Opinie o Pro- Senior Sp. z o.o w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pro- Senior Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pro- Senior Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro- Senior Sp. z o.o w Opole

Opiekun

Szanowni państwo. Niniejszym wpisem pozbawię państwa wszelkich wątpliwości co do firmy Pro Senior. Jesteśmy z żoną wieloletnimi opiekunami. Dzisiejsza oferta zlecenia w Niemczech przedstawiona nam przez agentkę tej agencji mówi sama za siebie. Wyjazd do opieki nad małżeństwem z szeregiem ciężkich chorób. Państwo w wieku schyłkowym. Opieka ryzykowna w takiej konfiguracji chorób. Oczywiście standardowo pani bardzo przemiła, pan niekonfliktowy. Cudowna rodzina mieszkająca w pobliżu. I tu jakby grom z nieba. Po moim zapytaniu o stawkę za to zlecenie pani odpowiedziała 1350 euro dla jednej osoby. Ile dla drugiej nie dokończyła bo powiedziałem co o tym myślę. Hieny nie Polacy. Jak można tak wyzyskiwać swoich rodaków. Zapewne umowa też bardzo ciekawa. Do wszystkich opiekunów. Jest czas utrudnień przez sytuację z koronawirusem. Dużo opiekunów nie chce jeździć i ryzykować. To my pracujemy na ich zyski. Nie dawajmy się wykorzystywać Hienom. Każdy dobrze wie ile ta praca wymaga czasu i poświęcenia. Prawdziwe koszty jakie ponosi rodzina i podopieczny są o wiele większe niż agencja proponuje. Oczywiście agencje też wykonują pracę i muszą też zarabiać , ale tym które uprawiają wyzysk i do tego mają pokrętne umowy na zasadzie, zarabiaj grosze, 2 godziny wolnego dziennie, wypłata uzależniona od zadowolenia klientów, cała odpowiedzialność na ciebie człowieku a my tylko pośredniczymy i robimy dobrą minę do złej gry. Takie agencje trzeba pogonić z rynku. I takie opiekunki które za takie grosze dają się urobić. Wpis ten nie dotyczy uczciwych agencji z dobrymi praktykami. Pozdrawiam wszystkie opiekunki i opiekunów. Szanujcie siebie, bo jak my nie będziemy szanować siebie to nikt nas nie uszanuje. Dobrze wiecie o czym piszę.

@haniag56

Ale przez tą agencje czy inną? Bo nie do końca zrozumiałam. Właśnie interesuje się konkretną ich ofertą (usunięte przez administratora) i rozważam wyjazd. W ofercie nie podali stawki. Ze strony dowiedziałam się, że zarobki są wysokie. Ile teraz można zarobić jako opiekunka wyjeżdżając przez tą agencje?

Opiekun

Klaudia
@Opiekun

Dobry tekst, Piszesz o uczciwych agencjach. Chętnie poznam nazwy takich uczciwych agencji, bo do tej pory takich nie spotkałam a pracuję w branży20 lat,

Irena Iwanek
@Klaudia

Co wiesz tej firmie pro senior jak fuguje na rynku Pracy jak działa

@Opiekun

Tępić hieny co żyją z naszej ciężkiej pracy i mają wszyw żyć,potem zero zainteresowani,podanie z biura powinny same wyruszyć do pracy jako opiekunowie

@Opiekun

Zgadzam się na milion procent takie hieny i żebraków trzeba wyzbywać się z rynku

Dorota
@Bibi

To nic się nie zmieniło od tamtej opinii? Zarobki też stoją czy może coś się podwyższyło?

ect
@Opiekun

Wszystko się zgadza odnośnie wykorzystywania Polaków przez polskie agencje i niemieckie rodziny. Oczywiście pozytywne wyjątki też można spotkać. Niestety podstawowe zasady to 2 godziny wolnego, albo wcale, bo "rodzina nie ma jak zorganizować" tego czasu, praca często także w nocy, wyrwać kasy ile się da od rodziny i zapłacić najmniej jak możliwe opiekunom.

haniag56 Nowy wpis
@Opiekun

Rzeczywiście 900 do 1400 euro /mc to skandal,ja pracuję w opuece za 1800 euro/mc

@haniag56

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Pro- Senior Sp. z o.o?

Czytam ogłoszenia na stronie agencji i zastanawiam się na d pracą opiekunki dla mobilnego małżeństwa niedaleko granicy z Holandią. Napisane jest, że to krótki wyjazd, a od czego zależy jego długość, od stanu zdrowia małżeństwa? Napisane jest również, że to wymiana, więc miałabym zmienić inną opiekunkę? Jaka stawka obowiązuje za sporą ilość obowiązków?

Agacia

Aktualnie poszukują do pracy na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji ze znajomością j. niemieckiego. Ktoś wie w jaki sposób sprawdzana jest jego znajomość? Pytam głównie dlatego, że lubię być na wszystko przygotowana. Cała rozmowa o pracę będzie odbywać się w języku niemieckim czy może jakiś test?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pro- Senior Sp. z o.o? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Praca dla studenta z bardzo dobrą znajomością j.niemieckiego? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Czy urlop w Pro- Senior Sp. z o.o jest płatny 100%?

Magdalena

Pisze jako zainteresowana pracą opiekunki w Niemczech, bardzo dobrze znam niemiecki. Mam tylko pytanie w sprawie tej wymienionej przez pracodawcę w ofercie opieki koordynatora. Czy można na nich liczyć przysłowiowe 24 na dobę, zawsze odpowiadają?

Opiekunka

Odradzam pracy z firmą Pro-senior firma słaba nierzetelna warunki nie sprawdzone

Magdalena

W ogłoszeniu o pracę napisali, że zatrudnią osobę na stanowisko pomoc biurowa studentkę/studenta z dobrą znajomością języka niemieckiego. Czy wymagany jest jakiś język techniczny czy „standardowy” niemiecki? I jaki poziom dokładnie?

Msryś

Odradzam tą firmę pracowałam w tej firmie. Złe Wsrunki pracy, zero zainteresowania się pracownikiem. Brak kontroli szteli. Odradzam. Śmieciowe warunki pracy.

@Msryś

Dzień dobry Nasi koordynatorzy ZAWSZE OSOBIŚCIE jadą na spotkanie z Podopiecznymi, do miejsca ich zamieszkania. Podejrzewamy, że pracowała Pani w innej firmie. Pozdrawiamy serdecznie

Maria
@Msryś

Te źle warunki to jakie to są? Chodzi o wynagrodzenie? Armosfere? A może o środowisko pracy? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Msryś

Zgadza się ją też pracowałam ,nikt z firmy nie sprawdza miejsca pracy i warunków,polegają tylko na informacji telefonicznej, jak już cię złowją to trudno uzyskać kontakt z firmą,umowa smieciowa

Dorota

Hejka, piszę w sprawie oferty na stanowisko Młodszy specjalista do spraw rekrutacji. Nie podali w niej widełek wynagrodzenia - wie ktos na ile można liczyć? Poza tym widzę, że wymagają niemieckiego. Jeśli ktoś jest słabszy w tym języku to czy firma oferuje jakieś kursy?

@Dorota

Dzień dobry Pani Doroto Zapraszamy na spotkanie do naszego biura w Opolu, przy ulicy Cygana 4/206, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Prosimy, o kontakt telefoniczny, tel. 774428338, abyśmy mogli ustalić dogodną datę spotkania :). Pozdrawiamy PRO-Senior

Magdalena

Witam, zostawiam komentarz, bo zainteresowała mnie ta oferta na rekrutera w Opolu. Wiadomo coś więcej o tych wspomnianych dodatkach, czy premie są osiągalne? I ile pensja łącznie wychodzi ze wszystkim?

@Magdalena

Dzień dobry Pani Magdaleno Zapraszamy na spotkanie do naszego biura w Opolu, przy ulicy Cygana 4/206, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Prosimy, o kontakt telefoniczny, tel. 774428338, abyśmy mogli ustalić dogodną datę spotkania :). Pozdrawiamy PRO-Senior

Czy rotacja pracowników w Pro- Senior Sp. z o.o na Opiekun jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 25 kwietnia na Nuzle.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Odchodzą,są straszeni karami

Rafał
@Bibi

Jakimi karami? Możesz powiedzieć coś więcej?

@Rafał

Np.1000e za pożyczenie pracy,bo praca była mina,córka z głową nie tak i matka też,jest to w umowie,choć jest to bez prawne bo coś takiego już podlega pod umowe pracy a nie źle enia

@Bibi

Pani " Bibi ". Proszę zwrócić uwagę, o której firmie chce Pani pisać... Tutaj ewidentnie Pani pomyliła nazwy. My nie mamy takiego zapisu w umowie. Pozdrawiamy serdecznie Firma PRO-Senior z Opola

Grażyna

Niskie zarobki, pracuję w zawodzie od 15 lat i znam dobrze niemiecki a zaproponowali 1400 euro za miesiąc gdzie pracowałaby 24 godzin na dobę. Tak jak ktoś wspomniał, obsługa w biurze jest mało kompetentna. Nie polecam, nie wyjechałam ale po obsłudze biura i propozycji finansowej mogę się tylko śmiać.

Zuzanna
@Grażyna

Co tu mówisz, naprawdę proponowali taka stawkę? Bez możliwości negocjacji? A jak z umowa, normalnie o prace?

@Grażyna

Nie ma w naszej firmie tak niskich stawek ...

Barbara
@PRO-Senior

To raczej pozytywna informacja. ;) czyli tak dla pewności jakie byłyby najniższe możliwe?

@Barbara

Najniższe możliwe wynagrodzenie to 1500 euro

Barbara
@PRO-Senior

czyli stówka różnicy. a takie potencjalnie największe osiągalne to w jakich widełkach by się zamykało?

Jola

Naj gorsza firma z jaką się spotkałam,kordynatorka bez nadzienia przez nią firma traci pracowników nie wiem jakim cudem ona dostała tę pracę, żenada.

Dominika
@Jola

A co takiego się dzieje, że stwierdzasz, że przez nią firma traci pracowników?

Firma Pro- Senior Sp. z o.o prowadzi rekrutację na stanowisko Opiekun. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Nie sądzę

Beata
@Bibi

Nie sądzisz że warto? Dlaczego?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Pro- Senior Sp. z o.o?

Umowa zlecenie i opłacane!!! składki.

Umowa zlecenie, opłacane !! składki.

Byla opiekunka
@Monika

Tak składki ale jakie niskie xD

@Byla opiekunka

Właśnie jakie małe składki i ile umów zlecenie aby jak najmniej zapłacić składek!

Opiekunka

Gdzie ja pracowałam. Dlaczego wcześniej nie przeczytałam tych opinii.

Starsza Pani

Praca 24/h, stresogenna i odpowiedzialna. Zależy do jakiej osoby Cię przydzielą ale zazwyczaj to do cięższych przypadków gdzie nie ma wyrównania stawkowego (wyższego) za cięższy przypadek. Umowy zlecenia oczywiście kilka, jedna za opiekę a kolejne za "rozdawanie ulotek" Znajomość języka wymagana ale nawet jak dobrze znasz język to i tak nie podniesie to satysfakcjonując wynagrodzenia. Wyjazdy na początku mi fundowali wiadomo aby zatrzymać pracownika a teraz opłacam sama. Wyjazdy zazwyczaj na dwa miesiące i zjazd na miesiąc, tak jedzenie za darmo, internet to zazwyczaj porażka (prędkość i zasięg) jadąc do "starej babci" raczej nie ma zainstalowanego internetu tylko rodzina zazwyczaj wykupuje internet na tak zwaną kartę. Słuchasz stękań podopiecznej a zarabiasz 1300 euro a starając się o podwyżkę dostajesz 100 euro więcej albo firma negocjuje z rodziną o zapłatę za transport opiekuna np z polski do podopiecznego. Kadra w Opolu się zmieniła, jak zauważyłam są problematyczne Panie nie to co "stara gwardia". Ogółem jest wiele lepszych ofert za lepsze pieniądze.

@Starsza Pani

Wszyscy Nasi pracownicy otrzymują opłacony w obie strony bilet. Pozdrawiam.

Byla opiekunka

Proszę nie kłamać! Ja również nie miałam u was opłacanego transportu!

Zuza

Ale przecież decydując się na taką pracę każdy wie na czym ona polega więc przestańcie marudzić. Agencja ma bardzo dobre opinie!!

Danusia
@Zuza

Umowa powinna jasno zawierać ilość godzin pracy,a nie 24/24 jeszcze się taki nie urodził co by temu podołał,szczególnie wstając 4 x w nocy i funkcjonując w dzień przez bynajmniej 10 godzin czy wy ludzie macie też z głową coś ,,,,,sługusy,niewolnicy itp

@Danusia

Nie do końca rozumiem, mam nadzieję, że wyjaśnisz. Po ile godzin pracuje się w Pro- Senior? Piszesz o 24 godzinach na dobę i brzmi to dosyć niepokojąco.

@Magdalena

To prawda na stronie z ofertą dla pracodawcy czytałam że polacają 24godzinna opieke to nie jest zgodne z żadnymi.przepissmi prawa pracy

@Magdalena

To rzeczywiście niestety prawda.Siostra podopiecznego powiedziała,ze jej jest obojetnie,ze nie mogę spac bo on cala noc chodzi do mojego pokoju(rzeczywiście,nie mógl przyjmowac tabletek nasennych) mogę sie wyspać po powrocie do Polski,bo jej jest obojętne,czy ja jestem calą noc na nogach.Firma gwarantuje 24 godz.pracy i mam tak pracować.Mialam mieć jeden dzień wolny a żadnej przerwy.Mialam- od 9.oo do 9 15 w srodę.czyli 15 minut na tydzień.

MONIKA
@Ewa

Z dala od firmy. Prosenior to nieuczciwa firma. Rodziny płacą za nasz przejazd nie mało a oni wysyłają Sindbadem reszte pieniędzy za bilety do kieszeni. ZUS jest odprowadzany od najniższej krajowej. Brak karty ubezpieczenia na czas. Brak znajomości miejsca że strony firmy. Zarobki 1400 euro gdzie inne firmy proponują nawet 1800 przy jednej osobie.

Sonia
@Zuza

Każdy wie o tym,co mówi firma i opisuje,zwieszchu wszystko ładnie,s jsk przyjeżdżasz na miejsce,to oczy pęńkają. Bo to,co muwiono,i realii,to całkiem dwie różne żeczy.

Opiekunka

Słabe zarobki a panie w biurze zachowują się jak...

Zostaw merytoryczną opinię o Pro- Senior Sp. z o.o - Opole

• Jak się pracuje w Pro- Senior Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Pro- Senior Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro- Senior Sp. z o.o?

Pro- Senior Sp. z o.o