Opinie o Pro- Senior Sp. z o.o w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pro- Senior Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pro- Senior Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro- Senior Sp. z o.o w Opole

EWA

Denne zarobki i ZUS nie ma to jak kasować za pośrednictwo 1000 euro. Inne firmy już dawno oferują stawki od 1700e.

opiekunka

Najgorsze stawki dla opiekunek z dobrym niemieckim.Sprawdz na poloniuszu jakie stawki mają inni.Dodatek za święta 40e/śmiech/.U innych minimum 150e. Nie dają karty zdrowia tylko jakieś prywatne polisy.Płacisz za lekarza sama a potem MOŻE ubezpieczenie odda.Ogólnie najlichsza firma .

Edyta
@opiekunka

Stawka za okres świąteczny w firmie PRO-Senior z Opola jest 250 Euro netto, kartę zdrowia również zapewniają.

@Edyta

Nie prawda w ciągu 6 m-cy nie otrzymałam A1, ubezpieczenie turystyczne dla opiekunek,korzystając z usług medycznych najpierw płacisz potem ci oddaja,.

@opiekunka

Z informacji wnioskuję, że nigdy Pani nie wyjeżdżała z Firmą PRO-Senior z Opola ( biuro jest TYLKO w Opolu), bo gdyby było inaczej , nie pisałaby Pani takich mylnych i nieprawdziwych informacji. Prawdopodobnie pomyliła nas Pani z inną firmą. W przyszłości ,udzielając komentarza , proszę o zweryfikowanie informacji. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Monika

Lucyna
@opiekunka

No,to akurat nieprawda do kwadratu.Dawmno bylam z nimi,bo rzeczywiście nie płaca za dużo i przewanie Alzheimery,nielatwe Stelle,ale jak mialam przez podopieczną problem zdrowotny- to ubezpieczenie w AOK,lepsze od polskiego Zus.Kordynator zjawil sie dzien po wypadku i w ogole był fajny,biegle po polsku,co akurat dla mne nie stanowiło problemu,ale dla początkujących duze ulatwienie.I nic nie musoałam placić,ani w Notrufie ani w klinice. Gdyby troszkę wiecej placili,pewnie bym do innej firmy nie przeszła.Pierwszy raz spotkałam koordynatora,króry powiedział starszej damie,że ja..za dużo pracuję! Opole a W-wa to zupwlnie inne firmy i nie mają nic wspolnego.

Danusia

Komornicy i tak cię dopadną w prosenior i zabiorą wszystko że strony polskiej ponieważ jest to umowa zlecenie,internet nie kosztuje majątek łącznie z tv boi darmowym stacjonarnym na pl 20e,gorzej jak zlecenie nie zgadza się z opisem firmy podopieczna ciężka demencja, córka despotyczna stara panna, 4 x w nocy wstawać,zgłaszasz firmie reagują po paru godzinach,zjeżdżasz,a tu niespodzianka 2000 zł kary do zapłaty,bo twoja psychika nie wytrzymała,infoemowalas firmę,a oni bez reakcjii

Umowy zlecenia...
@Danusia

Nie mają prawa karać, nawet jak jest to na umowie i podpisałaś. To bzdura i martwy zapis. Jasne, że komornik usiądzie i z zlecenia zabiera wszystko jedynym wyjątkiem jest umowa o pracę gdzie zostawia ileś procent z wynagrodzenia.

@Danusia

Proszę o pisanie wyłącznie prawdy. Firma PRO-Senior z OPOLA ( i z siedzibą tylko w Opolu!!!-bo na stronie tej Firmy wyraża Pani swoją opinię i wprowadza w błąd osoby czytające, które szukają legalnego i rzetelnego Pracodawcy), nie miała i nie ma takiego zlecenia. Proszę o zaprzestanie oczerniania PRO-SENIOR w Opolu. Wyjaśnienie do sytuacji z komornikiem :(usunięte przez administratora)to w każdej firmie będą robione potrącenia komornicze. Pracodawca jest do tego zobligowany prawem.

@Umowy zlecenia...

Komornik z każdej umowy zabiera część wynagordzenia, bez względu czy to umowa o pracę czy zlecenie. Takie są przepisy prawa. Pozdrawiam i trzymam kciuki za szybki wyjście z długów.

Iwona

Obecnie każda firma proponuję wynagrodzenie od 1600 w górę. Obowiązkiem firmy jest odprowadzić ZUS od średniej krajowej. W Prosenior czas się zatrzymał...

Opiekunka

Nie polecam tej agencji nikomu , pośrednicy po stronie niemieckiej i polskiej to ludzie nie mający wysokiej kultury osobistej .

Nowa Młoda
@Opiekunka

Hm, nie jestem bardzo doświadczona w tej pracy, mialam 18 lat jak pojechałam do dziadka po znajomości, i nie było internetu, czas wolny 3 g, ale co z tego wytrzymałam rok, i przestałam bo potrafił bic,, czatować pod drzwiami jeść a mówić ze nje jadł przez co miałam później problemy, dodatek na święta 50 euro z takim psychicznym człowiekiem, głowę naprawiałam przez 2 lata. Nie brali go do psychiatrów dostawał jedna tabletkę dziennie, przez co najwyraźniej byl agresywny. Teraz znowu zostałam zmuszona wyjechać i właśnie w Pro-senior, no jestem połowę pobytu i przed wyjazdem koordynator interesowała się właśnie pytała czy odpowiada, przejazd opłacony, wszystko jest jak było mówione póki co. Babcia nie jest agresywna, córka jej jest przemiłym człowiekiem i życzliwym. Pani koordynator dzwoniła czy wszystko w porządku. Uwierzcie ze byłam tez w Holandii przez biuro. Gorzej jak śmieci traktowali, dojechałeś i nie miałeś pokoju po 16 godzinach podróży, zachorowałeś prawdopodobnie zapalenie oskrzeli, musiałam jechac o 5 rano pokazać sie kierownikowi ze jestem chora a oni mi kazali tak zrobić gdzie tu logika, mieszkaliśmy z chłopakiem w domku z matką koordynator. Stara jedza która chciała wszystko po swojemu żeby z nia siedzieć, imprezowac, xd poważnie, a ze mieliśmy lepsze zajęcia niz siedzenie z 60 alkoholiczka,, to zgotowała nam piekło, potrafiła oskarżyć o kradzież,, np zupy xD jeszcze ze mieliśmy taka sama w lodówce ???????? a gdy juz mieliśmy dość, to jej córeczka nie załatwiła nam auta żeby nas podwozl bo księżniczce rowery zdaliśmy, musieliśmy szybko biec żeby zdarzyć sie spakowac bo bus miał byc za 3 godz. Oczywiście musieliśmy iść do pracy, nie wiedząc o tym, tak samo z urlopem było nie powiadomiono nas ze mamy jechac w pon, a nie w ptk jak to było zatwierdzone. Także Pro - senior jest spoko, a uważajcie na COVEBO, (usunięte przez administratora)

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pro- Senior Sp. z o.o? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Praca dla studenta z bardzo dobrą znajomością j.niemieckiego? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Jaki dress code obowiązuje w Pro- Senior Sp. z o.o?

W zależności od sytuacji, inny w biurze gdy nie planujemy spotkań, inny kiedy przed nami rozmowy z Opiekunkami. Jednak obowiązkowo zawsze czysto i zadbanie :-)

Henry

Na razie nie będzie nikt musiał tak się przemęczać bo w najbliższym czasie raczej nie będzie możliwe wyjechać z kraju.

Polecam, składki są odprowadzane zawsze i na czas.

mama

nie polecam umowa zlecenie i male skladki

Jaka umowa obowiązuje w Pro- Senior Sp. z o.o podczas okresu próbnego?

Witam serdecznie, w PRO-Senior zatrudnienie jest w oparciu o umowę - zlecenie. Zapraszam do kontaktu (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Monika

Umowy zlecenia...

Zatrudniają na zlecenia, i to na kilka umów więc z tego co patrzyłam składki znikome.

Iwona

Biedne życie opiekunki..... warte 1500 euro. Kto zarabia w Polsce 6000 i nie musi płacić za wyżywienie, wodę i prąd.... nawet Internet i tel mają za darmo.... narzekanie i narzekanie! To po co jezdzicie?! Zostańcie w Polsce- pracy jest dużo. Tylko komornicy czyhają

@Iwona

A czy Ty jesteś opiekunką w Pro - Senior z Opola? Jeśli tak, to powiedz nam proszę, czy warunki, jakie świadczy ta firma swoim pracownikom, zgadzają się z tym, o czym wspomniałaś w swoim komentarzu? Zarobki rzędu 1500 euro plus wyżywienie, prąd, telewizja i internet? A co z zakwaterowaniem?

