Krajowy Rejestr Długów

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

Ja:)

Powiem jedno pracuję tam, nie wiem jeszcze jak długo ale pracuję...Chciałabym dać szczerą opinię i adekwatną do warunków..ale...wiem,że albo zostanie usunięta albo zmodyfikowana przez administratora...Osoby inteligentne skumają temat:)

Z czego to wynika???!!!!

Najlepszy moment jak rozmawiasz z klientem, który myśli, ze ma styczność z poważną instytucją, która mu pomoże, a tu nagle oklaski i krzyk - brawo (usunięte przez administratora)!! Właśnie jedna z grup sprzedażowych dokonała niemożliwego - rekord sprzedaży (zapewne 60% firm, które upolowała ta grupa będzie tylko wydawać kasę na abonament na marne). Kolejny moment jak mówisz managerowi, że masz pomysł jakie firmy "obdzwaniać", żeby z tej pracy coś wyszło, żeby nie siedzieć tam za karę... -Jasne, tylko musisz mieć świadomość, ze te firmy w większości już mają dostęp do rejestru... (usunięte przez administratora)

lena

Przez chwile pracowalam w KRD i nie mogę narzekać, dobre podejście do pracownika, realne płace, wszystko okej. Wiadomo, jak nie chce się komuś pracować to nie da rady ale jak ktoś się stara i ogarnie produkt to fajne pieniądze może zarabiać. Mobbingu też tam raczej nie widziałam, całkiem wporzo ale sprzedaż nie jest dla mnie więc odeszłam.

karolina
@lena

Wydaje mi się, że łatwiej wyszkolić osobę bez doświadczenia w tym temacie, dlatego, że ten produkt jet bardzo specyficzny a opinie niekorzystne...

heaven

Ja byłam dzisiaj na rozmowie i mimo braku doświadczenia zostałam zatrudniona. A rozmowa była profesjonalna i trwała ok 40 min. Wiec chyba troche przesadzasz.. Może widocznie byłaś cienka w gadce?

@heaven

Nie chwal dnia przed zachodem...

Stokrotka
@heaven

jak sama napisałaś jesteś bez doświadczenia. Ja doświadczenie posiadam olbrzymie - 9 lat pracy w telemarketingu(w każdym miesiącu zawsze wyrobione plany). Dlatego wiem, że spokojnie bym sobie poradziła i z pewnością należałabym do czołówki sprzedawców. Mam silną motywację do pracy i szukałam czegoś na dłużej. Niestety w moim przypadku proces rekrutacji przebiegał odmiennie. Miałam wrażenie jakbym pojawiła się o złej porze:). Rekrutacja rozpoczęła się z opóźnieniem, później dwa proste pytania, które nie mogły w żaden sposób ocenić moich umiejętności i koniec rozmowy. Jeśli chodzi o sposób prowadzenia rozmowy, umiejętność dotarcia do klienta nigdy nie miałam z tym problemów. Po wpisie ,,heaven" można zauważyć, że rekrutacja stoi na niskim poziomie skoro wolą zatrudniać ludzi z ,,dobrą gadką:)" niż ludzi, którzy rzeczywiście wiedzą na czym ta praca polega i reprezentują odpowiedni poziom. Mój wpis dotyczy oddziału we Wrocławiu(może w innych miejscach wygląda to lepiej). Reasumując jestem zniesmaczona tym jak przebiegała rozmowa a nie tym, że ktoś odrzucił moją kandydaturę.... Tobie ,,heaven" gratuluję i życzę powodzenia, oraz wytrwałości!!! Z kolei osoby z działu rekrutacji proszę o więcej obiektywizmu. Skoro zapraszacie Państwo już kogoś na rozmowę to warto byłoby się przygotować do takiej rozmowy i przeprowadzić ją profesjonalnie tak, aby móc rzetelnie ocenić umiejętności i przydatność takiej osoby do pracy.

byly pracownik
@Stokrotka

Nie bądź taka pewna siebie. mam 5 lat doświadczenia - mniej , ale w tym przypadku jest to nieznaczące. Krd to zupełnie inna bajka niż jakiekolwiek call center , czy praca w telemarketingu. Moje wyniki były ZAWSZE na poziomie 200-300 % normy. Tutaj po miesiącu zacząłem cokolwiek sprzedawać. Oni wiedzą kogo mają rekrutować. I właśnie w KRD liczy się Gadka - nie merytoryka. W ŻADNYM telemarketingu nie jest ważna merytoryka. Ważne jest to JAK mówisz , a nie CO mówisz. Zapamiętaj to sobie. Ktoś, kto jest tak pewny siebie nigdy nie dostanie prawdziwej pracy telemarketera. KRD to nie klepanie regułki. DOBRE zarobki, MIŁA atmosfera, dla Ogarniętych ludzi, mających dystans do siebie. " Konkretni " ludzie z doświadczeniem ( cudzysłów celowy ) nie dostaną tu pracy. Pozdrawiam p.s pracę oceniam bardzo dobrze

