Opinie o Lidex w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lidex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lidex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidex w Warszawa

koleżanka

a nie zniechęcają Cię powyższe komentarze? Dziewczyno, zastanów się co piszesz. (usunięte przez administratora)Ale Twój wybór... Ja radzę trzymać się od nich z daleka.

tadek

Panie waldku, pan się nie boi.

foka

A czy ktoś z Was pracował może bezpośrednio w Biurze Konferencji? Powyższe komentarze nie zachęcają do aplikacji, ale może to zależy od działu, w którym się pracuje? Wszędzie jest tak beznadziejnie?

Barbara
@foka

Super atmosfera swietne zarobki czysta przejzysta firma, tylko nie nazywa sie Lidex. Jesli macie ochote pracowac po nascie godzin i nie dostawac za nadgodziny ani zlotowki to idealny ruch by podjac tam prace.

jolka

Eklert - myślę, że jest co najmniej kilka powodów, dla których część osób (mimo beznadziejnej atmosfery w firmie) decyduje się tam nadal pracować. Po pierwsze - sytuacja na rynku pracy (ciężko znaleźć cokolwiek w miarę rozsądnego, a żyć za coś trzeba). Po drugie - strach. Z tej firmy się nie odchodzi z własnej woli.(usunięte przez administratora). Ludzie tkwią więc tam dopóki im sił starcza lub dopóki nie zostaną zwolnieni, bo nie nadążają za oczekiwaniami "lidera". Ale wracającc do głównego wątku (w końcu to portal dla osób szukających opinii na temat potencjalnego pracodawcy) - odradzam wszystkim pracę w firmie Lidex. Dla własnego dobra, zdrowia i równowagi. Nie warto. Nie znam ani jednej osoby, która po odejściu stamtąd, powie na temat tej firmy cokolwiek dobrego. Wspaniały obraz rysowany na zewnątrz - chociażby wśród tłumaczy i klientów - to tylko pozory.Jak ktoś już wyżej napisał - na zewnątrz lukrowana babeczka(usunięte przez administratora)Stanowczonie polecam.

obserwator

Dziękuję za informacje. Chciałem zmienić "na lepsze", ale się wstrzymam.

Ktoś

Czytanie ostatnich wpisów było bardzo irytujące. Jak widać "wielbiciele" firmy są tak podzieleni, że trudno jest im trzymać jeden front. O czym to świadczy? Po odejściu z ww. firmy ma się mało sympatyczne wspomnienia. Widać, że w komantarzach nie ma już opinii tylko słowne przepychanki. Szkoda! Opinie o Lidexie mogą uchronić kogoś od wielu przykrych doświadczeń.

obecna

czemu tak ciebie emocje nosza skoro nie jestes ani pracownikiem tej firmy???nie rozumiem twojego wpisu!!! unosisz sie jak bys byla byl co najmniej w radzie nadzorczej a tu tylko chodzi o prawde i uswiadomienie wszystkim prawdy nie tej otoczki ktora jest, byla...czyzbus miala problem z tecza???

@obecna

Przeczytałam wpis Mai i bardzo mną wstrząsnął. I to wszystko. Nie znam się na grypserce czy jak to tam się nazywa. Ale jeżeli miałaś na myśli tęczę to rzeczywiście pięknie wygląda na niebie. Prawda? Pozdrawiam.

@obecna

P.S. Wiesz co. Jak tak napisałaś, że unoszę się jakbym była w radzie nadzorczej to pomyślałam sobie tak...............Że jak dłużej pomieszkam na tym portalu to może za jakiś czas wezmą mnie do zarządu Lidexu.........................na TRZECIEGO! Ale byłoby klawo!!!!!! Cześć.

Ktoś

Z zaciekawieniem czytam kolejne wpisy. Cóż, są dość jednoznaczne, ale nie mnie to oceniać. Teraz czekam na mrożącą krew w żyłach opowieść o kolejnym (drugim) "cyberataku" (sic!) na powyższą firmę. Część komentujących pewnie o nim słyszała. Kiedyś, dawno temu był taki portal.............. ale już Lidex-u już się tam nie ocenia.

@Ktoś

Encyklopedyczna wiedza i wysokie IQ to nie wszystko. Najważniejsze w życiu jest to, żeby być dobrym człowiekiem i nie krzywdzić innych. A na miłość i sympatię ludzi trzeba sobie po prostu zapracować szacunkiem, otwartością, zaufaniem do innych i pewną dozą pokory. Proponuję popracować nad systemem wartości. Na to nigdy nie jest za późno. Bo............. samotność jest przykra i bolesna. Człowiek.

toja
@Człowiek

Ale o co chodzi z tą opinią? Jak to się ma do tematyki forum, czyli oceny pracy i atmosfery w firmie Lidex?

@toja

Przeczytaj do kogo adresowany jest ten wpis i pomyśl.

Była
@Człowiek

To pisała jakaś osóbka z załogi super firmy, kolejny wpis pt: jak podlizać się Szefostwu.

@Była

Błąd, zła interpretacja.

Człowiek

Nawet nie wyobrażacie sobie jak baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo się mylicie. Szkoda, że myślicie tak jak myślicie. Ale to już jest Wasz problem. Pozdrawiam.

byla
@Człowiek

kolejny dziobak???ludzie obudzcie sie bo wasz czas tez jest odliczany.czy brakuje wam swojego ja???

it
@byla

skoro tak to w czym sie mylimy???prosze odpowiedziec szczerze skoro prawda boli!!!

