Opinie o Volkswagen w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Volkswagen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Volkswagen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volkswagen w Polkowice

Ali

Nie cieszcie się że ten barometr nastrojów ma jakieś znaczenie dla okrajania wam świadczeń.Liczyła się tylko frekwencja z waszej strony i to właśnie pracodawca osiągnął w 90 procentach.Nic się w tym zakładzie nie zmieni bo nawet żółtą skrzynkę na pytania do prezesa zlikwidowali żebyście nie przekazywali żadnych informacji jakie macie problemy.Macie kłopot to do związków a i tak sami wiecie że nic nie zostanie zrobione dla was bo pic polega na tym że prezes tej fabryki myśli że wszystko jest w porządku i wasze zadowolenie z tego że tyracie za miskę ryżu sięga zenitu.A więc panowie tylko bezpośrednie łącze z prezesem coś mogło by zmienić a może ktoś mu podsunie ciekawą stronę o funkcjonowaniu naszej fabryki.

Do zje...anego OM-a

Ty OM-ik nie bądz taki Cwaniak , bo i za was się wezniemy , i szefostwo w niemczech zobaczy jak sie bawicie w Polsce za ich pieniażki w jakich celach wykorzystujecie AUTKA SŁUZBOWE itd , WY MACIE WIECEJ ZA SKÓRKA niż ten pracownij i Koleś jak jesteś niby OM to pamietaj ze kij ma dwa konce i ZARZĄD w WOLSBURGU też może dziwnego anonimowego e-maila dostać z fotka i pewnymi papierkami takwiec niestrasz ludzi pracy CWANIACZKU a zarazem [usunięte przez moderatora] jak masz takie zyczenie pisac na forum i straszyc , a moje to nie pogruszki tylko sugestia Kierowniczku !!!!!! , i pamietaj cwaniaku ze w grupie SIŁA ludzi a nie w was OeMiKi !!!!

OM

już nie gadajcie głupot bo wam tak dokręcimy śruby że już nawet sikać nie będziecie mieli czasu, barometry mają być ZADAWALAJĄCE bo w przeciwnym razie my będziemy niezadowoleni a to jak wiadomo bywa zaraźliwe

jestesmy zadowoleni

nie ma co narzekac na prace i place, taka prawda!!!! ale zmianowi obiekci za swoje powinni dostac. to co sie dzieje promowanie kapusi olewanie pracownikow to trzeba przelac na papier.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Volkswagen.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
!!!!!!!!!

Chłopaki !!,a jak tam u was z nastawieniem na badania barometru ?????,bo pracodawcy i bardzo na nim zależy by dobrze wypadł ,chyba kase za to dostaną lub stołki wyższe a my ..!!!.wiadomo jakie było i jest parcie propagandowe na te ich barometry wszędzie ...na fiszkach na głównym holu w propagandowym CYLINDRZE i przez OEMIKÓW co wy ludzie na to???

Don King

Temat twardziela się skończył? Zaczynało się ostro z jego strony a jak przyszło co do czego to...:))) Twardzielu co jest tam wcześniej ktoś pisał że jesteś kozak a kto inny że nie jesteś aż tak mocny bo na montażu są mocni ludzie którzy dadzą ci rade ale nie cwaniaku ją tak jak ty, ten co podobno reprezentuje ludzi jako związkowiec.

tete

z tego co widac to za wiele przyjac na klate nie moze za cienki nie tylko w uszach

i znowu w plecy

Banda [usunięte przez moderatora] ze zwiazkow podpisala porozumienie z data wstecz odnosnie koszyka bo kryzys ma byc pewnie cementu na przewodniczacego budowe zabraknie. I nie pomysleli ze ludzie w kwietniu dni za nadgodziny wybiora. A personalny byl tak [usunięte przez moderatora]i zaabsorbowany tym zeby swoich pracownikow oszukac nie czekajac na zamkniecie miesiaca juz wyplacil jeba_ne plusy ktorych ludzie juz nie maja. Pewnie z wyplaty nam teraz potraca i kto sie doliczy napewno nie te sprzedawczyki ze zwiazkow. Tylko plakac bo do plac czlowieka szukali nikt tego nie odkreci jak nic w plecy.

ZP-4

xxx nie prowokuj ludzi i nie kompromituj sie szkoda ze tacy ludzie nas raprezentuja .

anonim - 2010-05-03 17:34:43 pyt.: do xxx - 2010-05-03 17:19:37 xxx kozak jesteś w gadce tu na tym forum a jak jest u ciebie przed bramą VW? Wiedz ze dobrze kolego mog bys nawet nie dychnac przed omdleniem uwierz mi . Chcesz to poczekaj tylko zaloz miniowe i pomaluj usta to cie ocali przed chirurgia , nie smrodz swojej paczce bo po twoich wypowiedziach widac ze jestes blisko w zz .

Don King

Rozkręcać ten temat może zobaczymy jakąś konkretną solówkę pod VW bo monotonia już zżera większość chłopaków!!! 840 i tak w kółko więc jaka jest ta ksywa tego polkowickiego Tysona?

Pewien jesteś? Podaj ksywę kozaka który zabija spojrzeniem :)

ZP4

Ty xxx jeśli w jakiś sposób reprezentujesz zz to dawaj przykład innym i nie obrażaj ciężko pracujących ludzi którym są potrącane składki na zz. Podobno to wy macie nas reprezentować więc czemu czytając twoje płytkie wypowiedzi wstydzę się że taki inteligent Nas reprezentuje. Mocny w gębie jesteś pisząc ostre słowa na tym forum a jestem ciekaw czy przy kozaczyłbyś do kogoś kto na tym forum wypowiedział by się otwarcie nie anonimowo? W " VW" są ludzie co za bezpośrednia obrazę w ich stronę dali by ci w mordę a jak już pisałem niektóre twoje wypowiedzi... Więc pokaż że jesteś zz który daje przykład, dobre rady i zasługuje na miano delegata!

xxx - 2010-05-01 20:06:14 hehehehehhe zpraszam takich jak wy to nosem wciagam a hu.. kólka puszczam gamonie,a ze tam ktory TATO napisał lepiej nita sklepac niz to nasienie rozpowszechniac , zlodziejstwo trzeba zwalczac a nie dawac przyzwolenie. A po drógie pajace jestescie i niec wicej jesli macie odwage wystąpcie o oficjalne spotkanie na argumenty jesli to bedzie zbyt mała porażka to mozecie na koniec dostac po mordach tak na dowidzenia.Przyzwyczajcie sie do tego ze w tym zakladzie pracy nie zaistniejecie .Ze złodziejami tu nikt nie rozmawia Koles daj se upust szkodzisz sam sobie ,a takze naszenu zwiazkowi widze jestes dobrze poinformowany przez Dabka tak wiec napewno wiesz ze toczy sie protes z Alternatywa po twoich grozbach i wypowiedziach dajesz im tylko szanse i satysfakcje ,ludzie czytaja forum i widza jak jest traktowane prawo do wyboru i zalozenia zwiazku w naszym zakladzie . Jak masz tak pisac to lepiej daj sobie spokoj .

pyt.: do xxx

xxx kozak jesteś w gadce tu na tym forum a jak jest u ciebie przed bramą VW?

xxx

anonim - 2010-05-01 17:33:57 xxx - 2010-04-28 20:10:26 hehehehehe oj matoly matoly dobrze ze internet powstal oraz to smieszne forum to przymajmniej dacie upus swoim dziwnym spostrzezenia bo rozmawiac konstruktywnie napewno nie potraficie .Jak sie ni podoba to poprostu wypier.......... nie pobierac podwyzek pensji, dodatkow za system i innych skladnikow , a wogole to sie zwolnijcie i idzcie do innej firmy tam wam pokaza gdzie wasze miejsce i co znaczy morda krociutko. Ps. No gdzie ta Alternatywa.Biore kazdego zwas na klate albo lepiej po dwoch bo niemam czasu dla takich cieniasow. Sluchaj ciemniaku sam wypie...... podwyzki wywalczone to nie wy tylko caly zwiazek to glos ludzi nie po to placa skladke zebyscie nic nie robili albo to czego tylko mozecie zrobic jestescie jak du.. od srania jak sobie nie dajecie rady to wypierda... inni moze beda podpisywac madrzejsze porozumienia niz koszyki . ... a jeszcze jedno co do brania na klate widze cwaniak z ciebie ale na forum w rzeczywistosci dostal bys w pysk za glupie gadanie i rola twardziela by sie skonczyla .

Dukati

Gdyby pies w burdelu nie był szybszy to byś do niektórych z tych ludzi co tak wyzywsz mówił TATO .....

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen?

Zobacz opinie na temat firmy Volkswagen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen?

Volkswagen