Opinie o Volkswagen w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Volkswagen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Volkswagen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volkswagen w Polkowice

vfd

Zarobki zarobkami ale.. Czy opisze mi ktoś opisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w vw, wiem że jest test śrubowy gdzie w 5min trzeba przeniesc jak najwiecej śrub na 2 pleksje i jakie jest nastepne zadanie ? Oraz ile min śrub trzeba przełożyć aby zaliczyć test.

cvc

minimum 2500zł max 4200zł średnia 3200 - 3300zł na start na lince teraz nie przyjmują, teraz zwalniają 20 worków

szukajacypracy

Chciałbym by ktoś w końcu napisał jak to wygląda z nowymi pracownikami ile płaca na początku jakie są realne zarobki tylko proszę o szczerą odpowiedź a nie jakieś bajki jak niektórzy tu wypisują

Tomsen

Witam A po jakich szkołach jesteście (na liniach prod.). Warto tam startować po technikum budowlanym? lub po studium informatycznym?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Volkswagen.
logo firmy Technik utrzymania ruchu
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
z niemiec

vw oglosil ze w zeszlym roku podwil zyski na 16 mld. (miliardow) euro, a pracownicy w niemczech dostana po kilka tysiecy premi. Ciekawe ile wy w polkowicach dostaniecie? :-D

edyta

To jak jest w końcu z tymi przyjęciami. Jest sens się ubiegać o tą pracę czy nie ? Uprzejmie proszę o konstruktywną odpowiedź.

gall_anonim

niepotrzebny ci... i tak nie przyjmuja a planuja zwolnienia workow...

andzia

czy ma ktoś namiar na work serwis e-mail do VW

VW MP

VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA JEST COOL!

nowa

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)))

nowa

A czy teraz są przyjęcia do VW?Tylko przez work serwis?Ktoś mógłby mi odpowiedzieć czy po okresie próbnym jest mozliwośc podpisania umowy z VW jako pracownikiem VW?

q

hmmm ciekawa wypowiedź. Jak zaczniesz pracować w kopalni to napisz, czy było warto zmieniać pracę...

q

a poda ktoś konkretną kwotę?

Ja_to_ja

q - 2011-12-17 17:37:03 witam jakie są zarobki na początek na montażu?Z tego co od dużej grupy osób słychać to \'za niskie\' ,ale tak za niskie ,że nikt nie chce się zwolnić.

q

witam jakie są zarobki na początek na montażu?

Ludzie. chill out! czytam te wasze posty i ogarnia mnie pusty śmiech bo siedzę sobie w Anglii i jest git.Praca lajtowa może na 8 h pracuję 3h .300 funtów wpływa na konto co tydzień w piątek.Jakby tego było mało pojechałam do UK bez znajomości angielskiego i bez studiów .W jednej firmie pracuję 3 lata i stawiam do pionu takich jak wy wykształconych leni którzy myślą że jak mają studia to będą ,,menegerami,,a tu ZONK.Wkrótce zamierzam wrócić do Polski i otworzyć własną prężnie działającą firmę i jeśli tak bardzo nie odpowiada wam praca w WV będziecie mogli składać CV z listem motywacyjnym i zdjęciem w mojej przyszłej firmie. Odezwę się tylko do wybranych kandydatów.

myszur24

witam chcialbym starac sie o prace w VW czy moglbym dowiedziec sie gdzie ewentalnnie mozna zlozyc podanie, i w jakim okresie mozna spodziewac sie przyjec dziekuje za pomoc.pozdrawiam

Czytam Wasze wypowiedzi i z całym szacunkiem - cieszcie się z tego co macie. Pracowałem w VW 3 lata, później przeszedłem do konkurencji. Z perspektywy czasu wiem, że był to błąd. Zarówno pod kątem zarobków (co jest jednym z najważniejszych czynników), motywacji, atmosfery w pracy.

sts

a moze tak w koncu zabierzcie sie do pozadnej pracy bo 100 % waszej roboty poprawiamy potem po serwisach i koncerny tylko to rozliczaja na gwarancji chcecie podwyzek to przestancie partolic pozdarwia

do kiedy mozna wsisywac sie na liste dni otwartych 17 wrzesnia

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen?

Zobacz opinie na temat firmy Volkswagen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen?

Volkswagen