@byla

Wypraszam sobie nigdy nie byłam, nie jestem i nie będę dziobakiem. Należę do gatunku Homo sapiens. Nie rozumiem o co chodzi w Twoim wpisie?

@it

Mój wpis nie jest niczym nadzwyczajnym. Jest prosty i czytelny. Mówi o tym co w życiu jest najważniejsze.A Wy dopatrywaliście się w nim podstępu.

kosmalinda

Przepraszam. Posty od kosma i linda przez pomyłkę znalazły się na tej stronie i nie dotyczą tej firmy.

Ktoś

Podziwiam kunszt wypowiedzi autora/torki. Polecam lekturę słownika ortograficznego. Przykład: "zgoszkniali" pisze się zgorzkniali od np. gorycz.

Dżesika

nie zgodzę się z tymi krzywdzącymi i oszczerczymi opiniami. Ale podejrzewam że są podyktowane zazdrością że niektórym się udało wybić i osiągnąć sukces dzięki cięszkiej pracy i wyrzeczeniom. Firma Lidex dała mi (i koleżankom) szanse jakiej nigdzie indziej byśmy niedostały. Państwo Szefostwo owszem, wymagające, ale jakie ma być? Od tego są, by wymagać. Zresztą, jeszcze więcej wymagają od siebie, poświęcają swoją każdą wolną chwilę, nie tylko by firma się rozwijała, ale i by pracownikom pracowało się dobrze, mieli szanse rozwoju i awansu, by byli - tak, ośmielę się to powiedzieć - by byli szczęśliwsi. Tylko ci którzy nie są w stanie dostrzec jak bardzo Lidex odmienia nasze życie, odchodzą zgoszkniali, bo pewnie by chcieli mieć 2 tysie na rękę obijając się dowoli. Dlatego najbardziej wartościowi pracownicy to ci którzy tu pracują od lat, i przez to sa filarami tej firmy, sa nie do ruszenia - `koleżanki Iwonka, Basia, Justysia... Szanuję je i podziwiam z jakim oddaniem i poświęceniem potrafią rezygnować z własnych korzyści by tylko móc wesprzec firmę, by móc sie dołożyć, nawet jakimś najmniejszym kamyczkiem, najmniejszą drobnostką. I to właśnie z takich małych kamyczków, z takich małych kroczków powstała Nasz Lidex - nasza opoka i namiastka domu, którego część z nas nigdy nie miała. To tu - gdy już wdrozymy sie i poznamy tajniki działania Lidexu - możemy od serca porozmawiać z Panią Szefową nie tylko o problemach naszych w pracy, ale i o problemach naszych współpracowników, a nawet uronić łzę wspominając o domowych kłopotach. Nikt was tak nie zrozumie. Współpracowniy (mówię tu o długoletnich pracownikach, a nie chwilowych karierowiczach) są wspanial, panująca atmosfera czasem aż pozwala zapomnieć że to praca an nie spotkanie z najlepszymi przyjaciółmi. Od pierwszego dnia dają do zrozumienia że jestes mile widziany, służą radą i pomocą, choć oczywiście i pilnują byś jak najlepiuej wykonywał swoje obowiązki, a czasme i skarcą, ale z ogromnym uśmiechem an twarzy, jednoczesnie wyrażając opinię że służą pomocą gdy tylko wykażesz że żałujesz popełnionego błędu. Jest po prostu cudownie. Nigdy nie chcę z tamtąd odejść, bo bez Lidexu nie wyobrażam sobie egzystencji w tym dzikim mieście.

monia1982

witam Czy ktoś pracował na stanowisku fakturzystka w firmie Lidex? Proszę o opinie

monia1982

Karola

Czy coś jeszcze na temat Lidexu możecie napisać? Biore udział w rekrutacji w dziale obsługi klienta. Jak tam jest? warto? czy są jakieś premie? Jak jest z wynagrodzeniem z tytułu umowy o dzieło, kiedy zachoruję lub pójdę na urlop?

?

po dwóch latach stajesz się zbędny w tej firmie a przede wszystkim to za dużo wiesz ;-). Ja również zdecydowanie odradzam. [usunięte przez moderatora]

jarek

A faktycznie to co napisałeś wykonywał czy tylko tak jest napisane a tak naprawdę nigdy tego nie robił?

obserwator

Uzupełnienie odpowiedzi: Oczywiście, jeżeli informacje wyżej zamieszczone mówią całą prawdę. Bo okazuje się że zdarzają się również pomyłki.

obserwator

Wnioski, które wyciągnąłem na podstawie wpisów są za daleko idące.Bardzo przepraszam i odwołuję to co napisałem wcześniej.

ex

Pozostały same info "nie polecam"[usunięte przez moderatora]

abcd

opisy dotyczą firmy LIDEX, ul. Sejmikowa 8, 04-602 Warszawa

pracownikroku

Proszę o informacje, czy te wszystkie komentarze dot. firmy Lidex z branży tłumaczeń i obsługi konferencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Lidex - Warszawa

• Jak się pracuje w Lidex?

Zobacz opinie na temat firmy Lidex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidex?

Kandydaci do pracy w Lidex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidex