Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Pro- Senior Sp. z o.o

Pracowałeś w firmie Pro- Senior Sp. z o.o i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
niezadowolona - 2014-08-10 11:07:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Fatalna obsługa opiekunki reprezentującej firmę prosenior z Warszawy i współpracującej z Niemieckiej firmy diadema. Kłamią pyskują grożą krzykiem o konsekwencjach rezygnacji z niewolniczej pracy opiekunki na terenie Niemiec .Zmuszanie na pozostanie na miejscu. Nie zwracając uwagi na to że jest nie zadowolenie z pracy obu stron . Szantażując fałszywą umową która nie jest orginalna ponieważ była wysyłana e-mailem brak orginalnego podpisu. Europejska katra ubezpieczenia zdrowotnego jest podejrzanie wydana
zdjecie uzytkownika
Margarita35 - 2015-01-13 15:01:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
miałam watpliwą przyjemnosc rozmwiac z jakas idiotką stamtad która kazała mi w drtodze autokarem do Niemiec zajechac do nich na badania lekarskie!!Powiedziała ze lekarza moze przeciez zaprosic do autokaru moze uda nam sie w czasie postoju..
zdjecie uzytkownika
eluni2 - 2015-05-28 18:57:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Współpracuję z firmą Pro-Senior od jakiegoś czasu, i jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Są profesjonalni, bardzo grzeczni i pomocni. Ponadto opieka na terenie Niemiec przez koordynatora - bez zastrzeżeń. Oby tak dalej!
zdjecie uzytkownika
gut - 2015-10-05 21:52:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jak dokładnie wygląda praca dzięki ich pośrednictwu, bardzo proszę o informacje, takie wiecie... obiektywne i rzetelne, ponieważ zastanawiam się nad wyjazdem ale boję się bardzo, bo za granicą jeszcze nigdy nie pracowałam i to dla mnie wyzwanie, choć język znam, ponieważ kiedyś bardzo dużo się uczyłam, kwestia przypomnienia...

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Pro- Senior Sp. z o.o!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro- Senior Sp. z o.o

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: