz

O kurczę, dzięki za info. To ta gruba premia jak się aktualnie by prezentowała? Jak średnio to wychodzi?

Krystyna

Zaintrygował mnie ten komentarz o głębokiej komunie.. Jakie tam zachowania i praktyki zakrawają pod takie określanie? Ciężko zrozumieć co ktoś chciał przekazać, a opinie poniżej raczej pozytywne więc nie wiadomo co myśleć.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kw Trade Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy ds. sieci i detalu.

Nie polecam, głęboka komuna, kolesiostwo, zero rozwoju, brak perspektyw, pic na wodę, nie warto.

Wiktor

Pod warunkiem, że człowiek zajmujący takie stanowisko ma do tego predyspozycje bo firma dobra lecz wymagająca.

Aga
@Wiktor

Co masz na myśli pisząc: "że dobra i wymagająca", w czym jest dobra a w czym wymagająca, proszę rozwiń wypowiedź, bo to ciekawe.

Arleta

Ile podstawy netto - na rękę może otrzymać przedstawiciel handlowy, jak duże są tereny, z jakiej floty obecnie korzysta Kw trade? Dziękuję za odpowiedź :)

@Arleta

Słyszałem, że spokojnie 7 tyś na rękę i spore premie, produkty fajne i same się sprzedają.

Jerzy
@Andrzej

Trudno jest osiągnąć taki dochód w Kw Trade? Jaka jest tu podstawa wynagrodzenia i czy firma zapewnia pracownikom samochody służbowe? Liczę że mi odpowiesz.

Shazza
@Andrzej

Jak 7 tysięcy na rękę to ile na nogę?

Asia

Czy przedtawiciel handlowy dostaje własny samochód ?

Wojtek
@Asia

Nie, dostaje cudzy samochód

Wojtek

@kasia jakie zarobki, umowa i czy są jakieś premie ?

@Wojtek

O jakie stanowisko pytasz, bo zadajesz pytania bez składu i ładu, chyba, że pytasz o stanowisko prezesa?

Czy ktoś może napisać parę slow o firmie? Szczerze mówiąc myślałem , że się tu czegoś dowiem.

@Michał

A czego chciałbyś się dowiedzieć, pytaj konkretnie, to może ktoś odpowie

admin

Ty również masz wpływ na rynek pracy. Dodawaj komentarze o firmie KW Trade Sp. z o.o. na naszym forum i pomagaj innym w karierze.

Zostaw merytoryczną opinię o Kw Trade Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kw Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kw Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kw Trade Sp. z o.o.
  • Mała Góra 91B