Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Pro- Senior Sp. z o.o

Pracowałeś w firmie Pro- Senior Sp. z o.o i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
niezadowolona - 2014-08-10 11:07:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Fatalna obsługa opiekunki reprezentującej firmę prosenior z Warszawy i współpracującej z Niemieckiej firmy diadema. Kłamią pyskują grożą krzykiem o konsekwencjach rezygnacji z niewolniczej pracy opiekunki na terenie Niemiec .Zmuszanie na pozostanie na miejscu. Nie zwracając uwagi na to że jest nie zadowolenie z pracy obu stron . Szantażując fałszywą umową która nie jest orginalna ponieważ była wysyłana e-mailem brak orginalnego podpisu. Europejska katra ubezpieczenia zdrowotnego jest podejrzanie wydana
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro- Senior Sp. z o.o

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Pro- Senior Sp. z o.o?
Zadaj pytanie
x