Doradca Klienta

Jedno spotkanie,następnego dnia szkolenie oczywiście bezpłatne o czym dowiedziałem się po szkoleniu w momencie podpisywania umowy.

Doświadczenie zawodowe

Stokrotka

Byłam u nich na rozmowie, aplikowałam na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Mam ogromne doświadczenie w sprzedaży i do KRD aplikowałam ze względów finansowych(podobno dobre pieniądze przy wysokiej sprzedaży). Znam swoje możliwości i wiem, że spokojnie bym sobie poradziła. Liczyłam na to, że znajdę pracę na ,,dłużej" a tu nic z tego nie wyszło - odrzucili moją aplikację! Niestety poziom rozmowy był tragiczny nie otrzymałam pytań, które pozwoliłyby mi się wykazać(praktycznie brak pytań - rozmowa trwała kilka minut). Zastanawiam się po co zapraszacie osoby na rozmowę skoro nie chce Wam się poważnie podejść do rekrutacji. Może lepiej rzucać kostką i rekrutować na podstawie ilości oczek?

rozczarowanie
@Stokrotka

ciesz się, że na tym etapie.. mnie przyjęli, kazali rozwiązać umowę z pracodawcą (sprzedaż) a na 2gim dniu SZKOLENIA stwierdzono, że się nie nadaję (w oparciu o 1/2 faktów)- brak profesjonalizmu(rutyna) ze strony kierowniczki

andrzej

firma porażka, omijać szerokim łukiem i nie wdawać się w rozmowy z nimi. Strata czasu, pieniedzy i nerwów

muciek

czy to prawda, ze osoby z kadr dostają pieniadzę za osobę którą z rekrutowali i która dała radę wytrzymac powyżej 3 m-cy w tym cyrku?

luzik
@muciek

Tak. Po zakończeniu współpracy powiem tak - atomsfera korporacyjna, pomijając ludzi w grupie, bo Ci rzeczywiście fajni, reszta, że tak powiem "(usunięte przez administratora). Praca moim zdaniem dobra tylko na początek, dla starszych handlowców powiem tak, jeśli nie przeszkadza wam siedzenie na open space gdzie połowa sali jest nakręcana przez liderów (czytaj kierowniczkę), tym że mają walić w stoły i wrzeszczeć, wstawać i klaskać gdy tylko zejdzie umowa zapraszam. Kiedy pracowałem można było zarobić, teraz coraz ciężej ze względu na wyśrubowane normy. Kochani nie dajcie się zwieść pisanymi powyżej opiniami w klimacie " przecież można pracować na kasie w Biedrze", " przecież wszędzie bywa gorąco, jak się nie chce można iść do urzędu". Moim skromnym zdaniem pisze to HR KRD ...eh.

Piaskun

Witam Ja byłem na spotkaniu osobiście i miałem obiecane złote góry 100% ściągalności tak mi obiecano bo mam jednego dłużnika. Oprócz niego nie mam żadnych problemów ani potrzeb sprawdzania innych Firm. Dlatego że mi obiecali podpisałem umowę oczywiście jak najbardziej korzystną tak stwierdził konsultant 568zł brutto,i jak się okazało pieniąszki nie do ściągnięcia a płacić co miesiąc trzeba. To się nazywa pomoc?Raczej wyciąganie pieniędzy od osób pokrzywdzonych przez nieuczciwych zleceniodawców. Tak że ja w KRD nie wieżę ktoś wpadł na świetny pomysł jak zarobić pieniąszki. Mało tego rozmawiałem z znajomymi firmami które to też miały podpisane umowy z KRD i już nie maja takie były zadowolone. A na dodatek są tak beszczelni że jak sie chce zerwać z Nimi umowę to proponuja niższy abonament aby tylko u nich zostać . Ja i wielu moich znajomych kategorycznie mówimy NIE. A jeśli byli by w porządku to skoro nie są w stanie odzyskać pieniązków od dłużników to niech chociaż oddadzą to co od nas zainkasowali za tak zwany abonament

binia
@Piaskun

pieniąszki i nie wieżę-czysty profesjonalizm!!!!