Grażyna
@Helena

Praca nie jest łatwa i można psychicznie się załamać, ale jeżeli potrzebuje się kasy to zaciskasz zęby i jazda... jest co jeść i zakwaterowanie też jest. Raz lepsze raz gorsze.... takie życie... da się wytrzymać!

Nina
@Iwona

Postukaj sie w głowę.Nikt z dobrobytu nie wyjeżdża. Trudno opłacic wynajęte mieszkanie i się utrzymać w Polsce. Nie wiem o jakom 1500 e mówisz , bo wyjeżżając z firmą dostaje się 1200-1300e w zależności od znajomości języka . Jesteś niewolnikiem 22/24 siedem dni w tygodniu. Trafiaja sie miejsca,że chodzisz głodna i sama kupujesz jedzenie, bo żadna firma nie zapewnia minimalnego wynagrodzenia na wyżywienie dla opiekunki.

mari
@Iwona

co Wy z tymi komornikami.Pewna firma tez ucieszona skladajac mi oferte oswiadczyła ,ze podstawa niska,to komornik.Jaki komornik ? Tyle lat przezylam bez komornika.

@Nina

Firma ma dużo nie fomowien w miejsca gdzie nas wysyła,czas wolny jest lub go nie ma,nie ma dnia wolnego,jesteś niewolnikiem 24/24, psując sobie psychikę,miejsca nie zgadzają się z opisem

@Danusia

Witam, pisze Pani, prawdopodobnie o innej firmie( PRO-Senior Sp. z o.o. ma biuro TYLKO w Opolu) i przed wyjazdem, każdy Opiekun dostaje Bedafsanalyse ze szczegółowymi informacjami, również co do warunków bytowych. Zapraszam do kontaktu z PRO-Senior w Opolu. Pozdrawiam Monika

Ola74

Są dwie firmy PROSENIOR - jedna z Opole druga z Warszawy i obie nie mają ze soba nic wspólnego. Nie mylcie tego, bo ktoś przez takie opinie nie wyjedzie przez Opole, co z resztą polecam.

@Ola74

Myślę że to jedna i ta sama firma

@Danusia

Zapewniam, że firma PRO-Senior z Opola ma biuro tylko w Opolu ( niezmiennie od ponad 10 lat ) i nie ma nic wspólnego z innymi firmami na rynku. Pozdrawiam Monika

niezadowolona

Fatalna obsługa opiekunki reprezentującej firmę prosenior z Warszawy i współpracującej z Niemieckiej firmy diadema. Kłamią pyskują grożą krzykiem o konsekwencjach rezygnacji z niewolniczej pracy opiekunki na terenie Niemiec .Zmuszanie na pozostanie na miejscu. Nie zwracając uwagi na to że jest nie zadowolenie z pracy obu stron . Szantażując fałszywą umową która nie jest orginalna ponieważ była wysyłana e-mailem brak orginalnego podpisu. Europejska katra ubezpieczenia zdrowotnego jest podejrzanie wydana

@niezadowolona

Firma PRO-Senior z Opola nie współpracuje z Diadema, proszę nie mylić firm. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy z Opolem;)

Jagoda
@Iwona

Prosenior współpracuje z Diameda. Opiekunki podpisują umowę z Prosenior, a niemieckie rodziny z Diameda. Sama czytałam dokumenty za przyzwoleniem rodziny

Jagoda
@Jagoda

Dodam, ze chodzi o Prosenior Warszawa

@niezadowolona

Bardzo dziękuję za utrzciwa opinie o firmie i paniach nierobach,żądają ode mnie kary 2000zl za zjazd gdzie ich informowałam że opis się nie zgadza i trudno jest funkcjonować z agresywnym demencem co wola 4x w nocy i w dzień nie ma odpoczynku despotyczna córka stara panna nakręcająca nerwowa atmosferę,

Magdalena

Od pierwszej połowy lipca nie pojawiają się tu nowe wpisy. Jak teraz wygląda sytuacja w pracy opiekunek, zatrudnionych w spółce Pro-Senior z Opola? Forum GoWork.pl jest dobrym miejscem na to, żeby podzielić się opinią co do zarobków, kosztów dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania, pomocy pracodawcy w przypadku trudności z podopiecznym itp.

