Opinie o FF Fracht Sp. z o.o. w Ostrów Mazowiecka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FF Fracht Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FF Fracht Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FF Fracht Sp. z o.o. w Ostrów Mazowiecka

Czesław

Szukają aktualnie kierowcy na trasy międzynarodowe. Mimo że w ofercie sporo informacji, to brakuje oczywiście tej o wysokości wynagrodzenia ;) Ktoś z was się orientuje ile na tym stanowisku się zarabia w tej firmie?

Monika HR

@D Nasi kierowcy nigdy nie jeździli w podwójnej obsadzie. Obowiązki na stanowisku kierowcy są standardowe. Czas pracy zgodny z normą.

ooo Nowy wpis

Mocno sie nastawiłem na stanowisko kierowcy międzynarodowego, o ile oferta jest zgodna z prawdą. Czy naprawdę drodzy koledzy kierowcy często wracacie do domu i premia jest gwarantowana?

Widzę że na ciężarówkę destynacje to Hiszpania Włochy Portugalia wiec ciekawie ale jak działa ta praca w systemie 2:1 albo 3:1 ? I czemu już nie jeździcie podwójnie

Pracownik Nowy wpis

2/1 - 2tyg w trasie, 1tyg w domu, 3 kierowców na 2 autach 3/1 - 3tyg w trasie, 1tyg w domu, 4 kierowców na 3 autach Trasy DE/BE/FR/IT/ES/SE - nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do Hiszpanii i Włoch. Na podwójne obsady obecnie nie posiadamy zapotrzebowania.

Czesław

pozdrawiam
@Czesław

Wszystko zależy od systemu, w którym kierowcy się zatrudniają. Najlepiej będzie jeżeli kandydat przedzwoni i się zapyta. Kierownik transportu przez telefon udziela takich informacji, raczej nie gryzie ;)

@pozdrawiam

Wiadomo że nie gryzie ;) Powiesz jeszcze w jakich systemach się pracuje? Jest kilka do wyboru? Można też jeździć w podwójnych obsadach czy tu tego nie ma?

@Karol

Nie jeździmy już w podwójnych obsadach. Systemy są różne i każdorazowo ustalane z kierownikiem transportu.

Skoro nie jeździ się już w podwójnych obsadach, to jakie obowiązki spadają na jednego kierowce? Po ile godzin dziennie jest się w trasie? I jakie obowiązki trzeba wykonywać? Zostały one jakoś zmniejszone ze względu na tę pracę w pojedynkę, czy jak to wygląda? :) Może opowiesz coś więcej o tych systemach? :)

Monika HR Nowy wpis

Znalazłem rekrutacje na kierowcę międzynarodowego. I jest możliwość odnawiania uprawnień i zdobycia dodatkowych na koszt firmy. Jak to jest załatwiane? Trzeba podpisać umowę lojalnościową że nie odejdzie się że jakiś czas? Ktoś się wypowie?

Pracodawca swoim pracownikom płaci za odnowienie kwalifikacji zawodowej i nie wymaga umowy lojalnościowej.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

FF Fracht Sp. z o.o. poszukuje pracownika na Pracownik Produkcji. Czy stanowisko Pracownik Produkcji wymaga nadgodzin?

Magdalena

@Administrator Ponownie - to nie jest nasza oferta pracy. By dowiedzieć się więcej na temat firmy zapraszam na fracht.pl

Barbara
@Magdalena

A można tutaj chociaż informacje o zarobkach? Jakieś widełki?

@Barbara

Pani Barbaro, zarobki są zależne od rodzaju stanowiska. O jakie stanowisko Pani pyta?

@Monika HR

witam, nie mam pojęcia, o które stanowisko chodziło tamtej Pani ale widziałam na stronie ofertę dla zwykłego spedytora międzynarodowego i to samo ale łączone z działem chłodni, można prosić o widełki dla obydwu? na którymś z nich będą lepsze zarobki?

Thunder
@Monika HR

Witam mam pytanie czy przy systemie 3/1 na międzynarodówce ciężarówka jest przypisana do kierowcy?