Ola

Idź na spotkanie i tam Ci przecież powiedzą co, gdzie i za ile. Przecież jest to niezobowiązująca rekrutacja. Mi tam zarobki odpowiadały, nie narzekałam - chociaż chciałoby się zarabiać jeszcze więcej, wiadomo :) W przeciwieństwie do pracy na kasie w hipermarkecie czy jako kelnerka ta praca nie jest tak wymagająca pod względem fizycznym i to mi bardzo odpowiadało :)

Romek

Ile zarabia Lider? Podstawa?

Rafał

A jak wygląda praca sp. do spraw sprzedaży na telefonie? jak podstawa? jak prowizja? jak idzie sprzedaż? ide na spotkanie i nie wiem czego się spodziewać.

Pracowałem u nich przez około 20 miesięcy i nie mogę zgodzić się z niektórymi opiniami. Pracodawca jak każdy, warunki pracy oceniam pozytywnie. Atmosfera też okey. Zespół młody więc dobrze się dogadywałem. Kasa w wyznaczonym terminie zawsze spływała na konto. Fakt, że czasem bywa gorąco ale pokażcie mi prace w której nic od człowieka nie wymagają. Chyba tylko w urzędach :)

"Krajowy Rejestr Długów - ściema?"

Reasumując powyższe... jeżeli zadzwoni Konsultant i po pierwsze nie przedstawi intencji rozmowy, a następnie nie spyta się o zgodę/ lub mimo naszego sprzeciwu on nie zakończy rozmowy- mamy prawo taki fakt zgłosić do UKE. Wówczas brak wypełnienia powyższych obowiązków będzie skutkował karą pieniężną w wysokości do 3% przychodu ukaranego podmiotu, osiągniętego w poprzednim roku kalendarzowym. Wszystkie rozmowy muszą być nagrywane i przechowywane przez 12 m-cy. Więc w przypadku stwierdzenie 10 NIEZGODNOŚCI taka FIRMA NAJPRAWDOPODOBNIEJ UPADNIE. Poza tym jeszcze jeden niuans- podczas rozmowy z KONSULTANTEM, możemy COFNĄĆ ZGODĘ DOŻYWOTNIO... czyli Konsultant ma obowiązek wykreślić nasze dane z bazy. Te wszystkie informacje pozostawiam do interpretacji "potencjalnym klientom"- zmęczonym nachalnymi Telemarketerami...

dobre rady zawsze w cenie !

"A gdy ktoś mówi, że wzbogaca się pan na długach innych osób? To ten człowiek nie wie, o czym mówi. Przecież nie zmuszam nikogo, by popadał w długi..." (usunięte przez administratora)

ściema

hej zdemotywowana... nie sądzę aby Twoja wypowiedź tu za długo gościła. Krd na bieżąco inwigiluje goworka...może umieść tą wypowiedź gdzieś jeszcze

mucio

zastanawia mnie, dlaczego skasowano moje poprzednie wypowiedzi >

Panda

Krd jest naprawdę dobrą firmą. Jeśli chcesz pracować i się starasz to dostaniesz wsparcie od liderów i trenerów jak i również od współpracowników. Jest możliwość awansu a i pieniądze są dobre ;d

pasadena

zgadzam się, w KRD jeśli nadajesz się do sprzedaży tego, niewątpliwie ciężkiego produktu masz zagwarantowaną naprawdę fajną pracę. Nad skutecznością nie ma co się rozwodzić, na jednego zadziała pieczątka KRD na innego dopiero Łysy i jego koledzy:) Gdybym miała firmę zainwestowałabym w KRD chociażby po to, żeby posprawdzać biznesowych partnerów i konkurencję, zawsze to jakieś zabezpieczenie, chociaż trzeba je traktować dość luźno.

toledo

witajcie, czy wiadomo, czy przyjęli kogoś na stanowisko mobilnego doradcy klienta? a może ktoś z forumowiczów już pracuje?

maro

Bardzo dobra firma. polecam, moja sprwe zalatwili pozytywnie. Jestem zadowolony z jej szybkiego dzialania . Godna polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław

• Jak się pracuje w Krajowy Rejestr Długów?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Rejestr Długów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Rejestr Długów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Rejestr Długów?

Kandydaci do pracy w Krajowy Rejestr Długów napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Rejestr Długów