Opinie o Volkswagen w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Volkswagen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Volkswagen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volkswagen w Polkowice

emeol22

i tym sposobem bankowo dwóch straci robotę.

salzgiter

Robie tam już kilka lat ......nie pije do ciebie ...dużo prawdy napisałeś ale z tymi pierogami przesadziłeś pozdrawiam

trykol

a co ma nic nie robić??!!! no bez przesady. Jest tam chyba po coś! nie doceniamy bo on nie docenia nas.A poza tym juz widać ze obiekty ładniej się starają:-)

pracownik vw

ale za każdy dzien nieobacności przepada Ci buraku 100 zł brutto to policz ze twoja dniówka jest ok 70 zł. chyba wolałbym mieć 16 dni wolnego w roku. Pozdrawiam całe to forum które nie docenia tego co robi dla nas (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Volkswagen.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Stażysta w kancelarii
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
Robie tam już kilka lat...

Powiem tak: w VW nie jest aż tak źle jak co niektórzy piszą. Co niektóre sprawy mogły by się zmienić ale to tylko marzenia gdyż np. obiekci, zmianowi i co niektórzy koordynatorzy to banda debili i nieuków którzy cudem dostali się na te stanowiska i jak ktoś już pisał- żyją tam z dnia na dzień... może dziś będzie norma i ojciec dyrektor,obiekt nie będzie mnie nękał... Tego nigdy tam nie zmienicie i nawet nie ma co się o tym już rozpisywać bo to tylko strata czasu. To nie kopalnia gdzie zaloga w wiekszości jest zgrana i jak ma problem z sztygarem lub kimś to robi sciepe na wypłate i dostaje jeden czy drugi elegancji łomot jak czeka na autobus lub wsiada lub wysiada z auta... ale tu nie ma zgrania i nie będzie bo wielu jes(usunięte przez administratora) na każdym dziale a większość (usunięte przez administratora) tu takie głupoty a do pracy chodzą tylko po to by przetrwać 8 godzin i wrócić do domu, rodzin. Nie oszukujcie się i zadajcie sobie pytanie po co to pisać (anonimowo) który z was ma jaja powiedzieć zmianowemu prosto w twarz ostre słowa i pozbyć sie premii na jakiś czas? Który? Powiem wam malutcy ludzie... znam kilku takich w całym tym zakładzie. KILKU!!! A co do związków to po kiego czorta poruszacie ten temat... są jakie są i jeśli wam nie pasuja to je zmieńcie... ale powiem wam już teraz że założę się z każdym który pisze tu na ZZ coś złego i tak pujdzie głosować na(usunięte przez administratora) . Dużo chłop robi dobrego, dużo mógł zrobić lepiej ale jest tylko człowiekiem którego czasem przerastaja sprawy. Co do (usunięte przez administratora) Na każdym dziale macie takiego "kolegę" i co? Zrobiliście z nim kiedykolwiek porządek? Choć raz? NIGDY? Bo jeden z drugim dalej robią co chcą a ty(usunięte przez administratora) . Jak już pisałem szkoda że nie ma w nas prawdziwej Solidarności która by pozwoliła na walkę z wyzyskiem, nękaniem i pogonią za normą, normą,jakością.... Pracujmy dalej a jak nadarzy się okazja, lepsza okazja bo rodzina musi godnie żyć to (usunięte przez administratora) jak tylko szybko się da z tego(usunięte przez administratora) Pozdrawiam a jeśli ktoś z czymś się tu nie zgadza to powiem ci i moge powiedzieć prosto w oczy 40minut po tym jak skonczysz pracę... (usunięte przez administratora)

fan forum

dlaczego nikomu nie przychodzi do głowy że to ekipa ZZ robi sobie reklamę ? o poziomie dyskusji jaki zaproponowała pracwnica na pierwszych stronach swiadczy też o tym skąd ona/on

adamus

Na dzień obecny związek zawodowy nie uświadomił sobie swoich uprawnień ani nie wie że związki są niezależne od pracodawcy .(usunięte przez administratora) .Wiecznie bez kasy za nadgodziny przy wirtualnym kryzysie.Jak długo takie haniebne działania związku można tolerować.(usunięte przez administratora)czy jeszcze nie

ZetPety4

Ten zakład to jedna wielka paranoja!! Na kantynie pierogi są raz na kwartał a jak juz sa to i tak nie ma jak sie tam wybrac bo przecież sołtys musi być wolny:) z ogromną nadzieja czekam na kolejny wzrost normy zawze to jakies odstepstwo od (usunięte przez administratora) monotoni. Ile moza, ile?? no sam powiedz!!!!