Magdalena

Cześć! Jestem obecnym pracownikiem, nie pracuję długo bo zaledwie od grudnia , ale nie mogę powiedzieć złego słowa. Póki co wszystko tutaj wygląda tak jak to było od początku przestawiane . Pracować trzeba wszędzie. A jak się nie podoba , to trzeba potrafić o tym rozmawiać i mieć odwagę cos zmienić. Tak to jest ;) Moja ocena dla FF Fracht jest bardzo dobra dziś i wierzę, ze długo taka pozostanie.

@Magdalena

Super że jesteś zadowolona, możesz zdradzić jakie zajmujesz stanowisko? Napisz proszę więcej o tym co oferował pracodawca, że podjęłaś zatrudnienie w firmie, brakuje tutaj aktualnych informacji na temat warunków.

@Karolina

Myślę, że najlepiej odnieść się do sytuacji obecnej. Mamy otwartą rekrutację aktualnie na spedytora w naszym biurze w Łodzi. Szukamy tez asystenta spedytora w Poznaniu. Oczywiście aktywnie poszukujemy tez kierowców. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertami. Oferujemy Stabilną, długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę (zależy nam na pracownikach, którzy zostaną z nami na dłużej, jak piszemy w naszym ogłoszeniu. Stałe, atrakcyjne, wynagrodzenie składające się z: podstawy oraz transparentnego systemu premiowego. Jesteśmy nastawieni na partnerskie relacje, przyjazną atmosferę i tak w rzeczywistości tutaj jest ! Dlatego zapraszam !

Helena
@Magdalena

A ja mam takie pytanko, czy osoba bez doświadczenia ale po studiach logistycznych miałaby szansę u was?

@Helena

Oczywiście ! Nikomu nie zamykamy drzwi :-) Prześlij nam Twoje CV na hr@fracht.pl !

Dawid
@Magdalena

Witam czy aktualnie są może dostępne oferty pracy jako kierowca C+E w Białymstoku woj. Podlaskie ?

Ile można zarobić na Operator w mieście Brwinów?

Magdalena

Zdaję się, ze to nie jest nasza oferta pracy. By dowiedzieć się więcej na temat firmy zapraszam na fracht.pl

Krystyna
@Magdalena

Widzę w zakładce kariera informacje potrzebne do wysłania CV. Można to zrobić "na zapas" czy podczas gdy będą państwo kogoś szukać dopiero? :-)

@Krystyna

Pani Krystyno , najlepiej CV wysyłać na adres hr@fracht.pl

Bolek

Jeżeli tej kreaturze jest tak żle to wypad z tego kraju.

Barbara
@Bolek

A komu niby jest źle? Do czego odnosi się Twój wpis?

Coraz częściej firmy dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy tak samo jest w FF Fracht Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. Dzięki temu możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Atmosfera bardzo ciężka . W tej firmie gnębi się ludzi . Psychika wysiada . Prezes od lat udaje , że nie ma problemu . Szkoda , bo to dyskwalifikuje tę firmę . Odradzam współpracę .

Jola

Dobra atmosfera może będzie jak zajdą w firmie kadrowe zmiany . Prezes - promotor mobingu i mober - czy to możliwe w firmie prowadzonej przez człowieka , który walczył o prawa pracownicze !

Jaś
@Jola

Nie walczył o prawa pracownicze . Tylko żeby się dobrać do 80 milionów kasy składkowej solidarności.(usunięte przez administratora)

@Jaś

Wiesz, że te słowa są dość obraźliwe? To prezes nie miał swojej wypłaty że musiał się dobierać do kasy składkowej? Chyba trochę przesadziłeś.

junior
@Karol

Pewnie ze przesadził.

Patriota

Nie pracujcie dla tej (usunięte przez administratora)!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w FF Fracht Sp. z o.o.?

Monika HR

Stawiamy na długoterminową współpracę i wszystkim kandydatom od pierwszego dnia pracy oferujemy Umowę o pracę. Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą u nas to pisz: hr@fracht.pl - chętnie pomogę! :)

Krystyna
@Monika HR

A jak wygląda rekrutacja do państwa firmy? :)

Edek

Frasyniuk zostaw naszych żołnierzy liż buty Tuskowi chcesz uchodców wejśc ze ich do domu baranie.

