Opinie o Volkswagen w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Volkswagen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Volkswagen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volkswagen w Polkowice

ZP-4

Uwielbiam to forum w koncu mozna patrzec na rece zawsze ktos cos wie albo zobaczy ,mam nadzieje ze bedzie coraz gorzej a ludzie na stanowiskach beda pokazywac sie z coraz to gorszej strony nie ma bata wczesniej czy pozniej jakis prokurator w padnie po ktoregos .

negocjacje placowe

czy slyszeliscie juz ze jest idea w zz by w zamian pewnej czesci podwyzek dla pracownikow dac im kilka dni do koszyka tak jak to mialo miejsce w gyor

wow

trza to TVN zadzwonić

operator instalacji

Mam pewną sugestię odnośnie barometru proponuję oddać czyste kartki , bo po ostatnich reakcjach OM-ów na wyniki to i tak cokolwiek tam napiszemy będzie na naszą niekorzyść.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Volkswagen.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
fanfara

taka wielka abryka a tu zaledwie piecosob a krzyz pisze. Nie wysilaj sie chlopcze bo i tak walisz w proznie:-)

Zwiazki to lipa

Związki na pewno nie wychyla sie w sprawie przeciw OM. A pracodawca tym bardziej. [usunięte przez moderatora] OM powinien przeprosic goscia i na tyle zalagodzi to sytuacje bo wiadomo ze i tak beda dalej razem robic. OM trzeba wybaczac oni zyja tym zakladem my idziemy do domu i koniec a oni mysla co moga dac od siebie zeby bylo lepiej tez maja stres tez sie martwia o nas wszystkich tez maja rodziny i darmowa sluzbe zdrowia nie musza placic ani tankowac za swoje i dzwonia se gdzie chca wiecie jaki to stres zeby tego nie stracic.

wladek

Panowie co tam z ojcem dyrektorem się sałato?????? Bo chodzą ploty ze zasłabł biedaczyna to prawda wiecie coś ?

dukati

ale z ciebie [usunięte przez moderatora], przeciez o tym forum wszyscy wiedza, omki na zebraniach napewno o tym gadaja, plujesz sie tu czlowieku pracy i myslisz ze przez to norme ci zdejma? na jednego oma przyjdzie drugi

po mat

cale szczescie ze on polazl i na jego miejsce przyszedl bardziej lepszejszy:-)

ZP-4

Więc jak coś [usunięte przez moderatora] to wystarczy powiedzieć przepraszam i konsekwencji nie będzie? (rozmowy korygującej, premii nie zabiorą) Więc Panowie od teraz jak walniecie babola i zostanie Wam udowodniony to należy zrobić oczka kotka ze Shreka i powiedzieć przepraszam...

jaki głupek:-) OM przeprosił a tobie już się we łbie lasuje. Ciebie pewnie na kierownika powołamy boś taki kulturalny , No to kogo chcesz zastąpić?

ZP-4

OM niby przeprosil pracownika za ponizenie co to za przeprosiny niech to zrobi na forum w cylindrze albo przy prezesie jak bedziemy mieli z nim spotkanie co boi sie przeciez jest taki twardziel i bog na linii po wystapieniu pewnie prezes pogonil by mu kota z zakladu cwaniakowi i plakal by wielki menadzer bo nigdzie by pracy za dyscyplinarne zwolnienie nie dostal do czego jeszczze moga posunac sie przelozeni zzeby zzwiazki sip i bhp zaczely dzialac co z dyrektorem produkcji dlaczego pozwala zeby taki czlowiek kierowal ludzmi napewno nie jest nie zastapiony pora wymienic starych OM zlapanki starych czasow na tych ktorzy na to zasluguja i maja do tego predyspozycje oraz kulture osobista .

przelicznik - 2010-05-08 11:40:08 Kurde na związki płace składki po 40 - 50 złotych ,a wzamian załatwili mi koszyk nie słychane ,zastanawia mnie dlaczego składka nie jest 1 procent od stawki brutto a nie jak u nas od wszystkiego co dorobie naturalnie full bruutto 1 procent netto dla zz , panowie delegaci az sie prosi to poprawic. Nie dosc ze polowe za sobote platne to jeszcz od ciezko zarobionych pieniedzy w wekendy zamiast dla dziecka to danina na zz ktore klepie jak pracodawca kryzys , kryzys ktorego juz dawno nie ma .

przelicznik

tralalala

jak pracownik osobiście sie nie poskarży to zz (usunięte przez administratora) może.. a jak pracownik chce dalej pracować a nie mieć w pracy konflikty, to się nie dziwę, że trzyma mordę na kłódkę.... a szkoda, szkoda, jakąś ferke by się z chęcią poobserwowało! ja bym sobie na pewno na cos takiego nie pozwolił, ale każdy robi co chce! Nie slyszalem, zeby Dąbek chcial, żeby barometr dobrze wyszedl... mialo byc wulagryzmów i tyle! ja se tam polecialem, upsss tzn cala prawde napisałem co myślę aaaaa i jeszcze jedno, bo normalnie mam dosc czytania tego narzekania, chlopaki poszukajcie sobie innej pracy, jak tutaj tak źle... moich paru kolesi pracuje u prywaciarzy i bardzo chetnie "[usunięte przez moderatora]" w VW... to co!? W poniedzialek zaniose ich podania do personalnego, bo mam nadzieje, ze wpadniecie tam z wypowiedzeniami! milego weekendu

gornek

A co się będziesz sczypał od razu wal do ONZ ! TV to za mało

Dukati

Ciekawe czy przed kamerą TV będzie miał taki sokoli wzrok :)

!!!!

.... ale ty głupi jesteś OM kto Cię dopuścił do władzy??? Może jeszcze wieżyczkę sobie postaw i do pracowników strzelaj z kałacha. Ale ty jesteś [usunięte przez moderatora]!!!

????

OM iki wy macie więcej do stracenia jak my na produkcji... co strach koło (usunięte przez administratora) wisi, że prezesik po "premi dziabnie" i będzie lipa!!!

OM

a wysyłaj gdzie chcesz i co chcesz, na kim to zrobi wrażenie:-)? Łatwo cie podpuścić !!!słyszałeś kiedyś że psy szczekają a karawana jedzie dalej? napisz coś jeszcze, my lubimy się pośmiać

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen?

Zobacz opinie na temat firmy Volkswagen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen?

Volkswagen