Pan Pikuś

nie podoba mi sie,że czesto pojawia sie na forum zasłona w formie"niemiecki kapitalista".Wydaje mi sie, że za tą zasłoną stoi niestety nasz słowiański brat"polak mały"i to On jest odpowiedzialny za pewne ''drobne '' patologie w naszym zakładzie.Mówiąc szczerze dobre czasy z tym "niemieckim kapitalistą" juz mineły dawno temu i nigdy nie wrócą,były to najlepsze lata pracy w fabryce,oczywiście nie narzekając na obecne.Denerwuje mnie jednak fakt że na forum jeża sie teraz nowobogaccy z kadry,którzy zapominają nie raz że im też niegdyś słoma wystawała z butów.

MATRIX

Do Pana czy tez Pani "z boku". Proszę mi powiedzieć jakie środki zaradcze i preciwdziałania podjęły ZZ na rzecz zachowania miejsc pracy podczas Kryzysu. Czekam na Info.

z boku

Ludzie, aż trudno uwierzyć w to, co się tutaj czyta. Prawda jest jedna: jesteście rozpieszczeni jak dzieci z przedszkola. Przewodniczący jest taki zły, że niańczy Was i biega za Waszymi sprawami jak przychodzicie się do tych nic nierobiących związków skarżyć. Po drugie, to z kim jak nie z dyrekcją tego zakładu ma rozmawiać o sprawach dot. zakładu czyli nas pracowników. Narzekajcie wieczni narzekacie. Pierwsi do niego polecicie, jak Wam się grunt pod nogami zacznie walić. Może gdyby D.D. nie walczył tak o każdą głowę w kryzysie i kilkadziesiąt osób straciłoby pracę, to Ci, co wypisują te bzdury zmieniliby zdanie. Chociaż ...o czym ja mówię....Pewnie to też byłoby przez niego...Tylko z skąd ta liczba członków związku w naszym zakładzie??? 972 osób na 1130 zatrudnionych??????? Z braku skuteczności, z układów z cyt. ” kadrą dyrektorską” czy może to z niemocy TYCH związków? LUDZIE dzięki temu ZZ macie wiele spraw uregulowanych. A może jest tak, że nastapił przesyt, za dobrze działają i to komuś przeszkadza. Chyba tak. Brak mi słów na te żygowiny. Miałem nadzieję, że na forum poruszane będą prawdziwe problemy. Walicie nie w ten adres. Przykro mi i wstyd mi za tych co tak opluwają ludzi, którzy walczyli i walczą za tych ludzi. Jest mi Was żal...

pracuś

widzę, że mamy nowedo lidera na Przewodniczącego,, brawo Matrix, całkowita prawda!!

koryto

Nie należy wierzyć że związki uratowały miejsca pracy wiem bo pracuję powyżej waszych pracowniczych głów i takie informację posiadam.Decyzję są podejmowane ponad związkami zawodowymi bez ich możliwości sprawczych.Jak pracodawca będzie chciał zwalniać lub przenieść produkcję po roku 2018 to to zrobi bez żadnego ale i żaden związek który sobie przypisuje jakiekolwiek działania na rzecz pracowników temu się nie przeciwstawi.Związki nic nie mogą tylko uczciwi ludzie.

związkowiec nowy

Są zarzuty pod adresem kandydata na przewodniczącego nowego że nie przedstawił się pracownikom. ODPOWIEDŻ spotkam się z pracownikami jak mi pozwoli pracodawca umożliwiając mi a nie utrudniając takowe spotkanie.Obecny przewodniczący ma wolne i może agitować na swoją korzyść kiedy chce i jak chce.

paweł

NOWE ZWIĄZKI z grupą specjalistów z różnych kierunków nauki pozwolą na zmianę tej apatii związkowej która drąży brać pracowniczą od początku tej fabryki.A PAN (usunięte przez administratora) niech sobie dalej kopie piłkę nie interesując się niczym innym jak tylko budową swojego domu.

adaś

Jedyny ratunek dla pracowników to nowy związkowiec w osobie ...Dajmy mu szansę bo należy przerwać te oszukańcze gierki i zupełny brak działań ze strony dotychczasowych związków zawodowych.Załoga w dziecinny sposób jest manipulowana płytkimi sloganami ze strony związkowca który jak do tej pory wywalczył podwyżki na granicy spadku nabywczej pieniądza.W całym koncernie szydzą z polaków że pracują jedynie za miskę ryżu i by przeżyć z miesiąca na miesiąc.Zasługą tego stanu rzeczy jest brak systemowych i skutecznych działań oto przykłady;zablokowanie sobie możliwości negocjacji na dwa lata,rozdrobnienie i obniżenie do trzydziestu procent podwyżek,kumoterstwo,zatrudnienie członków rodzin związkowca,negatywne oskarżenia pod adresem nowego i kompetentnego kandydata ,utrudnianie wypowiedzenia się nowego kandydata na związkowca poprzez niezwolnienia go z obowiązków świadczenia pracy na rzecz zakładu,szykany i negatywne opinie zalatujące brak elementarnych zasad.Weżmy sprawy w swoje ręce i wybierzmy nową twarz która za pomocą specjalistów z różnych dziedzin nauki będzie w sposób niepodzielny i samodzielny wypracowywała uprawnienia płacowe i bytowe tej zmęczonej ciężką pracą załogi.Na koniec pragnę stwierdzić że związek zawodowy w osobie (usunięte przez administratora) uzależnił się od decyzji kadry dyrektorskiej że na dzień dzisiejszy obniżając ciągle uprawnienia pracownicze nie jest w stanie sprawować funkcji związkowych w sposób samodzielny i sprawny.Utrudnia to między innymi zatrudniona rodzina (ktoś kto pełni funkcję z wyboru załogi nie powinien rzucać cienia podejrzeń -KODEKS ETYKI Tzw rodzinne fuchy stanowiące element wykorzystania funkcji przewodniczącego związku do własnych celów.