@Edek

To nie jest odpowiednie miejsce na politykowanie. Raczej gadamy tu o pracy. Masz jakieś info o zatrudnieniu? Bo jak tak to czekam.

Mur

Władysław Frasyniuk ksywa ???? sztuczny bohater stanu wojennego kierowca autobusu obecnie właściciel jednej z największych flot w Polsce,ewenement i wiracha.

Ewelina
@Mur

Rozumiem, że to wpis o tym jak się pracuje w FF, tak? Będzie z setkę stron, gdzie sobie przeczytam biogram Frasyniuka, wchodzę na takie forum, a tu ktoś oświeca ludzi, kim jest Frasyniuk. No, dzieki po prostu . . .

Dominik

Komuś bardzo zależy na oczernianiu firmy. Gdyby taka było to FF Fracht nie miałby dobrych opinii jako pracodawca i jako firma transportowa, polecam pracę.

Natalia

Dalej jest problem z mobbingiem?

@Natalia

Oczywiście i będzie chyba , ze sprawczyni przejdzie za kilka lat na emeryturę . Dobrze chociaż , ze prezesik , który wszystko akceptował i jeszcze nagradzał moberke został odwołany ????

@Jola

Jola to chyba już niedługo ta emerytura ????

Zuzanna

@Jola, sytuacje o których piszesz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Niemniej jednak oskarżenie o mobbing to jeden z najczęstszych zarzutów względem pracodawcy. Według definicji mobbing oznacza "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Czy na pewno właśnie to miałaś na myśli pisząc o mobbingu? @Piotr, czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy?

@Zuzanna

Tak , niestety .... Znam kilka osób , które padły ofiarą mobbingu w tej firmie . Część z nich pracuje nadal , część nie . Niestety walkę o swoje prawa przegrały , bo były ignorowane przez reprezentantów pracodawcy ... Zastraszane w trakcie zatrudnienia i po . Zwyczajnie zaszczute . Pozdrawiam .

nękany
@Zuzanna

Mobbing . Nie da się pracować w tej firmie .

@nękany

Mobbing jest jednym z najczęstszych oskarżeń względem pracodawcy. Często także niesłusznym. Dla pracowników jest tematem trudnym, nierzadko sytuacją, o której boją się mówić. Aby przeciwdziałać bezpodstawnym opiniom, a jednocześnie pomóc osobom, których mobbing dotyczył, serwis GoWork.pl stworzył nową funkcję. Na stronie głównej, w zakładce Opinie o Pracodawcach, widnieje infografika (baner "zero tolerancji dla..."). Zapoznajcie się z jej treścią i skorzystajcie z nowej funkcji na forum.

@Zuzanna

Dobry pracodawca , ale pracy w dziale księgowości nie polecam . (usunięte przez administratora). Wolą wymienić załogę niż kierownictwo . Cóż , jest sporo firm na rynku pracy i wakatów do księgowości .

@Piotr

Rozumiem, że praca w firmie FF Fracht nie spełniała Twoich oczekiwań, ale czy aby na pewno jest stosowany mobbing? Według definicji mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy rzeczywiście miałeś na myśli właśnie to słowo?

Jacek
@Zuzanna

Takie działania mają miejsce . Jest to tolerowane i akceptowane przez zarządzających firmą . Na szczęścia na rynku jest sporo firm niska stopa bezrobocia na dolnym śląsku . Coś się zmienia , ale to za mało .

@Jola

Zgadza się , ale część reprezentantów zniknęło(usunięte przez administratora)ale większość ludzi niestety musiało zmienić pracę a szkoda bo atmosfera jest super tylko niektórzy nadużywali kompetencji,pozdrawiam w leczeniu sytuacji

Kamil
@Alicja z krainy czarów

Według Ciebie atmosfera w firmie jest dobra, czy niedogodności, o których pisano wcześniej zostały rozwiązane? Dodaj więcej informacji na temat warunków zatrudnienia. Obecnie FF Fracht szuka specjalisty do spraw sprzedaży i spedytora drogowego międzynarodowego. Jeżeli będziecie aplikować napiszcie kilka słów o rekrutacji.

