Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Żywiec S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

kandydat

Czy mógłby ktoś opisać stanowisko Laborant-praca sezonowa? Dlaczego jest to praca sezonowa? Na jakie zarobki może liczyć osoba z wykształceniem wyższym (technologia żywności) i pierwszym doświadczeniem zawodowymi typu praktyki/staże? Pozdrawiam i z góry dziękuję

@kandydat

Dowiedziałeś się już czegoś na ten temat na własną rękę? A może sam wybrałeś się na rozmowę i zechcesz podzielić się swoimi wrażeniami? Liczę że niedługo powiesz mi coś więcej.

Życie
@kandydat

Żywiec - tam dostaniesz się tylko po znajomości z polecenia. Niestety firma jest zamknięta na ludzi z poza kliki. Szkoda , bardzo szkoda. Osoby bardzo chętne, zmotywowane nie mają żadnych szans.

Z

Pytanie o Pana Dyrektora Sawickiego obecnie w browarze namyslow czy ktos mial kontakt z tym panem jesli mozna to kilka słów o tej personie.

@Z

Znam gościa jako dyrektora. Jest osobą naprawdę w porządku jeśli chodzi o pracowników. Jest osobą otwarta nie mającą uprzedzeń, nie podcodzi do ludzi na zasadzie że jak osoba fizyczna to nie rozmawiamy z sobą wręcz przeciwnie potrafi podejść zapytać się choćby o to jak idzie praca i czy wszystko jest 0k jak dla mnie szacun gość

Browarnik

Moja opinia może nie być obiektywna ale z perspektywy tylko kandydata który nic nie wie o firmie tylko obserwuje. Na rozmowie spotykasz 2 pracowników firmy: mężczyzna, kobieta którzy rozumieją się bez słowa. Firma sprawia wrażenie zamkniętego półświatka do którego nie są wpuszczane osoby z zewnątrz. Odczuwa się totalny brak szacunku dla człowieka. Zaznaczam nie wiem tylko obserwuję. Czytam poprzednie komentarze i faktycznie brak szacunku do człowieka tak można to określić

KandydatNaMercha

Witam wszystkich. Aspiruje o stanowisko Merchandisera Mobilnego w firmie Żywiec Group. Zatrudniony byłbym pod firmą Żywca przez MerService. Chciałbym się dowiedzieć wszystkich szczegółów o tej pracy, jej intensywności, wymiarze, stosunku handlowca do mercha (czy Ci drudzy są w jakikolwiek sposób wykorzystywani do wykonywania roboty za tych drugich). Zrobiłem krótki research i z tego co się dowiedziałem firma oferuje służbowe auto, telefon i umowa zlecenie na 3 miesiące, ze względu, że jest to krótkoterminowy projekt. Prosiłbym o merytoryczne i faktowne odpowiedzi. Pozdrawiam!

KandydatNaMercha
@KandydatNaMercha

Drudzy przez pierwszych* :)

@KandydatNaMercha

Daj sobie spokój z tym . Roboty masę za grosze . Szukaj normalnej pracy .

Ph

Merservice płaci 2 tys. netto swoim PH i zero premii. Nie wierzcie w premie nie ma hej . Poza tym umowa zlecenie bez ubezpieczenia. GŻ ma 100 razy lepsze warunki dla swoich PH, ale tam Cię nie zatrudnią na dzień dzisiejszy to niemożliwe ze względu na zmiany w firmie , a potem też nie bo biorą tylko znajomych.

Przedstawiciel Handlowy

Etap pierwszy. Telefon HR z biura. Pierwszy z ustaleniem terminu rozmowy, drugi to sama rozmowa. Pytania standardowe. Raczej łatwy i jeśli ktoś ma doświadczenie w handlu bez problemu go przejdzie. Po 5 dniach kolejny telefon (o bardzo późnej porze popołudniowej), zaproszenie na drugi etap, czyli spotkanie z potencjalnym przełożonym. Po 2 dniach spotkanie. Dość długa rozmowa, pytanie dlaczego akurat GŻ, pytania o znajomość marki , zasad ustawiania towaru itp itd. Do tego scenka sprzedażowa, sprawdzenie podstaw matematyki handlowca, plus zadanie na kreatywność.

J/w

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
Eurovia Polska S.A.

Jak długo trwa proces awansu w Grupa Żywiec S.A.?

były

taki proces jak awans w GŻ nie istnieje. Jak ktoś odchodzi lub go zwalniają, etat nie jest odnawiany :)

PH

Najgorsze jest to że jak w tej firmie prubujesz wykonywać prawidłowo obowiązki to Uchodzisz za nieroba. Jak Pan mógł tylko 6 wizyt odbyć ma być 12.... Więc najpierw się starałem ale teraz jadę tylko po sklepach jak maszyna i odchaczam. Minimum poświęcenia. I co ciekawsze.... Jest ok.

Nikomu nie polecam tej firmy. Chyba że naprawdę nie masz co do przysłowiowego garnka włożyć. Może po kolei. Pracuje jako PH. Pensja.... Ja i tak mam w miarę dobrze bo pracuje przez zewnętrzny servis. Kto wie o co chodzi ten wie a kto to nie będzie wiedział. Zacznijmy od tego że w Żywiec nie Handlowców tylko jacyś mercze. Jeździsz tylko po sklepach i porzatkujesz lodówki, cenowki i przyklejasz plakaty reklamowe. Nie składasz ofert nie niegocjujesz cen nic z prawdziwego handlu. 12 sklepów dziennie. Śmierdząca skoda Fabia i żadnej opcji by jeździć czymś lepszym. Do tego ci co jeżdżą w samym Żywiec S. A mają pomonyowany program do kontroli zachowań kierowcy w aucie. Jaja jakieś. Ja siedzę tu tylko do czasu aż nie znajdę czegoś lepszego. Odchaczam punkty ale nic na tych sklepach nie robię. Spadam z tego kołchozu jak najszybciej. Najlepsze jest to że ludzie pracują jakoPH w tej firmie latam. Masakra chyba nie pracowaliście w porządnej firmie. Żywiec też bazuje na tym że zatrudnia ludzi z miejsc gdzie chwilowo jest trudniej o pracę mogą wtedy podle płacić a człowiek się i tak cieszy że ma cokolwiek. Syff i tyle

variog

Co lepesze?. Cokolwiek, byle nie było związane z Żywcem.

Mirek

Witam . Czy ktoś z was rejestruje kody z pod zawleczki. Ja już zarejestrowałem ok. 80szt. i nic nie wygrałem. Czyżby to ściema była .

Adamek
@Mirek

Ja też rejestruje,można coś wygrać,ja już dwa wochery do empiku po 30Zł wygrałem,i parę kodów po10zł na zniżkę do empiku,czekam teraz może na słuchawki,a może na zegarek

Arti

Co sądzicie o platformie mplatform wszedłem z to jakiś czas temu Ale mam przypadek że należne mi kwoty pieniążków za prawidłowo naliczoną promocje nie zostały mi wypłacone dobrze że kontroluje sytuacje sprzedaży na kasie A wpływy na konto bo zauważyłem brak należnej mi kwoty nie zostałem poinformowany o zaistniałej sytuacji że wystąpił jakiś błąd jakaś blokada środku poprostu cisza jakbym się nie zorientował pieniążki przepadły by sytuacja miała miejsce ponad miesiąc temu i nadal żadnych informacji czy mieliście podobne sytuacje A jeśli nie to proponuje sprawdzać bo okaże się że to my robimy promocje zamiast żywca za nasze pieniądze

Max
@Arti

Sprawdź grupę na facebooku "PC Market Insoft / mPlatform - grupa użytkowników programów".

Czy pracodawca Grupa Żywiec S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Knik

Kluczowe pytanie to co według Ciebie oznacza motywacja. Czy obietnica max wynagrodzenia, czy jak odsączysz frazesy pozostaną w dużej części tylko słowa... trzeba było się bardziej zaangażować... to byłoby ok :) Zbyt duża i zmienna lista priorytetów, często wykluczające się zadania i nierealne terminy ich realizacji potrafią zdemotywować, wszystko zależy od bezpośredniego przełożonego i jego kompetencji. PS. gdyby nie związki zawodowe działające w firmie, praca w tej firmie wyglądałaby "słabo"

mixx

Witam pracował ktoś jako operator rozlewu w Warce i może się podzielić opinią na temat pracy,atmosfery,zarobków.

Daniel

(usunięte przez administratora)Panu się w głowie przewróciło.Rekrutuje Pan ludzi w restauracji w Rymanowie(usunięte przez administratora)A co do rekrutacji jeszcze to zaznaczę że nie warto na Dystrykcie Rzeszowskim pracować bo rynek jest na tyle zepsuty że....A i loteria bo jak nieodpowiednie osoby na nieodpowiednim stanowisku to...Jakby kros chciał info.na temat pracy z Grupie Zywiec jako PH MT CT....ITD to sami się z czasem przekonacie

@Xxx jak to jest a nie ma ? Jak jest z tym socjalem?

Xxx

Witam.Każdy pracownik browaru narzeka chodzi mi o logistykę w Źywcu.A co maja powiedxieć podfirmy ktorzy ramie w ramie pracują z nimi,Nie dość ze pracujemy więcej to jeszcze bardziej wykozystywani jesteśmy podwyżki dostaliśmy Ale oczywiście ucieli premie więc jesteśmy na zero.Socjal niby jest A go nie ma .Panowie paranoja jednym słowem.

Zażenowana

Nie polecam. Nie umieją w rekrutację. W XXI wieku procesy inaczej wyglądają - tutaj mamy brak szacunku do kandydata i jego czasu.

Masakra stawka taka jak wszędzie 18 brutto to jakaś zmowa cenowa w Żywcu niby nadgodziny 100% ale w systemie 4-brygadowym ?? ( niewolnictwo )

kejti

Jestem zainteresowana pracą w Grupiy Żywiec w Warszawie ale podobno są zwolnienia grupowe. Jak wygląda tam sytuacja?

xxx
@kejti

szkoda zdrowia, chyba ,że lubisz takie ekstremalne sytuacje?

xcv

Osoba tam pracująca mogłaby to potwierdzić?

PH

Jak tam na PH detal? Jakie auto podstawa atmosfera w pracy?

Aha
@PH

Daj sobie spokój, szkoda zdrowia i nerwów. Jak wyrobisz plany więcej jak 4000 nie zarobisz a na głowie będziesz miał bardzo dużo. W gratisie rycie głowy co miesiąc na telco.

Edzio
@Aha

Można zarobić więcej jeśli tylko umie się czas organizować.

Krystian
@PH

Nowe Skody Fabię z 2019r.Nie patrz na opinie innych ludzi bo pracowników mamy wieloletnich i można mieć większą wypłatę niż cztery tysiące.

Aha
@Krystian

To uważaj bo zrobią Ci kontrolę że masz brudne lodówki i nie dbasz o nie i po premii haha Kobiety na sklepach wiedzą że od lodówek jest PH i nawet myć ich nie chcą

Krystian
@Aha

W życiu żadnej lodówki nie myłem,a kontrolę muszą być jak w każdej firmie.Reasumujac jak pozwolisz sobie na bycie sprzątaczem,a nie handlowcem to twoja sprawa..

Milamo

Prowadzę sklep i dostałem partie piwa Żywiec z odwrotnym napisem lustrzanym tak wyszła produkcja czy błąd druku

Bro

Tak ma być Zapytaj PH

Edzio
@Milamo

Jest to zwrócenie uwagi klienta na akcję daj butelce drugie zycie.

Góral
@Milamo

Zeszli na psy, od miesiąca, nie da się pić tego piwa, (usunięte przez administratora) z benzyną, stracili dużo moich kolegów tak jak wcześniej lech

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Żywiec

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.