Sprawiedliwa

zdecydowanie odradzam kontakt z firma do bani oszukują i wyzyskują nie szanują opiekunki patrzą na Ciebie jak na dno zus grosiki wszystko przekłamane oszukują na kursie w euro nie warto!

Grazyna
@Sprawiedliwa

To nie wymieniaj przez firme. Załoz sobie bezplatne konto w nestbanku ( to nie kryptoreklama;) Dostajesz na konto wypłatę w euro, przelewasz bezplatnie do walutomatu ( masz na stronie banku) a potem wymieniasz ile chcesz. Mozesz poczekaz na lepszy kurs. Jesli firma wysyla ci pieniadze w zlotowkach to tzw spreed w bankach sięha nawet 50 groszy na 1 sztuce waluty.

Helena

@Ewa54, dziękuję za twoją obszerną opinię dotyczącą pracy w Pro - Senior. Jest to duża dawka wiedzy dla zainteresowanych tą firmą. To co napisałaś brzmi bardzo rozsądnie, porównałaś tę firmę na tle innych. Czy mogłabyś jednak napisać czy konkretnie charakteryzuje się praca w Pro - senior i dlaczego właśnie to ona przypadła Tobie najbardziej do gustu?

Elzbieta

Pracowalam przez krotki czas w Prosenior Opole i moge z czystym sumieniem polecic maja takze kompetentnych i pomocnych koordynatorow szczegolnie w rejonie Nodheim-Westfalen.

Ewa54
@Elzbieta

mam 18-letnie doświadczenie w pracy opiekuna,pracowałam w różnych firmach mogę z czystym sumieniem powiedzieć że każda ma coś"za uszami" nie ma firm idealnych a praca w nich poloega praktycznie na wyzysku jednych przez drugich.Na tym rynku obowiązuje prawo dżungli jak w każdych korporacjach. Jeśli zna się słabo język nie można się obronić wielokrotnie przed wyzyskiem ze strony niemieckiej,tzw. potulność czyli pokorne cielę dwie matki ssie jest najgorszą formą pracy,trzeba być zdecydowanym,kulturalnym i umiejacym się obronić,poza tym polska nadgorliwość czyli wykonywanie za darmo prac nie należących do opiekuna psuje rynek zarówno z polskiej jak i niemieckiej strony. Czy to firma Pro-Senior czy tez inna ma swoja politykę pracy naprawdę wszystko można wynegocjować jesli się tylko chce ale bez awantur.Najgorsza firmą w jakiej pracowałam to Promedica 24,tak że nie oczekujcie cudów i niańczenia przez jakiekolwiek firmy.Pro-Senior wcale nie jest najgorsza a wręcz odwrotniue jedna z lepszych.Wiem że dla wielu to zaskoczenie ale taka jest prawda bo co jednym odpowiada drugim nie

Helena

@Wiktor, różne opinie na temat firmy Pro - Senior wynikają najprawdopodobniej z takiego faktu, że każdy z nas ma inne oczekiwania co do firmy oraz zasad i przywilejów w niej panujących. Myślę, że najlepiej będzie jeśli sam udasz się do Pro - Senior na rozmowę i sam ocenisz ją w sobie najbardziej rzetelny sposób. Będę też bardzo wdzięczna za to, że jeśli udasz się tam, to napiszesz tutaj parę słów związanych z Twoimi spostrzeżeniami na temat firmy.

Wiktor

Bardzo rożne opinie piszecie. Trudno jest sobie wypracować obraz firmy.

Helena

@Anna, piszesz " szybki zarobek kosztem kobiet" - to zdanie bardzo mnie zaniepokoiło. Czy byłabyś w stanie dosłownie napisać co miałaś na myśli? Jaki jest "koszt" tych kobiet? Jakie przyznawane są im obowiązki w firmie Pro - Senior?

Niestety do wszystko prawda moja kolezanka odeszla od nich ze wzgledu na smiesznie niski dprowadzany zus a wynagrodzenue tez nie lepsze 1000e nie jest to firma godna pilecenia jest nastawuina na sztbki zarobek kosztem kobiet.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro- Senior Sp. z o.o - Opole

• Jak się pracuje w Pro- Senior Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Pro- Senior Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro- Senior Sp. z o.o?

Pro- Senior Sp. z o.o