Alicja z krainy czarow
@Kamil

Z tego co wiem to śmiało...firma wraca do korzeni,sory ze tak późno piszę może zrezygnowałeś może pracujesz i możesz sam ocenić trauma już nie dotyczy twojego charakteru pracy pisałam o księgowej co zostało usunięte szkoda bo tam nic się nie zmienia ????

Dorota
@Alicja z krainy czarow

Jeśli Twój komentarz został usunięty to tylko dlatego, że był niezgodny z regulaminem forum Gowork.pl Administrator ma prawo usunąć komentarz, który narusza regulamin. Po za tym wszystkie wpisy są akceptowane, więc zachęcam wszystkich pracowników FF Fracht do wyrażania opinii.

@Alicja z krainy czarow

Ciekawe czy wymienia główna księgowa czy nadal będą udawać ze nie ma problemu .

@Jola

Sytuacje, o których piszesz nigdy nie powinny być tolerowane i od razu zgłaszane. Trzeba się przeciwstawiać takim zachowaniom. Może napisz także o innych aspektach zatrudnienia takich jak wynagrodzenie. Na jakim poziomie kształtuje się w FF Fracht i czy pracodawca oferuje premie lub świadczenia socjalne? Twoja odpowiedź będzie bardzo pomocna.

@Jola

Myślę że nie ale życzę tego jej załodze i nie tylko bo ktoś mniej zgniusnialy mógłby ożywić relacje z pozostałymi dzialami????

@Alicja z krainy czarów

Tez pracujesz w firmie tylko w innym dziale i zaobserwowałaś takie zachowania, o których pisze Jola? Napisz coś więcej o warunkach zatrudnienia. Czy prócz atmosfery inne aspekty pracy Ci odpowiadają? Mam na myśli wynagrodzenie, czy rodzaj zawieranych umów z pracownikami. Liczę, że się odezwiesz.

Nimi
@nękany

Którego dnia miesiąca w firmie fracht wypłacane jest wynagrodzenie ?

Wojtek
@Dorota

Dziwi mnie usuwanie komentarzy jezeli sa jakies, sprawy jakie ftasyniuk ukrywa, to sama redakcja powinna wyjasnic, i zglosic do wladz. Jeszcze zyje sporo osob, ktore znaja cala dzialalnosc frasyniuka. Ten czlowiek poszedl tylko dla kasy

@Kamil

Przepraszam za brak odpowiedzi dałam sobie spokój z tą firmą,teraz zarządzanie Ok ale zależy do jakiego działu trafisz,przeszeregowania w kierowaniu działami warunki mi nie znane kiedyś zależały do której strony mocy należysz teraz nie wiem. Jeden problem z zarządu,,odszedł.''Ale królowa finansów dalej mści się ze jest stara panna

Ekspedytor

Cześć, Czy ktoś ma jakieś informacje i opinie o oddziale ze Śląska ?

Wojtek

Czy ktos kiedys zapytal jak Frasyniuk zdobyl ten majatek? Czemu nikt tego nie sprawdza, ten czlowiek jakaty byl dziadem, jezeli Pan Majdzik oskarza frasyniuka, ze ukradl pieniadze z Solidarnosci, i frasyniuk, nigdy tego nie wyjasnil. Lata po TVN i pluje na Rzad i na Polakow.Czy to prawda ze on jest zydem?

er

to jak się pracuje u Frasyniuka.

@er

Firma jest zarejestrowana w Ostrowi Mazowieckiej a nie w Toruniu :-)

Zuzanna

@Tomasz, znalazłam kilka ofert pracy na wiodących serwisach pracy. Czy zdecydowałeś się już aplikować do firmy? A może wysłałeś już swoją aplikację? @windykacjaterenowa1@gmail.com, jak wnioskuję nie jesteś ani pracownikiem firmy. Przed zamieszczeniem komentarza upewnij się czy jest on zgodny z regulaminem. https://www.gowork.pl/regulamin . Forum GoWork.pl służy do wyrażania opiniii na temat pracy i zatrudnienia w danej firmie i z pewnością nie jest miejscem na Twoją reklamę.

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o FF Fracht Sp. z o.o. - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w FF Fracht Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FF Fracht Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FF Fracht Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FF Fracht Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FF Fracht Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FF Fracht Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Biała 1
    07-300 Ostrów Mazowiecka