Olać Darmozjadów
@adaś

Jedyny dobry związkowiec to ten z poza firmy, który się nie boi, ze wyleci z pracy.

kotek .... mial - 2010-01-07 22:20:27 a co myślisz, że pracodawca sam by to wszystko dal???? nie rozśmieszaj mnie! ile osobom z umowami na czas określony dano umowę na czas nieokreślony??? Wszystkim! Ilu zwolniono z powodu kryzysu? Nikogo! uwierz mi, pracodawca w ramach rozwiązań walki z krzyzysem myślal przede wszystkim o zwolnieniach... patrz: Sitech, tez niby koncern, a jak ich tam wychujali.... a u nas to po prostu meisterstuck, co mozna wyciagnac od pracodawcy w czasach kryzysu! DD SZACUN!!!!!! A ja słyszałem, że odgórnie Niemcy zarządzlili, żeby utrzymać stan zatrudnienia w fabryce na niezmienionym poziomie, coby nie ucierpiał wizerunek marki na świecie (że VW jest tak silny, że kryzys mu niestraszny). A przebiegli ludzie ze ZZ wykorzystali to i ogłosili swój sukces w ratowaniu miejsc pracy, że byli konsekwentni i nieugięci podczas negocjacji i że nie dali zwolnić ani jednej osoby. Prawda jest niestety taka, że gdyby faktycznie przycisnęło Niemców i nie mieliby wyjścia, to żaden ZZ w Polsce nie przeciwstawiłby się decyzji o zwolnieniach grupowych. Trochę pokory szanowne ZZ.

GM- Wiraż

Witam wszystkich i bez urazy , każdy ma prawo do swojej opini i wyrażenia co myśli ,tak wiec przygladam sie temu forum od pewnego czasu i widze ze w tym zakładzie kazdy ma żal do wszystkiego , i do pracodawcy i do OM i do SF a na koniec widze że czym bliżej do wyborów tym coraz wieksza nienawisc co niektórych pisarzy na tym forum , a tak ogólnie nikt nie dostrzegł tego że obojętnie jakakolwiek organizacja zwiazkowa nigdy nie wybiła sie w żadnym zakładzie z tym co oferowała swoim potencjalnym wyborcom w przedwyborczych SPOTACH lub PROPAGANDZIE ( mam na mysli ludzi którzy chca przejac coś co nawet nie zainwestowali nawet 10 % swojego wysiłku w budowanie tego co powoli wiekszośc chłopaków chce naprawic ) Tak wiec może dla wszystkich równiez i dla mnie zastanówmy sie co osiągnelismy przez te 10 lat a co możemy starcic ale naprawde koledzy i kolezanki ( rachunek sumienia) a pózniej przystąpmy do wyborów bo jezeli ktos uważa ze nowa krew cos zmieni to sie myli i to w 100 % . Szacunek do przedmówcy dla AS-a to fakt kolega który ubiega sie o stanowisko przewodniczącego a zarazem ugina kolana na widok jakiegokolwiek pracodawcy ???? to sami zastanówmy sie jak bedzie nas reprezentował na negocjacjach finansowych lub dochodzenia do jakiegokolwiek konsensusu w podpisywaniu jakichkolwiek POROZUMIEN dla danych działów .To może na tyle i bez urazy ale kto z nas oddałby głos osobie która duzo mówi i porywa sie scyzorykiem na księżyc .- Zastanówmy sie czy brniemy do przodu czy zaczniemy budowac wszystko od nowa przez kilka lat - a w tym wszystkim pracodawca się cieszy bo zanim umacniac zwiazki to sami te zwiazki osłabiamy > Z pozdrowieniami dla wszystkich

piotrus

A wiadomo coś od kiedy będą przyjecia i czy można już składać podania jak ktoś zna więcej szczegółów to niech napisze na tym forum w góry Dzięki

pracuś

będzie podobno 50 nowych miejsc pracy, zgodnie z tym co można było wyczytać w gazetach

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen?

Zobacz opinie na temat firmy Volkswagen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen?

Volkswagen