Opinie o Lidex w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lidex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lidex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidex w Warszawa

Paulina

@pp minęło 12 dni od moje posta do twojej wypowiedzi, więc ogłoszenie miało prawo wygasnąć, bo Lidex znalazł już pracownika. Mówię Ci, że admin nie ma prawa usunąć komentarzy, które nie naruszają regulaminu, czyli musiały być w nich np. wulgaryzmy, obrażanie kogoś.

Paulina

@stan b. usuwane są tylko te wpisy, które w jakiś sposób naruszają regulamin http://www.gowork.pl/regulamin. Teraz poszukiwani są w Lidex pracownicy na stanowiska: specjalisty ds. handlowych i tłumacza pisemnego języka angielskiego (http://www.lidex.com.pl/praca-lidex.html). Czy ktoś ma doświadczenie z tymi stanowiskami i mógłby podzielić się swoimi wrażeniami? Jak wygląda kwestia dodatków do pracy? Jak przebiega rekrutacja? Wszystko, co powiecie może się komuś przydać.

pp
@Paulina

zamieszczajac ogloszenie radzimy sprawdzic czy jest aktualne.... link nie odnosi sie do ogloszenia i to niby taki lider..... odpowiadajac na pytanie to nie naruszaja regulamin tylko pokazuja prawde ktora jest nie wygodna dla tej firmy. nie polecam jako kobieta stanowczo odradzam.

@pp

Oj tak! Nie polecam. Nie piszę nic więcej, bo i tak skasują.

stan b.

sami widzicie drodzy ze wpisy pokazujące prawdę o firmie sa pernametnie usuwane. swiadczy to ze ciezko stawić czoła prawdzie.

Paulina

@Grupa pod wezwaniem Lidera, jesteś zatrudniony w Lidex? Co możesz powiedzieć o ogólnych warunkach pracy w tym miejscu? Jak wygląda możliwość rozwoju pracownika w firmie?

Grupa pod wezwaniem Lidera

Kochani może by tak odnowic prawdziwe informacje o tej firmie. Czekamy na wasze posty i my dodamy nasze Prawdziwe informacje. Do dzieła!!!

Paulina

Zainteresowani podjęciem pracy w Lidex? Wszystkie ogłoszenia znajdziecie na stronie http://www.lidex.com.pl/praca-lidex.html

Ktoś

Czyli sposób rekrutacji od lat nie uległ zmianie.

LIDEX

Właśnie tak działa poukładana organizacja. Rekrutacja odbyła się 2 lata temu w oparciu o jasno wytyczone kryteria oceny jakości pracy czyli testowe próbki (do wszystkich wysyłamy te same 3 strony). Chcielibyśmy by takie standardy były powszechne. Menedżer Projektów Studia Graficznego LIDEX odpowiedzialny za rekrutację

@Ktoś

Jak wszystko inne zatrzymał się czas w tej firmie

@LIDEX

Doskonała rekrutacja a testy z wiedzy o społeczeństwie nadal są przeprowadzane? Czy tylko znajomość programu paint na którym studio graficzne pracuje.....

@Olaf

Wygląda na to Olaf, źe ty nigdy w studio graficznym nie pracowałeś.

@Ktoś

Moje umiejętności nie pozwoliły mi na to by cofnąć się w czasie i zmuszony byłem podziękować. Nie ma co się wstydzić przecież każdy pracuje na tym co otrzymuje od pracodawcy.

Angol

Dla mnie fajnie, firma szuka tłumaczy, a ja tłumaczę. Jeśli mnie wybiorą J

rty

ale dlaczego @pokora? przecież chyba nie ma sensu żeby tak do końca się sugerować tak bardzo opiniami innych ludzie przecież każdy może mieć sowje zdanie a jak nie zaaplikujesz to się nie przekoasz jak jest

aaaabbbbcccc

tak tak auta to i ja często spotykam u nas pod blokiem :-D o różnych porach dnia i nocy.

jeaaa

Jaka Międzynarodówka ???

Warlock

Bądźmy poważni. Jakie doświadczenie? Z techników, którzy zostali po propozycji szefostwa na przejście na nowe i "lepsze" umowy, została śmietanka, która nawet miksera nie potrafi dobrze obsłużyć. Lata pracy? Dobry żart :)

Oleś

Chyba się czepiasz. To raczej dobrze, że firma organizuje staże i praktyki dla tłumaczy.

Ktoś

I kolejny raz widzę usunięte wpisy. Admin milczy! Co o tym myślicie?

Ktoś

Cóż, obserwuję wpisy dotyczące firmy i z przykrością stwierdzam, że wpisy są cenzurowane. Czy administrator strony może to skomentować?

obecny

Cyber ATAK :)

lizy-ass

Cudowna firma, rodzinna atmosfera, przejrzyste warunki zatrudnienia, szczere szefostwo i uczciwi pracownicy - czego chcieć więcej? polecam z całego serca :)))))

Lena

A mnie jest po prostu jego żal.

Rekin

Może by ktoś się wypowiedział w tematyce usług śiwadczących ta firma. Chodzi mi o obsługę klienta, oraz obsługę eventów. Jaki posiadają sprzęt (klasa sprzętu), oraz umiejętności pracowników.

Jakie pogróżki?

Obecny

Co taka cisza nastała???

Zostaw merytoryczną opinię o Lidex - Warszawa

• Jak się pracuje w Lidex?

Zobacz opinie na temat firmy Lidex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidex?

Kandydaci do pracy w Lidex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidex