Pro- Senior Sp. z o.o

Opole

Opinie o Pro- Senior Sp. z o.o

niezadowolona 2014-08-10 11:07:54
Fatalna obsługa opiekunki reprezentującej firmę prosenior z Warszawy i współpracującej z Niemieckiej firmy diadema. Kłamią pyskują grożą krzykiem o konsekwencjach rezygnacji z niewolniczej pracy opiekunki na terenie Niemiec .Zmuszanie na pozostanie na miejscu. Nie zwracając uwagi na to że jest nie zadowolenie z pracy obu stron . Szantażując fałszywą umową która nie jest orginalna ponieważ była wysyłana e-mailem brak orginalnego podpisu. Europejska katra ubezpieczenia zdrowotnego jest podejrzanie wydana
Margarita35 2015-01-13 15:01:35
miałam watpliwą przyjemnosc rozmwiac z jakas idiotką stamtad która kazała mi w drtodze autokarem do Niemiec zajechac do nich na badania lekarskie!!Powiedziała ze lekarza moze przeciez zaprosic do autokaru moze uda nam sie w czasie postoju..
eluni2 2015-05-28 18:57:04
Współpracuję z firmą Pro-Senior od jakiegoś czasu, i jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Są profesjonalni, bardzo grzeczni i pomocni. Ponadto opieka na terenie Niemiec przez koordynatora - bez zastrzeżeń. Oby tak dalej!
gut 2015-10-05 21:52:02
jak dokładnie wygląda praca dzięki ich pośrednictwu, bardzo proszę o informacje, takie wiecie... obiektywne i rzetelne, ponieważ zastanawiam się nad wyjazdem ale boję się bardzo, bo za granicą jeszcze nigdy nie pracowałam i to dla mnie wyzwanie, choć język znam, ponieważ kiedyś bardzo dużo się uczyłam, kwestia przypomnienia...
opiekunka 2016-03-03 20:15:50
Najgorsze stawki dla opiekunek z dobrym niemieckim.Sprawdz na poloniuszu jakie stawki mają inni.Dodatek za święta 40e/śmiech/.U innych minimum 150e.
Nie dają karty zdrowia tylko jakieś prywatne polisy.Płacisz za lekarza sama a potem MOŻE ubezpieczenie odda.Ogólnie najlichsza firma .
janka 2016-04-24 17:25:00
wiele dobrego słyszałem o tej agencji, nigdzie nie jest łatwo jeśli chodzi o pracę opiekunek zwłaszcza za granicą, ale najważniejsze jest to, że nasza praca jest tam doceniana dużo bardziej niż w polsce, niestety i stety bo z jednej strony tam są lepsze warunki a z drugiej tu nasze rodziny
Zostaw swoją opinię o Pro- Senior Sp. z o.o - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro- Senior Sp. z o.o