FF Fracht Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o FF Fracht Sp. z o.o.

er 2010-06-24 16:10
to jak się pracuje u Frasyniuka.
krs 2010-07-12 14:37
bardzo dobrze:)
Pavl0 2016-05-05 10:09
Otworzyli nowy oddział w Gdańsku, byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej, bardzo sympatyczni ludzie, fajne benefity i duże możliwości rozwoju (przez wzgląd na to, że to nowy oddział to każdy ma szansę się wybić bo nie ma układzików żadnych)
euminz 2016-05-23 19:35
Witam. A na jakie warunki można tam liczyć? Jakie wynagrodzenie jest możliwe? Jak atmosfera w firmie, możliwości rozwoju? Ktoś coś wie? Dostałem od nich odpowiedź, jakie bym miał oczekiwania finansowe, więc chciałbym zasięgnąć opinii ;) Ktoś się dostał ? Jak wygląda rozmowa ?
justynka1991 2016-07-14 11:57
Witam, ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Gdańsku aplikowałam jako spedytor od transportu drogowego, mają bardzo ciekawe warunki zatrudnienia i co najważniejsze w tej pracy, nie szukają osoby, która będzie robiła "kopij-wklej" w systemie, tylko można wykazać się zaangażowaniem, po tylu latach w różnych firmach (głównie korporacjach, gdzie nie potrzebują ambitnych i zdolnych ludzi, tylko "maszyn" do pracy") stwierdzam, że to naprawdę może być bardzo rozwojowa praca. Umówiłam się na kolejną rozmowę, zobaczymy jak to będzie , trzymajcie kciuki :-)
euminz 2016-07-14 14:58
Właśnie, a jak warunki finansowe na tym stanowisku?
euminz 2016-07-14 15:19
A na jakie wynagrodzenia można liczyć na ww stanowiskach ? Pozdrawiam
euminz 2016-07-14 17:32
@bartek dzięki za odpowiedź. A czy Ty pracujesz lub posiadasz jakieś konkretniejsze informację, którymi nie "obawiasz" się podzielić ? ;) Pozdrawiam.
Joasia2003 2016-07-14 18:41
Hej Justynka1991, jesteś już po drugim etapie w FF Fracht ? I jakie warunki finansowe proponują ?
bartek 2016-07-14 18:43
Wiesz @euminz niektóre informacje są chronione nie można ich od tak pisać na forum no i zależy co oznaczają dla ciebie konkretne?
bodzobuls 2017-01-27 08:23
Polecam dziewczyny z Gdańska bardzo duża wiedza świetna współpraca z Kierownik Panią Barbara zawsze można się do gadać, duża wiedza dotycząca transportu!!! Polecam tych ludzi!!!
Zuzanna 2017-03-02 09:52
@bodzobuls pracujesz w FF Fracht Sp. z o.o.? Co możesz powiedzieć o warunkach pracy w firmie?
anonim 2017-09-14 18:33
Fatalna atmosfera . Wyścig szczurów jak Korpo . Dyskryminacja i mobbing .

NIE POLECAM !
były spedytor 2017-09-14 18:38
Rotacja , mobbing . Kopanie pod sobą dołków . Presja , stres i wrzody żołądka .
Zuzanna 2017-09-14 19:00
@były spedytor czy jesteś pewien, że w firmie FF Fracht Sp. z o.o. panuje mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy zgłosiłeś to gdzieś?
dajmiadamtobie 2017-09-21 09:33
jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 80 milionow ??????????????????????????????????????
Zuzanna 2017-09-27 15:42
@Pracownik czemu uważasz, że pracodawca jest nieuczciwy? Co jest tego powodem, że tak myślisz? Czy powiesz coś więcej na ten temat? Czy ktoś może pozostawić swoją opinię na temat pracy w firmie FF Fracht Sp. z o.o.?
Zostaw swoją opinię o FF Fracht Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FF Fracht Sp. z o.o.